Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

на 1.12.2018 г. в 17:50, SilverPatrik написа:

За какво ги пускате тези неработещи линкове, на кого са нужни ? Да бяха стара хартия, та да се ползват за подпалка, ........ само задръстват хоризонта ? Ако ви трябват някакви работещи, ....... напишете !

Може ли да качиш някой плейлист работещ, че аман от неработещи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, TROJAN HORSE написа:

Ха ха ха 200 лева искаш да ти снесат баламите, така ли ?
Айде бегай се скрий некъде с тия измами бе !
Рекламираш напълно престъпно деяние на неспазване на авторските права.

И да, знам че ще кажеш сега, че тоя сайт не е твой и че ти имаш друг подобен и да ти пишат на лични да се разберете за плащането.
Вече години наред търсиш балами клиенти от тука.

..................................................................................................

И сега за тия дето не искат плащат, да им напомня как се гледа без пари.
Зареждате си в Гугъл Крома приставката за търсене на Р2Р телевизия. Пускате си енджина ( мотора ) на acestream софтуера преди да търсите. Иначе ако не е пуснат, ще ви показва телевизиите, ама няма да изкарва линковете вдясно.
Айде да речеме че няма 7000 индийски и аборигенски канали на acestream , ама има това което ви се гледа.
Па за запалянковците по ритнитопкаджийство си има и сайтове които дават линкове направо преди мачовете. Просто е невъзможно човек всичко да гледа едновременно. Както снощи аз от любопитство сменявах канали, а англичаните са скивам кво дават, а италианците да скивам, а франсетата, па даже и маджарите ги погледнах няколко минути ...

Разбира се, по-сръчните господа като мен, знят как да гледат и без интернет, ама това е само за напреднали зяпачи, тука темата е за льольовци лузъри в живота, на които им е промит мозъка, че за гледане на телевизия трябва затължително интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе друго си е на края на годината да дойде медийния експерт и афторитетно
да обобщи и да си каже тежката дума -  иначе - Весела Коледа всички !!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

И да, знам че ще кажеш сега, че тоя сайт не е твой и че ти имаш друг подобен и да ти пишат на лични да се разберете за плащането.

..................................................................................................

Зареждате си в Гугъл Крома приставката за търсене на Р2Р телевизия. Пускате си енджина ( мотора ) на acestream софтуера преди да търсите. Иначе ако не е пуснат, ще ви показва телевизиите, ама няма да изкарва линковете вдясно.
Айде да речеме че няма 7000 индийски и аборигенски канали на acestream , ама има това което ви се гледа.
Па за запалянковците по ритнитопкаджийство си има и сайтове които дават линкове направо преди мачовете. Просто е невъзможно човек всичко да гледа едновременно. Както снощи аз от любопитство сменявах канали, а англичаните са скивам кво дават, а италианците да скивам, а франсетата, па даже и маджарите ги погледнах няколко минути ...

Разбира се, по-сръчните господа като мен, знят как да гледат и без интернет, ама това е само за напреднали зяпачи, тука темата е за льольовци лузъри в живота, на които им е промит мозъка, че за гледане на телевизия трябва затължително интернет.

Нещастнико мръсен,на теб съм ти казал да не ме коментираш защото си много под нивото ми,и сега ще ти кажа за кои ли път и повечето тук го знаят,аз се занимавам с благотворителност за деца нещастнико и не само с тв,но се събират и пластмасови капачки за закупуване на кувьози за недоносени бебета нещастнико.И друго ,,ходя на работа и заплатата ми е  близо 4хил.лева.сега разбра ли ме нещастнико,едва ли.ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ДОБРИТЕ ХОРА,БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И МНОГО УСПЕХИ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, TROJAN HORSE написа:

Нещастнико мръсен,на теб съм ти казал да не ме коментираш защото си много под нивото ми,и сега ще ти кажа за кои ли път и повечето тук го знаят,аз се занимавам с благотворителност за деца нещастнико и не само с тв,но се събират и пластмасови капачки за закупуване на кувьози за недоносени бебета нещастнико.И друго ,,ходя на работа и заплатата ми е  близо 4хил.лева.сега разбра ли ме нещастнико,едва ли.ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ДОБРИТЕ ХОРА,БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И МНОГО УСПЕХИ.

В Люксембург 4000 лв е минималната заплата за чистачка , може и циганка със завършен 7-ми клас.
Сега разбрахме че си недоносено бебе и си обичаш братята по съдба.
Ти на мене си ми под нивото, защото ако нямаше интернет, щеше да гледаш само бг телевизия, с твоите две леви ръце.
В петък вечер съм навъртял 19 гигабайта заради гледането на един руски канал в ХД няколко часа през интернет.
Тия балами дето си купуват ИПТВ от престъпници, не могат да загреят, че плащат и скъп абонамент към интернет, иначе няма да гледат нищо.
Пък аз гледам без да ми трябва интернет, щото знам как.
И не се занимавам с ходене на работа, по си ми е удобно вкъщи на спокойствие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Белгиеца написа:

белго стига философствай

я кажи как да подкарам канали с токен за дълго време в ВЛЦ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, paco70 написа:

Абе друго си е на края на годината да дойде медийния експерт и афторитетно
да обобщи и да си каже тежката дума 

Голяма чест е за вас да ме скивате тука, няколко месеца ви бях зарязал целия форум и ви е било бая скучно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Белгиеца написа:

белго защо не дойдеш пак в темите за политика - и без това там си говорим празни приказки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

белго стига философстрай

я кажи как да подкарам канали с токен за дълго време

па не знам, такива не ми трябват, имам да зяпам няколко стотин и се чудя кои от тях да изтрия, даже се самонаказвам нарочно да не си пускам десетки испански, с успокоението че не ми е благозвучен испанския, а имам всичко квото трябва за гледането им

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

белго защо не дойдеш пак в темите за политика - и без това там си говорим празни приказки

абе имам си разни работи тука и не съм чак толкова свободен както преди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, Белгиеца написа:

Как се пуска енджина, може ли да обясните по подробно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, David Romanov написа:

Как се пуска енджина, може ли да обясните по подробно.

в линукс минт се пуска ето така:

а в уиндос си пусни плейъра acestream той ще си извика сам енджина да тръгне

не го ползвам в уиндоус поради съображения за сигурност, та сега не знам точно какво прави и как се държи в него.

(така както работи на линукс минт при мен не изкачат никакви реклами по никаъв начин)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Белгиеца написа:

в линукс минт се пуска ето така:

а в уиндос си пусни плейъра acestream той ще си извика сам енджина да тръгне

не го ползвам в уиндоус поради съображения за сигурност, та сега не знам точно какво прави и как се държи в него.

(така както работи на линукс минт при мен не изкачат никакви реклами по никаъв начин)

Благодаря за съдействието!. Весела коледа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, bonbonko1 написа:

не се много тук са всички бтв-та и всички бтв-та в НD формат плюс воьо и бтв интернешанъл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Ivan Velin написа:

не се много тук са всички бтв-та и всички бтв-та в НD формат плюс воьо и бтв интернешанъл

а филмите могат ли да се извадят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Без умствен капацитет написа:

а филмите могат ли да се извадят

немогат това е ИП-то на бтв медия груп не е на воьо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а бтв тата с закъснение има ли ги, и защо на интернационал е малко по различен от останалите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

а бтв тата с закъснение има ли ги, и защо на интернационал е малко по различен от останалите

ами щом знаеш че е малко по различно от останалите значи знаеш защо пък и сомото име ти подсказва защо - "итернацьонал"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   4 потребители

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...