Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 27 минути, Borislav Atanasov Georgiev написа:

Върви си без проблем,никакво плащане не иска 

И на бокс с 7.1.2 без проблеми

Послепис: дамм вървеше към час и сега пак "видеото не може да бъде заредено.......

Версията в плей маркета вече е 4.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последните кракнати 3.66 и 3.77 вече не работят. В маркета е вече 4.0, така че... 2 кинта и си имаш тв на телефона (понеже за Тв е кофти)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, Mitko Todorov написа:

Последните кракнати 3.66 и 3.77 вече не работят. В маркета е вече 4.0, така че... 2 кинта и си имаш тв на телефона (понеже за Тв е кофти)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Незнам дали е от новата версия,но за един час запецна 5 пъти(платил съм).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, lambo19 написа:

Колеги  трябва ми плейлиста за Mooz Dance HD и Trace Sport Stars HD.

Е Стамбето ги е свил от румънците обади му се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Pifi Pedolino написа:

Е Стамбето ги е свил от румънците обади му се.

Кой е Стамбето нов съм тук не го познавам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, xXxtremeboy написа:

то върви само по 5 минути и иска да се плаща.. ква файда от тоя Да плеър не знам...

За теб 1.99 лв някаква сериозна сума ли е ??Ама друго си е авантата Ганьо Балкански,нъл тъй.

На мен ми зарежда само радиата, не и телевизиите.  р

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, maninger написа:

За теб 1.99 лв някаква сериозна сума ли е ??Ама друго си е авантата Ганьо Балкански,нъл тъй.

На мен ми зарежда само радиата, не и телевизиите.  р

то на тънката лайсна всеки се натиска да плаща -ама ако трбва да плащаш 30-40 евро както плащат на вън щеше да си мълчиш

плащай на булсат да гледаш пълния пакет -то това е като тяхното или на A1и Vivacom-ама се натискаш на Da Player-за 2 лева- това не е ли Ганьо Балкански

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, rommel75 написа:

то на тънката лайсна всеки се натиска да плаща -ама ако трбва да плащаш 30-40 евро както плащат на вън щеше да си мълчиш

плащай на булсат да гледаш пълния пакет -то това е като тяхното или на A1и Vivacom-ама се натискаш на Da Player-за 2 лева- това не е ли Ганьо Балкански

А ти откъде знаеш какво плащам и за колко и какво гледам. На профайлър ли се правиш или на умен .Не изглеждаш да си нито едното от двете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, maninger написа:

А ти откъде знаеш какво плащам и за колко и какво гледам. На профайлър ли се правиш или на умен .Не изглеждаш да си нито едното от двете.

така като чета изказването ти -май ти си тоя дето се прави на умен и много разбиращ -такива като теб много има във тоя форум -а зад кулисите тайничко чакат да се появи някоя листа или нещо да копират -и накрая като няма нищо пишат на лични и се молят -"можели един линк за лично ползване на диема спорт или за maxsport " знаем ги такива отворени като теб 

И последно май ти си тоя дето се прави профайлър и се правиш на умен -обаче има едно обаче не изглеждаш да си нито едното от двете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора що са заяждате, всеки си плаща някъде, тва тук си е хоби, никой не е за двата лева, аз ги платих да пробвам и пак не е наред, даже сега с 4.0 версията, зарежда каналите и нищо не ми тръгва, нито на тв бокс, нито на телефон а и на феникс ос пробвах, там направо ми скапа софтуера .............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, rommel75 написа:

така като чета изказването ти -май ти си тоя дето се прави на умен и много разбиращ -такива като теб много има във тоя форум -а зад кулисите тайничко чакат да се появи някоя листа или нещо да копират -и накрая като няма нищо пишат на лични и се молят -"можели един линк за лично ползване на диема спорт или за maxsport " знаем ги такива отворени като теб 

И последно май ти си тоя дето се прави профайлър и се правиш на умен -обаче има едно обаче не изглеждаш да си нито едното от двете

Да не би да играеш ролята на ехото ми. Поне се напъни с някой по-смислен отговор  вместо да ме повтаряш.Не ме занимавай Къци,говори си с огледалото.😉 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз да попипам само. Не да попитам, а да попипам. Ако платя 2 лева /разбира се, не са проблем/, после следващите версии ще ги ъпгрейдвам ли /дърпам ли/ безплатно, или пак ще трябва да плащам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Ином написа:

Аз да попипам само. Не да попитам, а да попипам. Ако платя 2 лева /разбира се, не са проблем/, после следващите версии ще ги ъпгрейдвам ли /дърпам ли/ безплатно, или пак ще трябва да плащам?

Разбира се, че безплатно се теглят ъпдейтите. Абонамента е към акаунта ти в гугъл плей, т.е. и на други устройства с същия акаунт ще работи без допълнително плащане. Аз на 2 устройства гледам с 1 акаунт и си ми е 2 лв, също така гугъл плей ме известява всеки месец преди да ми вземе парите. Плащам го с опцията през мобилен оператор и ми го начислява към сметката за телефона. Никакви проблеми нямам с новата версия, само тия с хакнатата реват, че нищо вече не им работи. Минуса е качеството (за телефон си е ок) и липсата на ЕПГ (дано да го направят това), ама за 2 лв. толкова. Не е за оплакване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може и като кажеш на FDC сървърите че ти си шефът да го гледаш както ти е кеф, избягваш супер паролата 2xx

FDCBoss.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще взема да се въздържа...

Авторите на Da Player дали са прочели отзивите на легалните, регистрирани потребители, които са си платили за приложението?

Понеже явно не са, тук ще ги цитирам, поне тук дано ги прочетат.

Правописът и пунктуацията на авторите на отзивите оставям непипнати.

Обложка

Da Player - Video and live stream player

Съдържа реклами
·
Предлага покупки в приложението

Това приложение е съвместимо с всичките ви устройства.

Инсталирано

Най-подходящите

Всички устройства

Всички оценки

Отзиви от потребители

AAuE7mBtKjdfTY_1PQShcfnTAJLO9Uvq7zDWMqB5ElKQtYk=w48-h48-n-rw
vasko diev

24 август 2019 г.

7

Оправете го.. Плащам Си все пак а е много зле... След новия ъпдейт е много по зле.. Прекъсва на всеки 7,8мин!!!С платен абонамент работеше добре 2 седмици и отново след това взе да не тръгва или да прекъсва.. 🤔
photo.jpg
Владимир Ангелов

25 август 2019 г.

7

Току що нов ъпдейт... Е, докато не развалите нещо работещо, не спирате! На смарт ТВ с Андроид 4.4.4 и очевидно по-скромни параметри приложението до настоящия ъпдейт вървеше прекрасно. Сега има изключителен лаг. 30 сек. докато стартира програмата, след това още толкова докато тръгне избраният канал?!...
Пълен отзив
AAuE7mAys8Xkm80ri38NTku3Tdy_LFdL5Au1TpHg_Pyg=w48-h48-n-rw
Yavor Zhivkov

24 август 2019 г.

50

Пичове плащам ви а не ми върви приложението? Ко праими Казва че сърварът не отговаря Само пише да си проверя версията на АП която е напълно обновена. Няма логика чакам решение
photo.jpg
ivaelo vencislavov

24 август 2019 г.

16

да си oправи програмата вместо да иска всеки пут нова акуализация. ще изгуби всички клиенти .след още оплаквания. Max sport 1 2 3 4 не работят
photo.jpg
Boycho Boev

24 август 2019 г.

Направете го 2,3,4€ ама да работи. Не сме за парите ама не работи. Днес пак няма връзка, а не съм само аз с този проблем.
photo.jpg
Hristo Krastev

24 август 2019 г.

13

Сега ако могат даго направят да се шарва както youtube към телевизора ще е много добре
AAuE7mC_6v3rxzZfFcghZl5WV-g_CTddFww2k0Y_zChXMg=w48-h48-n-rw
Vanya Kirilova

25 август 2019 г.

Вие майтап ли си правите бе?Ква е тая актуализация на всеки 2 дни?!Плащам си таксата ,що ни правите на балъци?????Смотаняци,и защо като пиша на имейла никой не отговаря?
photo.jpg
Иван Иванов

25 август 2019 г.

1

Прекъсва!!! Три актуализации този месец и нищо! Ужас !
photo.jpg
Rad Minchev

25 август 2019 г.

Беше много добре, но решихте да го нашарите като Циганска Каруца.Ситен Шрифт който е нечетим за мен и моля не ми препоръчвайте разни Лупи и Магнифери, а ми дайте възможност да избирам между стария-стилен Интерфейс и новата блудкава Боза.Сорри за Епитета, но ми е гадно да давам лоша Оценка на добричл...
Пълен отзив
photo.jpg
Mitko Mitkov

24 август 2019 г.

Беше добро но след актуализацията не върви добре постоянно прекъсва и ми иска отново пари след като съм платил
photo.jpg
борислав георгиев

24 август 2019 г.

1

Трагично е,за няколко часа ползване не ме очарова.Картината спира и трябва да пуснеш наново канала 🤮
AAuE7mCz000Jl2AqQcvVdtIKZTwBVbvDrjmXSODxj6LnhQ=w48-h48-n-rw
Тодор Нестеров

24 август 2019 г.

Как мога да си го инсталирам да гледам всички мачове,благодаря ви предварително
photo.jpg
Emil Ivanov

24 август 2019 г.

стрхотен плеар.БРАВО
AAuE7mAFPTu5Ut2tOsZ9juaNgv75KSYuN5DytMNl2GhcYw=w48-h48-n-rw
Milen Nenov

24 август 2019 г.

2

Пак платени истории...!
AAuE7mAvydvZ77OLBid_ZmxDIzYIyQ9zbBfmzExBlUWKbg=w48-h48-n-rw
Maya Koleva

24 август 2019 г.

1

Купих си нов телефон и сега не тръгва. Помощ!
photo.jpg
Илиян Ангелов

24 август 2019 г.

Плащам ви крашва през 30 минути след последния ъпдейт
photo.jpg
Ivaylo Radev

24 август 2019 г.

Какво става? Плащам а не ми тръгва!
AAuE7mDuG8aHOOVetdZw9BEF6H5HcFl4u6bHi6vSWssk=w48-h48-n-rw
Николай Желязков

24 август 2019 г.

Имаше проблем, който вече е решен.
photo.jpg
S B

24 август 2019 г.

1

Каква е цената за месец без да прекъсва?
photo.jpg
Stefan Stefanov

25 август 2019 г.

E,развалиха хубавата работа.
AAuE7mDIVM6aqUOYUGbrRZMh9sCeKCTNj0CehwNpmGwPow=w48-h48-n-rw
yordan apostolov

24 август 2019 г.

Da Player!!!
AAuE7mC8lbKYogFd6l_tZzmGNV4_4KvJogvFztWdP_YL=w48-h48-n-rw
Дионисий Терзиев

24 август 2019 г.

1

Не работи и с абонамент
photo.jpg
Илия Илиев

24 август 2019 г.

доплер da player
AAuE7mAdIpK-7fUc6cbucccRxjlldFYrfv4D8aBcbqHv=w48-h48-n-rw
mladen velikov

24 август 2019 г.

Готино приложение
photo.jpg
atanas kalkanav

22 август 2019 г.

8

Добре де,платих си и сега всяка вечер ми дава че плеъри ми е стар да си сваля новата версия,аз все я свалям и пак е все същото,еми фак офф...
AAuE7mBy--nBws2KF2tGl_-xj5rl65gqANzhqNBQb-N6cQ=w48-h48-n-rw
George Tenev

22 август 2019 г.

10

След ъпдейта не тръгва на chromecast -а ??? Със самсунг S 10 съм и досега работеше... Как мога да го даун -грейдна?
AAuE7mC5imFIYLha9m8rML0um5WDpxhSiarFgvaSDwHr-A=w48-h48-n-rw
Rado Gudov

22 август 2019 г.

8

Постоянно прекъсват спортните канали, а ако още един път стана в неделя сутрин (в 5ч) да гледам ufc и да спрете стрийма ще изтрия програмата!
photo.jpg
Cosyo Alexander

22 август 2019 г.

2

Защо не работи приложението? Не стартира каналите.
AAuE7mCwtyW5u9UAWfAhpIFTTnEZNCVN_wVh6LkuvXRp=w48-h48-n-rw
Стоян Благоев

23 август 2019 г.

2

Много добро е станало не засича , просто перфектно
AAuE7mDYCQ-q4_ifMy86sZlv17yM97OaljW1no-ViFsC=w48-h48-n-rw
Симеон Савов

24 август 2019 г.

Единственото гадно е че през 5 мин те кара да се абонираш но това не е проблем защото има всички платени канали
photo.jpg
Simeon Sharankov

22 август 2019 г.

20

Браво, след последният ъпдейт приложението е страхотно! Поздравления на разработчиците! :-)
AAuE7mAwsMFb01BeCMVU-70LZTDPGUHujwK7tsR7BIJmQQ=w48-h48-n-rw
Kostadin Angelov

23 август 2019 г.

След ъпдейта спря да работи с Nox емулатора за PC. На телефона върви, но с Nox 6 не. Моля да го оправите.
photo.jpg
Dido Petkov

24 август 2019 г.

Беше супер но сега не работи само иска актолозация направих я но пак не варви само дет плащтаме на някои от добрич
AAuE7mDDga4Wk9-Ga-tzM7zOV6o2VXbQryicBLMyPvLo=w48-h48-n-rw
Memores acti Prudentes futuri

24 август 2019 г.

Видеото не може да бъде заредено !С този update много се оплескаха нещата .Сега накъде ?
photo.jpg
Nikolai Nikolov

23 август 2019 г.

След актуализацията не ми излиза плей листа с програмите някои може ли да ми каже какво да направя
AAuE7mC6EaD9ibvyYuu1Leye73sFW_Z70WVvIWYzfBcoww=w48-h48-n-rw
mitte milena

24 август 2019 г.

До скоро никакъв проблем,сега постоянно ми изписва ,че съм със стара версия,да я сменя ...и пак не тръгва,???
photo.jpg
pavel zlatarev

24 август 2019 г.

5

Като повечето , след ъпдейта ....боклук...Защо пипате работещто нещо и го ....
photo.jpg
Iovana Litzova

25 август 2019 г.

Оправете го,на най-накрая!!!След последната актуализация,на всеки 5 минути спира,но абонамента,не забравяте да си го вземете!!!
AAuE7mDIDpWhumsLNOGTsRYP9aCK5TUGjpaEcU4hy3Mz=w48-h48-n-rw
veselin nikolov

23 август 2019 г.

Като си обнових плеара и всяка програма след това я имам по три пъти
photo.jpg
Aleksandar Milchev

23 август 2019 г.

1

След обновяването не мога да гледам нищо.не знам английски и как трябва да стане .
photo.jpg
Atanas Georgiev

24 август 2019 г.

1

Аз мислех,че е само при мен! А то днес 24.08 на всички.
AAuE7mCwNeZe4LFxSooSeLswnC22-ovOrrersOuCRxEbtg=w48-h48-n-rw
Eduard Miladinov

23 август 2019 г.

5

Старата версия ми допадаше повече. Нямаше нищо излишно.
photo.jpg
Sali Hasan

23 август 2019 г.

idealno bez zasicana
photo.jpg
Ivan Prinov

24 август 2019 г.

5

спря
AAuE7mBTi5ZOeDnzABKcO7dIA-1MjQf1YiU21sAXAcPx=w48-h48-n-rw
Assassins Creed

22 август 2019 г.

Евала
AAuE7mAINpGhF6y7txqvJiNtUg5anfLToyfZ_KjNpA5f=w48-h48-n-rw
Peycho Peev

22 август 2019 г.

Струва си
photo.jpg
Borislav Kalev

23 август 2019 г.

photo.jpg
Nikolay Radichev

24 август 2019 г.

Eкстра
AAuE7mCRC8YnG9kKE7pBAE-9VU9iLayny5tN_9ojgvboig=w48-h48-n-rw
Svetoslav Rukov

22 август 2019 г.

Супер
photo.jpg
Borko Borisov

22 август 2019 г.

5

Днес го актуализирах и съжалявам пълна скръб е Не работи спира постоянно Старата версия бе супер
AAuE7mBgtxPDCXwTdx0qMunThv9bW1qRu7QOwajwGaivHA=w48-h48-n-rw
Mitko G

22 август 2019 г.

2

Моля да включите и EPG на каналите или поне меню с програма, ако няма възможност отговорете за да е ясно.
AAuE7mCSTRvswsp-23N-qizIAQBxAT4YsBFgoGL6SOhiYw=w48-h48-n-rw
Georgi Terziyski-Terzy

22 август 2019 г.

Браво на ъпдейта.
photo.jpg
Emil Georgiev

22 август 2019 г.

1

Da
photo.jpg
Veselin Veselinov

12 август 2019 г.

2

tova prilojenie neraboti kato horata nijo ne trugva i ka to napihem koda nettugva dava mi eror dage 1 zvezda i em mnogo no kato ideq e gotino i napihete koda nqkade zada chovek da moge da vlezne v prilojenie da va eror ne teglete tova prilojenie
photo.jpg
Тодор Макев

11 август 2019 г.

2

След заплащане на такса за да не излизат реклами качеството е доста по-зле. През повечето време картината или накъсва или замръзва.Направете нещо, защото в момента приложението ви е отврат.
photo.jpg
Nikolai Nikolov

11 август 2019 г.

19

невероятно върви даже и абонамент не ви трябва просто работи под необходимата машинка ще ви пиша когато свършиме разработката с колегите даже ще качиме и url на руски провайдър нашите са лакоми за пари е и рекламата ще им е много.😀
photo.jpg
Stoyan Stoyanov

20 май 2019 г.

6

Плащам приложението най-вече заради Мах Sport 1,2 и 3 , а точно тези канали през повечето време не работят. Разочарован съм.
AAuE7mCIMZNST5MxCmM1PYh-eS_5k62KcBB47BDiByL4=w48-h48-n-rw
Android Team Bulgaria

27 април 2019 г.

20

Боклук, оправи си приложението - МАХ каналите засичат на всеки 5 секунди! Да ти приседне това едно евро дано. Който очаква да гледа спорт по МАХ-спортовете изобщо да не се надява! Нон стоп забиват и повече не се появяват.
photo.jpg
Marin Krumov

18 април 2019 г.

15

Спортните прогами зациклят , след 5 мъчно за гледане време излиза грешка 404 и няма пускане. Няма никакво значение дали си платил или не
photo.jpg
Nikolay Alexandrov

28 април 2019 г.

17

Беше супер преди време,но сега гледам няколко минути и ми изписва,че пробната версия е изтекла и трябва да последвам или нещо подобно.Използвах го единствено за половин един час когато жената е трета смяна и не се знае вечер кога ще свърши работа след 12 часа вечерта.Вече не го ползвам защото ме дра...
Пълен отзив
photo.jpg
Dimitar Tonevski

18 май 2019 г.

56

Платих си както е описано. Удържа ми от картата съответната сума, а ми дава че е безплатен тестов тридневен период. След 3 дни пак щяло да ми удържи за месечна такса. Колко пъти? Нещо май не ми се връзва? Не съм за 2 лева ама... Иначе върви.
AAuE7mCQrSDdl092JHCKzfBbycqUh816ZRHzou7Spjha=w48-h48-n-rw
Красимир Неделчев

19 май 2019 г.

9

Оправете си МАКС спорт каналите! От няколко дена изписва само грешки (401)... Иначе другите канали са добре.. Очаквам адекватен коментар.
AAuE7mBp4w5IFLgoK6HMDXLZvNiQZp2I71u6Fuw1I3Fnzg=w48-h48-n-rw
Tanq Taneva

31 юли 2019 г.

18

Investigation Discovery не работи от няколко дни вече . Все повече се убеждавам че трябва да си спра абонамента,защо да плащам когато не получавам очакваното...
AAuE7mAuem0VN04J7LHP3UAoT9ODpwnWm4g4rDo-BD08cA=w48-h48-n-rw
Teodor Todorov

14 юни 2019 г.

14

Инсталирам от тук, въвеждам плейлиста: "Видеото не може да бъде заредено! Явно използвате стара версия на плейлиста или на плеъра, с който гледате. Моля добавете плейлиста наново от live.bgtv.stream и си обновете приложението." Защо така?
photo.jpg
Denislav Georgiev

16 април 2019 г.

10

Thanks for that I couldn't watch my football match.Almost all the time I hadn't a problems with the app but when my match get started just appeared that error 404. I am stopping to pay for that app....Very disappointed 😡
photo.jpg
Djordji Djordji

29 април 2019 г.

32

Беше безплатен, сега го пускам (след много време) и търси абонамент!?! Няма ли някаква опция да излизат реклами за 5-10 секунди на 10 минути, например и пак да си е безплатен? Аз и така си плащам месечна такса за телевизия и интернет. Какъв е смисълът да плащам, за да гледам на телефона?!
AAuE7mAR1uzkEhl5J6dxTOoYiqVt2m5C5rkq7NsTy1t8Dw=w48-h48-n-rw
Plamen Nikolov

26 април 2019 г.

18

Оценявам го с пет звезди, въпреки че не ги заслужава! Не може през пет десет секунди да прекъсва връзката си с интернет!? И говорим за оптичен интернет 100 мегабита!!! Ако оправиш и този единствен бъг, няма напразно да си давам парите!!! 😉
EGemoI2NTXmTsBVtJqk8jxF9rh8ApRWfsIMQSt2uE4OcpQqbFu7f7NbTK05lx80nuSijCz7sc3a277R67g=w48-h48-n-rw
Потребител на Google

17 май 2019 г.

54

Здравейте! От няколко дни Max Sport (1, 2, 3 и 4) не работят. Моля, открийте проблема и го оправете, защото все пак ние, потребителите, плащаме за Вашите услуги! Също така моля за отговор на моя коментар! Благодаря предварително!
photo.jpg
Васил Кацаров

13 юли 2019 г.

16

Добре върви, но след като заплатих абонамента два-три дни беше окей и след това пак ми иска абонамент а пише че е за месец. Не мисля че е коректно. А и функцията за смарт тв не работи.
AAuE7mDdALdycXGQtdQGRGB9vB3rKuW4QYgECzEWEeh47g=w48-h48-n-rw
Cherry D.

14 юни 2019 г.

7

заплатих си.. мина месец всичко ок върви.. нямах време вече да гледам толкова и се отписах от плащане ... на следващия ден отново ми взе пари...
AAuE7mD9xsltVW_H2yoYHUsRPLLDfcVkeVnrJvYAERlIig=w48-h48-n-rw
Miroslav Shivachev

14 април 2019 г.

77

Работи, но на всеки 6 7 минути спира и трябва да избереш наново канала. Платих абонамента и въпреки това прекъсва..
photo.jpg
Георги Г

24 април 2019 г.

18

Пълен таш*к, картината забива звукът си върви (специални за спортните кали). В България е така.... плащаш за нещо което уш уникално а получаваш пълна боза... НЕ СЕ ПОДВЕЖДАЙТЕ ДА ИНСТАЛИРАТЕ И ДА ПЛАЩАТЕ!!!!!!
AAuE7mB868inDU2fxwFpVPEaCWWNRnblCp7ckMwC9jW0Vg=w48-h48-n-rw
Alexandar Petrov

13 април 2019 г.

22

Да изтеглиш приложение за да не даваш пари на кабеларките, а в съшото време пак някой да ти иска пари обезмисля програмата.
AAuE7mAyD8CkU7moe8qFXv_kvlYFH3yivWzMhjhplHEV2CA=w48-h48-n-rw
Mario Bekov

16 юли 2019 г.

4

Платих си преди няколко дни, а сега пак ми търси да си платя. Айде моля ви! Не по този начин! 😡
photo.jpg
Androidtvbox H96

1 юни 2019 г.

3

Мойте адмираций това е единственото приложение което като беше безплатно беше супер сега е пълна тъпня...не теглте ще се чувствате по добре.Не правете ъпдеити по зле не може да стане.
photo.jpg
Mihaela Ivova

19 май 2019 г.

9

Нито един от каналите на Max sport не работи. А преди това, от много време насам, качеството им беше лошо /забиваха, често изхвърляха и др./
photo.jpg
Georgi Georgiev

4 август 2019 г.

2

можели някои да ми напише линка от които се гледат каналите защото се наложи да си върна фабричните настроики и сега неика да тръгне а имам абонамент
EGemoI2NTXmTsBVtJqk8jxF9rh8ApRWfsIMQSt2uE4OcpQqbFu7f7NbTK05lx80nuSijCz7sc3a277R67g=w48-h48-n-rw
Потребител на Google

16 юли 2019 г.

2

Плащам си всеки месец. Работи страхотно. Но!!!! Не може да го прехвърляш на телевизор пък има икона. Оправете го моля. Или ще спря да плащам.
photo.jpg
Milen Milenov

16 април 2019 г.

14

макс спорт 3 не работи и отново и отново когато има важен мач не работи оправето го или спирам да плащам
photo.jpg
Petar Zhukovski

4 юни 2019 г.

3

колега нито една програма не работи а искате да се плаща първо си го оправете а после искайте пари

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голям чаршаф си постнал под мобилно устройство направо е ужас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Krasimir Valchev написа:

Наистина не върви, платил съм го, много е зле, на телефона ми тръгна, но стои на малък екран ...........

Няма ли да пораснеш и да разбереш най-после че нещо което струва 2 лева няма как да работи добре,кого заблуждаваш само себе си.При тия проблемите тепърва започват и няма да ги оправят скоро и накрая ще приключат безславно като много други.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

еи големо реване големо чудо , аз на моя телефон съм си сложил VLC за андроид плюс мойта листа рлюс още 7-8
по подбрани листи и всичко върви на пушка и хич не се занимавам вече с тия помияри и с техните ментаци

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Pifi Pedolino написа:

Няма ли да пораснеш и да разбереш най-после че нещо което струва 2 лева няма как да работи добре,кого заблуждаваш само себе си.При тия проблемите тепърва започват и няма да ги оправят скоро и накрая ще приключат безславно като много други.

Всичко си работи, даже и за без пари се гледа. Точно ти знаеш как - можеш да ги светнеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...