Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 минута, woobu написа:

Има и други теми за писане като идиотчетата там и подобни пишеш си каквото душицата сака и нямаш ядове, в момента с тези писаници пречите на хората да си намерят това което търсят.

ПС. и дойде тука да се оплакваш че чепът на някой си е останал в матрицата на новият кюлед и няма оправия?:)

Ти нещо  не си разбрал. Аз има лг олед  c8.   И не виждам къде съм се оплаквл от тв.  Дали ми харесва на мен или не .... това е друг въпрос.  Аз казвам,че Ти и по-голямата част от тук не може да гледате с такова качество каквото гледам аз./ особено за   uhd  програми/.   Нъл Тъй ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, valseat написа:

Ти нещо  не си разбрал. Аз има лг олед  c8.   И не виждам къде съм се оплаквл от тв.  Дали ми харесва на мен или не .... това е друг въпрос.  Аз казвам,че Ти и по-голямата част от тук не може да гледате с такова качество каквото гледам аз./ особено за   uhd  програми/.   Нъл Тъй ?

Велик си ти!!!  Между другото й C 9 излезе.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, valseat написа:

Аз бях специалист бе / ходил по соц.страните/....да обяснявам кое как става  на радиостанциите.

Е какво лошо има от това ,че съм гледал преди теб телевизия?  Може да научиш много неща. 

Докторе с playlistfinder:

По скоро си ги копирал от  https://vk.com/playlistfinder

А там са от 3 дни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, valseat написа:

с такова качество каквото гледам аз./ особено за   uhd  програми/

хахахах - по-голяма тъпотия не бях чел, честно.... Ти от къде знаеш, НИЕ какво и с КАКВО го гледаме, бе човек... Темата е за онлайн телевизия - това, че сме тук, не означава, че нямаме техниката, с която ти парадираш... а може би и по-добра.... Айде аман от комплексари

преди 8 минути, kamarashki написа:

А там са от 3 дни

Естествено, че ще е там. Това, с което той сканира е троянец, който директно снася цялата информация на съответното място, а именно - vk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами Док, аз мисля/ защото си казвал,че не се интересуваш от телевизия/,,,че нямаш такъв телевизор, муз.уредба... и такива неща.При теб явно е важно да се вижда нещо/ ако е шаренко и цветно още по-добре/.

преди 24 минути, kamarashki написа:

А там са от 3 дни

a   бе я провери.....кога аз съм ги пуснал?..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако е шаренко и цветно още по-добре

Къде ти - аз съм с "Опера" още, нъл ти казах ! Айде стига тъпотии , че оспамихме темата. Далече си от истината и то много. Тези стриймове, които ти сканираш и хващаш са "нещо шаренко и цветно". Идея си нямаш за какво всъщност става въпрос при истинска, качествена ИПТВ. Но ти едва ли някога ще разбереш... uhd - хахах - ниe гледаме вече 8к - пусната от другия край на света, там където твоята чинийка няма поглед....NHK 8k UHD 4320 - това е телевизията , която в момента единствена в света излъчва, но това е бъдещето на телевизията. А за тест - ето ти youtube Перу 8к:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Это наверное самое красивое видео на ютюб

Аз бих избрал този линк!

Погледнете коментарите под клипа,те сами говорят за себе си.

А за морзовата азбука бих написал така.

ЩЩД. Който е бил радист знае какво означават. Такива спорове са безмислени.

#EXTINF:-1 tvg-logo="" group-title="MUSICA",HQM POP
https://livelist01.yowi.tv/lista/e254a962539d318dca0a948fdb484e90eb649b4e/index-v1-a1.m3u8

#EXTINF:-1 tvg-logo="" group-title="MUSICA",HQM DANCE
https://livelist01.yowi.tv/lista/a636df582c762a380b1eb1673f79e50489365e28/index-v1-a1.m3u8

#EXTINF:-1 tvg-logo="" group-title="MUSICA",HQM BALADAS
https://livelist01.yowi.tv/lista/60bbd07a82cd6bd1f18b4958f9c1b25bbb7b71d7/index-v1-a1.m3u8

#EXTINF:-1 tvg-logo="" group-title="MUSICA",HQM HIP-HOP
https://livelist01.yowi.tv/lista/385bdb9ae50740e41f3b370220c6b02e821f0131/index-v1-a1.m3u8

#EXTINF:-1 tvg-logo="" group-title="MUSICA",HQM LATIN
https://livelist01.yowi.tv/lista/beb3dc68b9581e926f166d498fa18fceac8eb346/index-v1-a1.m3u8

#EXTINF:-1 tvg-logo="" group-title="MUSICA",HQM ARABIC
https://livelist01.yowi.tv/lista/085621509a36c91822a2066f4f3fa8a5795b27fa/index-v1-a1.m3u8

#EXTINF:-1 tvg-logo="" group-title="MUSICA",HQM ROCK
https://livelist01.yowi.tv/lista/baad6b53816641b85a08541261199f6613d111d4/index-v1-a1.m3u8

.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

търся тия дама убавци ама със превод на бг. - че да си припомня доброто старо време когато бях малък това ми беше номер едно филмче за децата -Призраци в блока / Spuk im Hochhaus

https://www.vbox7.com/play:178fa7a0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, rommel75 написа:

търся тия дама убавци ама със превод на бг. - че да си припомня доброто старо време когато бях малък това ми беше номер едно филмче за децата -Призраци в блока / Spuk im Hochhaus

https://www.vbox7.com/play:178fa7a0

Няма превод... никой няма старите записи от БНТ, освен ако не се излъжат да ги метнат на някоя от местните /локални/ телевизии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, mcmlxx написа:

Къде ти - аз съм с "Опера" още, нъл ти казах ! Айде стига тъпотии , че оспамихме темата. Далече си от истината и то много. Тези стриймове, които ти сканираш и хващаш са "нещо шаренко и цветно". Идея си нямаш за какво всъщност става въпрос при истинска, качествена ИПТВ. Но ти едва ли някога ще разбереш... uhd - хахах - ниe гледаме вече 8к - пусната от другия край на света, там където твоята чинийка няма поглед....NHK 8k UHD 4320 - това е телевизията , която в момента единствена в света излъчва, но това е бъдещето на телевизията. А за тест - ето ти youtube Перу 8к:

Не 8, а 8000к да пуснат телевизия, като излъчват само бичи л*йна /bullshits/ по тях - за какво да ги гледаш?

Хората по елитните торент тракери дават по 600 долара за филм на видеокасета в e-bay, после го рипват, превеждат го на английски и го качват да го гледат всички... SD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Ином написа:

Не 8, а 8000к да пуснат телевизия, като излъчват само бичи л*йна /bullshits/ по тях - за какво да ги гледаш?

Хората по елит

преди 4 часа, Ином написа:

Хората по елитните торент тракери дават по 600 долара за филм на видеокасета в e-bay, после го рипват, превеждат го на английски и го качват да го гледат всички... SD

преди 12 часа, mcmlxx написа:

ните торент тракери дават по 600 долара за филм на видеокасета в e-bay, после го рипват, превеждат го на английски и го качват да го гледат всички... SD

преди 12 часа, mcmlxx написа:

Информацията за NHK 8к я знам преди повече от година и то с подробности/ поствал съм я в сат. форуми/. Вярно е че Япония е далече за моята чинийка. Ама италианците са близооо :)

RAI 8K  през 2020 г.
Италианската обществена телевизия Rai ще излъчи 8K съдържание през 2020 г., като се започне с Олимпийските игри в Токио, което го прави първият телевизионен оператор в Европа, която ще се използва тази технология.
RAI планира да излъчи цялата програма на Олимпийските игри в 8K в сътрудничество с Япония NHK.

1_0_1_11FA_2B5C_13E_820000_0_0_0_20191016073103.jpg

1_0_1_44D_238C_13E_820000_0_0_0_20191016072831.jpg

1_0_1_44F_238C_13E_820000_0_0_0_20191016072624.jpg

1_0_1_450_238C_13E_820000_0_0_0_20191016073305.jpg

1_0_1_450_238C_13E_820000_0_0_0_20191016073548.jpg

1_0_1_835_64_13E_820000_0_0_0_20191016072748.jpg

1_0_1F_2_40B_1_C00000_0_0_0_20191016073839.jpg

1_0_1F_7D0_449_1_C00000_0_0_0_20191016074101.jpg

1_0_1F_30DE_413_1_C00000_0_0_0_20191016073938.jpg

1_0_1F_113D_2AF8_13E_820000_0_0_0_20191016073011.jpg

1_0_1F_183A_40B_1_C00000_0_0_0_20191016073803.jpg

1_0_1F_307A_3F5_1_C00000_0_0_0_20191016080129.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@valesat

Май не си разбрал това, което съм написал. Няма да цитирам огромните снимки.

Моята поанта е, че е важно _съдържанието_ на канала, а не да ти изглежда много добре на последния модел телевизор в хола.

По същата причина блуреите на последните американски киноговна ги има навсякъде по всички публични тракери, а читавите филми ги има в затворени тракери като Карагарга и Синемагедон и никога не ги дават по каналите с 4/8/16/32к.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимчици всеки може да качва:

Стрийм дай, не снимки от телевизора си...

TravelXP4K.png

Partys.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Ином написа:

@valesat

Май не си разбрал това, което съм написал. Няма да цитирам огромните снимки.

Моята поанта е, че е важно _съдържанието_ на канала, а не да ти изглежда много добре на последния модел телевизор в хола.

По същата причина блуреите на последните американски киноговна ги има навсякъде по всички публични тракери, а читавите филми ги има в затворени тракери като Карагарга и Синемагедон и никога не ги дават по каналите с 4/8/16/32к.

Къде си тръгнал? - той е обяснявал на радиостанциите на времето. Само те, дали са го разбрали не знам. Сега може да обясни и на тракерите или пък на крекерите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, mcmlxx написа:

Снимчици всеки може да качва:

Затвори скритото съдържание

Стрийм дай, не снимки от телевизора си...

TravelXP4K.png

Partys.png

Ко, ко каза? Това с каква поляризация беше?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз щях да ви засенча с 4к 3д ххх, и после да ви пратя на 4д кино, но администрацията ще ме накаже

не искам да съм така:)

bobi79.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мда, малка утеха е, че този порт поне не се вижда от чужбина....Дано поне админите се усетят най-накрая и я спрат тази тъпня , пусната по този начин....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, mcmlxx написа:

мда, малка утеха е, че този порт поне не се вижда от чужбина....Дано поне админите се усетят най-накрая и я спрат тази тъпня , пусната по този начин....

като го напънат братята скоро време пак ще има рев по форумите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще трябва доста да се потрудят защото в бг трафика е скъп ако беше отворено за чужбина да беше заминало до сега 100 пъти ама.. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не знам кой е тоя Бюлент, но е хубаво, че порта не се вижда от чужбина.

Ама пък от друга страна, педолините не спят и като нищо могат да подпукат каналите през някое местно бг порталченце :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...