Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 18 минути, mcmlxx написа:

Е, ти пък, цял свят ги научи, ти не си ги знаел. Върни се назад в темата и виж предпоследния пост на педолинчо... 

A, това ли. То си беше изпърдяно, още щом се появи там, където се появи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Ином написа:

Живи и здрави да са. Не ги знаех, но отсега мога да се хвана на бас, че са ги налазили едни много специални въшки - укро въшки от Педолиноландия.

KIG-UNISAT-TV_GCN<<<>>>K&G-UNISAT-TV Ltd. Yambol

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

russian.zip

russian.zip

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както винаги съм казвал - всичко, което е качено по този начин, без защита и да се вижда и от Луната - е обречено още от самото начало , с пускането си...Няма  никакво значение изобщо какъв е порта. Но не е луд този, който яде баницата....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, rommel75 написа:

bandicam 2019-05-30 10-44-11-559.jpg

С тоя порт не само тоя ами целия свят го вижда това продънено прокси, и всички search engines за целта. Няма смисъл от криене на адресите му и т.н. Почнат ли да го точат значи е в историята вече. И тоя смешен булсат с това гадно качество където го има под път и над път супер умрялото прокси. Ориентирайте се към проксита с хубаво качество тип BIX, Blizoo(A1-DVB-C), Feed-овете от сат с хубаво качество за БГ. Виваком и A1 също не са с кой знае какво качество но не се намират навсякъде. BIX, Blizoo, Bulsatcom, това са основните оператори от които точи всеки голям оператор или малък за клиентите си няма нищо интересно, е има някои които свалят UK, DE и други спортни канали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

малко тв -естествено със парола -скоро празнувахме много хубав празник е паролата е на тея хора дето са измислил македоницата 

на нашенски със малки букви и интервал м/у имената 

mixtv.rar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, rommel75 написа:

малко тв -естествено със парола -скоро празнувахме много хубав празник е паролата е на тея хора дето са измислил македоницата 

със малки букви и интервал м/у имената 

mixtv.rar 2 kB · 0 изтегляния

с парола - друг път!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, niki7989 написа:

с парола - друг път!

вече да 

fr.svgFrance (FR), Europe    <<<паролата е град край морето>>> PS; има някой канали който не работят но ме мързеше да ги махам 

GB-CHANNELS-STB.rar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, rommel75 написа:

но ме мързеше да ги махам

Листа от такъв стрийминг сървър (Title: Galaxy) се генерира по следния начин:

http://IP:Port/playlist?type=m3u&deviceMac=00:1A:79:xx:xx:xx

(не е необходимо да махаш неработещите - листата се  генерира с всички активни стриймове в момента. Важи същото правило - 1 мак = 1 акаунт - иначе прекъсва и не става за гледане)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, mcmlxx написа:

Листа от такъв стрийминг сървър (Title: Galaxy) се генерира по следния начин:

http://IP:Port/playlist?type=m3u&deviceMac=00:1A:79:xx:xx:xx

(не е необходимо да махаш неработещите - листата се  генерира с всички активни стриймове в момента. Важи същото правило - 1 мак = 1 акаунт - иначе прекъсва и не става за гледане)

да така е но от другия мак тези който са работещи -неработеха на този и мислех във тази листа да поставя само който вървят от пръв поглед но ме хвана мързел -във такъв смисъл го написах това 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е упрек, само минавам от тука и казвам за тия , които не знаеха, като видят такива стриймове да си генерират цялата листа с един ред.

преди 4 минути, rommel75 написа:

от другия мак тези който са работещи -неработеха на този

така е, защото абонаментите са различни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е практично да се публикуват такива акаунти, защото моментално стават негодни за гледане. Аз гледах няколко години от един такъв, където баровецът не влизаше изобщо. За съжаление го изплющяха в нета и сега прескача, та се не трае... намерих още, но там баровците си влизат вечер да гледат, през деня е ок...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бреее, направо ми се "ака" като чета коментарите на всезнайковеца наречен "Ином",,, И много ми е интересно, защо ли пействате листи с пароли които са свободни в другите форуми, трябва да се покажем че сме Бай Ганьовци ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, winku написа:

Бреее, направо ми се "ака" като чета коментарите на всезнайковеца наречен "Ином",,, И много ми е интересно, защо ли пействате листи с пароли които са свободни в другите форуми, трябва да се покажем че сме Бай Ганьовци ли ?

ами ние не ходим по другите форуми -в случа говоря за мен -и кое те кара да ни наричаш Бай Ганьовци -за това че сме сложили пароли -тук във този форум има дузина хора който спазват някаква етика и ценят труда на хората -а дай да изпющим някоя мазна листа че да затворят проксито или да сложат катинарче и подобни и другите да си мислят за теб "Е ТОЯ Е ГОЛЯМА РАБОТА" пък той пълен дрисльо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, winku написа:

Ми защото тази тема е кенеф, тука идваме да "акаме" ... Значи си попаднал на правилното място!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, winku написа:

В градина от рози нема да намериш нищо, брато! Истината е …..между лайната в кенефа!...Там, където смърди и на пръв поглед е неприятно-може и да е скрит ключ към познанието! Та...в този ред на мисли-не ни наричай Ганьовци! Ние сме арендатори на "кенефа", както го нарече Док!😎

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че ако нищо не разбираш и чакаш само наготово, за теб всичко ще е кенеф, където едни г.вна ще смърдят по-малко /по време/, други - по-дълго. Само дето друг ги... ака... Неприятно, нали? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да - даааа, видях колко са безценни листите ви с пароли,  продължавайте да копипействате и да ми се правите на всезнайковци, изключение прави само Доктора на него шапка му свалям, продължавайте все така "смело и смахнато"  във вашия си както сте го нарекли "КЕНЕФ"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много замириса, няма ли кой да пусне водата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Winku, не че ще го оцениш, но да ти кажа.

Доктора, аз и някои други хора _не качваме копипействани листи_. Нашите листи ги няма никъде в интернет и затова издържат много дълго. Те са с доста повече от една кънекция - т.нар. рестриймърски акаунт - и са предназначени за зорлии, които се намират в чужбина и нямат как да гледат българска телевизия (не че на основните канали има какво да им се гледа, но това е друг въпрос).

Изгорите ли тези листи - други няма да има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Ином написа:

Winku, не че ще го оцениш, но да ти кажа.

Доктора, аз и някои други хора _не качваме копипействани листи_. Нашите листи ги няма никъде в интернет и затова издържат много дълго. Те са с доста повече от една кънекция - т.нар. рестриймърски акаунт - и са предназначени за зорлии, които се намират в чужбина и нямат как да гледат българска телевизия (не че на основните канали има какво да им се гледа, но това е друг въпрос).

Изгорите ли тези листи - други няма да има.

Чак пък да се слагаш на едно с доктора?! За листите си прав.Специално твойте ги няма никъде в интернет,даже и тук...От теб съм запомнил само мрънкане и парадиране....С какво си мислиш,че помагаш,незнам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, delioo написа:

Чак пък да се слагаш на едно с доктора?! За листите си прав.Специално твойте ги няма никъде в интернет,даже и тук...От теб съм запомнил само мрънкане и парадиране....С какво си мислиш,че помагаш,незнам!

Който трябва - знае. Преценил съм, че на теб нищо не трябва да се дава, защото дъниш листите. Капиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...