Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 20 минути, martinstz написа:

да се търси по име на канал в STBEmu

няма за съжаление, единствено могат да се сортират по име

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, nuretinim ahhmedi написа:

Паролата каква е

Как да ти я даде , нали става безмислено нали за това е парола.Помисли малко не е трудно всичко е в архива

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, nuretinim ahhmedi написа:

Паролата

В архива, парола в паролата е - написано е всичко вътре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, mcmlxx написа:

Плешива тиква като ти беше казано да удариш  от Европол тоя  в Силистра пират не си мръдна пръста така че не давай глупави прескоференции като  им вземеш техниката какво ще излъчват:NHK World HD;Arirang TV;TVE Int.;France 2 HD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, mcmlxx написа:

Интелектуален недорасляк  е тоя НеоКолеффф. Разработвали операцията  5-6 месеца, а потърпевши се оказаха обикновените абонати, които добросъвестно си плащат и нямат никаква вина, че ги лъжат. Оставиха възрастните хора без телевизия, а тя е част от системата за национална сигурност- ограничиха правото им на достъп до информация. Една грамотна операция не могат да проведат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, mcmlxx написа:

няма за съжаление, единствено могат да се сортират по име

На zaltv или smarters pro има търсачка за каналите но те са друга платформа

http://sutverduz.com:8080/get.php?username=fatma69&password=28112018&type=m3u

M3u файловете работят най добре на wuffy player за андроид

Screenshot_2019-06-15-17-27-30-427_co.wuffy.player.png

Ето друга програма няма бг канали 

https://www.mediafire.com/file/gfpdl5a80b3g346/Alcom.apk?fbclid=IwAR3bU_pbFUUtRy0V2uY8w3YJ0CLmca4JwnOcCixOcswa36AhydmlFVRf3p8                    код за активация:134774620477

28 сървъра някой може да не работят не са тествани от мен

28 server.txt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, nuretinim ahhmedi написа:

някой

някои

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой има ли линка за Nicktoons на български, че наскоро му пуснаха излъчването и искам да видя какво представлява? Може и на ЛС. Благодаря предварително. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, noobtv написа:

Някой има ли линка за Nicktoons на български, че наскоро му пуснаха излъчването и искам да видя какво представлява? Може и на ЛС. Благодаря предварително. 

И аз това търся! Моля ако някой има да даде!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, noobtv написа:

Поредния детски канал нищо интересно

image.thumb.png.1a7fd76e69c48879cc23bbb393006ee2.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, kaspian написа:

Поредния детски канал нищо интересно

image.thumb.png.1a7fd76e69c48879cc23bbb393006ee2.png

image.png

Снимката откъде е? Ако имаш линк дай го моля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Normanator 13 написа:

Снимката откъде е? Ако имаш линк дай го моля.

Канала можеш да го намериш при Виваком и A1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, kaspian написа:

На Булсатком съм,а там го няма още и търся някаква алтернатива..ако някой има някакви идеи да сподели..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.06.2019 г. в 15:21, nuretinim ahhmedi написа:

28 сървъра

Всичко хубаво, но преди да сложиш така  порталите се замисли какво има в тях. В единия от тях е доста добре събрана българска колекция - да не кажа най-добрата. Точно така падат проксита и хубави сървъри - от незнание. Трябваше да го защитиш с парола. Както и да е  - иначе от тия 28 сървъра излезе и един с добра колекция на VOD (multisubs) вкл. и български. Ето и първите 20 акаунта от нулевия диапазон. Паролата е никнейма ти, a портала е http://iptv.iptivihd.com:8000/c/:

И понеже много ми хареса един пост на kiskis , слагам скрийншот , взаимстван от негов пост:

Untitled.thumb.png.3c8b9293603fd92d0c4e38265c5bfba4.png

преди 23 минути, kaspian написа:

Е дай му го на човека - не го дразни така :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко офтопик е, но държа да ви кажа.

По стечение на обстоятелствата, все още нямам деца /дай Боже да имам!/, но когато и ако имам, с лайнян прът няма да пипна каналите Nick не знам си кво, както и прословутия Baby TV и редица други. Ако не знаете, че това е същото, като да праснете любимия си наследник с чук по главата, да хвана да ви кажа, че това е така. Въпросният NickToons съвсем не е изключение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, mcmlxx написа:

Покажи скритото съдържание

Untitled.thumb.png.3c8b9293603fd92d0c4e38265c5bfba4.png

Да ама финно 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, mcmlxx написа:

Никого не дразня, човека пита къде го има, казах му къде.

ѝко иска линк ще трябва да почака докато го пуснат големите риби.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Фейсбук. Иван Тушев е CTO (на прост език - главен сисадмин) на Ултранет ООД. 

Казаното е изключително потресаващо.

Мамка му и трън! Мразя публичността и не обичам да пиша, като цяло, в каквито и да било социални мрежи, в което всеки може сам да се убеди, като разгледа постния ми профил. Обаче, като гледам, ще ми се наложи, мамка му и трън!

От две денонощия с колегите ми се опитваме всячески да възстановим нанесените от спецслужбите щети. И понеже ми е "много всело и забавно" да се занимавам с disaster recovery, вместо да бъда със семейството и приятелите си, трябва отделно постоянно да се съобразявам с бомбандировката от позвънявания, запитвания, оплаквания и ... мамка му и трън - ДЕЗИНФОРМАЦИЯ! Постоянно, без почивка и по всички налични информационни канали. Както повикванията, така и дезинформацията. Нон-стоп!

Г-н Младен Маринов, г-н Явор Колев, г-жо Румяна Арнаудова и всички знайни и незнайни политически, журналистически и прочее длъжностни подлоги (няма да ми стигне живота сигурно да Ви изброя поименно, затова Ви се извинявам за неглижираната обобщаваща квалификация). Опасявам се, че няма да доживея да видя дните, в които ще Ви пораснат топки (на някои от Вас и поради физиологически причини, разбира се)! Поне за кратки периоди, поне когато се обръщате към българската общественност. Не знам кой на кой пише докладните в институциите, където сте се нагнездили - не искам и да знам. Но, мамка му и трън, вече ми ври и ми кипи от фрустрация и стрес, и дължа да отбележа, че си позволявате най-безогледно да говорите глупости пред камера! Аз обаче, защото съм човек, който обича да му се говори с факти, също ще споделя малко факти, пък който го интересува да си ги проверява:

1. ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ: На 13ти юни Вашите послушковци буквално обезкостиха сървърното помещение на КСЗ в гр. Гоце Делчев. Мамка му и трън, БУКВАЛНО! Не просто нарушихте целостта на далекосъобщителна мрежа от национално значение, вие я унищожихте. Ето какво беше отнето неправомерно:
а) комутатор - CISCO CATALYST 4900M;
б) комутатор - JUNIPER EX300;
в) абонатна платформа за терминиране на кабелни модеми - CISCO uBR10012 (M-CMTS) с прилежащата му апаратура;
г) абонатна платформа за терминиране на пасивна оптична мрежа PON - DASAN;
д) оптични комутатори за терминиране на корпоративни клиенти в мрежа от тип P2P и/или active ethernet;
е) множество измервателни уреди и устройства... на кой бе в БОП-а, мамка му и трън, му трябваше лазерно фенерче за светене в оптични влакна?;
ж) спирам. тъй като ще отегча публиката, а и в крайна сметка адвокатите ще Ви връчат пълния списък, и той мамка му, ще бъде доста трънлив на фона на нелепите Ви изказвания в медиите;

Искам да е ясно на всички, че сървърното помещение беше оставено на плочки. Браво! Вашите другарчета от НС БОП и Жандармерията, те само таковата, там, за програмите по кабелната, мамка им и трън, само за тях, да, никакъв Интернет не са пипали, как така, сакън... Смешници... Позор... Давате ли си сметка на какво подложихте цялата община Гоце Делчев? Не само клиентите на КСЗ, мамка му и трън, а и клиентите на нашите партньори! Или сега ще кажете, че никой не е предположил, че има множество по-малки доставчици, които са свързани с нас и разпростаняват Интернет в забравени от Бог, Цар и Държава погранични селца. Хора, за които тези услуги, мамка му и трън, са основно, а на места и единствено средство за комуникация. А не искам да подхващам темата, че прекъснахте комуникационнен пръстен и предизвикахте нарушаване на десетки договорни отношения между корпоративни партньори.

2. САНДАНСКИ: Видите ли, мамка им и трън, в Сандански разпространяват нелегално мобилна телевизия. И те, и тези от Бургас! И как ги спипахме само - пиратските сървъри в Сандански, на куп... Ей, да вземете да си обучавате персонала преди да го пращате на такива акции! Иззехте най-безочливо сървърния клъстър за виртуализация, като по този начин затрихте десетки системи за автоматизация, мониторинг и контрол както на преносната, така и на мрежата за крайни потребители. С други думи спряхте Интернет услугите и преноса на данни за целия регион - спряхте DNS, DHCP и TFTP сървърите на компанията, спряхте целия провижънинг и мониторинг. Спряхте телефонната централа, спряхте сайта... абе с две думи спряхте всички информационни канали на компанията. И когато вълната от гражданско недоволство ви заля, имахте наглостта да си скалъпите набързо историйката, че сте иззели сървъри за, мамицата й и трън, мобилна телевизия - такава, каквато няма и никога не е имало.
И държа да отбележа, че тук говорим за всички клиенти - от градини и училища до Спешна Помощ, през банкови клонове, банкомати и целия бизнес в региона. Да, ЦЕЛИЯ БИЗНЕС в региона, защото, ако се допитате до колегите от A1, Виваком, Нетера, Еволинк, Телехаус и още много други, ще разберете, че нашите компании са основните им подизпълнители и партньори.
От Сандански също иззехте измервателни уреди, които не представляват никакъв интерес за никого, но добре пречат на един кабелен оператор да извършва дейността по поддръжка на мрежата.
Вашите служители, освен че са силно некомпетентни, явно са и клептомани... От офиса мистериозно са изчезнали абсолютно всички зарядни за телефони, комплекти мини отверки и разни други "дребни благинки" и не знам дали да се смея или да плача.

Акцията ви беше много далеч от дезинформиращата небивалица, която сеете през последните дни. Акцията беше поръчкова, противозаконна и показна. Акцията беше уронваща престиж и съсипваща. Показахте на целия народ до каква степен е мутризиран държавния апарат. Защо не разказахте, как репортерите на различни медии се озоваха пред офисите ни с цели 20-30 минути, преди да пристигнат микробусите на ГД БОП и Жандармерията? Защо да не поговорим за ТЕРАПРО, иначе казано Вашите поръчители? Защо не беседваме върху това как няма и час след началото на пародичната Ви акция бяхме заляни от флаери, брошурки и листовки на А1 и Виваком? Да коментираме ли таргетираните рекламни кампании в Интернет (Facebook и Google Ads) на същите членки на ТЕРАПРО, които също най-случайно стартираха в деня на акцията? Ходи после, мамка му и трън, разправяй, че нямаш сестра! Имате сестра, уважаеми госпожи и господа, но тя е грозна, пъпчива, силно проскубана, осакатена, с изключително наднормено тегло и се нарича РЕПРЕСИЯ, малката сестра на КОРУПЦИЯ и първа браточедка на МУТРАН!

Засега смятам да спра до тук, защото колегите ме чакат да продължим работата по реставрация на мрежата. В крайна сметка и други колеги ще има какво да Ви кажат, те могат да разтеглят точките от 3 до 10 и нагоре, стига да искате да ги чуете. А и като си поизлях мъката ми поразкара малко и яда, мамка му и трън!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   11 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...