Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 37 минути, boboid написа:

Portal + VOD+35BG CH

Затвори скритото съдържание

http://mx.mytvxweb.me:25461

#### MAC: 00:1A:79:66:10:0c ####
#### MAC: 00:1A:79:40:0f:7b ####
#### MAC: 00:1A:79:8f:17:67 ####
#### MAC: 00:1A:79:ad:e2:53 ####
#### MAC: 00:1A:79:8f:70:cb ####
#### MAC: 00:1A:79:35:86:0e ####
#### MAC: 00:1A:79:7d:cb:00 ####
#### MAC: 00:1A:79:39:24:62 ####

Работят безупречно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, nuretinim ahhmedi написа:

Работят безупречно

Не работят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои вече не работят, защото ги постнаха в един друг форум...
Живи и здрави да са... вече само с парола или на лично съобщение.
Хубав ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, boboid написа:

вече само с парола или на лично съобщение.

"И"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, boboid написа:

Portal + VOD+35BG CH

Покажи скритото съдържание

http://mx.mytvxweb.me:25461

#### MAC: 00:1A:79:66:10:0c ####
#### MAC: 00:1A:79:40:0f:7b ####
#### MAC: 00:1A:79:8f:17:67 ####
#### MAC: 00:1A:79:ad:e2:53 ####
#### MAC: 00:1A:79:8f:70:cb ####
#### MAC: 00:1A:79:35:86:0e ####
#### MAC: 00:1A:79:7d:cb:00 ####
#### MAC: 00:1A:79:39:24:62 ####

как е върви ли copy -paste "султанович" <<<BH>>>

bandicam 2019-06-28 20-01-08-204.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Ином написа:

Е к'во да праят завалиите...

А ми да бръкнат дълбоко във торбата със изненади и да извадят нещо дето  сами са го  уловили

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, rommel75 написа:

А ми да бръкнат дълбоко във торбата със изненади и да извадят нещо дето  сами са го  уловили

Не всички могат сами - Някои са все още начинаещи, други цял живот няма да разберат за какво става въпрос и ще продължат да дънят БГ сървъри (в този форум пак са най-интелигентните участници, въпреки жлъчните коментари - виж в др. 2 БГ форума - там е леж).

А и не ги насърчавай да се показват, ако са намерили нещо ценно, знаеш защо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, aandreevbg написа:

А и не ги насърчавай да се показват, ако са намерили нещо ценно, знаеш защо.

не ги насърчавам просто казвам че със чужд г** лесно се п***и 

а за другите  2 форума там спрях  да ги посещавам -само от професор нагоре -със една дума те са измислили IPTV само стабилни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Спорт какви канали ползвате и онлайн безплатно откъде гледате мачове, примерно нашето първенство по футбол? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, realityman написа:

За Спорт какви канали ползвате и онлайн безплатно откъде гледате мачове, примерно нашето първенство по футбол? 

диемите ,максовете на ментел,нова спорт,ринг тв -вече е трудно да гледаш безплатно -но все още има места -потърси във google там ще видиш доста неща -малко четене,малко питане и нещата ще се получат -Успех !!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, realityman написа:

Разгледай постовете с порталите назад в темата. Пълно е с акаунти, от които спокойно може да се гледа. Буквално са хиляди акаунти... Трябва ти само един андроид тв бокс и си обзаведен с всичко, не само българските спортни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, mcmlxx написа:

андроид тв бокс

Следващата ми покупка. Препоръчайте ми сериозно модел, който да е стабилен хардуерно - да не забива, да вади относително качествена картина на HDMI изхода и да не е безумно скъп. Нещо, което сте пробвали, а не само да сте чели за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Ином написа:

Препоръчайте

Когато избираш, гледай чипа и RAM паметта, другите компоненти нямат чак толкова голямо значение. 

Аз имам в момента два модела MX 10 с RK3328 и H96 Max с Amlogic S905X2. И двата са с 4 RAM. Определено обаче харесвам повече MX10, макар че много хора ще са на противното мнение заради чипа. При мен обаче по-добре се държи MX10, при H96 има леки смущения при възпроизвеждането на канали с по-висока резолюция. Но като цяло и двата са прекрасни боксчета. Цената е в полза на MX10, струва около 40 британски паунда, H96 е 55 британски паунда. 

Това е моя опит с тия двата. Имал съм и по-стари версии на андроид тв боксове и винаги съм бил доволен. Решението ти да си купиш такава машинка е отлично. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Ином написа:

Следващата ми покупка. Препоръчайте ми сериозно модел, който да е стабилен хардуерно - да не забива, да вади относително качествена картина на HDMI изхода и да не е безумно скъп. Нещо, което сте пробвали, а не само да сте чели за него.

MAGICSEE N5 Max TV Box

- Black 4GB RAM+64GB ROM EU Plug

GPU: ARM Dvalin MP2
System: Android 8.1
CPU: Amlogic S905X2
Core: 2.0GHz,Cortex A53,Quad Core
RAM Type: DDR4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Ином написа:

https://www.emag.bg/multimedija-pleyr-ka-digitalr-tx5-max-amlogic-s905x2-quad-core-smart-tv-box-android-8-1-4k-4gb-32gb-5g-wifi-usb-3-0-tv-tx5-max-tvbox-4-32/pd/D301K1BBM/?cmpid=73386&gclid=EAIaIQobChMI2sazvb2O4wIVxIGyCh3fdA1MEAAYASAAEgIP5_

Това ползвам от над 4 месеца вече! Сменяш само адаптера с 3 - амперов или повече и си в джаза!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, realityman написа:

Това кой какво и откъде гледа - няма значение, а и няма да ти каже. Ти безплатно и лесно можеш да гледаш от сеирсандък и от ДА или Бул плеер за Андроид ОС или откъдето си намериш.

преди 13 часа, Ином написа:

Преди се занимавах с такива боксове - най-доброто, което е минавало през ръцете ми като съотн. цена/качество е X92 - те са само с S912, 3 РАМ или повече и Андроида да е 7.1 или повече (имаше и с 6.0, бяха по-евтини, но нещо не ми харесаха). За съжаление цената им за 2 год. вместо да падне, се вдига и то постоянно (може би има защо). Експерименти с Rockchip RK процесори те съветвам да не си правиш. Друго важно е големината на кутията, охлаждането - плюсове са големи размери и вентилатор, брой USB портове, външна антена за WiFi, въпреки, че истината е само чрез LAN кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, mcmlxx написа:

Разгледай постовете с порталите назад в темата. Пълно е с акаунти, от които спокойно може да се гледа. Буквално са хиляди акаунти... Трябва ти само един андроид тв бокс и си обзаведен с всичко, не само българските спортни.

Доктора е качил портали тука,теглиш stbemu за тв бокса и си готов, има предостатъчно канали спортни,аз така правя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Ином написа:

Минаха доста през ръцете ми. За мен Amazon Fire Stick 4K, за цената си, е идеален (ако имаш човек в щатите е най-на далавера. В Европа са на по-висока цена спрямо там. Аз си взех два за по $35 от там по Коледа, но бяха на промоция. Сега са към $50, а тук са по 60 евро). Други, от по-марковите и на цена около $50-$70 са у-вата на Xiaomi - Mi Box. А от китайските с добро впечатление съм от T95Q. Всичките които съм изброил са от порядъка на $50-$70 и са били дълго време при мен. Лично съм доволен от трите у-ва, но за мен си оставих Amazon-а, нищо че като параметри уж е по-слаб от другите, но пък според мен работи с една идея по-добре. Amazon-а и у-вата на Xiaomi нямат LAN порт, докато T95Q има гигабитов порт. И трите у-ва са с двубандов WiFi. Ако имаш добър двубандов рутер няма никакво значение, дали ще е през LAN или WiFi (освен ако не ти е доста далеч рутера).

Ако те интересува още нещо, пиши ми на лични да не спамим темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, martinstz написа:

Amazon Fire Stick 4K,

Напълно подкрепям мнението ти за файър-стика - и аз съм много доволен от него. Има няколко недостатъка - няма LAN , няма google play и свързаните с него екстри, не поддържа някои благинки на google (play services) , но за всичко се намира решение. Като цяло - наистина добро решение е и този вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хареса ми, ама...

"This item does not ship to Bulgaria"

Иначе един мой приятел го ползва в UK и е супер доволен.

https://www.amazon.com/Fire-TV-Stick-4K-with-Alexa-Voice-Remote/dp/B079QHML21

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Ином написа:

Хареса ми, ама...

"This item does not ship to Bulgaria"

Иначе един мой приятел го ползва в UK и е супер доволен.

https://www.amazon.com/Fire-TV-Stick-4K-with-Alexa-Voice-Remote/dp/B079QHML21

Търси в немския или британския Amazon. Американския Amazon не шипва до тук, за това и писах - ако имаш приятел в щатите 😀

Има ги и в ebay.com. И от там можеш да си купиш.

Иначе от UK да ти вземат и да ти го пратят, ако имаш приятел там, но е 50 паунда там, а в щатите $50.

И само да вметна, задължително да е FIre Stick 4K, а не само Fire Stick, че разликата в работоспособността е осезаема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   1 потребител

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...