Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Прясно изкопани от италианската градинка  ....

1469356921_.png.427ae7cf245eff71d33d8cf4dc41712d.png1131424206_.png.7d7efa4572b88f634fd3b4ba610b59c6.png843216720_.png.b0d5e631e4fdf4ff07f8a1fd32e42fbf.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей за това говоря.

Ето така се убива udpxy с дефолтните 3 (три) кънекшъна.

Педолино не, ами оттатък.

Чувствайте се поканени да synflood-нете този педолино на 149.100.19.100

pedolino.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хе-хе Монка слагай го и тоя в черния списак а и други се навъртат там но ако искаш
да гледаш от това прокси има и други портове макар че тоя бая е окастрил листата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, paco70 написа:

хе-хе Монка слагай го и тоя в черния списак а и други се навъртат там но ако искаш
да гледаш от това прокси има и други портове макар че тоя бая е окастрил листата

Е, знам, разбира се, да не мислиш, че не съм го сканирал :)

Но печалният опит с киви показва, че когато седне един квалифициран админ на машината, спират се всички проксита на всички портове.

А този педолино на 149.100.19.100 точно това ще постигне - ще утрепа поредната листа (на всички портове).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Ином написа:

Е, знам, разбира се, да не мислиш, че не съм го сканирал :)

Но печалният опит с киви показва, че когато седне един квалифициран админ на машината, спират се всички проксита на всички портове.

А този педолино на 149.100.19.100 точно това ще постигне - ще утрепа поредната листа (на всички портове).

тя миската отдавна не бачка при мен а и не съм я гледал хич само един път преди време диема спорт мача на кубрат пулев:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мони относно казуса с кивито трябва да се обърнеш към твоя литературен критик дето те
докладва щото не ти харесва прозата е преди две-три страници обяснява как ги работи
такива и по конретно кивито и тъкмо почна да обяснява и хоп! - те взеха че ги спреха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Ином написа:

Ей за това говоря.

Проксито е първо в резултатите в един от най-големите търсачки за проксита и излиза на първо място, естествено, че ще го налазят чужденците за да продават. Незнам защо му криеш адресите и порта - порта е банален ...

Кивито абсолютно по-ъсщия начин - виновника е шодана, най-големия убиец на проксита астри и прочие така, че каквото откриете там пишете го бегало...

Има много такива проксита с чужди ипта които рестриймват до дупка... много рядко ще намериш сървър който ще стои празен само за теб.

Всичко що е публично в нета и се вижда и си го хванал - всеки с малко познания може да го хване не му давай надежди в дълосрочен план.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.05.2018 г. в 16:22, mcmlxx написа:

Здравейте може ли ако имате стабилни стриймове на НОВА TV  MOVIE STAR HD

Покажи скритото съдържание

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Ином написа:

Ей за това говоря.

pedolino.jpg

Kодекс на Република България:
Чл. 319а (1) (Изм. -ДВ, бр. 38 от 2007 г.) Който копира, използва или осъществи достъп до компютърни данни в компютърна система без разрешение, когато се изисква такова, се наказва с глоба до три хиляди лева.

(2) Ако деянието по ал.1 е извършено от две или повече лица, сговорили се предварително за извършване на такова деяние, наказанието е лишаване от свобода до една година или глоба до три хиляди лева.

(3) (Доп.-ДВ, бр. 38 от 2007 г.) Ако деянието по ал.1 е извършено повторно или по отношение на данни за създаване на електронен подпис, наказанието е лишаване от свобода до три години или глоба до 5 хиляди лева.

(4) (Изм. - ДВ, бр. 26 от 2004 г. доп., бр. 38 от 2007 г.) Ако деянието по ал.1 -3 са извършени по отношение информация представляваща държавна или друга защитена от закона тайна, наказанието е от една до три години лишаване от свобода, ако не подлежи на по-тежкно наказание.

(5) Ако деянието по ал. 4 са настъпили тежки последици, наказанието е от една до осем години.

Чл. 319б. (1) (Изм. -ДВ, бр. 38 от 2007 г.) Който без разрешение на лицето, което администрира или ползва компютърна система, добави, промени, изтрие или унищожи компютърна програма или компютърни данни, в немаловажни случаи, се наказва с лишаване от свобода до една година или две хиляди лева.

(2) Ако с деянието по ал.1 са причинени значителни вреди или са настъпили други тежки последици, наказанието е лишаване от свобода до две години и глоба от три хиляди лева.

(3) Ако деянието по ал.1 е извършено с цел имотна облага, наказанието е лишаване от свобода от една до три години и глоба до пет хиляди лева.

Чл. 319в. (1) (Доп.-ДВ, бр. 38 от 2007 г.) Който извърши деяние по чл. 319б по отношение на данни, които се дават по силата на закон, по електронен път или магнитен, електронен, оптичен или друг носител, се наказва с лишаване от свобода до две години и глоба до три хиляди лева.

(2) Ако деянието по ал.1 е с цел да се осуети изпълнение на задължение, наказанието е лишаване от свобода до три години и глоба до пет хиляди лева.

Чл.319г. (1) (Изм.-ДВ, бр. 38 от 2007 г.) Който въведе компютърен вирус в компютърна система или компютърна мрежа, се наказва с глоба до три хиляди лева.

(2) (Нова -ДВ, бр. 38 от 2007 г.)  Наказанието по ал. 1 се налага и на онзи, който въведе друга компютърна програма, която е предназначена за нарушаване на дейността на компютърната система или компютърна мрежа или за узнаване, заличаване,изтриване,изменение или копиране на компютърни данни без разрешение, когато такова се изисква, доколкото извършеното не съставлява по-тежко престъпление.

(3) (Предишна ал.2, изм. -ДВ, бр. 38 от 2007 г.) Ако от деянието по ал.1 и 2 са настъпили значителни вреди или е извършено повторно, наказанието е лишаване от свобода до три години и глоба до хиляда лева.

Чл. 319д. (1) (Изм. - ДВ, бр. 26 от 2004 г., бр. 38 от 2007 г.) Който разпространи пароли или кодове за достъп до компютърна система или до компютърни данни и от това последва разкриване на лични данни или информация, представляваща държавна тайна или друга защитена от закон тайна, се наказва  с лишаване от свобода до една година.

(2) (Доп. - ДВ, бр. 38 от 2007 г.) За деяние по ал.1, извършено с користна цел, или ако с него за причинени значителни вреди или са настъпили други тежки последици, наказанието е лишаване от свобода до три години.

Чл.319е. Който при доставяне на информационни услуги, наруши разпоредбите на чл.6 ал.2, т.5 от Закона на електронния документ и електронният подпис, се наказва с глоба до пет хиляди лева, ако не подлежи на по тежко наказание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хе-хе почнаха да чуруликат гугутките веднага , един път пифчо го е прецакал в миналото
и сега втория път са е замислил и айде от него да мине си трае - поне за сега , става
въпрос за онова с елементарния порт , ама оня там не е много елементарен ами е гърмян
заек и добре знае какво прави и си пада малко нервак и си държи шалтера на нощното
шкафче , затова недейте да биете тупана за щяло и нещяло ами го оставете там да си
мъждука и това е , те и без това такива са на изчезване вече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С новият Firmware  от 17/01/2019 в менюто на SX8 HD ONE MAGIC се появи Stalker.
Не съм го пробвал, щото съм му откачил Wi-Fi антената, пък въжката няма вход за LAN кабел.
Направо е неприлично за толкова малко пари, толкова много да може ситноракът.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Blindscan speed improved
- Signal Level % Quality % Bar improved
- Satellite Database updated
- DiseqC 1.2 Motor issue fixed.

- Stalker added.  - ТЕ ТОВА ЖИВОТИНЧЕ Е 

- Youtube update apikey import bug
- Youtube update:
- Add 16 apikey
- Add upgrade apikey from network
- youtube add default apikey and import apikey interface
- I have add 8 apikey to default. normal, user don't need import new apikey
- a, edit 'youtube_cfg.xml' , add new apikey , copy it to u disk
- b, u disk insert your STB
- c, enter youtube -> red button (setting menu) , move to apikey post press ok, if file ok, will import it.
- Spain Language added.
- Upgrade SDK to 1.8.5
- Upgrade usb network:
- 88772B SR9800  SR9700
- OGG Support added.
- Fix xtream press number freeze
- Fix when not connect wifi,  TV/Radio can't switch
- Fix iptv other freeze problem
- Fix default channel not audio
- Add SLOVAKIAN
- Add channeledit autoplay channel
- Modify Webtv
- Fixed some stb Authorization problem
- add "all" group  for fav group 
- add enter menu focus Intent item

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Някой знае ли как са имената на Discovery Science,Discovery World и ID при GCN.Пробвах tv_Discovery_Science tv_Discovery_World но не става. Някой ако днае как са именувани може ли да сподели. Или някой ако може да ми прати стабилни линокве на тези на лс. Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, ayss написа:

Здравейте,

Някой знае ли как са имената на Discovery Science,Discovery World и ID при GCN.Пробвах tv_Discovery_Science tv_Discovery_World но не става. Някой ако днае как са именувани може ли да сподели. Или някой ако може да ми прати стабилни линокве на тези на лс. Благодаря предварително!

tv__MTV_Live_HD това е  ID HD другите немога да ги намеря някаде из листите са ми но незнам каде

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Ivan Velin написа:

tv__MTV_Live_HD  това е  ID HD другите немога да ги намеря някаде из листите са ми но незнам каде

брей колко много листи имат всички а аз се чудя откъде да гледам:)

преди 15 минути, ayss написа:

Здравейте,

Channel пробвай с такива надбавки и малко повече творческа мисъл следвай логиката скоро може да не се гледа от там от днес е пуснато по доста форуми тоя екстеншън

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, woobu написа:

от днес е пуснато по доста форуми тоя екстеншън

тогава да го пуснем и ние че да спре за почивка

http://www.hdpfans.com/thread-820281-1-1.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, woobu написа:

от днес е пуснато по доста форуми тоя екстеншън

ехеее то ако е от днес ще е добре назад в точно тая тема го има 200 пъти отделно и в бившата zone са го наслагали отдавна абе с една дума от доста време  нестава вече 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Ivan Velin написа:

ехеее то ако е от днес ще е добре назад в точно тая тема го има 200 пъти отделно и в бившата zone са го наслагали отдавна абе с една дума от доста време  нестава вече 

изтарвал си някоя букви4ка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо за https://voyo.bg/ новите адреси некой да се е  престрашил да ги извади без да го e страх че ще получи 3 годишна присъда и ще ги лежи на Бахамите после.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Pifi Pedolino написа:

Нещо за https://voyo.bg/ новите адреси некой да се е  престрашил да ги извади без да го e страх че ще получи 3 годишна присъда и ще ги лежи на Бахамите после.

те са вече с токън:) wowza му кажи 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, woobu написа:

те са вече с токън:) wowza му кажи 

да ама май не се менят - вчера гледах едни в Вконтакте и бачкаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   7 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.