Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

преди 1 час, Димитър Мандраджиев написа:

Някой знае ли как на определен канал като "HBO" във VLC да се запазят събтитрите на БГ.

VLC ---> Tools ---> Prefernces ---> Subtitles/OSD ---> Subtitle Language ---> в таба Preferred Subtitle Language вписваш BG :

Untitled.thumb.png.92da55f51ce220b91ea31fa91544c2dd.png

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Borislav Atanasov Georgiev написа:

TV999!KW7NVY347K

Сори - грешно сьм се изразил  - тьрся линк с ХД качество на канала ТV999 - там откривам поне на пьрво четене само в СД, но благодарско на отзовалите се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Украiнски гомосек

62.149.10.98

Неизвестен педолино

163.172.29.234

Още един неизвестен педолино

149.100.19.100

Ще се радвам, ако вкупом ги synflood-нете. Заслужават си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Geparda7472 написа:

Сори - грешно сьм се изразил  - тьрся линк с ХД качество на канала ТV999 - там откривам поне на пьрво четене само в СД, но благодарско на отзовалите се!

Ако получиш информация за наличие този канал, някъде, с HD качество, моля сподели я.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, aandreevbg написа:

Ако получиш информация за наличие този канал, някъде, с HD качество, моля сподели я.

То и на SD не я намерих, а имам много листи. Просто тези мултикасти на Корес не работят. Помня, че я имаше някъде преди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На воля до утре, като дойде админа на работа. Браво бе, юнаци. Хем без спойлер. Так держать!

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дилян Гелов - добре де, слагайте сполери. Като минат всички, които търсят ип-то в гугъл и вземе че излезе в калдата как са каналите и започне едно страшно сканиране с 50-100 заявки и сървъра падне, ще има защо не работи, какво стане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Ином написа:

То и на SD не я намерих, а имам много листи

Ултранет, Оптиком, Корес, Телекомбул и т.н.

http://185.12.12.108:5/tv999

P.S. Не сканирайте, друго не съм качил!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хе-хе пифчо ви играе театро тука , пуснал е десет гугутки да писукат и да чуруликат, като
схемата е единия пита другия отговаря и от дума на дума да пльосне астрата на човека тука,
дано не са останали лековерни наивници дето още се връзват на тия номера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дилян Гелов, сървърите твои ли са, че така смело ги споделяш в нета? 

преди 1 час, Дилян Гелов написа:

Гледайте на воля. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, mcmlxx написа:

Дилян Гелов, сървърите твои ли са, че така смело ги споделяш в нета? 

Не, тези са от Астрата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, paco70 написа:

хе-хе пифчо ви играе театро тука , пуснал е десет гугутки да писукат и да чуруликат, като
схемата е единия пита другия отговаря и от дума на дума да пльосне астрата на човека тука,
дано не са останали лековерни наивници дето още се връзват на тия номера

Кой играе театро тук незнам, но волно или неволно Вие paco70 пуснахте астрата тук!!! Я постави в чичко гугъл това:   239.100.100.62:5000

и виж къде води това което постна тук!!!

Сега послушайте малко музика и разтоварете напрежението:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, aandreevbg написа:

Гепарда ти сд си намерил,че търсиш и ХД качество. Е доктора я пусна фрии гледайте на воля един два дни :).

1.png

2.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за помощ. Искам да дръпна филма ей оттук:

https://dreamingmurakami.com

Безплатното гледане на филма е до утре, 18 ч. българско време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои може би не знаят какво е това спойлер, яде ли се, пие ли се. Може би трябва да обясните, както се опитва да го прави Доктора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, aandreevbg написа:

Някои може би не знаят какво е това спойлер, яде ли се, пие ли се. Може би трябва да обясните, както се опитва да го прави Доктора.

Хиляда пъти е обяснявано.

Виждаш, че бонбонко например се прави, че не е разбрал и плющи линкове на воля. И другите, и те така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Лаос написа:

Гепарда ти сд си намерил,че търсиш и ХД качество. Е доктора я пусна фрии гледайте на воля един два дни :).

Не съм чул досега Доктора да е искал за нещо пари от някого (що се отнася за IPTV). А твойта от кой доставчик е - това би могъл да споделиш, ако знаеш де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

миличките гугутки те ! пифчо оня пич ти знае номерата бе душко , и оная астра я е изтъпанчил
отпреде съвсем явно и открито за да гледат хората , но понеже той ти е бил шута няколко пъти
до сега и ти гледаш да му го върнеш та правиш постановки тука , а можеше да ги пусне и на udp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност всеки, който е достатъчно глупав да си изтресе конфига на астрата на главната страница на уеб сървъра си, заслужава всичко, което ще му се случи оттук нататък, че и повече даже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет!Намирам се в чужбина и много искам да гледам бг.тв. Ако някой може да помогне с бг.листа, ще сьм му много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   6 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...