Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

http://www.ipfingerprints.com/

Един доста полезен за мен сайт, дано помогне и на други :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Топ индийски музикален канал :

009.png.312b4025ed4468cf467ecc1da7ae0662.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Icaka94 написа:

това е за ип а не за намиране на иптв и има много подобни сайтове .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adersa написа:

това е за ип а не за намиране на иптв и има много подобни сайтове .

В сайта има добър скенер за портове, ако не му се свалят програми на човек.Ако имаш  подходящо ип, може и да успееш да си пуснеш някой друг канал ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Icaka94 написа:

В сайта има добър скенер за портове

И като пуснеш да сканираш "подходящото айпи", заедно с тебе го има и админът на сайта.

Оттам - сеш' се, iptv.zone, кайгана, vk и т.н., и т.п.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
на 8.06.2018 г. в 19:29, Icaka94 написа:

Аз лично ползвам само и единствено това:

Информация за ИП адрес по провайдър, както и диапазон на всички ИП адреси по провайдър:

http://posle.ga/test_ip.php

Информация за ИП адрес по домейн:

http://posle.info/domen_ip.php

Информация за всички ИП адреси по страна:

http://ip.posle.info/country/

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да знае начин или програма за търсене на текста след дадено ип  :порт/????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, fakir написа:

Някой да знае начин или програма за търсене на текста след дадено ип  :порт/????

Изби рибата пич, всичко може да е от числа до китайски йероглифи включително. Не ти трябва програма, има други начини да се види, но естествено не е за споделяне в обществен форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Update:

BGSport.rar

Паролата е същата, каквато беше в стария архив

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И като пуснеш да сканираш "подходящото айпи", заедно с тебе го има и админът на сайта.
Оттам - сеш' се, iptv.zone, кайгана, vk и т.н., и т.п.

Качих сайта за хора които не им се занимава да теглят програми.Иначе мога да ти кажа същото нещо за всяка една програма за сканиране на ип-та.Не се опитвам да се заяждам.Ако знаеш някоя сигурна програма може да я кажеш. Ще помогнеш както на мен така и на доста хора тук.

Изпратено от моят FRD-L09 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе сладури вие за https://nmap.org/download.html не сте ли чували ? 130 страници тема заради 200 канала за 10 лева :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, AlkatrazBG написа:

Абе сладури вие за https://nmap.org/download.html не сте ли чували ? 130 страници тема заради 200 канала за 10 лева :) 

Чували сме - е,и?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За телевизия ползвам Виваком - почти най-пълния пакет. За филми съм си пуснал HBO GO и Нетфликс. Имам медиаплейър Dune HD 4K Duo Base. От руските сайтове съм му инсталирал няколко приложения, които дават достъп до няколко руски онлайн ресурса за стрийминг на филми и до телевизии. С превод на руски естествено. Имам и Андроид ТВ бокс Xiaomi Mi Box. Към него вървят още 1-2 вече Андроидски, а не Линукски приложения за стрийминг на филми и телевизии /пак с превод на руски/. И т.н.

Така че възможности има всякакви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, mcmlxx написа:

Чували сме - е,и?

Сайтовете за сканиране на портове ползват същия ресурс  с тази разлика ,че там има ограничения за броя на портовете и броя на сканиранията. И IPTV през  VLAN не можете да го сканирате със нищо защото  не го виждате.

Виртуално IP Съединение
Частен VLAN между два Участника
30 Eвро
Multicast Source VLAN
VLAN за пренос на Съдържанието на Мултикаст Източник до мрежата на BIX.BG
30 Eвро
Multicast Receiver VLAN
VLAN за пренос на Съдържанието от BIX.BG до мрежата на Мултикаст Получател
30 Eвро

Тези цени са нищо за  един  градски интернет доставчик. Подобни са цените и при Виваком и при Булсат и при Мтел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, AlkatrazBG написа:

Сайтовете за сканиране на портове ползват същия ресурс  с тази разлика ,че там има ограничения за броя на портовете и броя на сканиранията. И IPTV през  VLAN не можете да го сканирате със нищо защото  не го виждате.

Виртуално IP Съединение
Частен VLAN между два Участника
30 Eвро
Multicast Source VLAN
VLAN за пренос на Съдържанието на Мултикаст Източник до мрежата на BIX.BG
30 Eвро
Multicast Receiver VLAN
VLAN за пренос на Съдържанието от BIX.BG до мрежата на Мултикаст Получател
30 Eвро

Тези цени са нищо за  един  градски интернет доставчик. Подобни са цените и при Виваком и при Булсат и при Мтел.

Ти пък сега - естествено , че са нищо. Разваляш ни удоволствието от ровичкането. Всеки знае , може и има къде да гледа телевизия, тука става въпрос за човъркане по сървърите на хората, с цел да се научат по-правилно да се защитават от такива като нас. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съсипването на сървър няма как да ви научи как се изгражда такъв. Когато ходиш да караш курсове за книжка не те учат как да се блъскаш в мантинелата а  те учат как да   избегнеш катастрофата. Мисълта ми е ,че нищо градивно и смислено няма във подобни на тази теми. За да  се появи плейлистата във тази тема  тя умишлено е пусната по най елементарния начин  и никой  не разчита на нея. При 99% от случаите подобни листи са пуснати на 100 мегабита портове и са тестови за по 1 седмица. Гарантирано е ,че ако се качат 20 човека на подобна листа  тя ще започне да насича. Достъпа до листите е лимитиран при някой доставчици до 4 у-ва най много. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, AlkatrazBG написа:

Съсипването на сървър няма как да ви научи как се изгражда такъв. Когато ходиш да караш курсове за книжка не те учат как да се блъскаш в мантинелата а  те учат как да   избегнеш катастрофата. Мисълта ми е ,че нищо градивно и смислено няма във подобни на тази теми. За да  се появи плейлистата във тази тема  тя умишлено е пусната по най елементарния начин  и никой  не разчита на нея. При 99% от случаите подобни листи са пуснати на 100 мегабита портове и са тестови за по 1 седмица. Гарантирано е ,че ако се качат 20 човека на подобна листа  тя ще започне да насича. Достъпа до листите е лимитиран при някой доставчици до 4 у-ва най много. 

Айде бе , наистина ли, че пък кой е казал. че съсипваме сървъри, а ? Даже напротив - изграждаме - да има хората къде да гледат и безплатно. И стига с приказки дето ги дъвчим десет години по тия форуми за онлайн тв, всеки знае как стоят нещата със стриймовете, лично аз съм се намърдал поне в десет такива "доставчика" дето имат "ограничения" по mac address, ip и брой устройства и те уверявам, че съвсем не съм единствения им непоканен потребител. Аз спирам спора си със теб до тук. Приятен ден от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, AlkatrazBG написа:

Съсипването на сървър няма как да ви научи как се изгражда такъв. Когато ходиш да караш курсове за книжка не те учат как да се блъскаш в мантинелата а  те учат как да   избегнеш катастрофата. Мисълта ми е ,че нищо градивно и смислено няма във подобни на тази теми.

градивно е за доставчика

някой знае ли къде има пълен списък с командите от ред - #EXTVLCOPT:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...