Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

[Portal]

Portal URL:

http://portal.geniptv.com:8080/c/

MAC address:

MAC addresses.rar

Български национален герой (1837 - 1873)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, mcmlxx написа:

....грешно предполагаш обаче.... :) Трябва ти емулатор , а всички са едни бързи..... нямам думи. По-добре същата гимнастика я направи на телефона си и си запази въведените профили като бакъп и от там в drive. Получава се - аз така си транспортирам листите м/у тв боксовете

Може и със midrop аз така ги прехвърлям на тв бокса,от телефона

преди 28 минути, mcmlxx написа:

[Portal]

Затвори скритото съдържание

Portal URL:

MAC address:

MAC addresses.rar 947 B · 11 изтегляния

Освен stbemu няма ли друга алтернатива за ос андроид?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, nuretinim ahhmedi написа:

Освен stbemu няма ли друга алтернатива за ос андроид?

има много други алтернативи, но това е най-доброто в момента

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, mcmlxx написа:

[Portal]

може парола за RAR благодаря предварително
  Покажи скритото съдържание

Portal URL:

MAC address:

MAC addresses.rar 947 B · 54 изтегляния

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Flix15 написа:

може парола за RAR благодаря предварително

Заради такива като теб НЕ МОЖЕ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ином написа:

Заради такива като теб НЕ МОЖЕ. !????

!?

защо!??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не е учил в България, няма как да се сети. А в крайна сметка доктора е сложил паролата да отсее точно такива елементи като тоя - регистрация от същяи ден само за да се докопа до информацията в архива. Ако я вземе - 100 процента бъдете сигурни, че всички тия 50 мак-а, които са вътрее още днес ще бъдат по всички форуми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, mcmlxx написа:

има много други алтернативи, но това е най-доброто в момента

Аз ползвам IPTV Smarters Pro, и за телефон е доста добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, barito написа:

Ако не е учил в България, няма как да се сети. А в крайна сметка доктора е сложил паролата да отсее точно такива елементи като тоя - регистрация от същяи ден само за да се докопа до информацията в архива. Ако я вземе - 100 процента бъдете сигурни, че всички тия 50 мак-а, които са вътрее още днес ще бъдат по всички форуми

Абсолютно си прав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то не е нужно да си учил във България-сега сме 2019г.питаш чичко ГУГЪЛ той знае всичко -ако си неграмотен ,мързелив то това вече е друг въпрос.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 11 минути, rommel75 написа:

Ами то не е нужно да си учил във България-сега сме 2019г.питаш чичко ГУГЪЛ той знае всичко -ако си неграмотен ,мързелив то това вече е друг въпрос.

Такива гости тука,май не трябва да са тука като този господин нали?

Редактирано от nuretinim ahhmedi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами лесно става качена листа спойлер и при отваряне на спойлер виждаш съобщение за да видите този файл трябва да имате 50 коментара във форума +парола или 500 коментара това зависи от този който качва портал или листи и проблема до голяма степен ще бъде премахнат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, nuretinim ahhmedi написа:

Такива гости тука,май не трябва да са тука като този господин нали?

Може да е с добри намерения,а ти защо си тука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, Ином написа:

Кой си ти да казваш за кой може и за кой да не може лайнар .

преди 6 часа, barito написа:

Ако я вземе - 100 процента бъдете сигурни, че всички тия 50 мак-а, които са вътрее още днес ще бъдат по всички форуми

Ти пък голяма баба Ванга излезе сякаш само той тегли листата .

И зареди такива като доктора и други индивиди в темата никога няма да се пребори нито корупция нито пиратство ако бяхме като Германия и САЩ с техните закони до сега доктора да е в пандиза за дълго време за пиратство . Ама продължавай да пускаш макове вакове гдбоб гледа вкарваш си големи голове  за да угодиш на някой и какво печелиш от това освен някой ден да те гледам как батковците с маските те тръшкат на пода .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, adersa написа:

доктора да е в пандиза за дълго време за пиратство

Пиратите са точно тези, на които поствам сървърите и незаконните абонати, от които взимат пари за нелегална телевизия. Аз нито една стотинка не съм взел от никой, нямам облага от нищо и всичко , което поствам тук се намира съвсем свободно в интернет. А доколкото си спомням и ти ревеше за нелегални стриймове - точно тук в тази тема.... Така, че монетата има две страни и преди да вдигнеш пръст и да обвиняваш другите - погледни първо себе си!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

браво докторе, а ти adersa, си объркал адреса - какво защитаваш тези ли, които си пълнят гушите като продават гепените от тях самите стриймове...

едно време по кабел сат запад като имаше някое завързано спортно събитие - напр. тенис с участието на оня каун гришо - кабеларката пускаше по някой стрийм, та го гледахме - е, кой сме ощетили толкова,

сега обаче като ги "натръшкаха" и тях, какво спечелихме от това, ние обикновените потребители и навиячи - нищо,

спечелиха само големите разпространители, които са недосегаеми за поръчковците-мусори

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 9.07.2019 г. в 19:39, mcmlxx написа:

[Portal]

Затвори скритото съдържание

Portal URL:

MAC address:

MAC addresses.rar 947 B · 106 изтегляния

На stbemu настройките не може да се влязът,от тези портали?

преди 4 часа, Pifi Pedolino написа:

Може да е с добри намерения,а ти защо си тука.

Сега всеки да изпие по една студена бира,големи хора сме няма да се караме я,всеки греши ако съм сгрешил простете наздраве.

преди 1 час, mcmlxx написа:

Пиратите са точно тези, на които поствам сървърите и незаконните абонати, от които взимат пари за нелегална телевизия. Аз нито една стотинка не съм взел от никой, нямам облага от нищо и всичко , което поствам тук се намира съвсем свободно в интернет. А доколкото си спомням и ти ревеше за нелегални стриймове - точно тук в тази тема.... Така, че монетата има две страни и преди да вдигнеш пръст и да обвиняваш другите - погледни първо себе си!

Оставете доктора на мира,човека споделя нито е крал нито е направил нещо лошо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, nuretinim ahhmedi написа:

На stbemu настройките не може да се влязът,от тези портали?

Нещо си объркал, работи си всичко:

1.thumb.jpg.3a6ff37190dfa3f90f517465b1550da1.jpg

2.thumb.jpg.2eb324de66fad9f4494ed5d7692f9427.jpg

3.jpg.b396a019fd80b38311d1325ffc22ab6d.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, adersa написа:

ако бяхме като Германия и САЩ

Баба Ванга незнам но всички тука знаем, как се разпространяват стриймовете от тази тема по всички форуми. А за Германия и САЩ - точно там са най-големите хостинги за пиратска телевизия в целия свят.......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, DjadjiPl написа:

едно време по кабел сат запад като имаше някое завързано спортно събитие - напр. тенис с участието на оня каун гришо - кабеларката пускаше по някой стрийм, та го гледахме - е, кой сме ощетили толкова,

сега обаче като ги "натръшкаха" и тях, какво спечелихме от това, ние обикновените потребители и навиячи - нищо,

спечелиха само големите разпространители, които са недосегаеми за поръчковците-мусори

Така е, брат, 4 години живях в Кюстендил и бях супер доволен от Кабел-Сат Запад, много рядко пропадане и то заради тоците.

Помня как се опъваха на педалите от Босфор ТВ и компания - нова груп, тия дерат по 100 кожи, 2 лева за едните, 2 за другите на абонат и за абонатите кво остава - да пият студена вода и да плащат за тия говняни канали, дето и без пари не ги гледам, баси траша, баси лайната, баси промивката на мозъка...

Ама така си е.

Мина ли празника на черешата? Адски ме е яд, че не можах да го гледам по ТВ Запад :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И в америка или германия да беше доктора пак нямаше да е в панделата, и утре щеше да си поства линкчета тъй като не можеш да докажеш самият портал притежава ли авторско право по смисълът на законът. Даже и глоба нямаше да има това да не ти е Geohot случайно май много филми гледаш😄

gscan.PNG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ако бях на мястото на доктора изобщо нямаше да споделям щях да си ги гледам на вилата .

преди 2 часа, mcmlxx написа:

А доколкото си спомням и ти ревеше за нелегални стриймове - точно тук в тази тема

Спрях да се моля защото доставчика ми пусна каналите , които преди исках и никой не си направи труда да ги даде дори за  ден гледане а за спорт имам си вече и сайтове да гледам в този час на живо какво се предава по спортният свят с перфектно качество .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, adersa написа:

изобщо нямаше да споделям щях да си ги гледам на вилата

всички тия десетки хиляди акаунти ли ? аз от един мога само да гледам, другите какво да ги правя? така и така съм ги намерил - споделям ги с хората да погледат и те.... Всичко е в нета, в самите портали, аз какво съм им крив, че са си сбъркали защитите.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...