Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Само за сведение на Niki7989. Сега вече от мобилния лист не работят като хората и SD каналите, за HD да не говорим.

А честито, както се казва. Въпросът на окончателното им затваряне, поне за безплатно гледане, според мен е вече въпрос на дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, Ином написа:

Само за сведение на Niki7989. Сега вече от мобилния лист не работят като хората и SD каналите, за HD да не говорим.

А честито, както се казва. Въпросът на окончателното им затваряне, поне за безплатно гледане, според мен е вече въпрос на дни.

мммм  дааа ! Аз му писах преди време да крие БГ листите с парола , ама на.То момчето е зелено още! И аз съм гърмял листи (простете). Здраве да е!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, hhop написа:

мммм  дааа ! Аз му писах преди време да крие БГ листите с парола , ама на.То момчето е зелено още! И аз съм гърмял листи (простете). Здраве да е!:)

Зелено, зелено, колко да е зелено! Две години във форума и близо 100 мнения. Май нещата там не опират до неопитност ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Не е виновно момчето - не го обвинявайте - беше публикувано на друго място и от там идват проблемите. Освен това видния педaл се беше погрижил още преди две години - точно тук в тази тема със същите стриймове... Всичко  е в темата - всеки може да провери!

Редактирано от mcmlxx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и тръгна по приложения като bloscom и подобни, един домейн 7 апк-та колко рибки има направо да се пръснеш от смех

А и лир бавно действат тая поддръжка не е одила на море още и пак не-знае какво се случва😀

Правят си реклама за 10гигабита а реално препокриват това което се вижда от кривият макарон

Т15 умре от 2 дена идва ред и на другите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, mcmlxx написа:

Не е виновно момчето - 

Покажи скритото съдържание

Покажи скритото съдържание

Да имаго но когато не се постне на ново то си остава там някъде и си стои дълго,дълго и си работи -и ако някой го открие ,че работи си го скатава и си гледа -колко такива скрити има -така да се каже -и си работят от години -или имат много леки промени  и който търси ,пробва,пита и тн. ги намира и си гледка тихичко  -а не е нужно да  бие тръба -после мрънкат -може ли едно линкче за тая програма на лични моля ви се и тем подобни 

Ами като си го намерил трай си то си остава за теб.

ама това е положението .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, rommel75 написа:

може ли едно линкче за тая програма на лични

Случвало ми се е да ми пишат точно тези, които преди това геройски са изплющяли поредното прокси или рилей, които, разбира се са умрели.

На това, мисля, му се казва мазохизъм и се води психично отклонение, понякога със сексуален характер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

качвам нещо което за доста хора ще е може би интересно и търсено защото го няма на много места  -PL :ESKA-TV,ESKA_EXTRA и ESKAROCK 

както и други полски канали -колко ще издържи това зависи само от вас !!!

във RAR има инфо четеш и получаваш парола-на лични няма да отговарям -приятно гледане 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, martinstz написа:

Зелено, зелено, колко да е зелено! Две години във форума и близо 100 мнения. Май нещата там не опират до неопитност ;)

25 февруари 2007

ПУБЛИКАЦИИ

40

Опитния който обикаля форумите! Дванадесет години във форума и близо 40 мнения. Май нещата не опират до опитност 😉

Opera Моментна снимка_2019-08-16_233118_www.sultanovic.net.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, rommel75 написа:

Радио_Неделя 

Затвори скритото съдържание

Някой може ли да даде радио Северозапад.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, rommel75 написа:
  Затвори скритото съдържание

търси тук 

https://bg-radio.org/

Благодаря,търсил съм ,но не работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Radoslava00 написа:

BELL _AMI -Сърбия,Ниш,поп, попфолк, народна

<<<>>>Radio Juzni Vetar<<<>>>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Radoslava00 написа:

радиото няма от къде да се издържа -и за това няма платен канал 

преди 3 минути, winku написа:

не действа 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, niki7989 написа:

Работи си.

Работи но не със VLC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, rommel75 написа:

Работи но не със VLC

Работи с VLC  2.2.6 идеално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, niki7989 написа:

Работи с VLC  2.2.6 идеално.

И с VLC 3.0.7.1 върви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, woobu написа:

Има бг стабилно се държи, някой канали не си отговарят на имената

паролата е същата като предната

който иска с юзър и пас ето токънът

Tокънът временен ли е или не?

C Notepad ++ за 2-3 минути се правят 5 листи

nordic1.rar 3 kB · 27 изтегляния

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, niki7989 написа:

не но е само за българските канали скивай тук

последният 3тият линк повечето влизащи тук ще го гледат с интерес😀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   14 потребители

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...