Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Наздраве! Ще се разминем явно тази година. Здраве да е, догодина :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.07.2018 г. в 23:20, Добрин Тодоров написа:

Всъщност, колко от Вас чакат още и се надяват, че обяда ще е безплатен?

Всъщност някои от Нас закусваме, обядваме и вечеряме безплатно от години след като имаме възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
1280px-192_TV_logo.svg.png&key=acc92b74ba994532f837b0acc2c91afcd7904579f60ebe9abf6e5f2eaa11f083

Тва, по добро от VH1 classic бре

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докторе, наздраве! Задължително се обади ако минаваш през Горна Оряховица, Велико Търново! Хубав ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И през София, задължително, mcmlxx! Ако минаваш насам, де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май нема да може да мине на визитация на всекаде доктора ! Иначе браво и от мен !
И аз си го прибавих тоя канал към листата .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Petrov_mnt написа:

Вярно ли е че има BTV Comedy HD

Да - upscale на voyo.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, moni2 написа:

Да - upscale на voyo.bg

Не е ъпскейл, това да не е някоя селска кабеларка като Враца дето да ги прави тия работи.

От 6 юли ги има във FULL HD всичките канали на bTV в HD, при VIVACOM IPTV

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Mr X написа:

Не е ъпскейл, това да не е някоя селска кабеларка като Враца дето да ги прави тия работи.

От 6 юли ги има във FULL HD всичките канали на bTV в HD, при VIVACOM IPTV

И Vivacom откъде ги взима в HD?

Ето тук можеш да видиш кои са каналите на bTV, които наистина ги има в HD и са на сателит. 

https://www.lyngsat.com/packages/Vivacom-TV.html

Каналите са на транспондер 11675V (SR 30000) и са bTV, bTV Action и Ring.

bTV Cinema и bTV Comedy ги няма на HD никъде, освен в студиото, от което се излъчват, а са пуснати 720p само за voyo.

даже гледам, че мизерниците са пуснали bTV Comedy в 576p :)

1.jpg

2.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монка не четеш..IPTV не на сателит :)

И Vivacom откъде ги взима в HD?
Ето тук можеш да видиш кои са каналите на bTV, които наистина ги има в HD и са на сателит. 
https://www.lyngsat.com/packages/Vivacom-TV.html
Каналите са на транспондер 11675V (SR 30000) и са bTV, bTV Action и Ring.
bTV Cinema и bTV Comedy ги няма на HD никъде, освен в студиото, от което се излъчват, а са пуснати 720p само за voyo.

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Его , човека се обиди че го наричате - селска кабеларка и ги спре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, moni2 написа:

...................

Как откъде ги взима в ХД, ми от студиото, нима си мислиш че ти взимат смачкания стрийм от войо, едва ли, също можеш да видиш и на фейсбук страницата че ги имат официално във IPTV платформата им.....

Дай снимка както са направили в друг форум абонат на Виваком ИПТВ. Не говорим за сателит, а за IPTV-то им.

Стига с това войо знам че там всичко е изгъзица.... там когато ги пуснаха в началото бяха 720p но си личеше че не е SD а Downscape, Upscale се казва на стрийм който е СД, но е разчекнат на 1080p/i примерно.

Его , човека се обиди че го наричате - селска кабеларка и ги спре

Хахах обиди се, че му се закачиха маймуните и трафика рЕЕзко тръгна нагоре :D

И още един се обиди че го зяпат и си спря проксито :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Screenshot-ът на хилядолетието :) това си го слагам веднага в index.html

bastun.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mr X написа:

И още един се обиди че го зяпат и си спря проксито :D

За това на Генералния Директор ако говориш - то там направо им се напукаха петите... по 15 души вечно онлайн, от които петима рестриймъри, не можеш да се доредиш, а нямаше и рестарт :)

Чудя се как по-рано не го спряха :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, moni2 написа:

За това на Генералния Директор ако говориш - то там направо им се напукаха петите... по 15 души вечно онлайн, от които петима рестриймъри, не можеш да се доредиш, а нямаше и рестарт :)

Чудя се как по-рано не го спряха :)

за там незнам, говоря за една голяма мрежа където имаше до скоро 2 проксита удариха им филтърчето и после отвориха пак едното за кратко :D
Там поне реагират бързо и се затварят в пашкула.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 12 часа, Petrov_mnt написа:

Вярно ли е че има BTV Comedy HD

Btv-comedy.png

Ето ристрийм от voyo - всеки сам да си прецени колко е ХД, колко е upscale, колко е 576p. Пуснал съм го 1:1, както си идва, без да съм пипал никакви настройки по стрийма. Според мен лично - няма нищо общо с HD...

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, mcmlxx написа:

Btv-comedy.png

Ето ристрийм от voyo - всеки сам да си прецени колко е ХД, колко е upscale, колко е 576p. Според мен лично - няма нищо общо с HD...

Их това войо :D Явно ще чакаме някъде да цъфне реален стрийм фулл хд, но като знам колко е трудно разкодирането от Вивата, ще се чака от Бикс ако се сетят да ги пуснат скоро...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виваком  и А1  не се разкодират и шерват за сега. И на двата оператора  IPTV- то не се гледа на шеринг защото и то е кодирано. И поради тия причини никога няма да видите каквито и  да е листи от тези оператори. Другите кабеларки и IPTV  доставчици са на конакс кодировка и се   гепват  без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих се и абонирал, ама установих, че и виваком, и A1 ползват кодировка и към изходите по hdma и rgb, съответно не може да се записва и ги зарязах.

Щото си записвам някои предавания и филми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А не бе ше ги пуснат на udpxy като тия от Враца та да може всеки  с комп за 50 лева да ги сканира :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мони, по-добре недей, че качеството им е под всякъква критика :D С тоя конверт

Мяркал съм някъде Виваком Арена свалена от тях на стрийм с ЕПГ, значи може все пак да се разкодират

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видял си го този канал защото е свален със питонски скрипт  от андроид приложението  през линукс .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе има си ги на вивакома от преди две-три години - на листа на udp с статус
и мултикаста им го имам , но прокситата им са трудни за намиране...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   6 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...