Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, rommel75 написа:

Къци ще викаш на баща си.Гледам ,че си във тоя форум от 2014 година и един смислен пост нямаш - само глупави въпроси от твоя страна без да си напънеш малко сивото вещество и след това да искаш помощ и насоки -ревеш като вдовица за х..

айде давай на някъде отворко

Май проявяваш сериозен интерес към мен . Откога съм тук ,какво правя , какво поствам . Да не си минавал под дъгата бе пич .Предупреждавам те не си мой тип ,търси си късмета другаде😉  Ако под смислени постове имаш предвид публикуването на опърдени плейлисти еднодневки ,то ти си царя на този форум. Не ме интересуват никакви плейлисти или каквото и да е публикувано тук. Никога не съм молил за каквото и  да е някого  тук .Използвам различни източници на гледане.  Обяснение защо съм тук, откога съм тук и какво правя тук най малко дължа на циркаджия като теб. Айде със здлаве Къци.

преди 10 минути, rommel75 написа:

къде е 

Айде Ганьо спести 2 лв😩😩

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 12,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

То стана голяма мацаница пак тука... Малко над нещата момчета, стриймове винаги е имало и ще има, както и ще се разпиляват по форумите... Който не се е защитил като хората, така ще е... Пийте по една

RU:  

Здравейте колеги, следя форума от около година и гледам в последно време не се пише нищо стойностно а има само заядици и мърморене Във форума има няколко човека, които постват ценна информ

Публикувани изображения

преди 1 час, alexxx1974 написа:

какво се случи с clines и fastlines ? нещо поумряха ?

Не са умряли, а са на друг сървър - fast.iptv.cab

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! 
Някой може ли да даде съвет за ИПТВ... търся нещо с диема спорт 1/2. Елементал ги имат, но забива много(само на българското първенство).  Във форума за IPTV Bulgaria сте писали,че и там има забиване и не намирам какво качество са им HD каналите. 
Някой ползва ли сателит на А1 от чужбина? По-добре ли е от Булсат? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Arrogant1948 написа:

Здравейте! 
Някой може ли да даде съвет за ИПТВ... търся нещо с диема спорт 1/2. Елементал ги имат, но забива много(само на българското първенство).  Във форума за IPTV Bulgaria сте писали,че и там има забиване и не намирам какво качество са им HD каналите. 
Някой ползва ли сателит на А1 от чужбина? По-добре ли е от Булсат? 

С два реда си обиколил всичко от ИПТВ до сателитна ТВ .Трябва да си изясниш нещата какво искаш първо и после започваш търсенето .Разбира се че на А1 каналите са в пъти с по-добро качество от Булсатком.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бях намерил един лист със супер качество на всички ТВ канали и работеха 5-6 часа .. и спряха докато пробвах разни работи.. и сега не бачкат.. ще пробвам с друг интернет може да имам някакъв бан нещо.. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Pifi Pedolino написа:

С два реда си обиколил всичко от ИПТВ до сателитна ТВ .Трябва да си изясниш нещата какво искаш първо и после започваш търсенето .Разбира се че на А1 каналите са в пъти с по-добро качество от Булсатком.

По принцип съм абонат на булсат,но не ми харесва картината! (договорът изтича скоро)
Питам за иптв , защото работя на различни места. Ще е добре да имам диемите навсякъде с мен. Затова прескачам от въпрос на въпрос. Виждам, че се качват листи с диемите от време на време, но някои не успявам да ги пусна, а други работят 1 2 дена. Затова питам за ИПТВ с добро качество, реално ми трябва задоволително качество на картината на диемите. Не държа да е HD... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нещо не ти схващам идеята за иптв щом елементал забива много да не би да имащ лоша връзка, щом се местиш от място на място, а и чиния да вземеш от тир ли ще гледаш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, woobu написа:

нещо не ти схващам идеята за иптв щом елементал забива много да не би да имащ лоша връзка, щом се местиш от място на място, а и чиния да вземеш от тир ли ще гледаш?

Чинията е за вкъщи .. връзката е 75 mbt елементала забива само на българско първенство при повечето хора ..има много репорти за това.. те отговарят системата се претоварвала .. а когато съм на работа хващам в повечето случаи 4g plus над 40 mbt или 5G .. не е от интернета, защото другите канали вървят супер. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Arrogant1948 написа:

или 5G ..

Е па от къде имаш 5g като в момента вървят тестове и няма устройства все още .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Arrogant1948 написа:

Чинията е за вкъщи .. връзката е 75 mbt елементала забива само на българско първенство при повечето хора ..има много репорти за това.. те отговарят системата се претоварвала .. а когато съм на работа хващам в повечето случаи 4g plus над 40 mbt или 5G .. не е от интернета, защото другите канали вървят супер. 

пробвай тия има тест 24 часа

https://tellyfrog.com/

преди 1 минута, adersa написа:

той работи за huawei и изнася информация ама недей казва на никого

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, adersa написа:

В България има на места инсталирана мрежа на 5G, но е на същата честота, която ползват воените. В Испания, UK, САЩ, Германия си има 5 G и си върви. Има над 15 телефона, които подържат 5G. 

преди 15 минути, woobu написа:

пробвай тия има тест 24 часа

https://tellyfrog.com/

той работи за huawei и изнася информация ама недей казва на никого

Мерси. Ще го пробвам. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, tianos написа:

Здравейте, търся спешно стрийм за ESPN + 

http://185.246.209.109:8080/ESPN2/index.m3u8

http://185.246.209.109:8080/ESPN_NEWS/index.m3u8

http://185.246.209.109:8080/ESPN_CLASSIC/tracks-v1a1/index.m3u8

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,някой може ли да ми даде линк за Nicktoons (с бг аудио) или поне да ми каже откъде мога да го намеря..Благодаря много предварително!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, NO NAME :P написа:

Здравейте на всички,някой може ли да ми даде линк за Nicktoons (с бг аудио) или поне да ми каже откъде мога да го намеря..Благодаря много предварително!

blizoo/A1

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване