Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 12 минути, TROJAN HORSE написа:

Ако някои  смята че може да си ги извади от тоя сорт   
-/stream/6fc41763-1530-461f-a018-1ef925192df6/stream.mpd  ,ще му ги пусна,12 бг аипита са ,9г.съм ги имал и понеже имам проблем с отсрещната страна реших да ги дам на някои които може да си ги извади.Тук става въпрос за умна глава много,така че които ги поиска да си помисли дали му работи главата много добре

откъде е тоя манифест?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ином написа:

Като гледам как се мъчите за нещо толкова очевадно, ама наистина очите ще ви извади, само мога да си представя как юнашки ще изплющите после листата, та да пукне по-бързо, само и само да се направите на мъже в някой форум...

Затова може би е време Доктора да изтрие или промени поста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Безсмислено е, цитиран съм на няколко места. А и е въпрос на дни с този порт... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, kaspian написа:

Тя че листата ще пукне то е ясно въпроса е админа защо я е пуснал на такъв тъп порт

Защото и админите понякога са тъпи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, pacholet написа:

Христос Воскресе, може ли някой да сподели Sport 1 и Sport 2 Чехия за тази седмица само Благодаря предварително!

Воистина Воскресе! Точно 4 поста над твоя съм сложил 10 мак адреса от портал, в който работят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, pacholet написа:

Христос Воскресе, може ли някой да сподели Sport 1 и Sport 2 Чехия за тази седмица само Благодаря предварително!

2019-04-30_090437.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, mcmlxx написа:

Воистина Воскресе! Точно 4 поста над твоя съм сложил 10 мак адреса от портал, в който работят

Е,ако разбирах щях да видя,но Вие лично сте ми помогнали много,така че все пак Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, mcmlxx написа:

Безсмислено е, цитиран съм на няколко места. А и е въпрос на дни с този порт... 

Безсмислено беше да го сложиш тук, изтрий си поста за да издържи още малко, бъди човек, не се излагай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Vito59 написа:

Безсмислено беше да го сложиш тук, изтрий си поста за да издържи още малко, бъди човек, не се излагай.

Това е Великденския ми подарък за админа. А ти не се излагай да ми казваш кой е Човек и кой не .... Капиш?

Докато не се намери някой идиот да я постне ОТКРИТО , листата ще я бъде, на колкото и тривиален порт да е - ето и доказателството:

Untitled.png.0d0013646554f35a91c01ac43f77590a.png

А съм напълно убеден, че всички, които успяха да влязат тук знаят как да я запазят по-дълго време...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Практиката показва, че от въпросния доставчик, от който е листата, се усещат относително бързо.

Споко, където е текло, пак ще тече :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Vito59 написа:

бъди човек

Точно пък за Доктора да го кажеш това? Винаги е помагал. Имам листи от него , които си работят от години. Да не говоря за сума ти и трикове , на които ме е научил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 29.04.2019 г. в 20:18, TROJAN HORSE написа:

Тук става въпрос за умна глава много,така че които ги поиска да си помисли дали му работи главата много добре

Тук става въпрос за малоумници, така че-- си объркал темата

на 29.04.2019 г. в 20:31, woobu написа:

откъде е тоя манифест

Само от едно място може да е -- независимо от 12-те ИП-та

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Ином написа:

Практиката показва, че от въпросния доставчик, от който е листата, се усещат относително бързо.

Споко, където е текло, пак ще тече :)

на 236 е един админа на 248 друг на 235 друг различни са мрежите нищо че са на една фирма хоствани. Нищо не се знае, но когато трафика опре малко над 500mbps постоянен може и да се усети :D Ето защо Доктора ви е дал подарък за Великден за по-дълъг период от време с гатанка, а не да я пльосне като някои други тука от-до написана и всеки да може да си я копне и да гледа и да не издържи и 24 часа, радвайте се на това, което ви се поднася не ламтете за още и още, когато не ви е ясно нещо винаги може да се научите, не става само с дай дай дай на готово :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, kaspian написа:

на 236 е един админа на 248 друг на 235 друг различни са мрежите нищо че са на една фирма хоствани. Нищо не се знае, но когато трафика опре малко над 500mbps постоянен може и да се усети :D Ето защо Доктора ви е дал подарък за Великден за по-дълъг период от време с гатанка, а не да я пльосне като някои други тука от-до написана и всеки да може да си я копне и да гледа и да не издържи и 24 часа, радвайте се на това, което ви се поднася не ламтете за още и още, когато не ви е ясно нещо винаги може да се научите, не става само с дай дай дай на готово :)

А, аз листи си имам :) Просто да не стане като с новакома, утрепаха го за няма и месец. То бива, бива, ама бивол на закуска не бива, както се казва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Ином написа:

А, аз листи си имам :) Просто да не стане като с новакома, утрепаха го за няма и месец. То бива, бива, ама бивол на закуска не бива, както се казва.

Знам, че имаш, съобщението ми не беше точно конкретно към теб въпреки че те цитирах :D
Новакома издържа доста повече, защото го сукаха доста повече от месец и накрая се уляха, че нали видиш ли админа явно не го бърка да ударят по още няколко десетки сесийки че нали да можем да го изцедим допоследно че нали пари трябва да се печелят :D А и нокамова си го размахваха в един балкански форум като баница със сирене... И пак беше лесно достижим - имаш ли порталче на 80/88 Порт веднага се сканира за прокси или друга изненадка и става шоу друго си е да хванеш прокси с единствен порт на ипто без други съпътстващи го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, kaspian написа:

единствен порт на ипто без други съпътстващи го.

а ако може да не се вижда и на статуса - още по-добре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, mcmlxx написа:

а ако може да не се вижда и на статуса - още по-добре :)

Ооо тези са ми любимите чувстваш се като единствен там, а всъщност не се знае кой гледа с теб :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, kaspian написа:

Новакома издържа доста повече,

Аз го знаех от 2014-а, а твърдят, че се е появил преди това.

Между другото, имаш ли идея какво правят пичовете от http://iptv.bg ? Вади бяла страница отвсякъде, а домейнът е платен. Тия бяха истинските пионери на iptv у нас. Колко съм ги гледал през 2010-а в Севлиево - там, където живях 1 година, нямаше никакъв тв сигнал заради високите сгради наоколо и само iptv вършеше работа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Ином написа:

Между другото, имаш ли идея какво правят пичовете от http://iptv.bg ? Вади бяла страница отвсякъде, а домейнът е платен. Тия бяха истинските пионери на iptv у нас. Колко съм ги гледал през 2010-а в Севлиево - там, където живях 1 година, нямаше никакъв тв сигнал заради високите сгради наоколо и само iptv вършеше работа :)

Оооо да даже тая мрежа в която са сега тогава не беше тя а беше близка до едно друго прокси с голям порт което умря, с близу, нет1, бикс, nw, враца абе много неща имаше там, нищо, че едното нямаше общо с другото, Също бяха с други адреси същите като на Корес, но реплика и от както смениха мрежата между другото са с тв на tivi.bg :)

а IPTV.bg мисля, че си действат по нещата, но не са пъблик.Даже мисля, че имаха панел с настройки за тв-тата си

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, barito написа:

Тук става въпрос за малоумници, така че-- си объркал темата

Само от едно място може да е -- независимо от 12-те ИП-та

еми добре тогава успех с разшифроването на [8, 4, 4, 4, 12], беше доста лесничко между другото😀😀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ви преведа какво пише в коментарите на това удпрокси от Чехия, г-н Карабойчев отново ще ме банне.

Приемете, че в Чехия на отбора на Педолините ще им се случи случка, само да ги набарат къде са...

cz.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между другото, имаш ли идея какво правят пичовете от http://iptv.bg ? Вади бяла страница отвсякъде, а домейнът е платен. Тия бяха истинските пионери на iptv у нас. Колко съм ги гледал през 2010-а в Севлиево - там, където живях 1 година, нямаше никакъв тв сигнал заради високите сгради наоколо и само iptv вършеше работа :)

Ами то си работи и не е спирало никога http://www.unixsol.org/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Ином написа:

Ако ви преведа какво пише в коментарите на това удпрокси от Чехия, г-н Карабойчев отново ще ме банне.

Приемете, че в Чехия на отбора на Педолините ще им се случи случка, само да ги набарат къде са...

cz.jpg

http://62.149.10.98:8555/admin/#/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...