Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 47 минути, Ином написа:

В тази връзка, цитирам Пифи Педолино и това, което е написал на Alkatraz /неграмотността на пишещия оставам без коментар, подчертал съм важните заплахи/:

"

дават възможност като отвориш следващия път алкатраз иптв като миналия път веднага всички да научат какъв ИПТВ престъпник има в Луковит който си е въобразил че ще остане незабелязан като не се пише за него.Освен това хората с парите имат една елементарна и печеливша стратегия оставят те да узрееш и като настъпи време за беритба те изхвърлят зад борда ако въобще представляваш интерес за тях.Така че Калдата идеално се вписва в тази стратегия на укропняването на бизнеса чрез посочване на разни андрешковци като тебе никето,сашето и кои ли не пробащи се да излъчват в интернет пък и да печелят от това.Просто лекичко те поставят тука и веднага умираш защото нямаш ресурса да издържиш на авантаджиите.Така че един път като ти се е разминало не значи че 2 път няма да изедеш дървото.От друга страна Калдата дава възможност на обикновенния авантаджия да гледа безплатно иптв от такива като тебе до колкото са им възможностите докато настъпи беридбата което няма нищо лошо. Това е добра сделка за нея.Единствено ти си отживелица в тая схема така че колкото и да баеш кервана си върви.

Тук имаме набеждаване в престъпление (1) без доказателства, после завоалирана (2), а накрая и незавоалирана заплаха (3) как "ще му отнемат бизнеса", че даже е описал  и алгоритъм. Това приемливо ли е според модераторите? /п.с. моето беше майтап, но щом сте преценили, че е за махане - добре/.

Това не е за модератор.Според мен трябва незабавно да го докладваш на прокуратурата,лично на Цацаров. А с тези заплахи,трябва да изискаш да ти назначат денонощна охрана от Жандармерията или СОБТ пред дома.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монка, имаш ли EPG за CTC Mega?
Трябва ми за TVHEADEND?
Ако ти се занимава, да направим с теб един Webgrab++ скрипт за CTC MEGA?
Имам един EPG който съм правил за Turkish Channels, набарах и руски скрипт направо за TVHEADEND, но за жалост там не фигурира CTC MEGA, има други CTC-та но стриймовете им не са стабилни толкова.
От Lime TV андроид приложение ако можеш да изкараш CTC, там е стейбъл.
CTC Love ако се намери някъде фрии ще е екстра.

Че много романтични руски сериалчета и филмчета връткат, та може да науча нещо за жените че въобще не ми върви нещо 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Добрин Тодоров написа:

Кой от всичките е стейбъл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Културна дискусия:

Marko Cepenkov (Модератор): @placeb џабе си губиш време со педалино,,,,,,други имаат лошо искуство со него,,,верувај

placeb: Зезаме се'... Поздрав Марко,

Pifi Pedalot: Moderator ne treba da uzima nikava strana ili da prica gluposti po clanova foruma sad ce te prijavi na super moderator da te kazni zasto neznas pravilnk i se guras gde netreba.

Marko Cepenkov (Модератор): кажи бре педалино,,,,какво искаш..дали воопште като напишеш нешто и пробваш да си го прочитеш ,воопште сам своито написано ,разбираш ли си го? :lol6::guitar10:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, bnbnbnbn написа:

Културна дискусия:

Marko Cepenkov (Модератор): @placeb џабе си губиш време со педалино,,,,,,други имаат лошо искуство со него,,,верувај

placeb: Зезаме се'... Поздрав Марко,

Pifi Pedalot: Moderator ne treba da uzima nikava strana ili da prica gluposti po clanova foruma sad ce te prijavi na super moderator da te kazni zasto neznas pravilnk i se guras gde netreba.

Marko Cepenkov (Модератор): кажи бре педалино,,,,какво искаш..дали воопште като напишеш нешто и пробваш да си го прочитеш ,воопште сам своито написано ,разбираш ли си го? :lol6::guitar10:

Tиа жени немат ли си бре ахахахаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Дилян Гелов написа:

Кой колко ще изкара от тук?Аз 60.

telenet.bg/live/generate_playlist/bnt

telenet.bg/live/generate_playlist/btv

Диляне, Дилянеееее, я кажи сега, колко ги изкарваш.... Пфуууу

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, mcmlxx написа:

Диляне, Дилянеееее, я кажи сега, колко ги изкарваш.... Пфуууу

Като не си мълчи Дилянчо така ще е.... Тая тема се следи от повечето оператори и е адски глупаво да се споделят "дупки" тука, освен ако не искате да ги оправят бързо бързо :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за заблудените душички тоя дилянчо е пифчо - това се вижда и от космоса де

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Pafkata87 написа:

Като не си мълчи Дилянчо така ще е.... Тая тема се следи от повечето оператори и е адски глупаво да се споделят "дупки" тука, освен ако не искате да ги оправят бързо бързо :D

Листите се пускат за да се прави мръсно на хакнатия, разпространяват се минимум в 10 форума още. Кога ще го схванете. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Танер Заит Расим написа:

Листите се пускат за да се прави мръсно на хакнатия, разпространяват се минимум в 10 форума още. Кога ще го схванете. :D

Не бих нарекъл нещата така, дори според мен им правят услуга като показват къде имат уязвимости... И ето ти безплатни тестъри :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Дилян Гелов написа:

telenet.bg/live/generate_playlist/bnt

Я кажи как ги гледаш че и кажи на другите да ги гледат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, TROJAN HORSE написа:

Я кажи как ги гледаш че и кажи на другите да ги гледат.

Първо да върне оная готината снимка на профила с ушичките да знаем с кого разговаряме.Айде сложи я и ще получиш една VIP листа за телефона с всички максове диеми хбо и какво ли не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, woobu написа:

Какво ли не става тука заради голи снимки:)

Е рано му е за такива снимки е тази е добра.

Screenshot - 13_2_2019 г.png

VIP BG Telefon 2.rar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, Дилян Гелов написа:

Шаранчо много бързо захапа кукичката само те пробвах дали ще ги публикуваш .Кервана си вървии... 

444.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, dimo000 написа:

Шаранчо много бързо захапа кукичката само те пробвах дали ще ги публикуваш .Кервана си вървии... 

444.png

Димо тоя само  те е дебнал да знаеш ,я как те е праснал тоя 10 годишен тарикат.Сложи нещо друго нема сега за едно дете да се кахъриш толкова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Pifi Pedolino написа:

Ти много го защитаваш да не тие ИЗВЪН БРАЧНО ДЕТЕ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   5 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.