Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Гост

преди 5 часа, Предадор написа:

На краставичар краставици ... тоя пост ти го прочетох :) давай по същество

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

По същество да забрави надарената мацка за този стрийм и да си намери друга забава, ако искаш детайли по описаните от мен неща, оооо ще е много дълъг пост и ще е като да пишеш гайдове за инсталации, конфигурации, минимални изисквания, описание на свързвания просто ту мъч информация, по дадените жокери всеки сам може да дълбае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://www.tvizio.bg/  

От доста време е безплатна, явно правят тестове и после ще обявят цените.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Tanner Foost Foust написа:

ако искаш детайли по описаните от мен неща, оооо ще е много дълъг пост и ще е като да пишеш гайдове за инсталации, конфигурации, минимални изисквания, описание на свързвания просто ту мъч информация, по дадените жокери всеки сам може да дълбае.

Давай, ще е интересно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, acnekt написа:

https://www.tvizio.bg/  

От доста време е безплатна, явно правят тестове и после ще обявят цените.  

Ами да го беше споделил, когато е можело да се гледа, сега излиза надпис "Очаквайте скоро"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, moni2 написа:

Ами да го беше споделил, когато е можело да се гледа, сега излиза надпис "Очаквайте скоро"...

Филтрирано е за България. В чужбина работи перфектно. Намери си http proxy и го пусни отново. Същото е като bgtv-on. Само, че това е безплатно, за сега... 

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, mcmlxx написа:

Филтрирано е за България. В чужбина работи перфектно. Намери си http proxy и го пусни отново. Същото е като bgtv-on. Само, че това е безплатно, за сега... 

сподели как се прави ,че съм зле

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, pacholet написа:

сподели как се прави ,че съм зле

За Windows:

1. Отиваш на този адрес:

http://spys.one/

2. Избираш си прокси сървър - и го слагаш в браузъра си - за Mozilla е тук:

1.thumb.png.83441a318e462506093c265f2dc8a34c.png

2.thumb.png.d363db2c1d92c6502ef8931d6fc29b37.png

3.thumb.png.8f8a3bbb3f9116f5af718fd56386c468.png

3. Запазваш промените и после отиваш на https://www.tvizio.bg/

4. Правиш си регистрация и гледаш

5. Enjoy :)

P.S. Не забравяй след като гледаш - да върнеш обратно настройките на No Proxy, защото иначе после ще береш ядове :)

За Андроид:

1. Отиваш в Play Store и сваляш това приложение:

https://play.google.com/store/apps/details?id=free.vpn.unblock.proxy.turbovpn

Разбира се, може да свалиш и който е друг VPN, аз лично предпочитам този. Този VPN ти е необходим за да минеш през прокси сървър в чужбина, тъй като както споделих по-нагоре - сайта е филтриран за България и ти трябва чужбински сървър за да подкараш нещата.

2. Инсталираш си това приложение на андроид устройството (телефон, таблет, тв-бокс):

tvizio.apk

3. След като си инсталирал и двете приложения - пускаш първо VPN-a (за да минеш в чужбина) и после - пускаш tvizio за да гледаш (естествено трябва да имаш активна регистрация, за това трябва да минеш през стъпките описани по-горе за Windows :) )

Това е - не забравяй след като приключиш с гледането да си изключиш VPN. :)

4. Enjoy :)

Ако се намирате в чужбина - стъпките за прокси сървър и VPN не са ви необходими - просто си отивате на сайта , правите си регистрация и гледате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към описанието на доктора мога да добавя:

Върви перфектно с windows 10:

1. В контролния панел има настройка за VPN - вградена

2. Отиваш на https://www.vpngate.net/en/ и търсиш MS-SSTP. Това е сикюрити тънела на майкрософт и лично аз съм много доволен от него.

3. Копираш ddns-а на впн сървъра от впнгейт

4. И юзър и пас са : vpn

5. Пробваш докато намериш най-добрия вариант за теб.

Обикновенно за web- около 10 мбпс и 15-30 сек латенс върви без проблем.

За стрийм 20-50 мбпс и 5-20 сек върви нормално.

П.П.: Платформата е опън-сорс и по-голямата част от впн-ите са стабилни, но избягвай тезе от Япония (от тамошен университет е разработена), понеже има много голям латенс към България

П.п.2: Повечето впн-и по дефолт не запазват логове, но има такива, които запазват.

П.п.3: Работи и с вградения впн на андроид и иос, но с протокол L2TP/IPsec

Успех :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, mcmlxx написа:

За Андроид:

1. Отиваш в Play Store и сваляш това приложение:

https://play.google.com/store/apps/details?id=free.vpn.unblock.proxy.turbovpn

Разбира се, може да свалиш и който е друг VPN, аз лично предпочитам този. Този VPN ти е необходим за да минеш през прокси сървър в чужбина, тъй като както споделих по-нагоре - сайта е филтриран за България и ти трябва чужбински сървър за да подкараш нещата.

Докторееее, приложението си върви в България:D и без прокси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, trip70 написа:

Супеееер, не знаех, не съм в БГ :) Още повече, че старото им приложение - bgtv-on.apk v.0.0.40 не работи в БГ със сигурност, лично го тествах като си бях у дома лятото :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой знае ли как се поправя EPG-то на Булсатком на OpenVix, че половината канали са на румънски

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Катърчо, евала за линка, ама то не се гледа с тоя превод...баси трагедията...

То не се разбира артиста каква роля има във филма....ужас!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.07.2018 г. в 21:26, mcmlxx написа:

По същия начин като диема спортовете:

/tv_........................~\/~

Май гледат тука и пак са го сменили :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, krasibadboy написа:

Катърчо, евала за линка, ама то не се гледа с тоя превод...баси трагедията...

То не се разбира артиста каква роля има във филма....ужас!

а аз искам това, но да върви на ВЛС и адреса да не е временен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, slynkydoo написа:

А твизио не генерират ли и те ключовете със срок на изтичане? Или ключа да се сменя?

2-3 минути е срока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, moni2 написа:

2-3 минути е срока.

Колкото и да му се обяснява на бонбона - няма да рабере, че точно така , както той ги дава стриймовете - не става :) Има един вариант - с php скрипт - стрийма се взима от сорса - и сам възобновява таймер-токените...Пък и за какво са ти всикчи тия гимнастики, като хората са го направили професионално и си има всичко - и  приложение дори. Единствения минус е, че тече с минута назад от реалния стрийм - хахах - малко като на запис е положението, особено е дразнещо при спортни събития

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, mcmlxx написа:

Колкото и да му се обяснява на бонбона - няма да рабере, че точно така , както той ги дава стриймовете - не става :) Има един вариант - с php скрипт - стрийма се взима от сорса - и сам възобновява таймер-токените...Пък и за какво са ти всикчи тия гимнастики, като хората са го направили професионално и си има всичко - и  приложение дори. Единствения минус е, че тече с минута назад от реалния стрийм - хахах - малко като на запис е положението, особено е дразнещо при спортни събития

а сега кажи какво трябва за вест тв, за да стане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Без умствен капацитет написа:

а сега кажи какво трябва за вест тв, за да стане

За съвсем друго става въпрос, но ти както винаги си изтървал влака. Вест тв я няма в твизио

http://46.149.176.141:65535/VTV/ovca 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.09.2018 г. в 23:28, TROJAN HORSE написа:

преди 1 час, mcmlxx написа:

За съвсем друго става въпрос, но ти както винаги си изтървал влака. Вест тв я няма в твизио

Затвори скритото съдържание

http://46.149.176.141:65535/VTV/ovca 

за това говоря

http://31.13.223.104:1935/vtv/vtv.stream/playlist.m3u8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   11 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...