Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

на ‎7‎.‎2‎.‎2019‎ г. в 19:53, svetlana12 написа:

ako ima niakoi kanalite na voyo 

Докато умните се наумуват, лудите се налудуват. Voyo отдавна са криптирали каналите. Успявам да отворя с VLC, но и той не записва защитеното съдържание! Ако свалиш материала, той не се възпроизвежда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

значи и на мен не ми се занимава но ве пак да обясня - аферата “кивигейт” не е аферата “Уотъргейт”
нито пък “суджукгейт” и гейтовете не са гейове а става въпрос за листата с TV на http://kivitv.bg/
и работата на модераторите не е да водят разследване защото с това се занимават съответните служби
и те по етапен ред си отмятат - кой взе парите - колко пари е взел - за какво ги е взел тия пари и
кой точно му ги е дал тия пари , защото тук се касае за крупна измама която по своята мащабност
сигурно е съпоставима с тази на алоизмамниците , аз си позволих да обърна внимание на модераторите
към този казос тъй като гореспоменатата листа така или иначе вече не работи , тоест хората които са
си дали парите да си купят тази листа са безвъзвратно прецакани , но най вече поради факта че
въпросния измамник докато продава той съвсем преднамерено и тенденциозно използва името на калдата
като параван , демек - видите ли това е  само за випове и елитни персони от калдата и видите ли от
кивиTV знаят и толерират такова нещо и подържат два порта специално заради калдата и който си купи
тази листа ще си джърка с нея доживот , а в същото време от кивиTV и хал-хабер си нямат за тия
гешефти и като в небрано лозе гледат как сто човека са се накачулили и им топат сървъра .
в този ред на мисли ми се струва че е добре администраторите на калдата да не ниглижират проблема
хей така с лека ръка - гейтове-мейтове , ами след като името на калдата е замесено и то в мръсна
уйдурма е добре да заемат по достойна позиция по въпроса

за изброеното по горе има доказателства

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Добрин Тодоров написа:

Дето се вика, който пил, пил. Който е гледал, няма да гледа

:)

Може би има и други алтернативи...

има по добри от кивито

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който недоволен да се жалва на институциите. Като е дал пари и не е получил услуга насреща - има КЗП и други. Ако някой смята че някой пиратства и печели от чуждо съдържание без да е платил - има други органи. Като не плащаш - нищоо не е гарантирано. Днес може и да го има, утре го няма. Оплаквания към арменския поп, аз съм му заместник.

Гледайте си авантата и не се занимавайте с глупости че цялата тема ще иде в коша. И без това от толкова страници почти всичко е умряло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тука не става въпрос персонално нито за арменския поп нито за майка тереза а че е опетнено
името на калдата но щом на модераторите не им пука защо пък на нас да ни пука

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, paco70 написа:

тука не става въпрос персонално нито за арменския поп нито за майка тереза а че е опетнено
името на калдата но щом на модераторите не им пука защо пък на нас да ни пука

хич да не ти пука, те какво са виновни че някой си е залагал някого пре форумът, случайно да не те е измамил някой че така упоритстваш?:)

какви са тия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филипов не стига ,че сте дали  възможност  да се  разпространява нелегално съдържание под формата на линкове а и заплашваш ,че темата щяла да бъде затворена . Като  затворихте предните няколко теми   защо пак се появи нова ?  Ако се имате за толкова стриктни изобщо нямаше да позволявате   да се създаде подобна тема във форума . Както има забрана за публикуване на пиратски софтуер и линкове към такъв така  трябва да има  и забрана за публикуване на пиратска телевизия  и линкове за такава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, AlkatrazBG написа:

Филипов не стига ,че сте дали  възможност  да се  разпространява нелегално съдържание под формата на линкове а и заплашваш ,че темата щяла да бъде затворена . Като  затворихте предните няколко теми   защо пак се появи нова ?  Ако се имате за толкова стриктни изобщо нямаше да позволявате   да се създаде подобна тема във форума .

ти пък и ти като че ли само калдата е форума с такава тема

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

между другото има някой си Chifut който постоянно копира линкове кой ли е той?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, AlkatrazBG написа:

Филипов не стига ,че сте дали  възможност  да се  разпространява нелегално съдържание под формата на линкове а и заплашваш ,че темата щяла да бъде затворена . Като  затворихте предните няколко теми   защо пак се появи нова ?  Ако се имате за толкова стриктни изобщо нямаше да позволявате   да се създаде подобна тема във форума . Както има забрана за публикуване на пиратски софтуер и линкове към такъв така  трябва да има  и забрана за публикуване на пиратска телевизия  и линкове за такава.

дават възможност като отвориш следващия път алкатраз иптв като миналия път веднага всички да научат какъв ИПТВ престъпник има в Луковит който си е въобразил че ще остане незабелязан като не се пише за него.Освен това хората с парите имат една елементарна и печеливша стратегия оставят те да узрееш и като настъпи време за беритба те изхвърлят зад борда ако въобще представляваш интерес за тях.Така че Калдата идеално се вписва в тази стратегия на укропняването на бизнеса чрез посочване на разни андрешковци като тебе никето,сашето и кои ли не пробащи се да излъчват в интернет пък и да печелят от това.Просто лекичко те поставят тука и веднага умираш защото нямаш ресурса да издържиш на авантаджиите.Така че един път като ти се е разминало не значи че 2 път няма да изедеш дървото.От друга страна Калдата дава възможност на обикновенния авантаджия да гледа безплатно иптв от такива като тебе до колкото са им възможностите докато настъпи беридбата което няма нищо лошо. Това е добра сделка за нея.Единствено ти си отживелица в тая схема така че колкото и да баеш кервана си върви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

paco70 Искаш да кажеш , че парите дадени на доставчика от ЕС са изпрани така ли и окрадени и няма нова мрежа на доставчика така ли ? и абонатите на този доставчик си остават прецакани .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
<script type="text/javascript">
  if ((navigator.userAgent.indexOf('MAG200') != -1) ||
  {
  window.location = "195.154.150.26/stalker_portal/c/";
  }
  else {
  ((navigator.userAgent.indexOf('Mozilla') != -1) ||
  {
  window.location = "http://bixptv.com";
  // Do nothing.
  }
  </script>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, adersa написа:

paco70 Искаш да кажеш , че парите дадени на доставчика от ЕС са изпрани така ли и окрадени и няма нова мрежа на доставчика така ли ? и абонатите на този доставчик си остават прецакани .

Иска да каже, че някакви педолини са продавали акаунти на боксове, като са твърдели, че действат официално със съгласието на киви и калдата, без собствениците на киви и калдата да са знаели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

RKFM.png.604307b8ea7b1c535479c2ebe0303e98.png

Аналог на MC Teen Beats от рашките ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, adersa написа:

Казва че го е яд че не се е светнал по-рано като тия момчета да изкара некой лев за което обвинява Калдата че не го е подсетила за тази опция.А що се однася до проекта на кивито той е привършен ,иптв е за 500 човека парите са усвоени а кой какво е правил през пробния период никой не се интересува.Е  ако ти е харесало имат телефон обади им се и се включи имат много свободни места незаети.Проблема е че трябва вече да се плати няма муфта това го нервира и не му дава да заспи вечерно време.По цела нощ се върти в кревата и не може да разбере как тия находчиви момчета изкараха некой лев покрай пробния период а той за пореден път си остава с писаниците по -форумите и баенето.Като е толкова загрижен за измамените да направи една фондация на името "dimityr52" и му върнете парите на него и на другите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пифчо моляте недей да си разказваш мокрите сънища и еротичните фантазии тука

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.13 Забранява се употребата на заплахи, вулгарни думи, цинизми и обиди, както в коментари по темите, така и в лични съобщения. Ако подобни неща станат чрез лични съобщения, трябва само да се уведоми член на администрацията и ще бъдат взети съответните мерки за предотвратяването им.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, M.Николов написа:

2.13 Забранява се употребата на заплахи, вулгарни думи, цинизми и обиди, както в коментари по темите, така и в лични съобщения. Ако подобни неща станат чрез лични съобщения, трябва само да се уведоми член на администрацията и ще бъдат взети съответните мерки за предотвратяването им.

В тази връзка, цитирам Пифи Педолино и това, което е написал на Alkatraz /неграмотността на пишещия оставам без коментар, подчертал съм важните заплахи/:

"

дават възможност като отвориш следващия път алкатраз иптв като миналия път веднага всички да научат какъв ИПТВ престъпник има в Луковит който си е въобразил че ще остане незабелязан като не се пише за него.Освен това хората с парите имат една елементарна и печеливша стратегия оставят те да узрееш и като настъпи време за беритба те изхвърлят зад борда ако въобще представляваш интерес за тях.Така че Калдата идеално се вписва в тази стратегия на укропняването на бизнеса чрез посочване на разни андрешковци като тебе никето,сашето и кои ли не пробащи се да излъчват в интернет пък и да печелят от това.Просто лекичко те поставят тука и веднага умираш защото нямаш ресурса да издържиш на авантаджиите.Така че един път като ти се е разминало не значи че 2 път няма да изедеш дървото.От друга страна Калдата дава възможност на обикновенния авантаджия да гледа безплатно иптв от такива като тебе до колкото са им възможностите докато настъпи беридбата което няма нищо лошо. Това е добра сделка за нея.Единствено ти си отживелица в тая схема така че колкото и да баеш кервана си върви.

Тук имаме набеждаване в престъпление (1) без доказателства, после завоалирана (2), а накрая и незавоалирана заплаха (3) как "ще му отнемат бизнеса", че даже е описал  и алгоритъм. Това приемливо ли е според модераторите? /п.с. моето беше майтап, но щом сте преценили, че е за махане - добре/.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвайте бутона "докладвай", модератор ще прегледа сигнала ви и ако установи нередности ще вземе мерки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   5 потребители

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...