Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 45 минути, boboid написа:

Portal:

Покажи скритото съдържание

m.rddxc.com - BG chan + VOD

Имената на наш алпинист - 21 април 1984

m.rddxc.00.rar 384 B · 20 изтегляния

При мен не работи бг каналите,при вас така ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Ином написа:

Абе не знам кой е тоя Бюлент, но е хубаво, че порта не се вижда от чужбина.

Ама пък от друга страна, педолините не спят и като нищо могат да подпукат каналите през някое местно бг порталченце :)

Хайде започнаха да сменят ID-тата скоро ще гледат само това:
http://prntscr.com/pkiiop

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, kaspian написа:

Хайде започнаха да сменят ID-тата скоро ще гледат само това:
http://prntscr.com/pkiiop

това на били хлапето листата ли:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Ином написа:

Абе не знам кой е тоя Бюлент, но е хубаво, че порта не се вижда от чужбина.

Ама пък от друга страна, педолините не спят и като нищо могат да подпукат каналите през някое местно бг порталченце :)

знаеш го -скоро се чудеше че върви но доста от каналите са променени - е сега даже по стария начин не се гледат 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тенденцията е да се премахне безплатното и да остане само платеното:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз пускам само  шотове на нови 4к канали ,които мога да гледам а .... вие ще си намерите стриймове .))

1571324165_tmp_1_0_1F_259_C418_16E_A00000_0_0_0_20191017175315.jpg

1571324239_tmp_1_0_1F_259_C418_16E_A00000_0_0_0_20191017175328.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, valseat написа:

Aз пускам само  шотове на нови 4к канали ,които мога да гледам а .... вие ще си намерите стриймове .))

1571324165_tmp_1_0_1F_259_C418_16E_A00000_0_0_0_20191017175315.jpg

1571324239_tmp_1_0_1F_259_C418_16E_A00000_0_0_0_20191017175328.jpg

Ей... луд умора няма. Hе разбра ли, че на никой не ми пука какво гледаш и с какво гледаш а...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, valseat написа:

що не снима и телевизорът да се посмеем малко все още е бледо изображението на чепът от предният канал, не е изветрело😀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tи пак си се смей ..... и аз се смея като гледам Меси / испанското/ и Салах/английското /.. в 4к.

1_0_1_11F9_2B5C_13E_820000_0_0_0_20191017183744.jpg

1_0_1_836_64_13E_820000_0_0_0_20191017183855.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, valseat написа:

Tи пак си се смей ..... и аз се смея като гледам Меси / испанското/ и Салах/английското /.. в 4к.

A NOVA в 4K имаш ли?

Майсторе къде изчезна да не я търсиш на Сателита?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, niki7989 написа:

A NOVA в 4K имаш ли?

Майсторе къде изчезна да не я търсиш на Сателита?

Уточнявай коя nova tv?.  Защото аз гледам още десетина нови тв. Ако става въпрос за бг. нова тв....нея  я гледам директно от студиото,защото живея близо до летището.😄

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, valseat написа:

Ако става въпрос за бг. нова тв....нея  я гледам директно от студиото,защото живея близо до летището.😄

Признай си, че имаш една лично твоя 4к камера в самото студио и дай нейното ip и порт, да погледаме и ние малко да оплакнем очите с тъпа тв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Ином написа:

Признай си, че имаш една лично твоя 4к камера в самото студио и дай нейното ip и порт, да погледаме и ние малко да оплакнем очите с тъпа тв.

Имам 4к камера - Гала ми я подари за рожденният ден ама не и знам ip-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, valseat написа:

Къде ги гледаш, дай и ние да погледаме ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Krasimir Valchev написа:

Къде ги гледаш, дай и ние да погледаме ....

Ако става въпрос  за мачове. Полският канал Canal+4kUltraHd  предава мачове/ директно и на запис мачове от английското и испанското първенство/. Не всички мачове,но най-интересните ги предава директно. RTL UHD предава мачове на  нац. отбор на Германия и някои мачове от Лига Европа с участието на немски отбори. RAI4K  рядко дава мачове/ само някои финали/.Има други 4к канали/ италиански,немски,френски,английски и др./, които предават мачове от всякакви първенства но за да се гледат трябва да се плаща. / поне аз не мога да ги гледам  без пари/. Всичко това е от сателити.  И най-интересното е че за да разкодирам тези канали/ всичките са кодирани/.... използвам  свободни сървъри от интернет/ има много/.... които разкодират каналите/ така наречения ;шеринг;/. Но всичко е с образователна цел.:)

1-0-1-F-113-D-2-AF8-13-E-820000-0-0-0-20190930215603.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, valseat написа:

Ако става въпрос  за мачове. Полският канал Canal+4kUltraHd  предава мачове/ директно и на запис мачове от английското и испанското първенство/. Не всички мачове,но най-интересните ги предава директно. RTL UHD предава мачове на  нац. отбор на Германия и някои мачове от Лига Европа с участието на немски отбори. RAI4K  рядко дава мачове/ само някои финали/.Има други 4к канали/ италиански,немски,френски,английски и др./, които предават мачове от всякакви първенства но за да се гледат трябва да се плаща. / поне аз не мога да ги гледам  без пари/. Всичко това е от сателити.  И най-интересното е че за да разкодирам тези канали/ всичките са кодирани/.... използвам  свободни сървъри от интернет/ има много/.... които разкодират каналите/ така наречения ;шеринг;/. Но всичко е с образователна цел.:)

1-0-1-F-113-D-2-AF8-13-E-820000-0-0-0-20190930215603.jpg

Аз съм доста образован, всички тези ги гледам, но идеята ми е да гледам английски мачове 4К поне с английски коментар или без коментар, което за сега не е възможно.... освен фийдовете, които не се хващат с моята чиния от моята дестинация ...... както и да е, ще си ги гледаме от булсата .... :)   аааа и явно съм расист, щом искам да си гледам на 4К на моя си език ........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Световното като го даваха, турците бяха пуснали TRT 4k безплатно. Ами не съм го пипнАл. Всичките мачове - с турски коментар. Ми thanks, but no thanks. :) Някои оператори пускаха тогава TRT и българския коментар, който изоставаше с по 30 секунди до 2 минути. Беше, както казва един приятел, феерично :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Krasimir Valchev написа:

Аз съм доста образован, всички тези ги гледам, но идеята ми е да гледам английски мачове 4К поне с английски коментар или без коментар, което за сега не е възможно.... освен фийдовете, които не се хващат с моята чиния от моята дестинация ...... както и да е, ще си ги гледаме от булсата .... :)   аааа и явно съм расист, щом искам да си гледам на 4К на моя си език ........

Ако беше си платил ВИП на Калдата сега нямаше да имаше тия проблеми няма сателити чинии на всякъде по-посвета канала има коментатори на анг и скандинавски а може и да изключиш да върви само трасето.

Screenshot - 18_10_2019 г 002.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май най-добре е да гледаме мачове и формула 1 без коментатори. Футболните коментатори по диемите по скоро дразнят, би било по-добре да не коментират а да поднасят някаква информация, даже и клюки. Аз гледам мача сам виждам положението, той иска да ме убеди в обратното, ай мерси ........ :)

преди 3 минути, Pifi Pedolino написа:

Ако беше си платил ВИП на Калдата сега нямаше да имаше тия проблеми няма сателити чинии на всякъде по-посвета канала има коментатори на анг и скандинавски а може и да изключиш да върви само трасето.

Screenshot - 18_10_2019 г 002.png

Пифи, този го имам, не знаех, че може без коментар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, valseat написа:

Уточнявай коя nova tv?.  Защото аз гледам още десетина нови тв. Ако става въпрос за бг. нова тв....нея  я гледам директно от студиото,защото живея близо до летището.😄

Не искаме нов Белгиец. И той се хвалеше. А ти, докато не пуснеш фийдовете, до един, не ставаш. Ама не тези на сателита - те са лесни и всеки пиратски оператор вече ги гледа. Дай онези, които не падат от небето! 

п.с. ти май никога не си виждал сигнал от извора от където взимат всички оператори. 8-12 мегабита за SD, 30 мегабита за Full HD и 80 за 4K са нещо, което ти никога няма да видиш с чинията.

А и съм сигурен, че нямаш дори добрите шеринги, например Скай Италия и Скай Англия, като за начало. Хайде отивай да DX-ваш някъде другаде.

преди 11 часа, Krasimir Valchev написа:

Има, по IP ако знаеш къде да търсиш. Даже селските БГ мачове трета лига имат фийдове по ИП. Пифи е дал детската версия на истинския сигнал а Вальо със Сеата е дал бебешката от чинията си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, Krasimir Valchev написа:

Май най-добре е да гледаме мачове и формула 1 без коментатори. Футболните коментатори по диемите по скоро дразнят, би било по-добре да не коментират а да поднасят някаква информация, даже и клюки. Аз гледам мача сам виждам положението, той иска да ме убеди в обратното, ай мерси ........ :)

Пифи, този го имам, не знаех, че може без коментар.

Така е защото по време на мача залага и се чува как чука на клавиатурата на лаптопа в ефир по някой път  и се мъчи да убеди и зрителите в правлния си залог.Да не говорим за ония пияници дето коментират Бундеслигата по Eurosport 2.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Pifi Pedolino написа:

Така е защото по време на мача залага и се чува как чука на клавиатурата на лаптопа в ефир по някой път  и се мъчи да убеди и зрителите в правлния си залог.Да не говорим за ония пияници дето коментират Бундеслигата по Eurosport 2.

Тва са глупости на търкалета, извинявам се, аз 2 години играх на трошене на BISS на фийдове с рейнбоу таблица и накрая почти никаква печалба, един френд още си чака GBP 5000 печалба от 2017-а, които са малък процент от разходите, които направихме. Накрая ни накараха да   направим селфи с /тогавашен/ днешен МЕСТЕН вестник от английската провинция, от която беше регистриран акаунта, който спечели. Е... още е на pending...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Ином написа:

Тва са глупости на търкалета, извинявам се, аз 2 години играх на трошене на BISS на фийдове с рейнбоу таблица и накрая почти никаква печалба, един френд още си чака GBP 5000 печалба от 2017-а, които са малък процент от разходите, които направихме. Накрая ни накараха да   направим селфи с /тогавашен/ днешен МЕСТЕН вестник от английската провинция, от която беше регистриран акаунта, който спечели. Е... още е на pending...

Хубаво е да не се явяваш тука когато си пиян ,направи се че ти се спи и си легни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   4 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...