Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 26 минути, Без умствен капацитет написа:

от където взех листата е там от преди месец

Не им обръщай внимание, човека откъде да знае че има и други ИПТВ форуми. А за другата листа с малко въображение и ще откриеш паролата,,,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

успяхте ли да изкарате адресите за ВЛЦ на тянковците от сайта им

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Без умствен капацитет написа:

успяхте ли да изкарате адресите за ВЛЦ на тянковците от сайта им

Хешовете им не са верни.

Иначе линковете са:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SPORT KLUB ако може на лично.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, pacholet написа:

Те са 10 броя за кой става въпрос или си търсиш така ,освен това има SPR,HR,SI с различна схема на предаване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Pifi Pedolino написа:

Те са 10 броя за кой става въпрос или си търсиш така ,освен това има SPR,HR,SI с различна схема на предаване.

Ти

ще помагаш ли или просто си търсиш така с кого да се занимаваш и какво търсиш във форума ,като си имаш SPR,HR и SI

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, pacholet написа:

Ти

ще помагаш ли или просто си търсиш така с кого да се занимаваш и какво търсиш във форума ,като си имаш SPR,HR и SI

Наблюдавам Те

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз търся хърватските ако може

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Предадор написа:

И аз търся хърватските ако може

HD  или обикновенните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Предадор написа:

Hd за един Еурофутбол

55 лева с ДДС  ако искаш веднага ти изпращам Галчо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте каква роля играе тази функция за андройд Boxa

HDMI self adaption android 

Включено или Изключено да е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давай ни лични .. 55 на месец на година...

55 лева с ДДС  ако искаш веднага ти изпращам Галчо.

Решение № 285 от 26 Юли 2018

На основание чл. 117, ал. 1, т. 3, във връзка с ал. 4 и ал. 5 от Закона за електронните съобщения

КОМИСИЯТА ЗА РЕГУЛИРАНЕ НА СЪОБЩЕНИЯТА
РЕШИ:

1. Открива процедура по отнемане на разрешение № 01759/15.12.2011 г. за ползване на индивидуално определен ограничен ресурс - радиочестотен спектър в обхват 1800 MHz за осъществяване на електронни съобщения чрез наземна мрежа, позволяваща предоставяне на електронни съобщителни услуги, издадено на „БУЛСАТКОМ" ЕАД.
2. Да се изпрати писмо до предприятието, с което да бъде уведомено за откритата процедура, като му се дава срок от 30 дни за становище. Основанието за откриване на процедурата по отнемане на разрешението е системно неплащане на дължимите такси, свързани с издаденото разрешение.
3. След изтичане на 30-дневния срок от получаване на настоящото решение от предприятието дирекция ФАД да извърши проверка, като установи дали „БУЛСАТКОМ" ЕАД е заплатило дължимите такси към Комисията за регулиране на съобщенията.

Мотиви:

Комисията за регулиране на съобщенията (КРС) е издала на „БУЛСАТКОМ" ЕАД разрешение № 01759/15.12.2011 г. за ползване на индивидуално определен ограничен ресурс - радиочестотен спектър в обхват 1800 MHz за осъществяване на електронни съобщения чрез наземна мрежа, позволяваща предоставяне на електронни съобщителни услуги.
Предприятието има финансови задължения към КРС за периода от 01.01.2018 г. до 30.09.2018 г. в размер на 750 000,00 лв. Съгласно изискванията на чл. 117, ал. 1, т. 3 от Закона за електронните съобщения (ЗЕС) действието на издадено разрешение за ползване на индивидуално определен ресурс се преустановява след отнемане на разрешението при системно неплащане на дължимите такси, свързани с предоставения индивидуално определен ограничен ресурс.
Предвид изложеното КРС прилага разпоредбите на чл. 117, ал. 1, т. 3, във връзка с ал. 4 и ал. 5 от ЗЕС и открива процедура по отнемане на разрешение № 01759/15.12.2011 г., издадено на „БУЛСАТКОМ" ЕАД, като предприятието следва да бъде уведомено за откритата процедура, като му се дава срок, в който да заплати дължимите към КРС такси.

ГЛАВЕН СЕКРЕТАР: ПРЕДСЕДАТЕЛ:

(Кристина Хитрова) (Росен Желязков

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Демек - няма да имат вече GSM лиценз?

Освен ако не плати 700 000 лв за такси. ИЛИ АКО А1 не ги вземе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие, какво...? Да не идва краят на света? Таковаха Хенди, сега са другите, гонят си интереса! Жалко за служителите! Живеем в интересна държава!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bulsatcom  ще бъде разпродаден на парчета заради амбициите на  началниците. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   1 потребител

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...