Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Инсталирай си един емулатор за стб на андроид и го пусни от там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, mcmlxx написа:

Инсталирай си един емулатор за стб на андроид и го пусни от там

Мерси, стана. Вече върви и на VLC :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, vip4o написа:

Мерси, стана. Вече върви и на VLC :)

E  да де то върви на VLC ,но ти по горе показваш ACE Playar той ги прави тия номера понякога 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези от скат са супер мошеници .Преди малко по скат тв гледах рекламата им за телекома скат .Казват без договори е влизам в сайта да видя тарифите им то ужасна скъпотия и ти дават договор 2 години няма мърдане .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, adersa написа:

Тези от скат са супер мошеници .Преди малко по скат тв гледах рекламата им за телекома скат .Казват без договори е влизам в сайта да видя тарифите им то ужасна скъпотия и ти дават договор 2 години няма мърдане .

ела си в випа 20 кинта на година и канали които никой оператор не предлага

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[Portal:]

http://tv66.joe.dj:11118/c
	00:1A:79:44:B9:5B
00:1A:79:38:76:E7
00:1A:79:27:91:4E
00:1A:79:1E:10:79
00:1A:79:3B:0B:63
00:1A:79:A4:98:E3
00:1A:79:56:2B:C0
00:1A:79:65:93:83
00:1A:79:54:16:BE
00:1A:79:9D:23:95
00:1A:79:1A:8A:E1
00:1A:79:1C:A2:6F
00:1A:79:4E:BA:AC
00:1A:79:12:38:30
00:1A:79:AB:97:51
00:1A:79:43:5F:D4
00:1A:79:49:A4:45
00:1A:79:56:22:1D
00:1A:79:4E:FA:A1
00:1A:79:A5:2E:25
00:1A:79:43:79:17
00:1A:79:48:E0:92
00:1A:79:47:07:BF
00:1A:79:5C:21:D9
00:1A:79:55:66:52
00:1A:79:3E:5D:B0

162 BG  канала, Videoclub - с BG subs

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bonbonko1 написа:

Гледам, че и тук си го изтипосал. Може ли и тук да помоля да го махнеш. Този лист е сложен по молба на човек, който използва Коди и си има добавка, през която е достъпен. 

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, martinstz написа:

Гледам, че и тук си го изтипосал. Може ли и тук да помоля да го махнеш. Този лист е сложен по молба на човек, който използва Коди и си има добавка, през която е достъпен. 

Благодаря предварително!

сложи user и pass

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, woobu написа:

сложи user и pass

Листът е достъпен съвсем свободно през Коди. Не е целта да слагам пароли. Целта е да се уважава малко труда на хората. Добавките, които правя за Коди са достъпни и свободни за всички, но споделянето на ресурсите им така, само показва неуважение към труда ми. Имам достатъчно домейни за да преместя данните другаде, както и спокойно мога да махна свободния достъп до добавките ми и репото ми, но дали това е нужно? Мисля, че не! Хората нямат вина за необмислените постъпки на други, за да търпят негативите. Та за това просто моля да не се споделят мои неща, които правя за останалите. Просто който иска да ги гледа - Коди и ги гледа. Не така като на пазара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, martinstz написа:

Листът е достъпен съвсем свободно през Коди. Не е целта да слагам пароли. Целта е да се уважава малко труда на хората. Добавките, които правя за Коди са достъпни и свободни за всички, но споделянето на ресурсите им така, само показва неуважение към труда ми. Имам достатъчно домейни за да преместя данните другаде, както и спокойно мога да махна свободния достъп до добавките ми и репото ми, но дали това е нужно? Мисля, че не! Хората нямат вина за необмислените постъпки на други, за да търпят негативите. Та за това просто моля да не се споделят мои неща, които правя за останалите. Просто който иска да ги гледа - Коди и ги гледа. Не така като на пазара.

Листът ваш ли е ?

Имате ли някъде договор да разпространявате IPTV?

Надали някой ще го заболи че не правите добавки за коди, който разбира знае къде да се спира

Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, woobu написа:

Листът ваш ли е ?

Имате ли някъде договор да разпространявате IPTV?

Надали някой ще го заболи че не правите добавки за коди, който разбира знае къде да се спира

Успех

Вас ако не ви боли за моите добавки и репото ми, повярвайте има много хора, които разчитат на тях, а вашето мнение само показва неуважение към труда на хората. Жив и здрав бъдете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, martinstz написа:

Вас ако не ви боли за моите добавки и репото ми, повярвайте има много хора, които разчитат на тях, а вашето мнение само показва неуважение към труда на хората. Жив и здрав бъдете!

Няма да споря за глупости, уважам хорато които си плащат. Ей сега ви разгледах форумчето:) където са ви добавките моля добавете и това

http://andromeda.eu.org:9981/playlist/channels

има към 5к канала откоито доста не сработват, харесва ми делта тв и така нататъка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, woobu написа:

Няма да споря за глупости, уважам хорато които си плащат. Ей сега ви разгледах форумчето:) където са ви добавките моля добавете и това

има към 5к канала откоито доста не сработват, харесва ми делта тв и така нататъка

Нещо грешно сте разбрали идеята, но няма значение. Всички секции в добавката за телевизии взимат информацията от сайтове със свободен достъп, както беше и въпросния плейлист. Тъй като разпространителят на този плейлист направи достъпа платен, ползвател на добавката ме помоли да сложа последния свободен лист, който имаше в пространството. Това няма нищо общо с темите, за които се заяждате тук и с меренето помежду ви. Аз не крада листи и не ги правя обществено достояние. Правя неща, които смятам за полезни на хората и които не вредят никому. Единственото, което искам в замяна, е малко уважение за труда ми. Освен това молбата за изтриване на листа беше към друг човек, а не към Вас, така че не виждам за какво всъщност го обсъждам с Вас. Така или иначе вече съм го премахнал и няма да качвам повече листи в този домейн. Той си е само за репото и така ще си остане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, bonbonko1 написа:

крадени листи в коди събрани от форумите

Кой лист в някоя от добавките, които има в репото ми и в добавките ми, е краден?

Кажете ми един и го махам веднага!

Всичките източници са от сайтове със свободен достъп, вкючае и въпросния, за който подхванахме темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

alfabass

поне оправи някоя добавка за онлайн филми за коди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, bonbonko1 написа:

alfabass

поне оправи коя добавка за онлайн филми за коди

Този сайт не е мой. Както писах - добавките взимат стриймовете от сайтове със свободен достъп, какъвто е и този, който цитираш. Добавки за филми има достатъчно в репото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе личи си че пифчо е ходил на командировка  при колагин да обменят ноу-хау и глей как са е вдъхновил
но явно трябва да го пратим и на опреснителен курс по актьорско майсторство при мариус куркински че
театрото хич го няма - абе само се прозяваме тука

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, martinstz написа:

Кой лист в някоя от добавките, които има в репото ми и в добавките ми, е краден?

Кажете ми един и го махам веднага!

Всичките източници са от сайтове със свободен достъп, вкючае и въпросния, за който подхванахме темата.

Хвала Ви за труда!

Не обръщайте внимание на всякакви такива критики.

Бихте ли могли да ми кажете, може и на лични, коя точно е Вашата добавка? Защото имам Коди.

Благодаря предварително.

преди 6 часа, woobu написа:

И къде викаш, са каналите? Нещо user/pass?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, martinstz написа:

Благодаря Ви за труда и времето от името на хилядите ползватели на добавките. В случая подкрепям позицията Ви (с изключение на определението мои неща). Недоволни и неблагодарни винаги ще има. Чрез коя добавка се достига до листа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, aandreevbg написа:

Благодаря Ви за труда и времето от името на хилядите ползватели на добавките. В случая подкрепям позицията Ви (с изключение на определението мои неща). Недоволни и неблагодарни винаги ще има. Чрез коя добавка се достига до листа?

По принцип се стигаше до нея чрез добавката Free BG/World TV, но след снощните дебати махнах листа. Сега всички секции работят само със сайтове, до които има свободен достъп, т.е. няма в добавката никакви листи, качени от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   10 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...