Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 час, lambo19 написа:

Как става гледането на каналите с кой плеър .

http://acestream.org/

Теглиш, инсталираш, отваряш и избираш опцията да добавиш външна връзка или както там са го превели на български, поставяш един от линковете, натискаш плей и се молиш да тръгне.

ОБАЧЕ аз не бих си губил времето с линовете от тук, щото повечето работят няколко часа и са аут, с което искам да кажа на публикувашите - Благодаря за линковете но хора има ли смисъл от това на ден пои 20 пъти да теглим плейлисти?

преди 1 час, mcmlxx написа:

С мерак

[Portal]:

Затвори скритото съдържание

mac.rar 1 kB · 9 изтегляния

9a8b7cAdBeCf6g5h4iDjEkFl3m2n1o

Великан, барем да беше дал правилна парола за този архив.

преди 47 минути, rommel75 написа:

Не всичко което Доктора публикува е готово за гледане -иска и малко четене +да потърсиш във нета-както са казали старите хора "Не всичко което лети става за ядене"

И ти не можа да дадеш на човека поне един линк където да прочете каквото трябва?
Простотията в по "Територията" расте с огромни темпове!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои уж активни до 20-та но не работят,други до 19-та работят .Може и аз да се бъркам нещо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Bubbles написа:

Да беше я разгледал и тогава да пишеш простотии - естествено, че не е правилната - имаш глава на раменете си да я преправиш - ако дам истинската парола - точно до два часа всички мак адреси ще са в целия интернет.

където да прочете каквото трябва?

Има да чете - цели три теми от поне пет години насам, как става гледането на мултикаст асдреси. Мултикаст адресите съм ги постнал за такива, дето сканират като луди - да не се мъчат по прокси сървърите и да заемат и без това ограничените кънекции.

щото повечето работят няколко часа и са аут,

Повечето работят с ГОДИНИ , но явно само ти не си успял да ги подкараш

Айде със здраве - ВЕЛИКАНЕ!!!

преди 6 минути, duhh47 написа:

Някои уж активни до 20-та но не работят,други до 19-та работят .Може и аз да се бъркам нещо...

как е новия им домейн?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко започва добре когато завършва добре, другият път по голяма сложност да поривът малко повечко

rar.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, mcmlxx написа:

Да беше я разгледал и тогава да пишеш простотии - естествено, че не е правилната - имаш глава на раменете си да я преправиш - ако дам истинската парола - точно до два часа всички мак адреси ще са в целия интернет.

Има да чете - цели три теми от поне пет години насам, как става гледането на мултикаст асдреси. Мултикаст адресите съм ги постнал за такива, дето сканират като луди - да не се мъчат по прокси сървърите и да заемат и без това ограничените кънекции.

Повечето работят с ГОДИНИ , но явно само ти не си успял да ги подкараш

Айде със здраве - ВЕЛИКАНЕ!!!

как е новия им домейн?

За паролата ок, не се сетих.

За останалото - Можеше да дадеш линк на човека към тия теми вместо да му отговаряш по такъв начин, грозно е.

ИИИ повечето от линковете които съм пробвал от тук рядко работят повече от ден два...
...можеби тези с подобните на твоята парола да са дълго работещите за които говориш, ще ги пробвам пък ще се види. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Bubbles написа:

Можеше да дадеш линк на човека към тия теми вместо да му отговаряш по такъв начин, грозно е.

Изобщо не е грозно - едно и също се повтаря вече 10 години - едни и същи хора, с едни и същи въпроси....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, woobu написа:

Всичко започва добре когато завършва добре, другият път по голяма сложност да поривът малко повечко

rar.png

Тоя път ме измъчи малко но все пак успях да го отворя и аз :) Къде са комболистите обаче?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, barito написа:

комболистите

Специално в този портал е безсмислено да ги качвам , защото сменя паролите при всяко следващо влизане с генерираната листа. След като имате домейна и порта на портала, както и мак адреса , лесно може да си генерирате листата сами с този tool:

https://xtream-editor.com/en/tutorials/pro_magconverter

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Bubbles написа:

http://acestream.org/

Теглиш, инсталираш, отваряш и избираш опцията да добавиш външна връзка или както там са го превели на български, поставяш един от линковете, натискаш плей и се молиш да тръгне.

ОБАЧЕ аз не бих си губил времето с линовете от тук, щото повечето работят няколко часа и са аут, с което искам да кажа на публикувашите - Благодаря за линковете но хора има ли смисъл от това на ден пои 20 пъти да теглим плейлисти?

И ти не можа да дадеш на човека поне един линк където да прочете каквото трябва?
Простотията в по "Територията" расте с огромни темпове!

Ами темата започва от 1до 317 стр. ако си направи труда да прочете щеше да открие поне половината от това което му е нужно -назад е писано,писано а има и други форуми наши и чужди където пише всичко само четене му е майката ама нейса -на готово е най-сладко -а някоя листа със 500 канала +някой лев да му дам а неще ли ? 

на мен лично ми трябваше 3 месеца четене,питане-проба-грешка тестване и всичко каквото се сетиш за да постигна някакви резултати във тая среда а това което знам е нищо във сравнение със това което е така че за един ден спец няма да стане освен ако не е Айнщайн или „Wind Tunnel“

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, xXxtremeboy написа:

netflexa ми дава network error и неще да запали

netflexx вече са черната перла и са ето тук:

http://blackpearl-ip.com:9600/c/

Но нещо човъркат по защитата си и скоро няма да могат да се гледат по познатия начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, rommel75 написа:

Ами темата започва от 1до 317 стр. ако си направи труда да прочете щеше да открие поне половината от това което му е нужно -назад е писано,писано а има и други форуми наши и чужди където пише всичко само четене му е майката ама нейса -на готово е най-сладко -а някоя листа със 500 канала +някой лев да му дам а неще ли ? 

на мен лично ми трябваше 3 месеца четене,питане-проба-грешка тестване и всичко каквото се сетиш за да постигна някакви резултати във тая среда а това което знам е нищо във сравнение със това което е така че за един ден спец няма да стане освен ако не е Айнщайн или „Wind Tunnel“

Ясно е че за ден специалист няма как да станеш, нито е възможно да напишеше 300 страници в един пост, но пък нищо не ти пречи дадеш поне малка насока, ся всеки започва от някъде, но пък тези които знаят нищо няма да им стане да ударят едно рамо, линк, две-три думи по въпроса, е повече от нищо. :)

П.П.
Ако ще раздаваш пари казвай да се редя на опашката. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Bubbles написа:

Ясно е че за ден специалист няма как да станеш, нито е възможно да напишеше 300 страници в един пост, но пък нищо не ти пречи дадеш поне малка насока, ся всеки започва от някъде, но пък тези които знаят нищо няма да им стане да ударят едно рамо, линк, две-три думи по въпроса, е повече от нищо. :)

П.П.
Ако ще раздаваш пари казвай да се редя на опашката. :lol6:

насоката ти е дадена никой не публикува ип и порт

целта е който си го намери да погледа малко докато админ не се усети да си пооправи защитата тоест да не се вижда публично а само за абонати към конкретен тип мрежа или там каквото си измисли

това е само пренос за към другите не е официален свободен вариант под GPL лиценз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, woobu написа:

насоката ти е дадена никой не публикува ип и порт

целта е който си го намери да погледа малко докато админ не се усети да си пооправи защитата тоест да не се вижда публично а само за абонати към конкретен тип мрежа или там каквото си измисли

това е само пренос за към другите не е официален свободен вариант под GPL лиценз

Насока? Аз несъм искал насока, коментирам отношението към друг потребител който очевидно е съвсем бос в областта и попитам как стават работата.

А ако визираш въпроса ми за паролата, мда насоката си я получих и даже благодарих.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Bubbles написа:

Насока? Аз несъм искал насока, коментирам отношението към друг потребител който очевидно е съвсем бос в областта и попитам как стават работата.

А ако визираш въпроса ми за паролата, мда насоката си я получих и даже благодарих.

то и аз чета и не разбирам български, даже и гугъл транслатора не го е разбрал правилно

просто си спамя нищо не ми пречи все пак посещаваме свободен форум😀

nasoka.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички! Търся руска листа с много канали за Да Плеър (и прочие)! Благодаря предварително на всички които могат да ми помогнат! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, NO NAME :P написа:

Здравейте на всички! Търся руска листа с много канали за Да Плеър (и прочие)! Благодаря предварително на всички които могат да ми помогнат! :)

тая ще свърши работа

https://pastebin.com/raw/6RCVW1Sv

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Bubbles написа:

коментирам отношението към друг потребител

Айде стига с това отношение, на този потребител са му дадени насоки още от преди много време и то точно тук в тази тема. Не спря да иска наготово листи по всички форуми - то не беше Cinemax HD, то не беше NOVA HD, то не беше какво ли не. Има лични съобщения - аз не съм отказал на никого помощ, когато ми е поискана както трябва и , разбира се, ако знам отговорите. Всичко, което се публикува тук, ако не е закрито по някакъв начин, ще издържи точно:

преди 7 часа, Bubbles написа:

няколко часа и са аут, с което искам да кажа на публикувашите - Благодаря за линковете но хора има ли смисъл от това на ден пои 20 пъти да теглим плейлисти?

както е казал един ВЕЛИКАН малко по-горе в темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, mcmlxx написа:

и , разбира се, ако знам отговорите.

АБе знаеш ги ти отговорите,ама рядко ги споделяш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, NO NAME :P написа:

Нещо не тръгват...

то върви ама - и пише какво да направиш за да гледаш

bandicam 2019-09-22 21-50-36-080.jpg

преди 11 минути, barito написа:

АБе знаеш ги ти отговорите,ама рядко ги споделяш

Доктора може да ги знае но както беше писал във по ранни въпроси за разни портали и други неща който са питали -там той е писал -че този който иска помощ трябва да го попита коректно на лични !!!-да знае какво точно иска - и ако той реши ще му отговори ако знае отговора -така че той не е длъжен на всеки един да отговаря и помага -защото съм 100 % сигурен че има такива който направо от вратата за краката -но така не стават нещата а и има много който като питат -питат за готови листи за гледане и след 2-3 дни хоп и листата я видиш във нета публично лепната  да може да умре по бързо и след това всичко на ново започва се питане "Може ли Nova HD и MaxSport 1,2,3  на лично за лично ползване " но нали се сещаш че акто ти даде 4-5 канала той ти е дал целия лист -така да се каже не става така за съжаление защото този който ти я дал се е трудил за да я има и да си гледа а ти я съсипваш буквално за нула време -не казвам че всички са такива но голяма част правят точно това или не си правят труда да прочете поне малко и след това да иска и пита .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, woobu написа:

мухлясват херметически затворени флашки хващат доста голям окис😀

скоро беше - извадих едно прокси от 2015-а от долапа, пуснах го - работи си...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

браво, ето и за пича със синемакс високо качество за всекиго по нещичко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   4 потребители

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...