Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 12 минути, Ином написа:

Който трябва - знае. Преценил съм, че на теб нищо не трябва да се дава, защото дъниш листите. Капиш?

Даже ги продавам...Смешник..

В тоя форум имам 2-3 мнения,как прецени каквото и да било за мен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, delioo написа:

Даже ги продавам...Смешник..

В тоя форум имам 2-3 мнения,как прецени каквото и да било за мен?

Че ти да не си само в този форум... и сайт имаш. Айде да не сме толкова тъпи, а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Ином написа:

Че ти да не си само в този форум... и сайт имаш. Айде да не сме толкова тъпи, а?

Хахаха брато в голяма заблуда живееш...Жив и здрав..

И понеже ми стана интересно,дай да си видя сайта..? Може и на лично да не спамим...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,че искам да се меся,но от доста време следя темата има няма 2 години.Единственият постоянно активен потребител,който е от старата школа от 10 години и още назад във времето в тези така наречени IPTV нещица и е абсолютно в час - кое,как,какво,защо, с какво, с кое и т.н. е помагал неведнъж в тази тема по всячески начин не само с листи,но и с много други неща като мултикасти кое как може да стане и т.н. това е mcmlxx тоест Доктора както всички го знаем.Има и други от старата школа,но те са зад завеса тоест не се появяват по постовете или ако се появят е веднъж на 3-6 месеца.Та в този ред на мисли кой е по-по най няма смисъл да мерим каквото и да е.Ясно е че всичко останало е чесане на езици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука спор няма, но за да сложа край на спора, само да кажа, че "помагане" не означава даване наготово, особено пък на ценни листи, защото единственият резултат е, че тези листи спират да работят. Сега на мода е да се горят нарочно панелите, които крадат от сериозните листи. А особено ценните канали се крият зад други сървъри /браво на доктора за идеята/ и така остават живи, когато рилей сървърът спре.

Та както стана дума за листи, вчера изгоря най-накрая и силистренското прокси с африкански, азиатски и английски канали. Беше хубава листа, 500 уникални канала, доста от които ги нямаше абсолютно никъде другаде, но само 3 кънекции и веднага продавачите се налепиха за нея, нищо че светна само за ден с истинското си айпи и порт при руснаците. Ама нали знаете - лаком гъз, кръв сере. Сега я няма за никого...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка, няма нищо вечно, нали?... Гледайте си с кеф и здраве това, което имате и не се ядосвайте за глупости!  Аз лично винаги съм насреща да помогна, ако мога!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ином написа:

Сега на мода е да се горят нарочно панелите, които крадат от сериозните листи. А особено ценните канали се крият зад други сървъри /браво на доктора за идеята/ и така остават живи, когато рилей сървърът спре.

Едно време и аз го казах това, ама ти ме цитира и каза, че по-голяма глупост не си чувал Минал съм на рестриймъри и съм се родил - нито сканирам, нито нищо - само един мак адрес и всичко светва като за световно. А и не ме интерсува особено много кой има прокси и кой не Честно, благодарение на постовете някои хора в темата знам как да си намирам активни мак адреси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, barito написа:

ама ти ме цитира и каза, че по-голяма глупост не си чувал

Ако съм го казал, значи съм сбъркал и най-искрено се извинявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Ином написа:

Та както стана дума за листи, вчера изгоря най-накрая и силистренското прокси с африкански, азиатски и английски канали. Беше хубава листа, 500 уникални канала, доста от които ги нямаше абсолютно никъде другаде, но само 3 кънекции и веднага продавачите се налепиха за нея, нищо че светна само за ден с истинското си айпи и порт при руснаците. Ама нали знаете - лаком гъз, кръв сере. Сега я няма за никого...

На старо ип, което сканират нон стоп няма как като пуснат прокси или някъкъв рилей да не кацнат свраки и да накльопат, ако беше ново и никой не знаеше какво има там като някои други щеше да стои празно. Пък особено на СилистраТВ, където я дебне кой ли не. И като пуснат и умират от кеф и админа там естествено веднага затваря кранчето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, kaspian написа:

На старо ип, което сканират нон стоп няма как като пуснат прокси или някъкъв рилей да не кацнат свраки и да накльопат, ако беше ново и никой не знаеше какво има там като някои други щеше да стои празно. Пък особено на СилистраТВ, където я дебне кой ли не. И като пуснат и умират от кеф и админа там естествено веднага затваря кранчето.

Това е sat приемник с iptv рилей /udpxy/ вграден във фърмуеъра, 1 година изкара и щеше да изкара още 10, ако не бяха запушили постоянно и трите кънекции.

Ама пуста лакомия...

Здраве да е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Ином написа:

Това е sat приемник с iptv рилей /udpxy/ вграден във фърмуеъра, 1 година изкара и щеше да изкара още 10, ако не бяха запушили постоянно и трите кънекции.

Ама пуста лакомия...

Здраве да е!

Продава им се на пиратите, а човека сигурно си го е пуснал да си поглежда от фирмената тв от време на време и като са го налазили и като си пуска твто и му блъска timeout-и и си вика чакай да видя кво става, и оп кви са тия леле налазили са ми сървъра я да преустановя и до там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, JDCH написа:

А провери ли я дали листите, т.е. резултатът не заминават някъде по разпределение, освен при теб? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Ином написа:

А провери ли я дали листите, т.е. резултатът не заминават някъде по разпределение, освен при теб? :)

Най-вероятно заминават...но щеше да е полезно ако някой който знае как да провери да каже със сигурност...или поне да каже как може да се ограничи да не изпраща . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с firewall ограничаваш всичко както и контрол за достъпът под windows винаги ще те пита че ще изпраща информация еди къде си😁

само ransomware се ограничава с виртуална валута

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А провери ли я дали листите, т.е. резултатът не заминават някъде по разпределение, освен при теб?

Ако има повече желаещи,мога до 3-4 дена да дам отговор  дали ходят някъде ели не,но за 1-2 човека не си заслужава честно казано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, woobu написа:

с firewall ограничаваш всичко както и контрол за достъпът под windows винаги ще те пита че ще изпраща информация еди къде си😁

само ransomware се ограничава с виртуална валута

много си назад с материала за да ми казваш  ха-ха......Не ме цитирай няма нужда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, TROJAN HORSE написа:

много си назад с материала за да ми казваш  ха-ха......Не ме цитирай няма нужда.

Ти пък си ноуу напреде 3 - 4 дена вика с пентиум 2ка ли си все още:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никъде нищо не отива - параноя е това вашто, голяма работа - и да отива ще изгорят две-три комбо листи....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, TROJAN HORSE написа:

А провери ли я дали листите, т.е. резултатът не заминават някъде по разпределение, освен при теб?

Ако има повече желаещи,мога до 3-4 дена да дам отговор  дали ходят някъде ели не,но за 1-2 човека не си заслужава честно казано.

Ами давай, програмата е доста ценна и спестява време.

преди 1 час, mcmlxx написа:

Никъде нищо не отива - параноя е това вашто, голяма работа - и да отива ще изгорят две-три комбо листи....

"Това, че съм параноик, не означава непременно, че никой не ме чака с брадва зад ъгъла"

/цитат - Джоузеф Хелър/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и да заминават то тия листи не са кой знае колко ценни че да се ядосваме -но според вчерашната проверка не видях нищо подозрително -нарочно си пуснах комодото а то е много зло към всякакъв тип атаки и не позволени действия  без твое разрешение че дори е да разрешиш пак премахва файлове и спира всичко което е съмнително 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Ином написа:

Албанците ако са ex-yu, аз съм трамвай... :)

преди 9 минути, Ином написа:

Албанците ако са ex-yu, аз съм трамвай... :)

видях че са албански -но се подведох от доставчика "Akton Macedonia Customer" и от програмата KLAN KOSOVE 

"Формално Косово е част от Сърбия"  а във Косово 99%говорят Албански 

PS: листата набързо я свалих без много многода да я гледам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   9 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...