Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Колко са всички канали на иптв на булсата тука един ме  будалка , че имал над 300 канала и с интернета то няма да е най - бързият му идва такса 50 60 лв на месец . Също така ми каза , че може да се обади да му пуснат някой канал , който го нямат колкото си иска и ми каза, че са му пуснали още 60 канала допълнителни .Също така имал и каналите на макс спорт .

Лъже.. под 200 са.. урязаха ги нещо

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

От бройката на каналите извади  едни 30 + радиа  Диема спорт  и Максовете са ти 6 канала. Фюжън пакета е колкото да има бройка и в него нищо интересно няма . Влизаш на сайта на Булсат и преброй колко са каналите сам. И не забравяй,че максовете и диема спорт се гледат само през техния бокс . Да не ревете после ,че сте ги платили а пък не можете да си ги гледате през Коди или на телефоните и таблетите   Преди да си вземете бокса се уверете ,че доставчика ви не ви реже трафика  към платформата на Булсат.

В мрежата на ComNet не винаги работят.. то даже в тяхната собствена сече..

На Близуу (А1) също има сеч и т.н вивком също са ги баннали...Такава ТВ единствено оптика и в директен пиъринг (поне 10Г) към булшита

Няма как да продаваш ТВ в чужда мрежа и чуждия операгор да ти оправя бъговете (сече ми тв.. забива ми бокса и .т.н)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предадор  значи се изяснява дилемата защо   и аз имам ядове с гледането :)  Нета ни идва от Виваком тука в целия регион  и има яко проблеми  конкретно с мрежата дето е IPTV то на Булсатком. Опитваха се да прерутират през Мтел ама и там  явно е отрязан клона. Мислех си че малките доставчици филтрират трафика ама явно и големите са почнали да шейпят Булсат масово. Интересното  е ,че на VDSL и ADSL -a  върви Фюжъна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз знам , че лъже и знам , че никъде такава такса с обикновен интернет + иптв 60 лв на месец и постоянно му пускали който канал си иска . Значи за мтелските канали е вярно има ги в булсата хмм странно ...

Казах му видях каналите в сайта преброих ги не са толкова колкото казваш той пак над 300 били с 60 70 свободни канали . Имал по 50 канала на всяка категория + 8 бокс спорт канала . Аз знам само за 3 известни от тук и от моя доставчик бокс канала за други не съм чувал /

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мтелските канали ги има и в Бикс  вече.Тия първенства бая пари струват и трябва някак да се избиват инвестициите за тях. И кво стана сега с приказките ,че каналите не се предлагали на юридически лица а пък са в платформа която предлага услуги само на такива :) 

MAX Sport 1 HD	224.156.69.204:5000
193.105.196.90/31	HD, Total Bitrate 8Mbps
Video H.264, Audio MPEG-1	A1 Bulgaria EAD 
А1 България ЕАД
MAX Sport 1 SD	224.156.69.205:5000
193.105.196.90/31	SD, Total Bitrate 5.5Mbps
Video MPEG-2, Audio MPEG-1	A1 Bulgaria EAD 
А1 България ЕАД
MAX Sport 2 HD	224.156.69.206:5000
А1 България ЕАД
MAX Sport 2 SD	224.156.69.207:5000
193.105.196.90/31	SD, Total Bitrate 4.5Mbps
А1 България ЕАД
Edge Sport HD	224.156.69.208:5000
А1 България ЕАД
Edge Sport SD	224.156.69.209:5000
193.105.196.90/31	SD, Total Bitrate 4.5Mbps
А1 България ЕАД

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,от доста време търся стрийм на Рила тв, може ли някой от вас да ми помогне ? Благодаря ви предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 часа, fenka написа:

Здравейте,от доста време търся стрийм на Рила тв, може ли някой от вас да ми помогне ? Благодаря ви предварително

Имаш ли си мъж ? :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

#EXTM3U
#EXTINF:-1,bTV
http://hlsvoyo.voyo.bg.sof.cmestatic.com/61065646/61065646_tv.smil/playlist.m3u8?eyJtZWQiOjYxMDY1NjQ2LCJsaWMiOiJiZmU5M2UxNGUxY2U5MTlkZWUxZDExNzcwMGVjNzRkYyIs ImRldiI6IkxFTk9WT19MZW5vdm9BMzUwMC1GTF9lMjE5ODkwODZlMGE1YmJhN2FjMzliNjVlMTY0 M2E5MF83YjVjYTY1My05NzI0LTQ5NDgtOTcyNy1jNmQzODYzY2YwYjMiLCJwcm9kIjoxMjMyNH0%3D
#EXTINF:-1,bTV International
http://hlsvoyo.voyo.bg.sof.cmestatic.com/61183589/livestream-0/playlist.m3u8?eyJtZWQiOjYxMTgzNTg5LCJsaWMiOiJiZmU5M2UxNGUxY2U5MTlkZWUxZDExNzcwMGVjNzRkYyIs ImRldiI6IkxFTk9WT19MZW5vdm9BMzUwMC1GTF9lMjE5ODkwODZlMGE1YmJhN2FjMzliNjVlMTY0 M2E5MF83YjVjYTY1My05NzI0LTQ5NDgtOTcyNy1jNmQzODYzY2YwYjMiLCJwcm9kIjoyNDE5OH0%3D
#EXTINF:-1,bTV Comedy
http://hls.btv.bg.sof.cmestatic.com/61173941/61173941_tv.smil/playlist.m3u8?eyJtZWQiOjYxMTczOTQxLCJsaWMiOiJiZmU5M2UxNGUxY2U5MTlkZWUxZDExNzcwMGVjNzRkYyIs ImRldiI6IkxFTk9WT19MZW5vdm9BMzUwMC1GTF9lMjE5ODkwODZlMGE1YmJhN2FjMzliNjVlMTY0 M2E5MF83YjVjYTY1My05NzI0LTQ5NDgtOTcyNy1jNmQzODYzY2YwYjMiLCJwcm9kIjoyMTY4OH0%3D
#EXTINF:-1,btv Cinema
http://hls.btv.bg.sof.cmestatic.com/61173940/61173940_tv.smil/playlist.m3u8?eyJtZWQiOjYxMTczOTQwLCJsaWMiOiJiZmU5M2UxNGUxY2U5MTlkZWUxZDExNzcwMGVjNzRkYyIs ImRldiI6IkxFTk9WT19MZW5vdm9BMzUwMC1GTF9lMjE5ODkwODZlMGE1YmJhN2FjMzliNjVlMTY0 M2E5MF83YjVjYTY1My05NzI0LTQ5NDgtOTcyNy1jNmQzODYzY2YwYjMiLCJwcm9kIjoyMTY4OX0%3D
#EXTINF:-1,bTV Action
http://hls.btv.bg.sof.cmestatic.com/61173942/61173942_tv.smil/playlist.m3u8?eyJtZWQiOjYxMTczOTQyLCJsaWMiOiJiZmU5M2UxNGUxY2U5MTlkZWUxZDExNzcwMGVjNzRkYyIs ImRldiI6IkxFTk9WT19MZW5vdm9BMzUwMC1GTF9lMjE5ODkwODZlMGE1YmJhN2FjMzliNjVlMTY0 M2E5MF83YjVjYTY1My05NzI0LTQ5NDgtOTcyNy1jNmQzODYzY2YwYjMiLCJwcm9kIjo1Nzc0fQ%3D%3D
#EXTINF:-1,bTV Lady
http://hls.btv.bg.sof.cmestatic.com/61173943/61173943_tv.smil/playlist.m3u8?eyJtZWQiOjYxMTczOTQzLCJsaWMiOiJiZmU5M2UxNGUxY2U5MTlkZWUxZDExNzcwMGVjNzRkYyIs ImRldiI6IkxFTk9WT19MZW5vdm9BMzUwMC1GTF9lMjE5ODkwODZlMGE1YmJhN2FjMzliNjVlMTY0 M2E5MF83YjVjYTY1My05NzI0LTQ5NDgtOTcyNy1jNmQzODYzY2YwYjMiLCJwcm9kIjoyMTY5MH0%3D
#EXTINF:-1,RING
http://hls.btv.bg.sof.cmestatic.com/61174045/61174045_tv.smil/playlist.m3u8?eyJtZWQiOjYxMTc0MDQ1LCJsaWMiOiJiZmU5M2UxNGUxY2U5MTlkZWUxZDExNzcwMGVjNzRkYyIs ImRldiI6IkxFTk9WT19MZW5vdm9BMzUwMC1GTF9lMjE5ODkwODZlMGE1YmJhN2FjMzliNjVlMTY0 M2E5MF83YjVjYTY1My05NzI0LTQ5NDgtOTcyNy1jNmQzODYzY2YwYjMiLCJwcm9kIjoyMTY5MX0%3D
#EXTINF:-1,VOYO.CINEMA
http://hlsvoyo.voyo.bg.sof.cmestatic.com/60966150/60966150_tv.smil/playlist.m3u8?eyJtZWQiOjYwOTY2MTUwLCJsaWMiOiJiZmU5M2UxNGUxY2U5MTlkZWUxZDExNzcwMGVjNzRkYyIs ImRldiI6IkxFTk9WT19MZW5vdm9BMzUwMC1GTF9lMjE5ODkwODZlMGE1YmJhN2FjMzliNjVlMTY0 M2E5MF83YjVjYTY1My05NzI0LTQ5NDgtOTcyNy1jNmQzODYzY2YwYjMiLCJwcm9kIjoxMTgwfQ%3D%3D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 5 часа, Tanner Foost Foust написа:

ей, страшен си
баси, у целия форум преследване
време е за екшън
:lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, fenka написа:

Контакти: [email protected]; тел: 0722.66.111

Сайтът ми изглежда изключително за*бан.

Но може по телефона да отговорят дали ще пуснат канала онлайн.

Ето линк, където би трябвало да го има, но го няма:

http://rila.tv/index.php?option=com_content&view=article&id=59&Itemid=66

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Tanner Foost Foust написа:

Ей, мъжки, нещо си объркал форума, това не е сайт за запознанства. Прочети правилата и ги спазвай ако обичаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, moni2 написа:

Контакти: [email protected]; тел: 0722.66.111

Сайтът ми изглежда изключително за*бан.

Но може по телефона да отговорят дали ще пуснат канала онлайн.

Ето линк, където би трябвало да го има, но го няма:

http://rila.tv/index.php?option=com_content&view=article&id=59&Itemid=66

Мерси Мони,от сайта явно нямат права за излъчване в интернет,защото ми отговориха,че само през местните кабеларки можело да се гледа

Аз все се надявах да има някое Самоковско стриймче където да го има. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, fenka написа:

Аз все се надявах да има някое Самоковско стриймче където да го има. 

Има там един сталкер, ама не мога да се намърдам в него :) Много особени кутийки ползват, които не минават през емулатор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, moni2 написа:

Има там един сталкер, ама не мога да се намърдам в него :) Много особени кутийки ползват, които не минават през емулатор.

Доста са изобретателни значи тези самоковци. Ех,колко жалко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, ПАТАУ написа:

#EXTM3U
#EXTINF:-1,bTV
http://hlsvoyo.voyo.bg.sof.cmestatic.com/61065646/61065646_tv.smil/playlist.m3u8?eyJtZWQiOjYxMDY1NjQ2LCJsaWMiOiJiZmU5M2UxNGUxY2U5MTlkZWUxZDExNzcwMGVjNzRkYyIs ImRldiI6IkxFTk9WT19MZW5vdm9BMzUwMC1GTF9lMjE5ODkwODZlMGE1YmJhN2FjMzliNjVlMTY0 M2E5MF83YjVjYTY1My05NzI0LTQ5NDgtOTcyNy1jNmQzODYzY2YwYjMiLCJwcm9kIjoxMjMyNH0%3D
#EXTINF:-1,bTV International
http://hlsvoyo.voyo.bg.sof.cmestatic.com/61183589/livestream-0/playlist.m3u8?eyJtZWQiOjYxMTgzNTg5LCJsaWMiOiJiZmU5M2UxNGUxY2U5MTlkZWUxZDExNzcwMGVjNzRkYyIs ImRldiI6IkxFTk9WT19MZW5vdm9BMzUwMC1GTF9lMjE5ODkwODZlMGE1YmJhN2FjMzliNjVlMTY0 M2E5MF83YjVjYTY1My05NzI0LTQ5NDgtOTcyNy1jNmQzODYzY2YwYjMiLCJwcm9kIjoyNDE5OH0%3D
#EXTINF:-1,bTV Comedy
http://hls.btv.bg.sof.cmestatic.com/61173941/61173941_tv.smil/playlist.m3u8?eyJtZWQiOjYxMTczOTQxLCJsaWMiOiJiZmU5M2UxNGUxY2U5MTlkZWUxZDExNzcwMGVjNzRkYyIs ImRldiI6IkxFTk9WT19MZW5vdm9BMzUwMC1GTF9lMjE5ODkwODZlMGE1YmJhN2FjMzliNjVlMTY0 M2E5MF83YjVjYTY1My05NzI0LTQ5NDgtOTcyNy1jNmQzODYzY2YwYjMiLCJwcm9kIjoyMTY4OH0%3D
#EXTINF:-1,btv Cinema
http://hls.btv.bg.sof.cmestatic.com/61173940/61173940_tv.smil/playlist.m3u8?eyJtZWQiOjYxMTczOTQwLCJsaWMiOiJiZmU5M2UxNGUxY2U5MTlkZWUxZDExNzcwMGVjNzRkYyIs ImRldiI6IkxFTk9WT19MZW5vdm9BMzUwMC1GTF9lMjE5ODkwODZlMGE1YmJhN2FjMzliNjVlMTY0 M2E5MF83YjVjYTY1My05NzI0LTQ5NDgtOTcyNy1jNmQzODYzY2YwYjMiLCJwcm9kIjoyMTY4OX0%3D
#EXTINF:-1,bTV Action
http://hls.btv.bg.sof.cmestatic.com/61173942/61173942_tv.smil/playlist.m3u8?eyJtZWQiOjYxMTczOTQyLCJsaWMiOiJiZmU5M2UxNGUxY2U5MTlkZWUxZDExNzcwMGVjNzRkYyIs ImRldiI6IkxFTk9WT19MZW5vdm9BMzUwMC1GTF9lMjE5ODkwODZlMGE1YmJhN2FjMzliNjVlMTY0 M2E5MF83YjVjYTY1My05NzI0LTQ5NDgtOTcyNy1jNmQzODYzY2YwYjMiLCJwcm9kIjo1Nzc0fQ%3D%3D
#EXTINF:-1,bTV Lady
http://hls.btv.bg.sof.cmestatic.com/61173943/61173943_tv.smil/playlist.m3u8?eyJtZWQiOjYxMTczOTQzLCJsaWMiOiJiZmU5M2UxNGUxY2U5MTlkZWUxZDExNzcwMGVjNzRkYyIs ImRldiI6IkxFTk9WT19MZW5vdm9BMzUwMC1GTF9lMjE5ODkwODZlMGE1YmJhN2FjMzliNjVlMTY0 M2E5MF83YjVjYTY1My05NzI0LTQ5NDgtOTcyNy1jNmQzODYzY2YwYjMiLCJwcm9kIjoyMTY5MH0%3D
#EXTINF:-1,RING
http://hls.btv.bg.sof.cmestatic.com/61174045/61174045_tv.smil/playlist.m3u8?eyJtZWQiOjYxMTc0MDQ1LCJsaWMiOiJiZmU5M2UxNGUxY2U5MTlkZWUxZDExNzcwMGVjNzRkYyIs ImRldiI6IkxFTk9WT19MZW5vdm9BMzUwMC1GTF9lMjE5ODkwODZlMGE1YmJhN2FjMzliNjVlMTY0 M2E5MF83YjVjYTY1My05NzI0LTQ5NDgtOTcyNy1jNmQzODYzY2YwYjMiLCJwcm9kIjoyMTY5MX0%3D
#EXTINF:-1,VOYO.CINEMA
http://hlsvoyo.voyo.bg.sof.cmestatic.com/60966150/60966150_tv.smil/playlist.m3u8?eyJtZWQiOjYwOTY2MTUwLCJsaWMiOiJiZmU5M2UxNGUxY2U5MTlkZWUxZDExNzcwMGVjNzRkYyIs ImRldiI6IkxFTk9WT19MZW5vdm9BMzUwMC1GTF9lMjE5ODkwODZlMGE1YmJhN2FjMzliNjVlMTY0 M2E5MF83YjVjYTY1My05NzI0LTQ5NDgtOTcyNy1jNmQzODYzY2YwYjMiLCJwcm9kIjoxMTgwfQ%3D%3D

http://hlsvoyo.voyo.bg.sof.cmestatic.com/60966150/60966150_tv.smil/playlist.m3u8?key?   :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 3 часа, Vito59 написа:

Ей, мъжки, нещо си объркал форума, това не е сайт за запознанства. Прочети правилата и ги спазвай ако обичаш.

Моля те не ме пращай в сайт за запознанства, там няма свестни каки :D, спокойно не прекалявам, само пускам мини закачки. :D

Освен това съм и активен форумец.

Ще бъда и активен в тази тема, за да не ми се карат мидераторите че прекалявам.

преди 3 часа, fenka написа:

Доста са изобретателни значи тези самоковци. Ех,колко жалко

Относно проблемът ти  с онлайн стрийминга на телевизия, мога да ти дам решение, но зависи кои канали ти се гледат. Мога да ти дам две решения, едно стабилно само за ефирна цифрова телевизия, където ще имаш само ефирните и регионалните около региона ти ,като нещата се случват с преобразуване от антена и USB тунер в IPTV, която ще тече в локалната ти мрежа, която пък, можеш да изкараш и в интернет,стига да имаш статичен публичен IP адрес от интернет доставчика ти и достъп до рутерът в който да можеш да направиш Port Forwarding за ефирната ти цифрова телевизия. Ще трябва да си вземеш за целта USB DVBT тунер, Raspberry P3, ще трябва тунера да закачиш за Raspberry P3,а Raspberry P3 ще трябва да закачиш за рутерът си и да това е физическата свързаност, инвестицията ще излезе за около 100 лв. Желателно е да се ползва 32 GB и повече карта памет в Raspberry P3 ако ще се записват предавания до като ви няма у дома.

В Raspberry P3 се инсталира Ubuntu Server, и върху него се инсталира TVheadend Server.

Конфигурира се, сканира се, генерира се списък с канали в M3U плейлист и може да се гледа от компютър, таблет, телефон ефирните канали, като този списък се поставя в устройствата и се възпроизвежда от плеър, или пък може да се ползват апликациите на TVHeadend за Windows 10 и Android.

Това нещо съм го реализирал у дома и работи.

Но с един голям IBM сървър, и все не успявам да си купя Raspberry P3.

За да оптимизирам нещата.

Та другият вариант е сама да си генерираш списък с канали онлайн IPTV плейлисти но там е динамично, днес имаш каналите утре нямаш, ще трябва постоянно да търсиш канали и да ъпдейтваш.

Третият ти вариант за който се сещам сега е ако имаш приятел на Булсатком, да ти отстъпи акаунт за достъп до фюжъна им.

Също така ако искаш да имаш IPTV на устройствата си, и искаш да е от пакета на доставчика ти, можеш да заявиш такава услуга че искаш, повечето доставчици на услуги от големите я предлагат но се таксува допълнително, трябва да се запознаеш с условията.

Можеш да се спреш и на IPTV доставчик само, от който да си закупиш само достъп до акаунт и да гледаш онлайн.

Повечето ефирни канали имат уеб сайт с опция гледане на живо.

Има едни батковци и едни чичковци дето правят шмекърлъци с булсатком сателитна тв и я изкарват през IPTV в локалната си мрежа и от там в интернет с пренасочване на портове и споделят телевизия на близки и познати, дори продават на тесен кръг познати.

Поразходи се и в телевизионните форуми и проучи за IPTV.

Прочети .

И така.

Видях че имаш мъж, кажи му че е щастливец :D

Поздрави.

Послепис, ако ти се гледат руски канали, мога да ти споделя веднага, те руснаците не плащат за кабелна телевизия... :D ;)

Също така ако си решила да гледаш само ефирните но не ти се купува мини компютър, можеш да си купиш само антена и тунер за USB, и ако имаш настолен или лаптоп поне с I3 процесор с виртуализация, 6 или 8 GB Ram, ,можеш да си инсталираш VMware workstation 12 на компютъра,и IPTV сървъра да си вдигнеш в него, да закачиш тунерът за компютъра, и от там да пренасочиш USB порта към виртуалната машина с IPTV сървъра, а мрежата я бриджваш на виртуалната машина към локалната ти мрежа.

Good luck  красавице!

И не се чуди ако ти пращат разни пичове едни дълги списъци с канали от кабелната,и не искат да ти тръгнат, за мен това е истински спам.

Дават ти невалиден списък или списък, който утре ще е невалиден.

Та много се заплеснах, точно за този стрийм който търсиш, ако има регион в който ефирно се стриймва, то схемата с ефирна в IPTV ще проработи но ще трябва да се приложи от някой който е в този регион, и  за да можеш ти да гледаш, този пич ще трябва да отвори портове за стрийма, така ти от твоята мрежа да зяпаш през неговата.

Ако само местните кабеларки там я разпространяват, ще трябва някой техен абонат да види дали неможе да прихване телевизията и да я разпръсне в интернет, така че ти да можеш да зяпаш през него.

И в крайна сметка целта ти ми се вижда непостижима, макар че няма невъзможни неща освен най невъзможните, това което искаш е съвсем възможно, но да кажем няма да ти хареса  как може да се постигне защото има много фактори и променливи, които ще те откажат от Рилската телевизия. ;)

И ЗА ФИНАЛ, Можеш да влезеш в контакт с тези които броудкастват тази медия, и да помолиш с целият си чар и блясък, ИТ-то им да ти пусне един стрийм специално за теб.

Макар че това няма да се случи защото няма да е практика на медията, и тоя пич ще си има шефове, и няма да склони защото ще е против медийната им политика и схема за броудкаст.

Освен това ако е скромна медия може да се окаже че нямат и ресурса да пуснат дори един стрийм към теб,отделно стрийма ако изтече и много маймуни се накачат на клона,може да изчерпа това ъплоад трафика на медията и да им създаде проблеми, така де пий една студена вода и целуни мъжа си. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой ше ги праи тия гимнастики ?! И то заради едно стриймче дето се
намира с едно щракване на пръсти ! И то добре да има шеги и закачки-
нема лошо дори и да са с повечко тестостерон , но тука доста често се
случва зад изображението на някоя секси кака да се крие некой върколак
с мустаки дето е карал казарма и абитуренския още по времето на комунизма .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 14 минути, ziki69 написа:

Евала, баце! Как, го сътвори тоя чаршаф!?emoji33.png Акъла ми, не мое да го разбере... Иначе забавно четивоemoji6.pngemoji106.png

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Че що, всичко е точно, пусни си Папи Ханс :D

преди 6 минути, paco70 написа:

Кой ше ги праи тия гимнастики ?! И то заради едно стриймче дето се
намира с едно щракване на пръсти ! И то добре да има шеги и закачки-
нема лошо дори и да са с повечко тестостерон , но тука доста често се
случва зад изображението на някоя секси кака да се крие некой върколак
с мустаки дето е карал казарма и абитуренския още по времето на комунизма .

Уф и във форумите жени не остаха, ако има им хлопа дъската.

Аз съм в друг град далеч от дома, нямам кабелна и тв, имам само и тернет, това ме мотивира да си изградя IPTV server с ефирните че да мога и да записвам, а към този сървър с ефирните съм добавил стриймове от кабелната  на приятели с по интересни канали.  Когато искаш нещо намираш начини, и за някои неща се искат много гимнастики,    не всичко в живота става с един клик.

:D

преди 8 минути, Предадор написа:

Баси романа...даже не го прочетох

Прочети, де дал съм от опита си изпитани неща, изпробвани а не измислици и общи приказки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Че що, всичко е точно, пусни си Папи Ханс
Не бе, нищо лошо. Просто в тая тема, не се е изявявал такъв графоман досега. Тука сме по кратката и збита форма

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 5 минути, trip70 написа:

имаше един, дето пишеше фермани... :D

Незнам  защо се бъзикате, писал съм доста сбито и обобщено как се прави IPTV сървър :D

Ретранслация към IPTV a рестриймване на IPTV става с валидни url стрийм адреси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, ziki69 написа:

Просто в тая тема, не се е изявявал такъв графоман досега.

Е ти си отскоро явно в темата, не си чел Белгиеца, он же Fon Newmann и още 1000 ника в другите бг форуми.

Новото момче може само да му диша прахта. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

гледам че предавател са подкарали Вест тв http://www.predavatel.com/bg/play/tv_vtv_live

а сайта на вест тв не отговаря

това как върви на ВЛС http://31.13.223.104:1935/vtv/vtv.stream/playlist.m3u8

гледам че ми седи на 0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Незнам  защо се бъзикате, писал съм доста сбито и обобщено как се прави IPTV сървър :D
Ретранслация към IPTV a рестриймване на IPTV става с валидни url стрийм адреси.
На краставичар краставици ... тоя пост ти го прочетох :) давай по същество

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   11 потребители

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...