Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 49 минути, Pifi Pedolino написа:

Да не лъжеш я дай линк да видим дали е верно това.

Не лъже! Некъв bili е :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, vip4o написа:

Не лъже! Некъв bili е :(

били хлапето:) не го ли знаете ама това не са всички листи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Pifi Pedolino написа:

Да не лъжеш я дай линк да видим дали е верно това.

А Борето с жена си и тука има рег. .В фейса е организирал група за ИПТВ.Ама той не е виновен виждаш ли жена му как се е навела и тихо му прошепва на ухото:Пусни я.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да същия някакъв тъп били :)

току-що, Pifi Pedolino написа:

А Борето с жена си и тука има рег. .В фейса е организирал група за ИПТВ.Ама той не е виновен виждаш ли жена му как се е навела и тихо му прошепва на ухото:Пусни я.

Ти лично си пускал ip-то 1000 пъти в форума :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://offnews.bg/medii/televizia-7-8-startira-den-sled-izborite-713712.html

Цитат

Както стана известно преди дни, каналът на Слави тръгва с лиценза на досегашната телевизия "Стара Загора", която той е купил.

Бре!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, rommel75 написа:

Няма празно 

Затвори скритото съдържание

И как да го сканирам със симпле тв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Ином написа:

https://offnews.bg/medii/televizia-7-8-startira-den-sled-izborite-713712.html

Бре!!!

Покажи скритото съдържание

Или така за VLC - (използвай copy link)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Милен Георгиев написа:

ами ще го сканираш ако има място -500 кънекции всичко пълно -няма да стане да сканираш 

ти повечето канали може да ги вземеш от статуса ама неможеш даги гледаш 

ето ти един готов  http://78.30.254.43:8989/udp/238.1.3.141:1234?zona-iptv-ru/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, sopolin4o написа:

Така само ти можеш да го гледаш.

Не е точно така! Могат всички да го гледат но не за дълго :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, rommel75 написа:

ами ще го сканираш ако има място -500 кънекции всичко пълно -няма да стане да сканираш 

ти повечето канали може да ги вземеш от статуса ама неможеш даги гледаш 

ето ти един готов  http://78.30.254.43:8989/udp/238.1.3.141:1234?zona-iptv-ru/

Тука празно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Милен Георгиев написа:

Тука празно

Ти май нещо не четеш какво съм написал - сървъра е пълен и няма как нито да сканираш нито да гледаш -някой като се махне и ти се намърдаш тогава ще гледаш -Да ти кажа честно това IPTV не е за теб-нещо друго намери да правиш 

bandicam 2019-10-22 19-08-27-097.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Милен Георгиев написа:

Тука празно

аз ти предложих с жокер да си оправиш булсат добавката и после някой друг с дълга парола ако има да му вземеш 20 кинта или да не му върнеш бокса ти си решаваш:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, woobu написа:

аз ти предложих с жокер да си оправиш булсат добавката и после някой друг с дълга парола ако има да му вземеш 20 кинта или да не му върнеш бокса ти си решаваш:)

Най-добрият вариант е някоя добра душа да ти даде паролата, те там са с 5 кънекции, той ще ползва телевизор в хола, един в спалнята, един в кухнята и един в детската - ей ти ги 4 кънекции и остава 1 за Милен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Ином написа:

Най-добрият вариант е някоя добра душа да ти даде паролата, те там са с 5 кънекции, той ще ползва телевизор в хола, един в спалнята, един в кухнята и един в детската - ей ти ги 4 кънекции и остава 1 за Милен :)

Пак се отклоняваш от мисълта, да не си в алиса страната на чудесата

За хотел ли става въпрос с 5 кънекции?

Стара Загора е виновна за това ако беше бутнала копчето както трябва щеше да си е оригинално 1 кънекция.

Сигурно не знаеш за разликата между сателит и иптв, ако потребител има фюжън 4 броя и ги гледа едновременно то не може да се впише в тъй като всички иптв връзки са запълнени, трябва да прекъсне единият за да може да гледа през телефон или квото си реши.

От там идват другите връзки понеже сателита не го отчита като влязъл в системата и така някои си гледат повече от едно, но ако беше някое про там с фикс идея ще има масово бананчета✔️

Разбулих ти мистерията както с бойлерът от първият етаж който се взривява и се настанява на шестнадесетият етаж♻️

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, woobu написа:

За хотел ли става въпрос с 5 кънекции?

Доколкото знам, абонат със сателитна тв от булсата може да ползва до 5 кънекции за фюжън на същия абонамент, преди поне беше така.

Аз лично ползвам една от кънекциите на приятел (с негово съгласие, разбира се), и всичко е 6. От година и половина.

Сателитът си е сателит, iptv си е iptv.

Друг е въпросът, че изобщо не следят, че петте акаунта може да влизат от 5 айпита, действително ако им е добър админа и ако реши, ще има банани оттук до края на света.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся мултикаст адресите на The Zone - 30000. Ще бъда благодарен ако някой сподели целия лист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , някой има ли идея  какво се случва с http://netflexx.org:8000/c   /    http://blackpearl-ip.com:9600/c/ , при мен не работи портала?

И друго забелязах, че на някои портали като на пример  - http://secure.selling-team.net/c   / и на няколко други портала/  след поставянето на валиден Мак адрес ,портала не се зарежда , а на 

акаунт инфото ,си показва валидна дата   . Някой друг забелязал ли е това ,има ли решение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Ином написа:

Друг е въпросът, че изобщо не следят, че петте акаунта може да влизат от 5 айпита, действително ако им е добър админа и ако реши, ще има банани оттук до края на света.

Умишлено не ги следят. Все пак при Булсат IP-тата са динамични, а и освен това нямат ограничение да е само от тяхната мрежа. Отделно много хора си взимат допълнителни приемници, които си носят на село или в чужбина. Все пак целта на Булсат не е да ограничава потребителите, а да стават колкото се може повече, за да постъпват повече пари при тях. Само още не ми е ясно, как добавката за Коди, макар и с не особено добра резолюция, успява да заобиколи рестрикциите за брой връзки и реално можеш да гледаш едновременно на повече от закупените от теб у-ва?! Но пък явно БуластЯ не им дреме особено за Коди и не са го закърпили това от години :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, slynkydoo написа:

Здравейте. Търся мултикаст адресите на The Zone - 30000. Ще бъда благодарен ако някой сподели целия лист.

А аз търся техен рилей или удпрокси. Давай да менкаме :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И 2 та скрипта за булсат си работят без проблем дори и паролите да са 30 символа просто се сменят 2 реда въпроса е че качеството е гадно но за без пари става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, rommel75 написа:
преди 12 часа, woobu написа:

Ти май нещо не четеш какво съм написал - сървъра е пълен и няма как нито да сканираш нито да гледаш -някой като се махне и ти се намърдаш тогава ще гледаш -Да ти кажа честно това IPTV не е за теб-нещо друго намери да правиш 

bandicam 2019-10-22 19-08-27-097.jpg

Спирам да сканирам че не му разбирам а колкото и до коди и там не разбирам можи да са 2 реда ама като не знам по добре да не пипам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скриптовете могат да се ползват и без коди :)  а сканирането и да се скъсаш с тия 500 кънекции няма да направиш нищо 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   15 потребители

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...