Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Предадор, това от линка на доктора, или сам го намери някъде другаде? :)

преди 9 часа, alexxx1974 написа:

хубава лекция,ама я си помисли пак "с" и "със" дали са съюзи :P

Предлози, съюзи... бил съм ученик преди 43 години :) Но все още помня кога е "с" и кога "със" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предадор, това от линка на доктора, или сам го намери някъде другаде?

Предлози, съюзи... бил съм ученик преди 43 години  Но все още помня кога е "с" и кога "със"
Доктоа ми е backup

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Предадор написа:

Доктоа ми е backup

Само го пусни on-demand да не съборим пак астрата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Само го пусни on-demand да не съборим пак астрата
винаги е на on-demand заедно s Dance Tripin, SLAM! XITE, clubland (благодарение на теб) и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сайтът на БНТ беше клекнал преди малко - много маймуни се накачихме да гледаме оттам :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сайтът на БНТ беше клекнал преди малко - много маймуни се накачихме да гледаме оттам  

па що гледаш от там? тоз ефирен канал Па и на НЕТ 1 им върви фрийй DTV

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Предадор написа:

Па и на НЕТ 1 им върви фрийй DTV

по iptv ли? Нямам кабелна от тях с коаксиал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо заспа форума. Пичове, свиркайте за новите линкове на сръбските телевизии, дето работиха близо година от MTS приложението. Сменили са айпитата на сървъра им. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, moni2 написа:

Нещо заспа форума. Пичове, свиркайте за новите линкове на сръбските телевизии, дето работиха близо година от MTS приложението. Сменили са айпитата на сървъра им. 

Много странна работа... Допреди време искаше да не се пише във форума и да не се съсипват листи... А сега какво се промени? Разцъкай се и намери това, което ти трябва!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Slavi Milanov Savov написа:

Много странна работа... Допреди време искаше да не се пише във форума и да не се съсипват листи... А сега какво се промени? Разцъкай се и намери това, което ти трябва!!!

Той мрънка само когато някой му "изпърди" нещо дето вече го има и си го къта на компа. Ако се пусне нещо, дето го няма, направо се разтапя. Не, че и берикраца не пуска тук линкове само за да ги прецака. Ако не стане от 1-ят път, ги пуска пак и пак, докато спрат. Но всеки според особеностите си. Добре, че е докторът, да пуска по нещо използваемо, че да има някакъв смисъл от цялата тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, RagnerBG написа:

Добре, че е докторът, да пуска по нещо използваемо

Той добре, че го крие зад негова си астра, че да са отекли и неговите линкове.

Общо взето, ценни листи тука се пускат, единствено за да умрат. И те умират до няколко дни. А тези сръбските, макар че ги имаше абсолютно навсякъде, старите де, изкараха една година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си сълчете акълите на тия сложни дилеми , сезона е такъв просто ,
най добре е който може да настъпи бегачката и да си бройка пичоците
на Слънчака - па нека му е зле !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, paco70 написа:

Слънчака

Таз година съм на Гърция. Нека ми е зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Mr X написа:

Я гледайте кво става в Перник :D

https://zapernik.com/2018/07/21/56931/amp/

Когато си член на обикновенна радка пиратка много ясно че ще се получава такива изпълнения,защо не случва да спре един път иптв на ВИП Калдата- защото е подсигурено от всякъде и не се съди с никой защото тия които евентуално може нещо да направят си взимат парите редовно.Е кой е луд да реже собствения клон ,много ясно че ще се занимава с изсъхналите дървета в Перник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да са доволни , че все пак им пускат мачовете , че през останалото време само повторения дават !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Pifi Pedolino написа:

Когато си член на обикновенна радка пиратка много ясно че ще се получава такива изпълнения,защо не случва да спре един път иптв на ВИП Калдата- защото е подсигурено от всякъде и не се съди с никой защото тия които евентуално може нещо да направят си взимат парите редовно.Е кой е луд да реже собствения клон ,много ясно че ще се занимава с изсъхналите дървета в Перник.

Дай да видим някоя листа и от тебе на л.с... Ето ВИП съм :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Slavi Milanov Savov написа:

Дай да видим някоя листа и от тебе на л.с... Ето ВИП съм :)

Славчо какъв измислен ВИП си като това го получи на рождения ден на Калдата.хехехе.Като пораснеш ще разбереш какво значи ВИП.Представи си че си на  Герена стадиончето е разграфено със седалки в сектор А има и ВИП ложи за по 25000лв на сезон.Това че случайно един път си попаднал там по стечение на обстоятелствата не те прави ВИП защото грам стинка не си дал,така че твойто местенце е при местата на София Запад ама и там трябва да си платиш обаче е малко не е като Випа.Ето за това майка ти казва: учи Славчо за да не седиш при лумпените от София Запад маме а да можеш да  ни докараш на Герена 5 минути след като е почнал мача с новия Мерцедес през ВИП асансьора направо във ВИП  ложата като белите хора.Вникваш ли колко е права жената сега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На Марс имало интернет вече , така че скоро време виповете могат да намажат и на марсианско

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Pifi Pedolino написа:

Славчо какъв измислен ВИП си като това го получи на рождения ден на Калдата.хехехе.Като пораснеш ще разбереш какво значи ВИП.Представи си че си на  Герена стадиончето е разграфено със седалки в сектор А има и ВИП ложи за по 25000лв на сезон.Това че случайно един път си попаднал там по стечение на обстоятелствата не те прави ВИП защото грам стинка не си дал,така че твойто местенце е при местата на София Запад ама и там трябва да си платиш обаче е малко не е като Випа.Ето за това майка ти казва: учи Славчо за да не седиш при лумпените от София Запад маме а да можеш да  ни докараш на Герена 5 минути след като е почнал мача с новия Мерцедес през ВИП асансьора направо във ВИП  ложата като белите хора.Вникваш ли колко е права жената сега.

Не е важно откъде е, важното е, че го има :D ... Хич не ми е и без тва :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Slavi Milanov Savov написа:

Не е важно откъде е, важното е, че го има :D ... Хич не ми е и без тва :D

Нещата не се взимат когато не ти трябват само така да има с надеждата че ще ти свърши работа някога.Вчера Славчо отивам да си изхвърля боклука и гледам един индивид от ромски произход с колело се спрял така до кофата и без да слиза от колелото с една пръчка метална бърника в кофата и търси нещо, а в кофата пълно с какво ли не обаче тоя продължава.Питам го какво търсиш бе приятелю взимай хартията и пластмасата и бегай.Аааа аз съм по бакъра ми вика тоя.хехехе.Малко ми приличаш на тоя сега.хахаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   2 потребители

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...