Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 42 минути, AlkatrazBG написа:

Bulsatcom  ще бъде разпродаден на парчета заради амбициите на  началниците. 

На какво основание правиш това заключение ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, AlkatrazBG написа:

Bulsatcom  ще бъде разпродаден на парчета заради амбициите на  началниците. 

а кой ще му купи активите (за разпространяване на телевизия)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заяков   искаше сателит  а Генчев  е мераклия за интернет  и се изпокараха  накрая. Изгониха Заяков и сега Генчев  ще се събере със други хора и части от активите ще преминат в други ръце.  Без да се  генерират средства  тази фирма ще фалира а тези средства няма да дойдат от абонатите  защото те са прекалено малко. Не печелившите проекти ще бъдат продадени или иззети от банките кредиторки на Булсатком за да могат да се покрият огромните заеми. Сателита предизвика фалита на Булсатком.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
а кой ще му купи активите (за разпространяване на телевизия)
Те нямат такива.. съдят ги поне 4 телевизиий

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Предадор написа:

Те нямат такива.. съдят ги поне 4 телевизии

Ами това означава, че просто абонатите на Булсата ще пият по една студена вода и - кой към Виваком, кой към А1... C'est la vie!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен всъщност ме интересува кой ще им поеме интернета. Мераклия съм да си пусна 1 GBit/s от тях, офисът се намира на 20 м. от нас, но при тая несигурност...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, moni2 написа:

Мен всъщност ме интересува кой ще им поеме интернета. Мераклия съм да си пусна 1 GBit/s от тях, офисът се намира на 20 м. от нас, но при тая несигурност...

То трябва и да опънат такова трасе до теб, ако няма такова може да ти кажат в момента не предлагаме тая услуга във вашият район както казаха на един приятел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мони   ще даваш ли по 100  лева  за такъв интернет ? И да не забравиш  че скоростите са достижими а не гарантирани  и само офис  офертите са симетрични !!  И ти гарантирам ,че има преоритизация на суича и за да я видиш тази скорост трябва да сте не повече от 4 чоека на клона. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами cooooooooolbox са само в един квартал на София, за съжаление. Чувал съм много добри неща за тях, но не им дават да стъпят на пазара в София.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, AlkatrazBG написа:

Мони   ще даваш ли по 100  лева  за такъв интернет ? И да не забравиш  че скоростите са достижими а не гарантирани  и само офис  офертите са симетрични !!  И ти гарантирам ,че има преоритизация на суича и за да я видиш тази скорост трябва да сте не повече от 4 чоека на клона. 

7549336947.png
7549340914.png
7549344005.png
7549346428.png

38 лв. на месец в малък град в Добруджа.

относно София - виж тук: http://gigafiber.bg/#plans

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Pafkata87 написа:

относно София - виж тук: http://gigafiber.bg/#plans

Скоро мой познат ще се включва към тях. Ще пиша като имам повече и по-точна информация.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това че си направил едип speedtest не означава че има постоянен гигабит. Ако ги натовариш постоянно на 500 примерно, ще видиш че има разлика след месец ползване. Единствено Coolllboooxxxxмога дя си го позволят, понеже вкарват м/у народния в българи и със всички големци си имат свързаност от понe 10G. ITD

Имат си Гигабитово шаси което поддържа тази скорост. Крайното устройство е прост gpon терминал.
Не знам обаче за 100 кинта дали си заслужава.. виж за 50лв по може но 100 зо 1000 интернет с това не ясно бъдеще.. няма шанс. Много пъти сте гледали от такива абонати с техен интернет и кабелна от net1 например ;) ако е за 1 година.. давай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Предадор написа:

Това че си направил едип speedtest не означава че има постоянен гигабит. Ако ги натовариш постоянно на 500 примерно, ще видиш че има разлика след месец ползване. Единствено Coolllboooxxxxмога дя си го позволят, понеже вкарват м/у народния в българи и със всички големци си имат свързаност от понe 10G. ITD

Всъщност имам постоянен гигабит вече 1 година и 11 месеца. Натоварвал съм го на 900 мегабита теглейки стотици гигабайти по всяко време на денонощието и скоростта си я има и никога не ми е падала - дори международно. 
10 гигабайта торент се сваля за 2 минути и половина (ако има сийд за да си вдигне 95+ МБ/с).

Тука Cooolbox няма... така, че само и единствено NetWorx (които също имат директна международна свързаност) могат да си го позволят в тази част на България и то на тая цена.
Дори в София нямате гигабит на цена под 50 лв. (освен GigaFiber - която е собственост на NetWorx).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знаете каде се предават фолклорните фестивали от Охрид?
или линк лъм местните кабеларки?
ТВМ ,Морис TV ,m3u,m3u8
ако може на лични ,да не съсипем някоя листа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Petrov_mnt написа:

Здравейте,някой има ли APK фаила на Nplay  за андройд Box на Networx BG?

Да, имам го, ама няма да ти свърши работа ако искаш да го качиш на друг бокс, понеже има защита да разпознава точно определен firmware.
Ако все пак искаш, пиши на лично и ще ти го пратя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

kakво се фукате с високи скорости моята е

7554216934.png

Да не крадеш интернет от некой рутер от съседния блок

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей те, мисля че съм в правилната тема, но може и да греша, за което се извинявам предварително :)

Моя малък проблем е следния - със интернета ми идва и телевизия , която до сега не съм ползвала защото бях към А1. Поради факта че отсвирих А1, точно в момента съм без телевизия, реших да си ползвам тази която така или иначе я плащам в пакет с интернета. Интернет доставчика ми каза че ми трябва някакъв декодер  от 130 лева, който естествено те продават и че други не стават. От една приятелка знам че IPTV може да се гледа и директно на компютъра без никакви декодери. Когато попитах интернет доставчика от там ми отсякоха че не може става само с техния декодер и това е! Следователно - плащам си телевизия която не мога да гледам освен ако не им дам 130 лева, а не вярвам техните декодери да са супер специални защото се продават и много по-евтини. ТА въпроса ми е мога ли да гледам IPTV на компютъра без декодер или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Pifi Pedolino написа:

Да не крадеш интернет от некой рутер от съседния блок

не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Нова в нещата написа:

Здравей те, мисля че съм в правилната тема, но може и да греша, за което се извинявам предварително :)

Моя малък проблем е следния - със интернета ми идва и телевизия , която до сега не съм ползвала защото бях към А1. Поради факта че отсвирих А1, точно в момента съм без телевизия, реших да си ползвам тази която така или иначе я плащам в пакет с интернета. Интернет доставчика ми каза че ми трябва някакъв декодер  от 130 лева, който естествено те продават и че други не стават. От една приятелка знам че IPTV може да се гледа и директно на компютъра без никакви декодери. Когато попитах интернет доставчика от там ми отсякоха че не може става само с техния декодер и това е! Следователно - плащам си телевизия която не мога да гледам освен ако не им дам 130 лева, а не вярвам техните декодери да са супер специални защото се продават и много по-евтини. ТА въпроса ми е мога ли да гледам IPTV на компютъра без декодер или не?

Може всичко даже и интернета можеш да не му го плащаш така че двойно да издуха супата.Кажи им че гледаш 5000 програми от частен сървар в Люлин та да си завре декодера където иска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От понеделник 20-ти август Булсатком стартира излъчването и предлагането на
телевизионните програми MAX Sport 1, MAX Sport 2 и MAX Sport 3 в пакет MAX Sport Plus.

Цената на пакета е:
4 лв цена с включен ДДС,
в комплект с пакета Sport+ HD има 1 лев отстъпка от цената на пакета Sport+ HD. Каналите ще се предлагат на SD, HD и IPTV.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  1. преди 4 минути, Предадор написа:

От понеделник 20-ти август Булсатком стартира излъчването и предлагането на
    телевизионните програми MAX Sport 1, MAX Sport 2 и MAX Sport 3 в пакет MAX Sport Plus.

Цената на пакета е:
    4 лв цена с включен ДДС,
    в комплект с пакета Sport+ HD има 1 лев отстъпка от цената на пакета Sport+ HD. Каналите ще се предлагат на SD, HD и IPTV.

A Виваком дали ще пуснат тези канали? Странно ми е, но вече прекаляват. Нарочно ги разделиха. Тук 4 лв. там 3 лв., там 5 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Нова в нещата написа:

Не става директно в компютъра, всеки ИПТВ доставчик който продава такава ТВ си е направил собствен софтуер който да декодира стриймовете от сървърите им за да можеш да ги гледаш, извън този BOX, няма да стане. Има доставчици които имат локална ИПТВ която е под формата на листа но са малко такива, а има такива юзъри-админи които си пускат проксита за да си гледат и после им ги намират и общо взето това също е фрий нелегално но се намира с малко умения :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...