Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

В Da Player:

Screenshot_20190121-192043.thumb.png.9992237c722ea112550bd4d3b0341330.png

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С MAX SPORT 4 каналите в Da Player станаха 90, най доброто приложение за БГ. тв. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Ином написа:

Това е все едно да се запишеш на околосветска екскурзия за 1000 лева и да очакваш, че ще отплувате с кораба навреме.

Няма да те разбере. По скоро ето това може да бъде от полза:

За да гледаш IPTV, трябват 4 неща:
- минимум 50 МБ/с интернет
- хардуер - бокс с Андроид, лаптоп, MAG,Smart TV с Андроид, Samsung, LG,....
- Софтуер - специализирани приложения - DA player, мултимедийна платформа КОДИ, IPTV плеери, медиа плеери, STB емулатори, браузери, ottplayer и др. - в зависимост от предходната и следващата точка.
- Съдържание - достъп до стрийм сървъри - в зависимост от горната точка. Това са сталкер портали, аддони в КОДИ, m3u и др. листи, ACE stream листи, json листи, ТВ платформи чрез браузер и др.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 20.01.2019 г. в 16:11, aandreevbg написа:

Не съм чул досега Доктора да е искал за нещо пари от някого (що се отнася за IPTV). А твойта от кой доставчик е - това би могъл да споделиш, ако знаеш де.

Андреев ако толкова те интересува, доставчика съм си аз хахах ,тоест сървърчето е мое :) .Разбира се направено с комерсиална цел,със всичко нужно платено.Ако некой ми намери и постне сорсовете ще го пусна да гледа до живот;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Лаос написа:

Андреев ако толкова те интересува, доставчика съм си аз хахах ,тоест сървърчето е мое :) .Разбира се направено с комерсиална цел,със всичко нужно платено.Ако некой ми намери и постне сорсовете ще го пусна да гледа до живот;)

Недей да викаш дявола, че тук има бая специалисти. Да не стане после, аааа- кой ми сра в гащите...хахаха:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Pifi Pedolino написа:

Димитре станал си жертва на класическа измама.Боксче от Китай за 19$ ако вземеш и повече може и по евтино слагам му една листа бг или нещо друго (листата е сбирток от безплатни канали или малко по прикрити колкото да издържат 7-15 дена докато ти го пробутат)слагат му цена 115-119 лева като пишат че има листа без такси и т.н.Печалба 70-80 лева на бокс чиста защото нищо не плащаш освен самия бокс а па ти си трошиш главата после.Като продаде 100 броя на месец ето му 7000лева печалба от такива може да се каже направо глупаци(имам предвид постъпката ти а не самия тебе) дето им даваш парите като мислиш че си ударил кьоравото.Положението ти е още по трагично защото това го вършат разни келемета на 10-14 години има и по-стари като тоя Славчо от Перник дето одеве дойде прочете тука как са те прецакали умре от смех и си замина.Тука си от 5 години поне от толкова си регистриран можеше да се запознаеш с нещата как стоят така че нямаш оправдание че некакви дечица са те изпързаляли така елементарно.

Как па не ти омръзна дееба... Е*ах ти и боксовете където съм бил “продавал” и простотията... 

Не случайно казват: “Простотията е по хората!” ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, Slavi Milanov Savov написа:

Как па не ти омръзна дееба... Е*ах ти и боксовете където съм бил “продавал” и простотията... 

Не случайно казват: “Простотията е по хората!” ;)

Славчо, пиши, че си мой човек и ще спрат да се ебават с теб.ОК.:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Лаос написа:

Ако пуснеш айпито на лични, голям е шансът да почна да гледам от теб до живот :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Танер Заит Расим написа:

Ако искаш да си още канали но стейбъл, слагаш си и DVBS2 тунер и сателит, но ще ловиш само чужди фрии канали, които са некодирани.

Абсолютно невярно е, че ще гледа само чужди канали некодирани. С Edision Primo ще гледа и BNT1,2,3&4, NovaTv, bTV, Kanal3, Evrocom, BSTV, Alfa, Planeta-чалга, други музикални и попски даже, Филмови на български от Irdeto2 на булшитковци, разни Discovery, TCL на български, Animal Planet, Science и подобни около 60 броя на руски или английски. Гръцките от 3°E на BISS, френските и италианските от 5°W и украйнските на 4°E от мултистриймовете. 
Изредил съм само тези които биха го интересували и не са на пръв поглед безплатни с обикновен сателитен приемник или карта за в компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 17 часа, Stephen Dedalus написа:

ИПТВ листа с бг спортните канали (Диемите и Макс Спорт), за лично ползване от чужбина.

Човекът ясно е написал какво го интерсува точно:

imageproxy.php?img=&key=d4983f46f2ea7d6aimageproxy.php?img=&key=d4983f46f2ea7d6aUntitled.thumb.png.d86d8e7b12903241222c42c6137f0b91.png

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С леко търсене в гугъл се намират iptv доставчици с български пакет в листите за 40 (четиридесет) евро ГОДИШНО. Това са 3 евро и 33 цента на месец, или 6 лева и 50 стотинки. Не, няма да отговарям на лични кои са те и няма да ви давам нишани. Не продавам iptv. Търсете си ги сами. Ако не можете да давате колкото за един пакет цигари на месец за телевизия, въобще не си правете труда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ином написа:

Ако не можете да давате колкото за един пакет цигари на месец за телевизия, въобще не си правете труда.

Пари всеки балък ще намери, номера е да не падаш по-долу от престъпници които ти продават нещо, за което не са плащали нито стотинка, ами са го откраднали.
Тука вече съм писал че от https://forum.zargacum.net/ e още по-евтино и от това дето го пишеш, даже не ти трябва бърз интернет.
Ама човек с достойнство, пари на престъпници не дава, те така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвате ли се?

С огромни усилия успяхте да убиете кивито.

Ама верно много се старахте.

В последно време бяха около 300 души онлайн, като почти всички висяха на HD канали.

Имаше и бая рестриймъри, които бяха пуснали каналите на мизерните си xtream-codes панелчета, които смучат постоянно трафик.

Както беше се изразил Предатор - опитахте се на тръба 10 цола да пуснете вода с налягане колкото за тръба 100 цола.

Ми естествено, че тръбата ще се спука.

Сега ще търсите диемите и максовете, а?

Не ща да казвам какво точно ще ви дам, че не искам да ме баннат...

Само ще ви припомня една българска поговорка - Лаком гъз, кръв сере!

Най-много ме е яд за един от редките и хубави канали - Евроком Царевец.

Сега вече го няма никъде :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

те ше ги пуснат пак , иначе си прав де но упреците си отправай не в множествено число , а
в единствено число към конкретния виновник

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, paco70 написа:

те ше ги пуснат пак , иначе си прав де но упреците си отправай не в множествено число , а
в единствено число към конкретния виновник

Ми аз пет пъти му поствах айпито. Тоя е нагъл до безобразие. Някакви клубове Мания (абе има ли още живи гейм клубове баси?) и пуснал идиотът "безплатна" телевизия вътре, та всеки виси с таблет, лаптоп и компютри, докато си играе...

Дееба педолиното дееба... :(

А имаше и други педолини, аз съм им записал айпитата, правя си черен списък отдавна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хе-хе някой там май си върти делаверка
но небойте се деца за утрешния ден ! има светлина в края на тунела !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, paco70 написа:

има светлина в края на тунела !

Понякога светлината в края на тунела са фаровете на приближаващия се влак :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е така е бацка като са тръгнали да прават нов бардак с старите шаврантии може и да ги отнесе бързия влак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[Упътване] за създаване на отдалечена .json листа за DA-player:

С това упътване може да ползвате своя собствена листа на Da-player създадена като .json и качена на отдалечен сървър.

Стъпка 1: Направете текстов файл и запишете в него това:
{
  "channels": [
    {
      "name": "Име на канала",
      "uri": "http://SERVER/hls/channel/index.m3u8"
    },
    {
      "uri": "http://IP:PORT/UDP/IP:PORT"
    }
  ]
}
Стъпка 2: След като създадете листата по стъпка 1 , запишете текстовия файл с разширене .json

Стъпка 3: Качете на собствен сървър или в облак.

Стъпка 4: Отворете Da-player и укажете http:// пътя до създадения от Вас .json

Алтернативно:
Стъпка 1: Отидете на http://myjson.com/
Стъпка 2: Въведете вашите Json данни:
{
  "channels": [
    {
      "uri": "http://SERVER/hls/channel/index.m3u8"
    },
    {
      "uri": "http://IP:PORT/UDP/IP:PORT"
    }
  ]
}

в полето и натиснете Save
Стъпка 3: Ще ви бъде създаден линк, добавете отзад ?f=.json
Стъпка 4: Отворете Da-player и въведете линка от стъпка 3

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може на лс каналите Epic Drama, MovieStar, AMC и TV1000. Ще си ги гледам само аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22.01.2019 г. в 11:51, Ином написа:

Евроком Царевец.

Сега вече го няма никъде :(

също и канал фокус

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   7 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...