Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Който не иска да плаща:

1. Гледа от ден до пладне

2. Губи си времето в търсене за да гледа от ден до пладне

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, barito написа:

На предната страница има 10 портала с дадени мак адреси, само трябва да си сложиш един STB емулатор. 

imageproxy.php?img=&key=d4983f46f2ea7d6aScreenshot_20190315-071426.thumb.png.e5d8a6b26c14a4ffbf2e0690fddcca40.png

Единия е с 06 за последните две цифри 

Не за всички ОС може да се сложи STB емулатор -  за Tizen и WebOS - то може, а ма е мн. скъпо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за какво ти е емулатор ? Цък

20 лева еднократно  са такава огромна сума че направо ще  ви объркат живота :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, woobu написа:

извличай стримът автоматично на всеки 118-119 минути и го записвай в локално м3у

Как става автоматичното извличане?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, aandreevbg написа:

Как става автоматичното извличане?

Със скрипт, софт както ти е удобно на какъвто програмен език му разбираш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, AlkatrazBG написа:

С директни m3u стриймове е най-лесно - вървят на всичко, лесно се редактират, не ти трябват познания. На някои и 2 лв./мес. за DA Player им е скъпо. Всички искат без пари. Логиката е - аз за пари ще си сключа договор.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, aandreevbg написа:

На някои и 2 лв./мес. за DA Player им е скъпо.

Има платен има и безплатен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, aandreevbg написа:

С директни m3u стриймове е най-лесно - вървят на всичко, лесно се редактират, не ти трябват познания. На някои и 2 лв./мес. за DA Player им е скъпо. Всички искат без пари. Логиката е - аз за пари ще си сключа договор.  

ако извлизаш през токъни и подобни и такива с валидност 20 мин ставаш абсолютен писър и чирак на онлайн тв, затова по добре едно мини пц 3вата консумация и автоматика,даже и  линковете ти наброяват над 2к пада голямо търсене за ръчен процес

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте Извинявам се за безпокойството но искам да попитам някой може ли да даде някакъв линк за Diema Sport и Diema Sport 2 защото започна сезонът за Формула едно не мога да намеря никъде Благодаря предварително и се извинявам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, daniboi написа:

Здравейте Извинявам се за безпокойството но искам да попитам някой може ли да даде някакъв линк за Diema Sport и Diema Sport 2 защото започна сезонът за Формула едно не мога да намеря никъде Благодаря предварително и се извинявам

е защо са ти в СД като има в ХД и 4к ,така и така си тръгнал да търсиш и трябва да поставиш летвата по-високо не си от вчера на форума или трябва обезателно да бъде в СД.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Pifi Pedolino написа:

е защо са ти в СД като има в ХД и 4к ,така и така си тръгнал да търсиш и трябва да поставиш летвата по-високо не си от вчера на форума или трябва обезателно да бъде в СД.

Ами не знам и не разбирам Не мога да търся защото пиша с говоряща програма поради физическото ми състояние и не ми позволява да търся по-нашироко в интернет защото необходимо мишка най-малкото затова пиша тук за ваша помощ Извинявам се още веднъж

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, daniboi написа:

Ами не знам и не разбирам Не мога да търся защото пиша с говоряща програма поради физическото ми състояние и не ми позволява да търся по-нашироко в интернет защото необходимо мишка най-малкото затова пиша тук за ваша помощ Извинявам се още веднъж

е колко ти е интернета и от кой доставчик напиши тука за да преценим как е най-добре за теб да гледаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Pifi Pedolino написа:

е колко ти е интернета и от кой доставчик напиши тука за да преценим как е най-добре за теб да гледаш.

Доставчика ми оптинет Ямбол

1.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, daniboi написа:

Доставчика ми оптинет Ямбол 

1.jpg

добре виждаш ли как можеш, ти си направо за ХД на диемите ,айде сега си оправи питането горе, и другия въпрос е точно от тях ли искаш да гледаш или от някой друг канал какви са ти претенциите.Разрешаваш ли някой да ти изпрати друг канал освен диемите или държиш точно те да са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак казвам че не разбирам иначе само тези два канала  ми трябват няма значение HD CD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, daniboi написа:

Пак казвам че не разбирам иначе само тези два канала  ми трябват няма значение HD CD

къде ще ги гледаш, защо не използваш сайтове като сеирсандък и подобни по лесно е и няма да се молиш на никого

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, daniboi написа:

в dtv-bg темата написах линкове.ползвай ги

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, woobu написа:

къде ще ги гледаш, защо не използваш сайтове като сеирсандък и подобни по лесно е и няма да се молиш на никого

Здравей на лаптопа ако може с VLC иначе сеирсандък много насича а и днес там диемите не работят

преди 9 минути, noobtv написа:

в dtv-bg темата написах линкове.ползвай ги

Много благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, голямата част от Вас тука са големи шматки... И на мен ми свиди за много неща ама си плащам. 5 долара не били малко за съмнителен сайт....хахахх сайта го има отпреди да разбереш, че Пифи стана Педал.

Кой Ви каза, че трябва всичко да е безплатно?  Времето е пари, ако Вие си го губите с временни линкове и всекидневки, за мен извода е ясен...имате много пари, а сте много стиснати....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, AlkatrazBG написа:

И 40 лева ще дам, ако го подкарат за телевизори с Opera OS, какъвто е моят Phillips.

Ако ме питаш защо точно за такъв съм се набутал навремето 1200 лева - защото беше последният модел с 3D. После по незнайни причини ги спряха. Ама няма да си изхвърлям телевизора сега, я.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ином написа:

И 40 лева ще дам, ако го подкарат за телевизори с Opera OS, какъвто е моят Phillips.

Ако ме питаш защо точно за такъв съм се набутал навремето 1200 лева - защото беше последният модел с 3D. После по незнайни причини ги спряха. Ама няма да си изхвърлям телевизора сега, я.

50 лв  тв бох андроид

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, bonbonko1 написа:

50 лв  тв бох андроид

плюс листата от Networx  вградена вътре от Славчо ,и да побърза че количествата са на изчерпване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попадна ми една листа за VLC 

198 канала.

От няколко седмици върви гладко и не забива.

Отварят се всички канали.

Има доста спортни, но ги махнах, понеже не гледам спорт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, neroni написа:

Попадна ми една листа за VLC 

198 канала.

От няколко седмици върви гладко и не забива.

Отварят се всички канали.

Има доста спортни, но ги махнах, понеже не гледам спорт.

това е добре сега продължаваш по-нататък купуваш една серия тв бох андроид от Китай и започваш бизнес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   5 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...