Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 10 часа, Белгиеца написа:

За   беопасно гледане на линковете на офцата, откачете първо ето този кабел от твърдия диск на компютъра ви, за да не ровят из него хакерчетата докато гледате мача или филма.  
Като гледате вие сами си сваляте гащите и им се навеждате на всякакви офци и продавачи на ИП телевизия.  
Виждат ви ИП-то и почват да ровят да търсят пароли и номера на кредитни карти, с цел да ви източат банковата сметка. А като сте спрели тока към твърдия диск, няма как да влязат и да ровят в него.
907c4b91a2f7c4d7.jpg
Абе как без твърд диска ще работи тоя компютър ?
Еми много лесно !!!
Записали сте си предварително Live DVD на PCLinuxOS и бутвате от него. Тази дистрибуция прилича на уиндосите по разположение на менютата и има в нея VLC, Skype, Google Chrome и други разни програми.
Значи пускате си VLC и си гледкате ето така:
393dffd226f290c9.jpg
ако ви се гледа де, на мен не ми се гледа, само пробвах да ви покажа как да се пазите от гадните копелета.
А иначе Live DVD на PCLinuxOS можете да го ползвате и докато посещавате подобни теми из интернет, защото ако заложат един бял пиксел във форма линк към снимка ( от само един пиксел ),  
вашият браузър ще отиде да я свали тази снимка от техен сървър, за който получават статистики кой ИП-та са свалили снимката - пиксел.  
И пак ще ви скиват ИП-то и ако отгатнат кое е вашето, пак може да се опитат да ровят из твърдия ви диск, да търсят да откратнат  
нещо което може да им донесе пари.
Ако ви кани някой на разговор по Skype, пак ползвайте Live DVD на PCLinuxOS и откачете двърдия диск от тока. Щото гадните копелета ще снифнат връзката и ще ви скиват ИП-то,  
или ще искат да ви пратят файлче да го отворите и ще стане голяма беля после, ще се чудите що ви трябваше да гледате нелегално ИП телевизия.
Нали знаете че педофилите примамват наивните деца с бонбони и шоколадчета. Та и гадните копелета така правят, само че вместо бонбони, ви предлагат ИП телевизия като стръв на въдицата.
Сега това мнение го публикувам пишейки от един стар компютър, с откачен двърд диск и с едно друго Live DVD кето се зарежда напълно в RAM паметта на компютъра.
И не ми пука, кой на коя интернет страница какви вируси е заложил. Аз като спра тока и компютърът забравя всичко. При следващото бутване е като девица хакерски xyй не виждала.

Ако си мислиш,че с това Live dvd ще си скриеш ip-то,много се лъжеш. И без хард диск ще те хакнат.По-добре не си пускай компа.

Редактирано от Vito59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като няма твърд диск в който да ровиш, няма нужда да го крия, кво ще видиш , един празен компютър, като фантом

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Белгиеца написа:

като няма твърд диск в който да ровиш, няма нужда да го крия, кво ще видиш , един празен компютър, като фантом

Не забравяй,че в рам паметта имаш също много информация която може да те компроментира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, Белгиеца написа:

Ама много си прост белгейецо. На твое място щях да се гръмна вместо да ръся глупости.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, Белгиеца написа:

393dffd226f290c9.jpg

Това дето гледаш е пуснaто от неизвестен субект от Дания дето Европол го бяха ушким разбили .хехе.Внимавай че те наблюдават да не изпееш марсилезата накрая.хахаха.Ето му цялата листа сега е окастрена ама скоро ще я възстанови като почне да използва и сървъра на датския парламент.

Европол IPTV.m3u8

Редактирано от Pifi Pedolino (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Spoiler

rtsp://31.13.217.76:1935/rtplive/thevoice_live.stream

ръгай чушки в боба

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да живее България  да мрът душманите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, tangra65 написа:

Да живее България  да мрът душманите

сами в приказките доброто побеждава

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8/7/2017 в 14:25, Pifi Pedolino написа:

Това дето гледаш е пуснaто от неизвестен субект от Дания дето Европол го бяха ушким разбили .хехе.Внимавай че те наблюдават да не изпееш марсилезата накрая.хахаха.Ето му цялата листа сега е окастрена ама скоро ще я възстанови като почне да използва и сървъра на датския парламент.

Европол IPTV.m3u8

ot satelitite e vsi4ko v tazi lista

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Белгиеца написа:

ot satelitite e vsi4ko v tazi lista

хората правят пари от сателит

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правят ама незаконно и влизат в пандиза после.
А иначе интернет изклюкарва, че някой е наел сървърче в Холандия при тези

serverius.net

а пък педала нека си плямпа че било от Дания, той не разбира горкият.

Абе това да плащаш на някой си тарикат, който за без пари сваля от сателитите каналите и ти ги праща после по интернет, си е направо признание за слабоумие. Има безплатни сървъри които ти отключват всичките тези канали от дългата фалшива листа на педала. Само инсталираш в линукс кутията един плагин и той се свързва сам към сървърите. Като се е свързал към няколко безплатни сървъра и не прекъсва картинката.
Ама нали целта на пишещите редовно тук е да изкарват пари от незнанието на разни нови рибета, та няма да го обясните как ги скубете, без да плащате никакъв абонамент вие самите. Те кабеларки били правели така, ама това не го знам точно как го извършват, щото не съм в бг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Белгиеца написа:

serverius.net

Абе това да плащаш на някой си тарикат, който за без пари сваля от сателитите каналите и ти ги праща после по интернет, си е направо признание за слабоумие. Има безплатни сървъри които ти отключват всичките тези канали от дългата фалшива листа на педала. Само инсталираш в линукс кутията един плагин и той се свързва сам към сървърите. Като се е свързал към няколко безплатни сървъра и не прекъсва картинката.
Ама нали целта на пишещите редовно тук е да изкарват пари от незнанието на разни нови рибета, та няма да го обясните как ги скубете, без да плащате никакъв абонамент вие самите. Те кабеларки били правели така, ама това не го знам точно как го извършват, щото не съм в бг.

Още си далеч от истинската аванта.

Има начин как да не плащаш ток, вода и други сметки. 

И да получаваш гигабитов  нет + всички ТВ които не могат да се гледат на ключета.

Слаба  ракия от Левски-Г си ти. За това сте се събрали с Алкатраза тук :) Поне той разбира от яка диско музика - що години облъчваше околията с пиратското си радио.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Белгиеца написа:

serverius.net

Като се върне Калинчо от почивката с парите дето взе от темата го питай как така някой хора правят пари а ти пътното полицайче само махаш с палката залудо с култовата реплика: "Ко прайм сега".хехехехехе

Редактирано от Pifi Pedolino (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До къде я докараха админите в калдата трият теми за пари

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е ясно вече че не е за пари работата,а по скоро за човек на човека
и в Калдата си имат йерархия и винаги ще се намери някой по голям шеф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Андроид: (работи и под Windows с bluestacks):

http://json.atspace.tv

Ако преди сте инсталирали и не ви тръгват каналите - направете ъпдейт на плеъра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на ‎10‎.‎8‎.‎2017‎ г. в 11:47, mcmlxx написа:

За Андроид: (работи и под Windows с bluestacks):

http://json.atspace.tv

Затвори скритото съдържание

Ако преди сте инсталирали и не ви тръгват каналите - направете ъпдейт на плеъра

Ако познаваш автора на приложението предай му при новия ъпдейт да добави тези канали - Da vinchi learning , mtv live HD , Food network , Iconcerts HD , Mooz dance , MCM , Sky Sports 1/2/3 , Bein Sports 1/2/3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, MisterDimchev написа:

Някой може ли да грабне директен линк от ТУК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   7 потребители

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...