Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 7 минути, future написа:

Оффффф…….и подаръци да направиш...-пак някой ще пита за парола-вместо да се понапъне малко!.....Жалко-мислех, че нацията ни е по-благодарна, интелигентна и умее да цени това, което има!😩😎

Това е сърбин-македонец не е българин виж му ника, а и се е регнал тука само за да изкопчи листата...

Не се наядоха тия продавачи ей :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, kaspian написа:

Това е сърбин-македонец не е българин виж му ника, а и се е регнал тука само за да изкопчи листата...

Не се наядоха тия продавачи ей :D

Ахаааа…..- ке умрем за нея!

Password: Наденица

🤣

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и нещо друго. Качат някое прокси на обществено място  = като това на порт 5555 - и все едно някои са нападнати от пичи въшки да ги изпердашат във форума, та да умрат по-бързо. Преди педолини  да го изпърди, нямаше грам клиенти на това прокси, щото никой не му знаеше и мултикастите.

Как ли ще им се отрази да изпърдя няколко готини сръбски проксита, а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ином написа:

Има и нещо друго. Качат някое прокси на обществено място  = като това на порт 5555 - и все едно някои са нападнати от пичи въшки да ги изпердашат във форума, та да умрат по-бързо. Преди педолини  да го изпърди, нямаше грам клиенти на това прокси, щото никой не му знаеше и мултикастите.

Как ли ще им се отрази да изпърдя няколко готини сръбски проксита, а?

аз съм завъртял колелото на късмета и чакам да видя на кое сръбско прокси ще спре -и ще ходя за цветя до магазина че не е хубаво да ходиш на сръбско прокси на смърт  без цветя 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, rommel75 написа:

аз съм завъртял колелото на късмета и чакам да видя на кое сръбско прокси ще спре -и ще ходя за цветя до магазина, че не е хубаво да ходиш на сръбско прокси на смърт  без цветя 

Живи и здрави! 

Или както казват самите сърби - "Здрави и живи".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

si.svg   89.212.51.85:8443    <<<udpxy 1.0-23.10>>>

колелото спря първо  словения и ще завърши на сърбия 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, mcmlxx написа:

И какво, защо да ставате като тях? Ще съборите няколко проксита и още толкова астри, а какъв е смисъла? Пак ви казвам, сървърите не са ваши, че да се ядосвате за глупости... Ама наистина глупости! 

прав си докторе -ама те нарочно го правят -тяхното не е от незнание има сръбски педалчета дето го правят умишлено 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, mcmlxx написа:

Тази война сме я еодили преди 8 години. Педала беше главно действащо лице и в двата форма. Резултатът беше, че събориха спринта, от тогава до сега, оптиспринт няма  - не се е появял на открито, нефилтрирано прокси или рилей. Стойте си в гащите, от такива педерастии, да събаряте сървъри, полза няма... Ристриймърите вече му намериха лесното, xCodes, тях събаряте, а не сорсовете! 

ще послушам съвета ти -но ще си имам едно на ум -приготвил съм ги техните  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, mcmlxx написа:

Педала беше главно действащо лице и в двата форма.

Мисля, че мога да го накарам да млъкне, веднъж и завинаги.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, mcmlxx написа:

събориха спринта, от тогава до сега, оптиспринт няма

Аз съм си на тях и ги има.

И ми е чудно за какво е тази тема  - за мерене на пикалниците или нещо полезно? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Филипов написа:

Аз съм си на тях и ги има.

И ми е чудно за какво е тази тема  - за мерене на пикалниците или нещо полезно? 

То е ясно, че си съществуват, но за въшни ипта няма :)

Темата е за скапване на листи естествено :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

я пратете линкът да гледам малко и аз на лични нищо че имат филтър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз и досега не разбирам мотивацията на някого да събаря умишлено листи, особено ценни такива, които не са в открит достъп и си работят от години.

Що се отнася до Пифи, това е човек от ранга на Белгиеца, ако ме разбирате какво искам да ви кажа.

И да - аз наистина имам мои си, в смисъл намерени лично от мен, непубликувани никъде листове, които ги знам само аз и админът им, които си работят, откакто съм ги намерил и най-вероятно ще си работят, докато е възможно в бъдеще, защото не съм тъпанар да ги рестриймвам и/или раздавам, включително на хора, които са ми близки и им имам доверие. И не, не ги давам и няма никога да ги дам на никого.

C'est la vie.

преди 2 минути, woobu написа:

я пратете линкът да гледам малко и аз на лични нищо че имат филтър

И аз не бих отказал :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Ином написа:

Аз и досега не разбирам мотивацията на някого да събаря умишлено листи, особено ценни такива, които не са в открит достъп и си работят от години.

Може би една от причините е конкуренцията, други оператори. Сещам се за един който бачкаше в оператор и като му пратиш някоя листа и след има няма ден спираше, случайност не мисла :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 25.05.2019 г. в 19:05, bergmann36 написа:

Хайде сега отворко, пусни листата с името и паролата, че нещо му сложиха катинарче :)

c3iMnIY.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, kaspian написа:

Хайде сега отворко, пусни листата с името и паролата, че нещо му сложиха катинарче :)

c3iMnIY.png

Връзката наистина не е частна, държавна е. p2p обслужват Софийска община, още няколко държавни фирми са им клиенти...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 27.05.2019 г. в 10:02, rommel75 написа:

si.svg   89.212.51.85:8443    <<<udpxy 1.0-23.10>>>

колелото спря първо  словения и ще завърши на сърбия 

Колелото не намери ли нещо сръбско, което да не е с отворен порт и да не е с георестрикции, че с тия ВиПиЕн_и си е тегаво?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност да, прав си, аз се обърках с другите. AM NET OOD - тия да не правят пици :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Ином написа:

Всъщност да, прав си, аз се обърках с другите. AM NET OOD - тия да не правят пици :) 

АМ идва от фамилиите на двамата собственика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Portals

## MAC: 00:1A:79:00:00:00 ##
Server: http://online.g5iptv.live:25461
Username: TqWUARg5gI
Password: Q6HBqs1DSE
#########################

Server: http://xc.cobra-iptv.com:25461
Username: IAut95qD31
Password: hsO85JxziH
########### ##############

Server: http://nipsatuk.com:25461
Username: 8o2wbHrfig
Password: 203a9AqGyF
########### DONE ###########

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, boboid написа:

Portals

Затвори скритото съдържание

Server: http://online.g5iptv.live:25461
Username: TqWUARg5gI
Password: Q6HBqs1DSE
#########################

Server: http://xc.cobra-iptv.com:25461
Username: IAut95qD31
Password: hsO85JxziH
########### ##############

Server: http://nipsatuk.com:25461
Username: 8o2wbHrfig
Password: 203a9AqGyF
########### DONE ###########

Благодаря!

По какъв начин мога да сменя MAC адреса си, за да получа достъп? В момента ми дава "Access Denied." Не съм запознат, предполагам че тези линкове трябва да се отворят в браузера. Пробвах в Device Manager да влезна в драйвера за интернет(чрез кабел) и в полето "Network Adress" въвеждам дадения по-горе MAC адрес (За WiFi драйвера нямам такива настройки за смяна на такъв тип адреси). Събира ми го точно без да има нужда от повече символи, единствено видях, че трябва да го запиша без двуеточията. Някаква идея как да го оправя?

П.С: Може би причината е, че не могат да бъдат отворени през браузер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отварят се с програма на андроид или устройство. По друг начин не знам как става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора!

Можете ли да ми препоръчате добро приложение за телефон, с което да мога да отварям такъв тип линкове?

Както и тази замяна на MAC адреса по какъв начин да я направя? Дали може през приложението или се нуждая от руут?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...