Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, rommel75 написа:

диемите както и мтелспорт не действат както са по стария начин -а към розовите канали се допълва със 3 символа за да въврвят ,някой със 2други само със 1

TURK RAP- <<<Radyo Rap>>>

Покажи скритото съдържание

Колеги трябва ми нова НД защото този канал го няма никъде мерси..

преди 1 час, rommel75 написа:

диемите както и мтелспорт не действат както са по стария начин -а към розовите канали се допълва със 3 символа за да въврвят ,някой със 2други само със 1

TURK RAP- <<<Radyo Rap>>>

Покажи скритото съдържание

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, mcmlxx написа:

Иначе мултикаст адреса му от СЪЩИЯ РИЛЕЙ е /udp/239.2.1.38:4000

Докторе, дискусията по ТОЗИ СЪЩИЯ РИЛЕЙ само ще спомогне той да умре по-бързо, а ТРЕТИ НЯМА ДА ИМА /имаше такъв съветски филм за войната/.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Ином написа:

Докторе, дискусията по ТОЗИ СЪЩИЯ РИЛЕЙ само ще спомогне той да умре по-бързо, а ТРЕТИ НЯМА ДА ИМА /имаше такъв съветски филм за войната/.

споко той отдавна мре, скоро очакваме някое гуру малко по компетентно да се изкаже от сорта бг тв😀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, woobu написа:

споко той отдавна мре, скоро очакваме някое гуру малко по компетентно да се изкаже от сорта бг тв😀

Знаем ти номерата и знаем, че това "гуру" ще си ти под поредния измислен ник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Ином написа:

Знаем ти номерата и знаем, че това "гуру" ще си ти под поредния измислен ник.

Незнам дали ще си правя измислен ник но знам че ти ще си първият който реве честито утрепахте проксито

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, woobu написа:

Незнам дали ще си правя измислен ник но знам че ти ще си първият който реве честито утрепахте проксито

тъй де - и защо го правиш, я кажи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Ином написа:

тъй де - и защо го правиш, я кажи?

Защото sprite ти се радваш на чуждото нещастие:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, woobu написа:

sprite

Нещо много си се объркал, ама не само сега, а по принцип, може би по рождение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Ином написа:

Нещо много си се объркал, ама не само сега, а по принцип, може би по рождение :)

Ами кво ревеш тогава като евтина компанионка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове стига се карахте де, хубава работа :D

Я по оптимистично, кака ви Гала кво вика: "ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ!". Не се карайте :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, kaspian написа:

Пичове стига се карахте де, хубава работа :D

Я по оптимистично, кака ви Гала кво вика: "ЖИВОТЪТ Е ХУБАВ!". Не се карайте :)

A, аз не се карам. Пифи си е такъв...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Krasimir Valchev написа:

За диемите не знам,

Колкото повече се обяснявате на обществено място, толкова по-малко време ще гледате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, aandreevbg написа:

Колкото повече се обяснявате на обществено място, толкова по-малко време ще гледате.

Баба ми /от Радомирско/ казваше - "Ти му думаш, оно па - рупа ли, рупа, чукундуро..." :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Ином написа:

Мони, точно  с този рилей се гаврят поне от 5 години! То руснаците ли не бяха, сърбите ли не бяха, педалa ли не беше... Разгледай всички теми по темата и ще се убедиш. А админите така и не смениха ид-тата - както си бяха в портала, така са и днес. Така че - нищо ново като дискусия по тази тема... А ти си провери руския филм :) , щото май ИМА... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, mcmlxx написа:

Мони, точно  с този рилей се гаврят поне от 5 години! То руснаците ли не бяха, сърбите ли не бяха, педалa ли не беше... Разгледай всички теми по темата и ще се убедиш. А админите така и не смениха ид-тата - както си бяха в портала, така са и днес. Така че - нищо ново като дискусия по тази тема... А ти си провери руския филм :) , щото май ИМА... 

Ми именно де, те се гавреха с предишния, даже  и с по-предишния, които успяха с много зор да затворят. А този си вървеше добре. Едва ли ще продължи добре да си работи оттук нататък, де.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе човек, тоя рилей твоя ли е? М? За какво дигаш пушилката? Всеки ден сканират през него, няма да умре от това, че говорим с недомлъвки за него, а от това, че някой малоумник сканира проксита през него... сакън да не му видят ИП-то! Пък и в крайна сметка, който се усети, да гледа докато го има. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, lambo19 написа:

Колеги трябва ми нова НД защото този канал го няма никъде мерси..

Казаха ти , че го има в Тиви.бг

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, mcmlxx написа:

Казаха ти , че го има в Тиви.бг Как се гледа от там не е ли  платено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, lambo19 написа:

Как се гледа от там не е ли  платено.

Взимаш домейна, вадиш му ип-тата, намираш на кои ип-та тече стрийм, сканираш тези ип-та за отворени портове, вадиш отворените портове, шибваш ги в nmap, проверяваш за филтрите, махаш филтрите, намираш нова хд, вадиш стрийма и пускаш БЕЗПЛАТНО и гледаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, mcmlxx написа:

Взимаш домейна, вадиш му ип-тата, намираш на кои ип-та тече стрийм, сканираш тези ип-та за отворени портове, вадиш отворените портове, шибваш ги в nmap, проверяваш за филтрите, махаш филтрите, намираш нова хд, вадиш стрийма и пускаш БЕЗПЛАТНО и гледаш

След което следват въпросите - а какво е ип, какво е стрийм, какво е "сканираш за отворени портове", какво е nmap, какво е филтър (за цигари ли става дума), как да махна филтъра :) Познаваме си хората :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попитаха ме как се гледа от там - отговарям как

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, mcmlxx написа:

Попитаха ме как се гледа от там - отговарям как

Я направи ВИДЕОУРОК  за това което си казал, че така е по лесно да се научим :brickwall:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, winku написа:

Я направи ВИДЕОУРОК  за това което си казал, че така е по лесно да се научим :brickwall:

И като го направя после колко дълго мислите, че ще гледате от там? Точно за два дни дупката ще бъде закърпена. Не, благодаря, казал съм достатъчно - всеки има глава на раменете си - да чете, да пробва, да не става, после пак да чете, пак да пробва - докато се получат нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм казал че видеото трябва да е конкретно за този домейн, а моето е само една идея, нищо лично :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   14 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...