Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 1 минута, woobu написа:

Безплатен хостинг, скрипт сваляне >> разархивиране >> фтп качване >> Воала😄

А не може ли платен хостинг :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, mcmlxx написа:

А не може ли платен хостинг :)

На всичко може даже и на рутер с хардиск или флашка през фтп пак може да го достъпваш😄

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Ином написа:

Пифи, той на теб говори в случая :)

Тия двамата май са един дол дренки. Може да пламне любов. Според мен не трябв да им се обръща внимание, стига да не вредят чак толкова много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, aandreevbg написа:

Тия двамата май са един дол дренки. Може да пламне любов. Според мен не трябв да им се обръща внимание, стига да не вредят чак толкова много.

Лошото е, че вредят, особено педолиното.

В тази връзка, кажете някой плеър, който се справя с EPG? Simple TV не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Pop,Folk,Mixed,Various,Other,World,Greek,Serbian,R&B

RADIO-AUTODJ

http://85.187.47.46:8000/autodj

ТАКА ЛЕКО ЗА САЛАТКА СЪС РАКИЯ -НАЗДРАВЕ!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, rommel75 написа:

Pop,Folk,Mixed,Various,Other,World,Greek,Serbian,R&B

RADIO-AUTODJ

http://85.187.47.46:8000/autodj

ТАКА ЛЕКО ЗА САЛАТКА СЪС РАКИЯ 

85.187.47.46:80

пора4а РАКИЯ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още едно иранско музикално "бижу" (пристрастен съм към персийските музикални канали) :

sdf.jpg.c6079759e7930b17e81bfdc8cde2c771.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Ином написа:

В тази връзка, кажете някой плеър, който се справя с EPG? Simple TV не става.

IPTV на Алаксандър Софронов: http://borpas.info/iptvplayer

Справя се отлично с няколко източника на EPG. Десен бутон някъде на екрана, Settings и в полето EPG пишеш източниците разделени със запетаи. За Android в Настройки има секция EPG, където да въведеш източниците. Работи и с няколко плейлисти, като в приложението за Windows за всеки плейлист въвеждаш каквото си искаш EPG, докато за Андроид въведените EPG важат за всички плейлисти. Работи с различни видове линкове към EPG, примерно работи и с директен линк към xml файла, така и към архивиран gz файл, така и към линк, който пренасочва към EPG файла. Примери: http://epg.kodibg.org/dl.php , https://is.gd/tvbgepg , https://iptvx.one/epg/epg.xml.gz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, martinstz написа:

IPTV на Алаксандър Софронов: http://borpas.info/iptvplayer

Справя се отлично с няколко източника на EPG. Десен бутон някъде на екрана, Settings и в полето EPG пишеш източниците разделени със запетаи. За Android в Настройки има секция EPG, където да въведеш източниците. Работи и с няколко плейлисти, като в приложението за Windows за всеки плейлист въвеждаш каквото си искаш EPG, докато за Андроид въведените EPG важат за всички плейлисти.

Добър плеър, но версията за windows не поддържа субтитри за съжаление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, trip70 написа:

Така е. За съжаление версията за Windows поддържа само смяна на аудио потока, докато за Андроид поддържа и смяна на аудио, и смяна на субтитри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във microsoft store- MYIPTV PLAYER това е което ви трябва но то е за WINDOWS 10, XBOX one 

info:MyIPTV Player-An excellent media player with EPG to play your IPTV channels. Simply load your m3u playlist from storage or remote source and you are good to go.

An excellent media player with EPG to play your IPTV channels. Simply load your m3u playlist from storage or remote source and you are good to go. * Disclaimer - No IPTV channels or streaming URLs are provided. We are not affiliated to any IPTV operators or IPTV channel providers. - HTTP Live streaming (HLS) and MPEG TS supported - Channels are automatically grouped based on channel data - EPG support built-in - Recording option for channels - Favorites management built-in - Multiple channel playlist supported - Download video on demand (VOD) streams - Download center and history for VOD files - Channel filtering options - PIN protection - Media player option which could use VLC library for media playback or Windows 10 media player - Option to add channels manually in app settings.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, kiskis написа:

1.jpg

Кой е панела?

Кой е панела?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, trip70 написа:

Това със субтитрите е направо детската болест на руските плеъри, за огромно съжаление.

Просто в техните сателитни и iptv пакети всичко е дублаж. Побъркани са на тема дублаж. Един път им зададох въпроса, защо, имаха един специален IPTV M3U плеър,  който работеше на моя смарт тв /Филипс с Opera OS/ - като се настаняваше върху Megogo с помощта на руски DNS - та пиша аз - защо няма поддръжка на субтитри... тия ми затриха юзъра от техния форум :)

Това го пиша не за вас, а за другите потребители, които са настъпвали същата мотика :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Ином написа:

Това със субтитрите е направо детската болест на руските плеъри, за огромно съжаление.

Просто в техните сателитни и iptv пакети всичко е дублаж. Побъркани са на тема дублаж. Един път им зададох въпроса, защо, имаха един специален IPTV M3U плеър,  който работеше на моя смарт тв /Филипс с Opera OS/ - като се настаняваше върху Megogo с помощта на руски DNS - та пиша аз - защо няма поддръжка на субтитри... тия ми затриха юзъра от техния форум :)

Това го пиша не за вас, а за другите потребители, които са настъпвали същата мотика :(

Руснаците не се интересуват от мнението на некакъв  мухлю както казва    pacholet   и то от Балканите,радвай се че не са ти пратили некой да те свитне като много знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Pifi Pedolino написа:

Руснаците не се интересуват от мнението на некакъв  мухлю както казва    pacholet   и то от Балканите,радвай се че не са ти пратили некой да те свитне като много знаеш.

Нещо не си добре наистина. Пиеш ли си хапчетата редовно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, barito написа:

Покажи скритото съдържание

Кой е панела?

Кой е панела?

мисля, че е http://portal.geniptv.com:8080/c/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да тества и евентуално помогне ако работи при него. При мен зарежда но видеото стой на черен екран. 

http://88.255.153.30:88/stalker_portal/c/

00:1A:79:10:A0:67

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Portal

http://4ever.biz:80/c/

MAC - 00:1A:79:00:00:05
            00:1A:79:00:00:08
            00:1A:79:00:00:09

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, duhh47 написа:

Някой може ли да тества и евентуално помогне ако работи при него. При мен зарежда но видеото стой на черен екран. 

http://88.255.153.30:88/stalker_portal/c/

00:1A:79:10:A0:67

Най - вероятно mac address, който ползваш е активен, но е абонамент за 1 кънекция и някой друг гледа със същия мак адрес. Затова ти зарежда портала, виждаш всички канали за абонамента, но не може да зареди стрийма, защото е вече зает от друга кънекция. Друга възможност е изобщо да не работи сорса на самия стрийм в портала. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уж го виждам че не е онлайн, демек е свободен в момента но... Може и да счупен сорса 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

грешки колкото искаш

/var/www/stalker_portal/server/lib/itv.class.php(154): Itv->getRealChannelByChannelId(NULL, NULL)\n
u'error': u'link_fault'

линковете са локални 10.х.х.х.х

ttp.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   7 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...