Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 52 минути, dvbanti написа:

споделяне с парола е решение до някъде...Аз лично не успях да я отгатна :) ... 

Някой да има php или друг вариант за проверка на статуса на даден итпв сървър (нещо като програмката на доктора iptv  infotest), да показва брой конекции , дати и т.н

Има доста онлайн базирани страници на които можеш да провериш , но така остава и при тях провереното

директно в съотвения панел ги проверяваш по следния начин:

http://ИП:порт(или домейн:порт)/panel_api.php?mode=auth&username=име&password=парола&type=m3u

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, mcmlxx написа:

директно в съотвения панел ги проверяваш по следния начин:

Покажи скритото съдържание

http://ИП:порт(или домейн:порт)/panel_api.php?mode=auth&username=име&password=парола&type=m3u

Този начин го знам. Исках да е някак си по-прегледно...като по другите сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не мога да знам какво знаеш и какво не знаеш. Питал си за php - давам ти решение. Така директно "виждаш" в панела. При по "прегледни" сайтове рискуваш да си компроментираш листата, която проверяваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Или сам трябва да си направиш или да внимаваш какво откъде теглиш за да не изгориш, напоследък се навъдиха много миньори и Ransomware 😁

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ха-ха😁  малко руско

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, woobu написа:

ха-ха😁  малко руско

Затвори скритото съдържание

Денис отвори  очите на доста юзери на 4PDA,ама пустите им авантаджии заради шибаното си его или некоя копейка отгоре,го накараха да ограничи достъпа на плейлистите в личния си сайт,та това  на gelow  дето е piandurnik&pederast сигурно е за тях  и за .........!!!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 13.05.2019 г. в 22:29, niki7989 написа:

Е заради такива като теб повече БГ няма да поствам.

Майната ти аз гледам всичко ако беше написал само от желание щеше да гледате всички до насиране тука безплатно над 200 канала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, DJ Svetoslav Drechev написа:

Майната ти аз гледам всичко ако беше написал само от желание щеше да гледате всички до насиране тука безплатно над 200 канала

Някои вече се осраха и чак тогава им дойде акъла  -  "Е заради такива като теб повече БГ няма да поствам."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, DJ Svetoslav Drechev написа:

Давай умнико тука безплатно над 200 канала и си мери приказките не си на село.

Писнало ми е от помияри като теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майната ти аз гледам всичко

Е защо трябваше да псуваш? Щом гледаш всичко, защо искаш тогава диема спорт? Ако се беше върнал само една страница назад да видиш какво е попитал човека от Китай и какво са му отговорили - нямаше да се стига сега до това. Гледай си там безплатните 200 канала и не се заяждай с човека. Имал листи - постнал. А колко ще му издържат е друг въпрос - сега вече ще знае - какво да слага и какво не! А тука в тази тема няма какво да казваш на хората какво да гледат до насиране със сигурност са доста по-добри от теб в намирането и гледането не на 200, а на 222200 канала

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я провери тука може и да не гледаш баш всичко

94.236.201.119

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Pifi Pedolino написа:

Я провери тука може и да не гледаш баш всичко

94.236.201.119

Е педалино , не се стърпя ... не можа да сканираш ли, защото са само три кънекции и айде в канала - педалски номера....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, barito написа:

Е педалино , не се стърпя ... не можа да сканираш ли, защото са само три кънекции и айде в канала - педалски номера....

Сам се е нарекъл така...

Явно не без основание :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледайте Cold Pursuit 1:49:50 до 1:50:30 да се посмеете малко и не се занимавайте с глупости😀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Една мини "алтернатива" на Мюзик Чойс - седем тематични канала :

yowi

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бразилия :

tvta.png.02b6985f76d665daed4c3d717031c617.png  tvi.jpg.18fa0a661ed0a8d527bc03a11f44ac80.jpg   tviu.png.561324a9b9773e00aeb4e164dd8ef1bb.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

малко розови канали -малко спорт - и разни други от португалия -листат е със парола -малко мисъл и после гледаш 

mixer_tv.m3u

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Русия (update stream) :

vtih.png.e8b2aa9bf44f271453303b245f4f1eb9.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, rommel75 написа:

ExeNet :udpyx-1.0-23.9(prod)

92.60.230.202:****/

И сега това защо го изплющя, да те питам аз?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко и другите да намажат от парчето торта😛

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   3 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...