Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 1 минута, woobu написа:

могат те даже могат и да си извадят юзърите и паса от albdroid tv има ги на доста места

а ти що си мислиш че всеки може да си компилира hashkill:)

За това не бях се замислял :D :D :D

някой знае ли новите имена на Диема Спорт на GCN -ската лист-а гледам са ги променили 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, woobu написа:

закво им е да си хабят видеокартите като могат да си извадят стримовете така

http://89.187.189.234:34200/live/46411389/46411389/числа.ts

http://89.187.189.234:34200/get.php?username=46411389&password=46411389&type=m3u

Да кажеш, че не е споменато... аз толкова косми по главата нямам, колкото пъти е писано как става това :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кой е пощенският код ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Ином написа:

http://89.187.189.234:34200/get.php?username=46411389&password=46411389&type=m3u

Да кажеш, че не е споменато... аз толкова косми по главата нямам, колкото пъти е писано как става това :)

след като не може да се реши проста логическа задача и да се следва мисловна дейност няма смисъл да повтаряме като папагали, а да минем на бабешката хипотеза с химикала и леко покафеникавият лист от комунистическо време станал такъв с течение на обстоятелствата от години съхранение:)

продължаваме на по лесният вариант с арабската азбука и сами си надписваме каналите

тия които не искаме изобщо даже не ги добавяме в листчето само им хвърляме по един поглед

няма смисъл след като някой подхвърли нещо да се правим, че много сме навътре в нещат

преди 2 минути, lenios sto написа:

кой е пощенският код ?

за палестина ли става въпрос или за африка?

преди 5 минути, Stoil Stoilov написа:

Може ли да ги споделиш  😉

попрегледай темата много назад и виж дали ще има попадение😀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, woobu написа:

няма смисъл след като някой подхвърли нещо да се правим, че много сме навътре в нещат

Това ти казвам - теглиш целия лист, после отваряш с notepad и си отделяш само това, което искаш да гледаш

не ти трябва сканиране и подобни неща. 

:)

Извинявай, ако съм те засегнал по някакъв начин, нямам това предвид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Ином написа:

Това ти казвам - теглиш целия лист, после отваряш с notepad и си отделяш само това, което искаш да гледаш

не ти трябва сканиране и подобни неща. 

:)

Извинявай, ако съм те засегнал по някакъв начин, нямам това предвид.

нищо не си разбрал пак, не умееш да пазиш тайни затова като не можеш да четеш между редовете за тебе няма film klub extra full hd:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, woobu написа:

не умееш да пазиш тайни затова като не можеш да четеш между редовете за тебе няма film klub extra full hd

ахахаха, това за което написах не е тайна може би от 2 години насам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Ином написа:

ахахаха, това за което написах не е тайна може би от 2 години насам.

ем не спирай да го преговаряш, като го научиш като папагал обади се тогава:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, woobu написа:

ем не спирай да го преговаряш, като го научиш като папагал обади се тогава:)

Човече, нещо се дразниш излишно. Не аз съм този, който развява сталкери с дупки по форумите, а SlaserX. Приятелите ми знаят, че си мълча като партизанин на разпит за всякакви по-ценни неща, които знам и съм научил и не споделям с никого :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Ином написа:

Човече, нещо се дразниш излишно. Не аз съм този, който развява сталкери с дупки по форумите, а SlaserX. Приятелите ми знаят, че си мълча като партизанин на разпит за всякакви по-ценни неща, които знам и съм научил и не споделям с никого :)

това за дразненето си е твое мнение, просто си пиша у форумчето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Stoil Stoilov написа:

Може ли да ги споделиш  😉

Като ги сподели -Какво ще гледаш после 

AcademicSlimAngelwingmussel-small.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, rommel75 написа:

Като ги сподели -Какво ще гледаш после 

AcademicSlimAngelwingmussel-small.gif

трябва му страница 318 последните постове там ги има тия диеми и май не искали 7.99

само усмивка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

продължавайте да набивате във празните глави на някой хора кое как става -кой разбрал,разбрал -който не е да лапа мухите -щото после пак ще има тоя тва изпърдя -другия еди какво си изпляска и не знам какво още -ние сами си вкарваме автогол -пишете си във форума ейтака да минава времето ама да пазим листите ,че както е тръгнало сменят,затварят,филтрират и незнам още какво -така че умната да я караме .

PS: мое мнение 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, rommel75 написа:

умната да я караме

Те тия листи с юзърнейм = бай пешо и парола = бай пешо са си изпърдяни по принцип и преди да се появят по форумите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Ином написа:

Нещо те бърка че "развявам" сталкери ли ? :)  за това е форума за споделяне това че ти си мълчиш не те прави герои :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, SlaSerX написа:

Нещо те бърка че "развявам" сталкери ли ? :)  за това е форума за споделяне това че ти си мълчиш не те прави герои :)

Трябва да се развяват оператори само така може да се извърши контрол на цените им.Отиваш примерно в А1 да си платиш телефона и служителя веднага почва да те бомбандира с оферти за ТВ или каквото и да е.Внимателно го излушваш след което му показваш примерно ВИП ТВ на телефона или на таблета с безбройните си канали и в какво качество са.След това служителя вижда че не сте вчерашен извиква шефа си и се започва големи парични корекции на офертите(иначе за стадото тези корекци са непоклатими и невъзможни).Така че основната задача на форумите е точно такава натиск  и контрол върху възможността на някой да извлече повече печалби от допустимото след като държавата не я интересува за правилата в тоя бизнес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я пратете на лично някоя Вип листа ,накой по засукан -мазен портал със макове ,че и аз да намажа със офертите пък и да го пробвам тоя метод действа ли - недейства ли пък и бедните да оплакнат окото -после ще ви кажа резултата да ли действа .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, SlaSerX написа:

Мачкай :) http://51.91.128.71/stalker_portal 

портали да искаш имам хиляди :)

ама не публично -писах на лично а и макове искат хората -аз съм невеж във тия неща -драсни два реда на лично дай някой мак -нещо по мазно -че само постно -нещо нашенско стига с тия френски ду**та 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

маковете можеш сам да си ги искараш както и стриймовете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...