Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ами честно казано мисля че не е чак толкова сложно колкото го изкарвате :) Просто трябва да копирам кода на маг то м3у да му побавя зареждане на листа с мак адреси и още малко глезориики и мисля че нещата ще се случат. А това, че някой си го е направил вече и си го ползва .... да е жив и здрав, но според мен изглежда простичко 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ceckod написа:

Ами честно казано мисля че не е чак толкова сложно колкото го изкарвате :) Просто трябва да копирам кода на маг то м3у да му побавя зареждане на листа с мак адреси и още малко глезориики и мисля че нещата ще се случат. А това, че някой си го е направил вече и си го ползва .... да е жив и здрав, но според мен изглежда простичко 

сигурно си прав, защо им се молиш да ти го дадат след като сам можеш и не им покажеш кой командва парада:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да ви отвлека малко от тия неща.

Да попитам сведущите - какво е станало със сайта на Globalmedia /GCN/ - знаете ли?

Някои хора разправят, че това виси на страницата им още от юни месец т.г.

http://www.globalmedia.bg

We’ll be back soon!

Sorry for the inconvenience but we’re performing some maintenance at the moment. If you need to you can always contact us, otherwise we’ll be back online shortly!

— The Team

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Borislav Atanasov Georgiev написа:

Може ли да споделите кои портали от споделените назад в темата все още работя.БЛАГОДАРЯ.

Всички с изключение на netflexx и landiptv

преди 24 минути, ceckod написа:

не е чак толкова сложно колкото го изкарвате

Ама изобщо не е, кой го изкарва сложно....... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

forever.moppie?

ksportiptv?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, garigan написа:

forever.moppie?

ksportiptv?

Попитали стария лорд Джон: "Как е Вашата подагра, сър?"

"А, тя си е много добре. Аз съм зле..."

:)

Та и тия портали са добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ceckod написа:

Цеко, изглежда разбираш от тия работи, поне така както си го написал , наистина изглежда фасулска работа. Аз ти предлагам като го напишеш кода и като направиш нещо работещо да сканира и да вади реални мак адреси - ела и го сподели с всички тук и даже във всички други форуми.  Сам видя колко е гадно да поискаш нещо и никой да не ти дава дори и грам информация, нали? За това - напиши го и ела и го изпльоскай тука - да се накефим ВСИЧКИ!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като го постна тук сети се, че ще накарат някой админ да го премахне :) аз ще го изтропам във всички форуми дето имам рег с описание кое как се прави и с подробен списък на всички български иптв каде легални каде не легални ;) споко. Ще го направя само заради това, че ние Българите сме адски ама адски стиснати и винаги когато някой поиска нещо се започва едно ..... ама то ... никой няма да ти го даде ..... бля бля бля.  Снощи например потребител от сръбския форум пусна бета на един сканер които много скоро ще е публик..... Момчето каза, че ще пусне орязана версия за публик и пълната за ВИП :) Така, че господа АЗ имам какво да гледам правя всичко от любопитсво имам Безплатен : Фюжън с не ограничен брой устройства, Безплател : ТВ ГО също с неограничен брой и А1 който е до 5 устройства също безплатен както и HBO GO и Нетфликс . Не се хваля изреждам на хората които си мислят, че едва ли не без тяхна помощ света свършва .... Сори пичове земята не се върти около вас. Айде със здраве и много скоро ще добавя в подписа си новия сканер ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, ceckod написа:

Като го постна тук сети се, че ще накарат някой админ да го премахне :) аз ще го изтропам във всички форуми дето имам рег с описание кое как се прави и с подробен списък на всички български иптв каде легални каде не легални ;) споко. Ще го направя само заради това, че ние Българите сме адски ама адски стиснати и винаги когато някой поиска нещо се започва едно ..... ама то ... никой няма да ти го даде ..... бля бля бля.  Снощи например потребител от сръбския форум пусна бета на един сканер които много скоро ще е публик..... Момчето каза, че ще пусне орязана версия за публик и пълната за ВИП :) Така, че господа АЗ имам какво да гледам правя всичко от любопитсво имам Безплатен : Фюжън с не ограничен брой устройства, Безплател : ТВ ГО също с неограничен брой и А1 който е до 5 устройства също безплатен както и HBO GO и Нетфликс . Не се хваля изреждам на хората които си мислят, че едва ли не без тяхна помощ света свършва .... Сори пичове земята не се върти около вас. Айде със здраве и много скоро ще добавя в подписа си новия сканер ;)

няма безплатен обяд както и неограничен фюжън и други безплатни благинки, тука виж някой не си плати или изтече договора и хоп пито платено:)

а тоя в султана не му вервай много много, виж да не те пита как се прави конфиг за опънбулет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mac skener za Stalker imaju samo VIP članovi, oni između sebe podele.

... ма кво ли се занимавам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за безплатния обяд в моя случай има могат да ми прекъснат достъпа само ако закрият някой от по-горе изброените ;)  сложно е за обяснение всичко е легално и мога да ти гарантирам, че докато предлагат тези услуги ще се възползвам от тях абсолютно безплатно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Ином написа:

Mac skener za Stalker imaju samo VIP članovi, oni između sebe podele.

... ма кво ли се занимавам...

много е добър само където не можел да набара супремехостинг, по добре си платете там вика:)

преди 2 минути, ceckod написа:

Ами за безплатния обяд в моя случай има могат да ми прекъснат достъпа само ако закрият някой от по-горе изброените ;)  сложно е за обяснение всичко е легално и мога да ти гарантирам, че докато предлагат тези услуги ще се възползвам от тях абсолютно безплатно.

заеби ги тия, с това качество давай почвай софта че нямам търпение да го пробвам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, woobu написа:

по добре си платете там вика

Четох го преди малко и ревах от смях :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе кво въртите хората че било лесно да се направи такъв скенер, бутнах туй онуй уж се получи влязох вътре но не мога да гледам тиливизия?

къде бъркам и аз не знам май ще изчакам някой да го направи вместо да се мъча:)

oh-portalce.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, woobu написа:

абе кво въртите хората че било лесно да се направи такъв скенер, бутнах туй онуй уж се получи влязох вътре но не мога да гледам тиливизия?

къде бъркам и аз не знам май ще изчакам някой да го направи вместо да се мъча:)

oh-portalce.png

Погледна ли за всеки случай кода на mag to m3u, щях да напиша mp3? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, ceckod написа:

каде

След като видях това, няма какво да говоря повече. Дано с кода да ти се получи по-добре. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, ceckod написа:

правя всичко от любопитсво

Още един дето има всичко и прави всичко от любопитство. От много любопитни не остана stalker неотворен, прокси неразпиляно и флусоници нехакнати! Леймъри! Айде дай си всички безплатни листи, от които гледаш тук на нас и ние да погледаме. И с подробни инструкции как го правиш - да се научим и ние, какво ще кажеш, м? Ще ни бъде на всички интересно да се научим как стават работите с:

преди 16 часа, woobu написа:

Безплатен : Фюжън с не ограничен брой устройства, Безплател : ТВ ГО също с неограничен брой и А1 който е до 5 устройства също безплатен както и HBO GO и Нетфликс .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Максимумът брой TV Go кънекции на акаунт е 8 (осем) и ги пускат само на офиси на Виваком по места. Даже шефът на Виваком няма други акаунти. Това го знам, защото съм виждал конфиг файла и съм говорил с един от админите.

Другите глупости изобщо няма да ги коментирам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, niki7989 написа:

Много добри портали.

A и  landiptv си работи и листите му също.

http://ni.qipo.live:8080/c/

Да - от днес вече и той работи. Бавно се връщат нещата по старому....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, mcmlxx написа:

[Portals:]

Затвори скритото съдържание

3.rar 2 kB · 8 изтегляния

9h8g7f6e5d4c3b2a1AhBgCfDeEdFcGbHa

не дойде ли моето време да сложа супер паролата

паролата е същата като на предният ти портал

EnCt2ac6acb9b22357acb55e06882f3b914306f35cb0aac6acb9b22357acb55e06882seteVllbsAJ
22Woxn12qj+MnRBOkA0XzOEivniZ50s32b8NsIwEmS

Decrypt it at https://encipher.it

само дето съм добавил 2 големи букви някъде

или общо взето който знае старата парола за генериране на da player може да си го отвори без да се мъчи:)

9 хиляди + 2 хиляди гениптв

хайде нека личните съобщения започнат сега😂

royal.rar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...