Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Pifi Pedolino написа:

Нещата не се взимат когато не ти трябват само така да има с надеждата че ще ти свърши работа някога.Вчера Славчо отивам да си изхвърля боклука и гледам един индивид от ромски произход с колело се спрял така до кофата и без да слиза от колелото с една пръчка метална бърника в кофата и търси нещо, а в кофата пълно с какво ли не обаче тоя продължава.Питам го какво търсиш бе приятелю взимай хартията и пластмасата и бегай.Аааа аз съм по бакъра ми вика тоя.хехехе.Малко ми приличаш на тоя сега.хахаха

Нали знаеш Пифчо, на подаръци не се отказва :) ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pifi, ти освен да осираш листи и да копипействаш понякога от кайганата, нещо друго правиш ли в тази тема? Че и си позволяваш да морализаторстваш и да раздаваш присъди.

Mimozka такава...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
MTS каналите некој со новата ип или нов акаунт од нова сим картица :) на пп

IP e ista. Smeneta e zastitata, slicno na webmax.mk. Mozat da gedaat samo preplatnici na MTS, ako nekoj korisnik gi simne I objavi strimovite ne vredi toa, strimovite se neupotreblivi. Klucot se generira preku ID od kompjuterot odnosno vrzan za vremeto koga se pusta nekoj kanal. Znaci na sekoe pustanje na eden ist kanal klucot e razlicen Nitu korisikot ne moze da gleda preku VLC poradi tajmingot, a za ostanatite ne stanuva ni zbor. Tolku I bog da go prosti pop.gif

"МТС каналите някой с новото айпи или нов акаунт от нова сим карта :) На PM"

IP е същото. Сменена е защитата, също и на webmax.mk. Могат да гледат само клиенти на MTS, ако някой клиент ги снифне и качи стримовете, това не им пречи, защото стримовете са непотребни. Ключът се генерира от ID-то на компютъра, основно вързан за времето, когато се пуска даден канал. Значи за всяко пускане на >един и същ канал, ключът е различен. Дори и клиентът не може да гледа канала на VLC заради тайминга, а за другите този линк не струва и петаче.

>Толкоз и Бог да го прости pop.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докторе, пак изби рибата. Ама така пуснато в тази тема, няма ли скоро да се разделим и с нея? Дано не съм прав. Благодаря все пак де

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Източникът е пуснат по най-бунашкия начин, но пък от доста време е наличен, за това реших да го скрия зад астра, пък колкото издържи толкова...

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Don't try this at home :)

Момчета, виждат ви се карантиите с тия кодита, бъдете внимателни като слагате листа в Kodi:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

KODI Sux :)

Ето ви един сравнително стар плейлист на #БулШитком :)

Цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, SlaSerX написа:

KODI Sux :)

Ето ви един сравнително стар плейлист на #БулШитком :)

Цък

Именно - за този лист става въпрос, колега. Но вместо да "изсереш" източника, можеше да го скриеш зад астра, флусоник или каквото там се сетиш, както съм направил аз. Както и да е - да сме живи и здрави...Махам астрата - да запазя поне сървъра, ползвайте листата на SlaSerX

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, mcmlxx написа:

Източникът е пуснат по най-бунашкия начин, но пък от доста време е наличен, за това реших да го скрия зад астра, пък колкото издържи толкова...

Ха , докторе - тоя под тебе пуснал май източника, а ? хахахаах Точно до една седмица вече ще е в историята! Браво, бе SleСер :yanim:

https://pastebin.com/HAmSTfWz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Момчета имаше едно време един сайт с БГ филми, нещо не мога да го намеря - дайте линк, моля

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Момчета имаше едно време един сайт с БГ филми, нещо не мога да го намеря - дайте линк, моля
мдаа имаше ама не помна. Помна имаше една колибка и там имаше филмчета.
А това си е чист Булсат 39 градусов

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Предадор написа:

мдаа имаше ама не помна. Помна имаше една колибка и там имаше филмчета.

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

http://kolibka.com/

за тая колибка ли говориш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми с тоя приятел кво става - http://target3.blacktvrado.itemdb.com/ -има ли го някъде ?
 - нещо зачезна кат старите пари , а има фенове и питат ! То и мен ме интересува де .

А за Булсатком-    
-Те по оня край щеха да ги издават от дъждове и наводнения и ги беха спрели и тъкмо се
закрепиха и сега вече ше ги удават окончателно , така е - не му ойдисва на местния
вуду-шаман - на Доктора да му цъкат харесвания и да се къпе в хорската любов , а па
за него - ядец! и сега новия контингент от джендарета му прават постановката-
-Тука има ! -Тука нема !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Предадор написа:

Е да, ама бях ги направил с кеф, надписани, подредени, цял ден си играх да покрия сорса и накрая... шат в калдата... 77 канала един по един съм ги правил да могат повечко хора да гледат от един източник и най-вече по-дълго време, ама нейсе... Както и да е - типично за тази тема, няма ядове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, mcmlxx написа:

youtube

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, bonbonko1 написа:

youtube

не ми върши работа - имаше един сайт със стари БГ филми - всичко беше в него, но съм го забутал някъде в отметките на браузъра си не мога да го намеря, иначе знам за колибката, но не търся нея

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма какво да мрънкате като малки деца първо няма нужда да го крия има го в нета навсякъде и то от много време второ качеството е кофти защото е свален от Фюжън на булсат :) а и нали тва е идеята на тоя раздел :) тези дни ще пусна всичко което имам БГ и което върви както и Виваком и Мтел ;)

П.С: В тоя ред на мисли ето ви и стриимовете на voyo

#EXTM3U
#EXTINF:0,bTV HD
http://46.10.150.112:1935/61065646/_definst_/61065646-1.stream/.m3u8?key?wowzasessionid=817663540
#EXTINF:0,bTV Action HD
http://46.10.150.111:1935/61173942/_definst_/61173942-2.stream/.m3u8?key?wowzasessionid=817663540
#EXTINF:0,.m3u8?key?wowzasessionid=817663540
http://46.10.150.111:1935/61173941/_definst_/61173941-2.stream/.m3u8?key?wowzasessionid=817663540
#EXTINF:0,.m3u8?key?wowzasessionid=817663540
http://46.10.150.111:1935/61173940/_definst_/61173940-2.stream/.m3u8?key?wowzasessionid=817663540

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, mcmlxx написа:

не ми върши работа - имаше един сайт със стари БГ филми

Имаше няколко торент сайта, отдавна са умрели. В един от тях имаше почти само стари БГ филми.

А точно в youtube преди месеци се появиха и канали на Видео Орфей и на един друг тип. Всички те качваха уникални неща, успях да си запиша само Бразилска мелодия на Б. Райнов и спряха и двата канала - умрях от яд! Нямаше филм, който да са го давали някога по бнт свят или бнт1 /български/ и да го няма. А в канала на Видео Орфей имаше и hd рипове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, SlaSerX написа:

тези дни ще пусна всичко което имам БГ и което върви както и Виваком и Мтел ;)

Остава да се надяваме да нямаш ценни листове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш да си повече от сигурен че имам :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, SlaSerX написа:

Можеш да си повече от сигурен че имам :) 

Давай ги тука тогава като си толкоз отворен...Аман от разбирачи и философи....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

mcmlxx давам ги както виждаш : ) а на разбирач като гледам се правиш само и единствено ти като сканираш udp-та и ровиш в vk :) така че не ми дрънкай глупости или споделяй с хората или мълчи :) 

Ето ви VOD: https://pastebin.com/0aysQ8za

Работи от доста време :)

ПС: не те знам кво си играеш да криеш и кво не сорса го взех от твойта астра :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 18 минути, SlaSerX написа:

тези дни ще пусна всичко което имам БГ и което върви както и Виваком и Мтел ;)

Пусни го - но го скрий зад свой собствен сървър, а не така , както го направи днес....

преди 4 минути, SlaSerX написа:

mcmlxx давам ги както виждаш : ) а на разбирач като гледам се правиш само и единствено ти като сканираш udp-та и ровиш в vk :) така че не ми дрънкай глупости или споделяй с хората или мълчи :) 

Ето ви VOD: https://pastebin.com/0aysQ8za

Работи от доста време :)

Аз не се правя, аз съм разбирач, доказал съм го на доста хора тук, а и в чуждоземски форуми.... Така като гледам има някои мнения за теб (предполагам си ти) в други форуми, нека хората сами да преценят:

https://www.mikrotik-bg.net/topic/7103-иван-бъчваров-slaserx-измамник/

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   6 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...