Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Не искаме нов Белгиец. И той се хвалеше. А ти, докато не пуснеш фийдовете, до един, не ставаш. Ама не тези на сателита - те са лесни и всеки пиратски оператор вече ги гледа. Дай онези, които не падат от небето! 

п.с. ти май никога не си виждал сигнал от извора от където взимат всички оператори. 8-12 мегабита за SD, 30 мегабита за Full HD и 80 за 4K са нещо, което ти никога няма да видиш с чинията.

А и съм сигурен, че нямаш дори добрите шеринги, например Скай Италия и Скай Англия, като за начало. Хайде отивай да DX-ваш някъде другаде.

Не исках да се натрапвам отново,но трябва да отговоря на специалиста ;Корав;.

Аз не мога да пия от извора като теб. Сигурно се вижда много хубаво. Само,че хайде покажи нещо от този извор/ като скрийншот/, защото това което виждам  поне като битрейт на uhd каналите , немците го предават на техни хд канали. Да прав си, не мога да гледам sky  england и sky italia... ама мога да гледам гърците/ всичко/... от тези които са трудни на шеринг.  Та са една дума ...дай да видя !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, valseat написа:

Не искаме нов Белгиец. И той се хвалеше. А ти, докато не пуснеш фийдовете, до един, не ставаш. Ама не тези на сателита - те са лесни и всеки пиратски оператор вече ги гледа. Дай онези, които не падат от небето! 

п.с. ти май никога не си виждал сигнал от извора от където взимат всички оператори. 8-12 мегабита за SD, 30 мегабита за Full HD и 80 за 4K са нещо, което ти никога няма да видиш с чинията.

А и съм сигурен, че нямаш дори добрите шеринги, например Скай Италия и Скай Англия, като за начало. Хайде отивай да DX-ваш някъде другаде.

Не исках да се натрапвам отново,но трябва да отговоря на специалиста ;Корав;.

Аз не мога да пия от извора като теб. Сигурно се вижда много хубаво. Само,че хайде покажи нещо от този извор/ като скрийншот/, защото това което виждам  поне като битрейт на uhd каналите , немците го предават на техни хд канали. Да прав си, не мога да гледам sky  england и sky italia... ама мога да гледам гърците/ всичко/... от тези които са трудни на шеринг.  Та са една дума ...дай да видя !

виж врачанците ги стримват твойте снимки да не е да имаш неканени гости

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, woobu написа:

виж врачанците ги стримват твойте снимки да не е да имаш неканени гости

Ти си прав ! Може и да бера ядове!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде честито още една листа на GCN умря... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, SlaSerX написа:

маковете можеш сам да си ги искараш както и стриймовете :)

че аз защо виждам само два Mac-адреса !?:ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, NO NAME :P написа:

Здравейте! Някой може ли да ми даде работещ линк за Embratoria G7

за арабско апк Embratoria G7 ли ми говориш това не е тв

глей си ги от тук

https://www.embratoria.net/live-tv.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, woobu написа:

за арабско апк Embratoria G7 ли ми говориш това не е тв

глей си ги от тук

https://www.embratoria.net/live-tv.html

Попринцип ставаше въпрос за самото приложение,но ти благодаря. Междудругото приложението ми трябва,защото искам да гледам испански канали...ако някой има микс от испански канали също ще ми свърши работа. Благодаря още веднъж предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, valseat написа:

Ти си прав ! Може и да бера ядове!

Ами освен да пусна на доктора  плейлистата,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, SlaSerX написа:

Нещо те бърка че "развявам" сталкери ли ?

Не. Но ми се карат на мене :)

п.с. Някой да знае какво стана с http://landiptv.livehttp://ni.qipo.live ?

Бързата смърт, или са се преместили? Ако да, къде???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, NO NAME :P написа:

Попринцип ставаше въпрос за самото приложение,но ти благодаря. Междудругото приложението ми трябва,защото искам да гледам испански канали...ако някой има микс от испански канали също ще ми свърши работа. Благодаря още веднъж предварително!

колкото искаш миксове и бонус латино

https://vertelevision.tv/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, Ином написа:

Не. Но ми се карат на мене :)

п.с. Някой да знае какво стана с http://landiptv.livehttp://ni.qipo.live ?

Бързата смърт, или са се преместили? Ако да, къде???

Кой ти се кара на теб за това какво пускам аз? При положение че всичко което пускам не съм го взимал от никого особено пък от този форум? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, SlaSerX написа:

Кой ти се кара на теб за това какво пускам аз? При положение че всичко което пускам не съм го взимал от никого особено пък от този форум? 

Не си проследил дискусията явно. Карай. Здраве да е.

woobu ми се скара, че пиша как се сваля лист от xtream-codes портал, нещо, което тук е писано поне 10 000 пъти и аз контрирах, че не съм аз човекът, който качва сървъри с дупки в тях и моето "инфо" е печално известно от години, да не говорим, че и сайтовете тип "боклукчийска кофа" са пълни именно с такива линкове еднодневки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То каквото и д се пусне тук става еднодневка днес паднаха 2 GCN а и 1 комнет така че.. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, SlaSerX написа:

То каквото и д се пусне тук става еднодневка

Абсолютен и стопроцентов факт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях :( Имам чувството, че някой специално ги изпърдява там, когато вече не може да ги ползва за рестрийминг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, valseat написа:

doktore... имам около 25000 кКИАНАЛА.......

малко са човече, няма нужда да си говориш сам и да си правиш лайкове

отвори си нова темичка пиши само за valset и си натискай копчетата на клавиатура на воля и там каквито фигурки си харесаш после в десният ъгъл след поста ти смях в залата и подобни:P

ПС. тая техника която ползваш яко пържи мозъкът а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, zinonino написа:

Дам, две много качествени проксита, бяха листнати в иптв.лайв ☹️

Еми много  добре значи си плащаш 2 долара там и получаваш листи.Ти какво искаш да плащаш и да седиш на празно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснати са безплатно, без VIP абонамент, пендолино поне да си беше направил труда да погледнеш. Едната изгърмя вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам ама някой умник е напускал всички листи на GCN в pastebin :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, SlaSerX написа:

Незнам ама някой умник е напускал всички листи на GCN в pastebin :)

Да не лъжеш я дай линк да видим дали е верно това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   8 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...