Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 13 минути, Ином написа:

"HD"

960x544 

NovaPlay

това не е от сега това е от около полувин година

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми прати на лично стабилна м3u листа на bg канали за лична употреба. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ином написа:

полОвин

УтиваЖ ф чаЗ по Български кЪто даскал и тогаФа попраФяИ.тук е ТВ форОм :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, IvanVankata написа:

УтиваЖ ф чаЗ по Български кЪто даскал и тогаФа попраФяИ.тук е ТВ форОм :D

Пич, няма лошо, че ти е направил забележка ......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, Krasimir Valchev написа:

Пич, няма лошо, че ти е направил забележка ......

Ами аз не съм и твърдял,че има лошо,но преди да се изкаже мнение нека се види неговия пост 5 поста по-нагоре от моя с грешката тоест:

на 6.09.2019 г. в 22:17, Ином написа:

Ами това е HD по български - наполовината :)

наполовината - такава дума няма има наполовина или половината. Та провери и него преди хейт освен,че една трета от постовете са му критика БГ(негов избор),но имах предвид,че тук е тема за онлайн ТВ,а не за БГ правопис.

Да не спамим повече моля!

Редактирано от IvanVankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, IvanVankata написа:

Да не спамим повече моля!

Понеже гледам, че си тънкообиден - прегледай си всичките 21 поста тук и ми кажи, ако ми дадеш по 10 стотинки за всеки липсващ или неправилно поставен препинателен знак, дали няма да пия безплатна бира всяка вечер до края на другата седмица? :)

преди 14 часа, IvanVankata написа:

преди хейт освен,че

когато преди "че" имаме "освен", запетайката се слага преди първата дума, а не преди "че".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Ином написа:

когато преди "че" имаме "освен", запетайката се слага преди първата дума, а не преди "че".

вобще,не,съм,се,и,старал,да,пиша,правилно,но,ти,явно,си,избиваш,комплексите,и,разбира,се,аз,си,решавам,за,мен,кое,каде,и,как!   :))

преди 37 минути, Ином написа:

безплатна бира всяка вечер

Понеже гледам не от сега, че си остроумен и компетентен та ще пиеш да ако темата беше за правопис по български език!

и все пак помолих да не оспамваме темата.

Редактирано от IvanVankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 часа, TIGAR11 написа:

Може ли някой да ми прати на лично стабилна м3u листа на bg канали за лична употреба. Благодаря предварително.

На 238 страница, както писах и преди има работеща , стабилна листа от години. Свали си я от там...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как не ви писна, всеки път доктора да ви посочва страници и информация...как не се засрамихте?
И за неграмотните, айде Уграмотете се малко...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То от толкова страници и доста наработещи линкове може ли човек да се ориентира лесно?

Особено преснорегистрираните

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, woobu написа:

То от толкова страници и доста наработещи линкове може ли човек да се ориентира лесно?

Особено преснорегистрираните

И Слава Богу , че не могат да се ориентират лесно, иначе до сега нищо читаво да не е останало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, rommel75 написа:

Може ли и на мен една BG.m3u или m3u8 на лични за лично ползване 

За теб рилея от 293 страница, също работещ от години (и доста стабилен) между другото...но май му разказаха играта от тъпотията да сканират през него

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, mcmlxx написа:

За теб рилея от 293 страница, също работещ от години (и доста стабилен) между другото...но май му разказаха играта от тъпотията да сканират през него

Хаха-ще я видим тая работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.09.2019 г. в 18:17, biskazz написа:

Здравейте пичове,
Може ли малко разяснения как да подкарам каквато и да е безплатна телевизия на perfect player, щото гледам много линкове пускате, но в 300 страници тема ми е малко трудно да се ориентирам точно кое как става.

Благодарско

Четеш от първа страница до последна страница - ВСИЧКО - записваш си някои постове, особено тия на доктора, че предната тема я затриха - анализираш си всичко записано и ще ти светне какво и как да го направиш без да се молиш повече по форумите за БЕЗПЛАТНА телевизия. Само едно леко намигване към 15 страница - свържи я с 293 страница и ще видиш, че всичко за което се е писало, пише и ще се пише в тази тема се върти циклично с години!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой има ли линк за каналите 360 tune box, smashits, music box(този със световна музика, не само с руска) и lovenature4kbg за лично ползване. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, noobtv написа:

Някой има ли линк за каналите 360 tune box, smashits, music box(този със световна музика, не само с руска) и lovenature4kbg за лично ползване. Благодаря предварително

още 2ма като се смилят над теб и ще имаш временно това което търсиш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, d.ia написа:

Е хайде тръгна и новия канал Първа програма - https://tvnovini.bg/tv-novini/tv-akcenti/startira-televiziya-prva-programa-na-zhivo

Приятно гледане :)

Има го в SD и FHD ;) За разлика от някои други канали :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, martinstz написа:

Има го в SD и FHD ;) За разлика от някои други канали :)

Ето , докато не са му сложили токъните:

1програма.m3u

Ужас, каква е тая програма, хвърля ме обратно в най-върлия соц...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, mcmlxx написа:

Ето , докато не са му сложили токъните:

1програма.m3u 88 B · 8 изтегляния

Аз в началото си помислих, че е някакъв майтап. Но ако дадат любимите филми от едно време, ще му простя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, mcmlxx написа:

забележи  - /soctv/sd.m3u8   соцтв/sd.m3u8 :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, hhop написа:

забележи  - /soctv/sd.m3u8   соцтв/sd.m3u8 :D

Майтапът е, че това рестриймва от youtube, и даже знам откъде :) Просто се рових за български филми да си ги гледам на предишната работа и набарах канали на хора, които бяха качвали кинопрегледи, това са кинопрегледи от едно време.

п.с. и какъв по-подходящ ден за пускане на тая тв от 9.9.2019-а :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   12 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...