Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, DJ Svetoslav Drechev написа:

дайте и на диема спорт

Е заради такива като теб повече БГ няма да поствам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, DJ Svetoslav Drechev написа:

дайте и на диема спорт

DMS DAYNADIEMASPORTCHENQMAKVODAQDETAQTV:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те тия листи, дето ги качвате, още преди да ги качите са умрели :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, niki7989 написа:

Е заради такива като теб повече БГ няма да поствам.

Качи някой сървър като този, тия с по няколко кънекции наистина за нищо не стават. Вярно ристриймър е , но от декември 2017 не е мръднал, а винаги е с по над 500 кънекции:

Untitled.png.5fa24063223fb1597a9959dc8a7d1d79.png

А тази листа дето си я качил с БГ-каналите от ристриймъра е за една едничка кънекция, а са се накачулили доста народ на нея в момента и едвам издържа горката:

Untitled.png.8a1bd62102a816f86e91fc6779707612.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, kokopoptop написа:

Отново 1 кънекция - безсмислено е - не може да се гледа от нея изобщо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, mcmlxx написа:

Качи някой сървър като този, тия с по няколко кънекции наистина за нищо не стават. Вярно ристриймър е , но от декември 2017 не е мръднал, а винаги е с по над 500 кънекции:

Hello. Please give me this program iptv-infotest 1.0 by asi. Link to download. Thnx.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Володимир Морозов написа:

Hello. Please give me this program iptv-infotest 1.0 by asi. Link to download. Thnx.

За съжаление не помня от къде я имам и не мога да дам линк за сваляне...

Ето една листа с 1000 кънекции с VOD:

http://nefesiptv.com:8080/get.php?username=lE.Wa.lll.lSPks&password=A.Cyl.drty.cllXx&type=m3u

VOD Categories:
YERLI DIZILER, SINEMA VOD, SINEMA VOD 2019, TR FILM, TR FILM 2019, SINEMA SERIES, TOP 50 SINEMA VOD, ANIMASYON VOD, BELGESEL VOD, YESILCAM VOD, GERMANY VOD, TR ALT YAZILI FILMLER, 4K SINEMA VOD, WESTERN, KONSERLER, STANDUP TIYATRO, BLUTV SIFIR BIR ADANA, BLU TV THE PIER, BLU TV MASUM, BLUTV BOZKIR, BLUTV BARTU BEN, BLUTV DIP, BLUTV YASAMAYANLAR, NETFLIX HAKAN MUHAFIZ, NETFLIX STRANGER THINGS, NETFLIX LA CASA DE PAPEL, NETFLIX MARVELS IRON FIST, NETFLIX THE WALKING DEAD, NETFLIX PEAKY BLINDERS, NETFLIX BLACK MIRROR, NETFLIX LOST IN SPACE, NETFLIX CONSTANTINE, NETFLIX MARCO POLO, NETFLIX TEPEDEKI EV, NETFLIX THE 100, NETFLIX HANNIBAL, NETFLIX SHERLOCK, NETFLIX TRAVELERS, NETFLIX VIKINGS, NETFLIX BRITANNIA, NETFLIX TITANS, NETFLIX OZARK, NETFLIX LOST, NETFLIX THE DEFENDERS, NETFLIX MARVEL'S DAREDEVIL, NETFLIX NARCOS, NETFLIX PRISON BREAK, NETFLIX IRON FIST, NETFLIX FI-CI, NETFLIX GAME OF THRONES, NETFLIX SPARTACUS, NETFLIX AMERICAN CRIME STORY, NETFLIX DESIGNATEDSURVIVOR, (+18)ADULT VOD,

Untitled.png.59fd8e6a596e8dbd127f51bc46f95da7.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, mcmlxx написа:

За съжаление не помня от къде я имам и не мога да дам линк за сваляне...

Ето една листа с 1000 кънекции с VOD:

Затвори скритото съдържание

http://nefesiptv.com:8080/get.php?username=lE.Wa.lll.lSPks&password=A.Cyl.drty.cllXx&type=m3u

VOD Categories:
YERLI DIZILER, SINEMA VOD, SINEMA VOD 2019, TR FILM, TR FILM 2019, SINEMA SERIES, TOP 50 SINEMA VOD, ANIMASYON VOD, BELGESEL VOD, YESILCAM VOD, GERMANY VOD, TR ALT YAZILI FILMLER, 4K SINEMA VOD, WESTERN, KONSERLER, STANDUP TIYATRO, BLUTV SIFIR BIR ADANA, BLU TV THE PIER, BLU TV MASUM, BLUTV BOZKIR, BLUTV BARTU BEN, BLUTV DIP, BLUTV YASAMAYANLAR, NETFLIX HAKAN MUHAFIZ, NETFLIX STRANGER THINGS, NETFLIX LA CASA DE PAPEL, NETFLIX MARVELS IRON FIST, NETFLIX THE WALKING DEAD, NETFLIX PEAKY BLINDERS, NETFLIX BLACK MIRROR, NETFLIX LOST IN SPACE, NETFLIX CONSTANTINE, NETFLIX MARCO POLO, NETFLIX TEPEDEKI EV, NETFLIX THE 100, NETFLIX HANNIBAL, NETFLIX SHERLOCK, NETFLIX TRAVELERS, NETFLIX VIKINGS, NETFLIX BRITANNIA, NETFLIX TITANS, NETFLIX OZARK, NETFLIX LOST, NETFLIX THE DEFENDERS, NETFLIX MARVEL'S DAREDEVIL, NETFLIX NARCOS, NETFLIX PRISON BREAK, NETFLIX IRON FIST, NETFLIX FI-CI, NETFLIX GAME OF THRONES, NETFLIX SPARTACUS, NETFLIX AMERICAN CRIME STORY, NETFLIX DESIGNATEDSURVIVOR, (+18)ADULT VOD,

Покажи скритото съдържание

Untitled.png.59fd8e6a596e8dbd127f51bc46f95da7.png

Tе с многото кънекции повечето са с филми по принцип. 

C 1000 кънекции публично не бих я качил , евентуално на лична.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, niki7989 написа:

публично не бих я качил

Защо? Слагаш й парола и я качваш:

Който се сети каква е паролата, ще гледа, който не - няма. Така и ще издържи по-дълго , докато не се шибне открито, както ти правиш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, woobu написа:

Уцелих десетката

tst.PNG

Елементарно е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доктора даде началото на гатанките -и това ми харесва ,браво един наистина добър начин да се запазват листите по дълго 

е и аз ще сложа нещо със паролка -трябва само малко да се помисли и я имаш готова за гледане

MiX_Tv.rar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, rommel75 написа:

Доктора даде началото на гатанките -и това ми харесва ,браво един наистина добър начин да се запазват листите по дълго 

е и аз ще сложа нещо със паролка -трябва само малко да се помисли и я имаш готова за гледане

tst2.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, woobu написа:

tst2.PNG

хаха-знам че за теб не е проблем да отгатнеш 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, rommel75 написа:

Доктора даде началото на гатанките -и това ми харесва

Сега да не започнете да слагате всичко читаво с пароли... Става въпрос само за xCodes листи, които са с повече кънекции , за да държат малко по-дълго. Други листи - пазете си ги и не ги споделяйте открито по такива форуми, ако ги искате дълго време живи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, mcmlxx написа:

Покажи скритото съдържание

Който се сети каква е паролата, ще гледа, който не - няма. Така и ще издържи по-дълго , докато не се шибне открито, както ти правиш...

На мен не ми е смешно ,както някой са реагирали!🍻

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, mcmlxx написа:

Сега да не започнете да слагате всичко читаво с пароли... Става въпрос само за xCodes листи, които са с повече кънекции , за да държат малко по-дълго. Други листи - пазете си ги и не ги споделяйте открито по такива форуми, ако ги искате дълго време живи

много ясно -ако пусна нещо то ще е със парола дето и аз да се чудя след време как беше или нещо от това което ти си пуснал или нещо което вече е предречено на гибел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, mcmlxx написа:

споделяне с парола е решение до някъде...Аз лично не успях да я отгатна :) ... 

Някой да има php или друг вариант за проверка на статуса на даден итпв сървър (нещо като програмката на доктора iptv  infotest), да показва брой конекции , дати и т.н

Има доста онлайн базирани страници на които можеш да провериш , но така остава и при тях провереното

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   13 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...