Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 20 минути, mcmlxx написа:

Черно Море е паролата , но нито един акаунт не работи, макар че всички са активни, реално имат някаква защита вече....

Когато ги публикувах работеха повечето, сега - нито един

Здраве да е, ще излезе някой по читав който да работи ... благодаря все пак за труда 🍷

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

195.170.166.4

Какви са тия куродръжци и за чий им е да се врат в една известна от години рилейка, за да я затрият?

Още куродръжци:

51.68.206.176

88.99.94.94

51.91.56.252

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само за информация...
на http://dmtn.tv:8080 на мястото на Disney Junior върви Nicktoons с БГ аудио, което преди време доста хора търсеха.
Каналите от този сървър към момента знаете, че не вървят на Emu... аз ги гледам с GSE IPTV player за андроид.
Доктора е дал достатъчно мак адреси за него...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, boboid написа:

Само за информация...
на http://dmtn.tv:8080 на мястото на Disney Junior върви Nicktoons с БГ аудио, което преди време доста хора търсеха.
Каналите от този сървър към момента знаете, че не вървят на Emu... аз ги гледам с GSE IPTV player за андроид.

Прав си!

vlcsnap-2019-08-08-16h42m29s189.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, boboid написа:

Само за информация...

може ли малко подробности как се настройва портал през тази програма за андроид че сме свикнали само на емулатора :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само бяла нинджа може да убие черна нинджа - хаха - бтв са ги хакнали и тях, но нито дума в новините им относно случката:

Уведомление до потребителите

Уважаеми г-не/г-жо,

Ние (БТВ Медиа Груп ЕАД) се обръщаме към Вас, за да Ви информираме относно скорошен инцидент, който може да включва Ваши лични данни, които сте ни предоставили чрез една от нашите интернет страници (voyo.bg, btv.bg, btvnovinite.bg и ladyzone.bg). Моля да се запознаете внимателно с предоставената по-долу информация и да се свържете с нас, в случай че имате допълнителни въпроси.

Какво се случи?

Получихме информация, според която е възможно да е получен нерегламентиран достъп до една от нашите клиентски бази данни.
Макар да е възможно това да не се отнася до Вас, съществува риск част от личните Ви данни да са били достъпени в резултат от този инцидент. Такива са:

Вашето потребителско име;

Използваният от Вас e-mail за регистрация;

Предоставеният от Вас адрес;

Данни за Вашия абонамент и метод на плащане.

Уверяваме Ви, че друга информация, освен посочената по-горе, не е засегната от потенциалния инцидент. По-специално – никакви пароли или идентификационна информация относно извършени плащания (номер на банкова сметка, титуляр, банкова институция, движения по сметки и др.) не се съхраняват.

Какви са предприетите мерки?

Уведомихме компетентните органи. Освен това преустановихме всеки отдалечен достъп до засегнатата база данни.

Какво може да направите?

Може да предприемете допълнителни мерки, за да ограничите или елиминирате потенциални вреди. Подобни мерки включват отдаване на специално внимание на съмнителни електронни писма, обаждания или друга комуникация от трети непознати лица. Това могат да бъдат фишинг измами, целящи получаване на лична и/или финансова информация от атакуваното лице чрез представянето им като изходящи от достоверен източник.
По тази причина НЕ отваряйте съмнителни електронни писма, НЕ отваряйте съмнителни линкове, бъдете наблюдателни за лоша граматика и правопис и генерално НЕ предоставяйте лична информация по телефон.

Как да се свържете с нас, ако имате допълнителни въпроси?

Ако имате допълнителни въпроси, моля да се свържете с нас на следния e-mail адрес: [email protected]

С уважение,
БТВ Медиа Груп ЕАД

Copyright © 2019 bTV Media Group Ltd., All rights reserved.
Вие получавате това съобщение като наш регистриран потребител.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Някой може ли да ми каже, освен в портал fast.vlines , в кой друг портал има Виваком Арена?

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, martinstz написа:

Здравейте!

Някой може ли да ми каже, освен в портал fast.vlines , в кой друг портал има Виваком Арена?

Благодаря предварително!

fast.vlines.cc работи ли при теб - май са баннали BG?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Ином написа:

Не работи. Аз за това питам за друг портал :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, martinstz написа:

Не работи. Аз за това питам за друг портал :)

http://iptv.clines.cc/c/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, niki7989 написа:

преди 1 час, Ином написа:

Оказа се, че iptv.clines.cc и fast.vlines.cc работят през един сървър: fast.iptv.cab. Така че като се смени fast.vlines.cc или iptv.clines.cc на fast.iptv.cab и си тръгват нещата ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, martinstz написа:

Оказа се, че iptv.clines.cc и fast.vlines.cc работят през един сървър: fast.iptv.cab. Така че като се смени fast.vlines.cc или iptv.clines.cc на fast.iptv.cab и си тръгват нещата ;)

Ми, както се казва, their grandma's kite, или На баба им хвърчилото...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това се знае има и други като:

ni.qipo.live:8080          http://dibo.live:8080/c/       работят през един сървър:  landiptv.live:8080

Kато се смени ni.qipo.live:8080 или dibo.live:8080 на landiptv.live:8080 и си тръгват. Като периодично се въртят адресите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като сме тръгнали така, ето и още едни, които са на едно: iptv-line.com, m3ulink.com и bestbuyiptv.link

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, martinstz написа:

Като сме тръгнали така, ето и още едни, които са на едно: iptv-line.com, m3ulink.com и bestbuyiptv.link

Защо се мъчиш така, има си и по лесен начин 😀

0.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, winku написа:

Защо се мъчиш така, има си и по лесен начин 😀

0.jpg

А от къде е това инфо? И ако сложиш вече несъществуващ домейн, може ли да проследи пътя до  новия домейн, ако съществува -  както е например с fast.vlines.cc? Интересно ми стана...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, mcmlxx написа:

А от къде е това инфо? И ако сложиш вече несъществуващ домейн, може ли да проследи пътя до  новия домейн, ако съществува -  както е например с fast.vlines.cc? Интересно ми стана...

https://www.threatcrowd.org/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешката е в твоя мак адрес - обади се на оператора да ти го оправи. Портала си работи - все още.... не се знае до кога обаче, от толкова много специалисти?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   15 потребители

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...