Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Следващия, който напише още една такава простотия ще получи наказание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, aandreevbg написа:

Ама и ти и аз ще си гледаме топките.

ами за теб незнам какво ще гледаш но аз ще продължа да си гледам -без bg проксита  така че няма проблем 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, badr написа:

Следващия, който напише още една такава простотия ще получи наказание.

Остави  го дечкото да се нарадва до утре сутринта да гледа бг тв :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, mcmlxx написа:

НЕ СКАНИРАЙТЕ ПРЕЗ РИЛЕЙ, ОСОБЕНО КОГАТО СЕ ВИЖДА НА СТАТУСА!!!! ЩЕ СЪСИПИТЕ И САМИЯ РИЛЕЙ!!!! БАСИ ШМАТКИТЕ ДЕТО ИМА!!!!!

Според мен е някой, който си няма идея как да сканира и пуска доста връзки за сканиране. Преди година и половина и аз правех тази грешка :( , но някой педи може и нарочно да го прави 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, woobu написа:

дай сега и малко македонска

http://82.214.119.228/stalker_portal/server/adm/login

blizoo mk  или по новуму А1

https://www.vip.mk/lista-na-tv-kanali

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, rommel75 написа:

Rila_Tv 

ZestySimilarBeauceron-small.gif

по-скоро R.I.P кънекции :D
Админа му е сложил макс 20 кънекции за такива случаи
Но проксито още си е активно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, kaspian написа:

по-скоро R.I.P кънекции :D
Админа му е сложил макс 20 кънекции за такива случаи
Но проксито още си е активно

значи все пак е мъртво -за мен,за теб и всички който го знаеха -но ще го спрат 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, rommel75 написа:

значи все пак е мъртво -за мен,за теб и всички който го знаеха -но ще го спрат 

То е мъртво откакто е пуснато в публичен форум, оттам нататък е ясно какво предстои за проксито.

Излишно е да казвам, че всичко, което ти, аз и други са хванали предстои да бъде хванато и от другите. Защо не пускат адресите на рилейки с пароли,, на които не им се вижда статуса? Защото не знаят какво има там :) Прокситата са лесни... Няма смисъл да си хабиш нервите за тях. Рано или късно всички ги хващат и се пълнят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много бързо реагира админа сега -а не се ли сети по рано да направи нещо по въпроса да го защити -но то във България всичко е така -след дъжд ,качулка -докато има със обратни резби да се правят на мъже по форумите така ще е 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, rommel75 написа:

много бързо реагира админа сега -а не се ли сети по рано да направи нещо по въпроса да го защити -но то във България всичко е така -след дъжд ,качулка -докато има със обратни резби да се правят на мъже по форумите така ще е 

Това с лимита на кънекциите не го е направил сега.

Това се прави още при стартирането на udpxy сървъра. Задал си е колко най-много може да издържи без да има ядове по линията.
Ако го беше направил за 1000 кънекции, повярвай ми при достигане на 100 или нагоре щеше много бързо да се усети. Но с тия 20 кънекции ще го види като се върне от почивка :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, kaspian написа:

Това с лимита на кънекциите не го е направил сега.

Това се прави още при стартирането на udpxy сървъра. Задал си е колко най-много може да издържи без да има ядове по линията.
Ако го беше направил за 1000 кънекции, повярвай ми при достигане на 100 или нагоре щеше много бързо да се усети. Но с тия 20 кънекции ще го види като се върне от почивка :D

то се прави при стартиране на сървъра -но не са били 20 -30 или 40 а много повече а сега среден пръст -а до това за хабене на нерви не става въпрос -нито е мой сървъра нито съм давал пари -аз има от къде да гледам предостатъчно -друг е въпроса -готова работа -работеща чудесно и някой добри канали  просто замина във тоалетната това е лошото 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да ви светна, че сървърът е забил (забележете еднаквите заявки и айпита не се сменят при рестарт)

Въпрос на време е изобщо да го спрат.

Лакомията до това води, плюс това в другия форум казах и ще се повторя, че отдавна е известно какви точно канали имаШЕ на това прокси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, rommel75 написа:

то се прави при стартиране на сървъра -но не са били 20 -30 или 40 а много повече а сега среден пръст -а до това за хабене на нерви не става въпрос -нито е мой сървъра нито съм давал пари -аз има от къде да гледам предостатъчно -друг е въпроса -готова работа -работеща чудесно и някой добри канали  просто замина във тоалетната това е лошото 

Ти сам каза, нито е твой нито ти държиш шалтера. Каквото е трябвало да става е станало, само този който го е пуснал може да си прави каквото реши с него. Друг е въпроса, че самия сървър не трябва да се вижда от обикновенните хора. Ами админа не си е играл много. То щом сайта им на кабеларката е на тая машина с проксито. Замисли се колко лесно може да се хване...

преди 1 минута, Ином написа:

Само да ви светна, че сървърът е забил (забележете еднаквите заявки и айпита не се сменят при рестарт)

Въпрос на време е изобщо да го спрат.

Лакомията до това води, плюс това в другия форум казах и ще се повторя, че отдавна е известно какви точно канали имаШЕ на това прокси.

Ми сигурно някой му е набил батията за рестарти и тия дето са сканирали са увиснали като прани гащи.

Да ясно се виждат всички адреси на друг порт на това ип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Pifi Pedolino написа:

blizoo mk  или по новуму А1

тия нали ги тествахме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, woobu написа:

тия нали ги тествахме

7001 замина във канала -сега иска на другия порт -а и са сменили подхода 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bonbonko1 написа:

:guitar10:🍺

можеше и така например да го цъкнеш тук нали ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   7 потребители

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...