Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 52 минути, noobtv написа:

Как мога да си ги изкарам.Ако кажеш как ще ти покажа как да гледаш от 212.25.58.239:85

Мани оня танк от евтиния сайта че като го видя ми идва да те бомбандирам малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Pifi Pedolino написа:

Мани оня танк от евтиния сайта че като го видя ми идва да те бомбандирам малко.

а нещо за питането ми по горе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според Предадор  тука 130.185.246.5 има над 400 канала ,лъже като дърт циганин .Може да проверите ,а за тия дето не знаят как може да ползват архива на HBO за него не се искат никакви умения.

Поне ме цитирай кога съм го казал.това нещо..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поредните простотии от устата на Педолино, който обожава да създава интриги, твърдейки, че някой е казал нещо, което той не е казвал, с цел да се създават конфликти и дрязги.

Мяза ми на сериозно психично заболяване. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

малко унгарски тв

94.21.100.36:2225

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледайте БГ Телевизия Онлайн от BGTVLIVE.com

-- Изтегляш BUL Player и въведете този плейлист линк: http://bgtvlive.com/bg.json

Има доста БГ ТВ Канали. Пробваи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намира ли се някой, който да сподели плейлиста за Da player с чуждестранни футболни канали? Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, ignatkaneff написа:

-- Изтегляш BUL Player и въведете този плейлист линк: http://bgtvlive.com/bg.json

Ами малко не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да свалил съм го това и ги гледам тези но искам да гледам футбол от чуждестранни канали, който има плейлиста с такива да сподели ако има желание :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ignatkaneff написа:

Ай кажи как го гледаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами как той ти е написал точно -сега го пробвах и всичко си стана -това е друга версия на DAplayer 

48канала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, rommel75 написа:

ами как той ти е написал точно -сега го пробвах и всичко си стана -това е друга версия на DAplayer 

48канала

Това си е крадена версия на даплеъра, че даже и интерфейса е откраднат, дори текста е същия в приложението. В началото дори и каналите бяха откраднати от листата за даплеър.

Вместо някой да измисли нещо оригинално, то тия крадат и мислят, че голямата работа са направили... 
Някой се е трудил за този даплеър, за да може за цената на 1 кафе на месец да гледате навсякъде. Всеки иска безплатно, но никой реално не се замисля за сървърни разходи, транскодиране, разработка и прочие.

А тази открадната простотия наречена "BUL Player" ме съмнява да просъществува още много. Напомня ми на китайските ментета на оригинални продукти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, rommel75 написа:

Латино+Спорт:   http:\\181.176.176.2:8000\.........

Испания+Спорт: http:\\212.233.35.3:5577\........

Португалия+Спорт:  http:\\188.93.238.147:8008\.......thanks thank you gif GIF

.... /playlists.m3u8 

Но половината ги няма вече 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, duhh47 написа:

.... /playlists.m3u8 

Но половината ги няма вече 

кои ги няма по точно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Pafkata87 написа:

Това си е крадена версия на даплеъра, че даже и интерфейса е откраднат, дори текста е същия в приложението. В началото дори и каналите бяха откраднати от листата за даплеър.

Вместо някой да измисли нещо оригинално, то тия крадат и мислят, че голямата работа са направили... 
Някой се е трудил за този даплеър, за да може за цената на 1 кафе на месец да гледате навсякъде. Всеки иска безплатно, но никой реално не се замисля за сървърни разходи, транскодиране, разработка и прочие.

А тази открадната простотия наречена "BUL Player" ме съмнява да просъществува още много. Напомня ми на китайските ментета на оригинални продукти.

Ами много скоро доста хора няма да гледат нищо -само ще чакат нещо да се появи на хоризонта и до там след 5часа вече неработи -но това си е българска черта -на готово и  безплатно ,без грам вложени усилия сами да намерят нещо да седнат да прочетат малко -тук във форума има много много инфо кое как защо и тн.но за жалост никой не чете само дай -да седнат да се пробват ако не стане по друг начин да пробват -да попитат  тук във форума за съвети и как стават нещата .Това е самата истина !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината е че си губите времето с глупости  .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, AlkatrazBG написа:

Истината е че си губите времето с глупости  .

и то с ПЪЛНИ глупости

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[50 MAC addresses - MyPanel]:

Portal: http://mypanel.tv:8080/c/

00:1A:79:AA:CD:0B
00:1A:79:AA:CD:24
00:1A:79:AA:D1:59
00:1A:79:AA:D1:C9
00:1A:79:AA:D1:CB
00:1A:79:AA:DB:BC
00:1A:79:AA:DB:BD
00:1A:79:AA:DB:CF
00:1A:79:AA:E3:92
00:1A:79:AA:E4:76
00:1A:79:AA:E4:7A
00:1A:79:AA:E4:7F
00:1A:79:AA:E4:A6
00:1A:79:4c:d1:48
00:1A:79:2b:3f:bc
00:1A:79:56:84:8e
00:1A:79:50:c2:65
00:1A:79:4c:f4:f4
00:1A:79:31:8b:e3
00:1A:79:51:e7:05
00:1A:79:42:ed:a3
00:1A:79:59:98:43
00:1A:79:4b:d0:06
00:1A:79:88:09:82
00:1A:79:4f:53:38
00:1A:79:58:fb:67
00:1A:79:49:61:a6
00:1A:79:a5:1a:be
00:1A:79:4e:68:90
00:1A:79:3f:b8:f5
00:1A:79:00:2a:36
00:1A:79:5e:2f:ee
00:1A:79:f8:a8:30
00:1A:79:44:64:53
00:1A:79:2b:b6:3b
00:1A:79:a6:71:d4
00:1A:79:4c:0c:a2
00:1A:79:b7:75:3d
00:1A:79:76:43:87
00:1A:79:2b:7f:17
00:1A:79:a2:08:eb
00:1A:79:5a:0e:c7
00:1A:79:50:2f:b7
00:1A:79:40:46:69
00:1A:79:53:eb:bb
00:1A:79:5d:34:04
00:1A:79:4d:93:04
00:1A:79:56:30:c9
00:1A:79:4c:8b:42
00:1A:79:4e:48:f0
00:1A:79:2b:34:22
00:1A:79:36:30:34

Screenshot_20190408-074827_20190408_074911318.thumb.jpg.fa6fb78e9922008c6b60fa8f15a0319e.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама верно с пълни глриости.

Само преди няколко месеца тук нямаше 61 човека онлайн, а 5.

Сега са трима + трима рестриймъра с панелченца, които правят останалите 58 кънекшъна...

Вечерта бият стотака.

jpg.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За това бавно вече се минава на панели - те рестриймват, а пък ти си хаби нервите с такива пробити проксита...Всичко, което се вижда по този начин - а и не само вече по този начин в нета - рано или късно е обречено не на 61 рестриймъра , а на 1001

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, barito написа:

За това бавно вече се минава на панели - те рестриймват, а пък ти си хаби нервите с такива пробити проксита...Всичко, което се вижда по този начин - а и не само вече по този начин в нета - рано или късно е обречено не на 61 рестриймъра , а на 1001

Е това вече е глупост. Откъде рестриймват тия панели? Повечето, де. Нима си имат собствени източници? Ами 99.9% си нямат и лапат трафик точно от тези проксита.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   5 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...