Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 26 минути, Предадор написа:

а колко Gbps

Мечо Пух:""

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сериозно ще ги накарате да си сменят платформата. А тези линкове работеХА от времето, от което бяха стартирали моднатия си портал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сериозно ще ги накарате да си сменят платформата. А тези линкове работеХА от времето, от което бяха стартирали моднатия си портал.

Съгласен съм...имам си свой источници на доставка на канали а тези са ми интерестни какво и как го излъчват. Имаха някакви скъпи машини от dvb-c към iptv и бяха свалили половината близууу. От научна гледна точка ще ми липсват..Не знам защо си мислите обаче че тези хора ще стоят и ще чакат да им наплните каппацитета и да им блокирате техниката. Все пак това е голям IPTV доставчик и така прецаквате малките оператори и клиентите им. Говорите за руснаците а не правите като тях. В руския форум споделяли а тука ти четат конска. Ама в Руския форум потребителя си шарва домашнята телевизия от собствения си рутер и удинствуно липсата на капацитет го спира /и динамичното IP след рестарт/ За това има сумати udpxy листи. Кога някой от вас ще си сподели телевизията? Овцата смени всички доставчици в Бургас и само на КомНет успя да подкяра телевизията си на VLC на адройд телевизор. Кога ше поручим малко канали от Великия Бергон? Сателита на Мтел? Радията от Виваком ( inrelsat 12) ?? RN Бургас пуснаха IPTV и никой не каза нищо по въпроса.. Само дайте та дайте.. Дават ви и вие споделяте в още 3 форума..Не става така момци. 1 канал е средно. 5Mbit. 10 човека са 50Mbit колкото са повечето домашни планове за интернет. Ама това е 50Mbit Up това е по скъпо от колкото 50 Down. А ако искаш да гледаш МСпорт 1 HD тка вече сме на 12 Mbit което прави 120 Mbit за 10 човека. Повечето доставцичи имат капацитет 10Gbit това са ... 1000 човека и ако имат 400 абоната за тв и 500 нелегални ще ви насича на всички. Едва ли искате ТВ то в къще за което си плащате да започне да насича?
Споделянеее на собствени неща а не на лимитирани сървари!!!
И понеже знам че сега ще ме питате какво съм направил аз.. Ще ви кажа че от 2014 до сега съм успял да изградя Stalker Portal Cesbo Astra , Woowza Server, Fluesonic, IceCast, TVHeadend, Bulsatcom Fushion, и бях свалил TurkSat ( 42°). Пускал съм канали на много хора. Вярно в началота започнах със същият този оператор ( имаше и torrent tv) но в последствие си изградих собствени источници. Благодаря на хората помогналими да стигна до тук!

Изпратено от моят SM-A510F с помощта на Tapatalk

а даа забравих. Може ли да помогнете с намирането на ITV UK. Довечера ще дават X-Factor UK. Благодоля за разбирането!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предаторе нещата са простички , ако искаш да имаш конфорта и привилегията
да гледаш каквото си поискаш когато си поискаш и от кадето си поискаш то
трябва и да се потрудиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях пуснал преди една астра с уж фри акаунт и логвах айпита. Ами нямате си представа колко много рибки се хванаха... Ама че за да работи това, трябва сериозен хостинг + евентуално здрав VPS или реална машина, никой не го интересува... Затова тези листи, които имате, са еднодневки. И еднодневки ще си останат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E много малко хора ще се навият да плащат   хостинг  и да наемат сървър в OVH   за да  раздават на социално слабите потребители на форума дето пушат по 10 лева на ден и  са 4 пъти в месеца на дискотека телевизия на  муфта.  Много малко ще са тия дето ще инвестират във DVB платка  за да шернат кабеларката  или Булсат. Никой не желае да дава по 30 лева за ток на месец и по 30 лева за интернет та да гледат 10 човека на муфта. За това пък всички искат  гайдове  как да  откраднат от комшията  или да платят за 1 пък да гледа цялата махала или поне половината рода.  Не им се  чете  и не им се учи. Предпочитат да си цъкат игрички и да  ровят в интенет за глупости.  Дай ми вика  портал  супер готин да гледам  Sky UK  HD  ама го боли шапката ,че тоя  същия SKY си смени кодировката   и угасна за  цяла европа  шеринга.  Тук тамм има още линкове за този оператор  но и те ще приключат  състезанието както приключиха братушките  с тракерите, VPN и пиратските сайтове чрез 1 закон. Бъдещето може и да е във IPTV но във платеното IPTV а не в листите на принципа 3 дена ихууу и после тиху . Защо не пресканирате 10 милиона IP- та в Англия   и да отсеете от тях 2 или 3 и после ги сложете тук та да гледаме всички.  Май не сте навитаци компютърчето ви да бичи 1 седмица на 80%  и да прави по 1000  кънекции  заради 1 скенер и 10 канала дето ще ги гледате 3 часа щом ги споделите. 

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, paco70 написа:

Предаторе нещата са простички , ако искаш да имаш конфорта и привилегията
да гледаш каквото си поискаш когато си поискаш и от кадето си поискаш то
трябва и да се потрудиш.

така е .. но не винаги всичко е толкова просто :)

vlcsnap-2017-11-05-15h42m23s443.png

Редактирано от Предадор (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно ли някой на лично или тук (както му е по-удобно) да прати НЕРАБОТЕЩА  листа от типа IP:PORT/btv (като пример  го давам тва с бтв-то :D )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ицка скенера  който смяташ да ползваш ще прати листата и  на пича дето  го е написал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30/10/2017 в 14:38, AlkatrazBG написа:

Проблема си е при теб 

Screenshot_20171030_154533.png

Какво толкова има да ти се обяснява  за новатa версия майсторе на късия разказ ? 

1. Сваляш тоя архив   http://dl.acestream.org/linux/acestream_3.1.16_ubuntu_16.04_x86_64.tar.gz и го разархивираш във /opt/ 

2. Отварящ терминала и там пишеш sudo systemctl enable acestream-engine.service 

2.1 След това пишеш sudo systemctl start  acestream-engine.service   за да го стартираш

2.2 След това пишеш sudo systemctl status  acestream-engine.service  за да видиш дали  се е стартирал сървиса

И накрая зяпаш телевизия  докато ти изтръпне задника  на стола :) 

Ей ти супер сложната инсталация на новата версия  от точно 3 команди и едно разархивиране :D

И да не забравиш да изтриеш сегашната си версия на енджина защото ще пишеш ,че при теб не работи 

Такаааааа,

дойде време да ти обясня и на теб защо не ставаш за даскал на начинаещи в някаква област.
Тези три комади дето си ги писал, въобще не тръгват нито в Минт, нито в Убунту, нито в Кубунту чисто нови инсталации на твърди дискове.
И е пълна опашата лъжа, че уж било трябвало да го няма старият engine на acestream, за да бил могъл да работи новият. При твоят белгийски сънародник на ново инсталирано Кубунту работят и двата енджина. Ето ти ви ги на картинки в действие :

http://prikachi.com/images.php?images/499/9215499V.png

9215499V.png

http://prikachi.com/images.php?images/502/9215502e.png

9215502e.png

Ето и за уважаемите читатели които искат да гледат от Кубунту, вместо от Ундоус, как става инсталацията.
Новият енджин се инсталира ето така  в терминала:

wget "http://dl.acestream.org/linux/acestream_3.1.16_ubuntu_16.04_x86_64.tar.gz"

tar zxvf acestream_3.1.16_ubuntu_16.04_x86_64.tar.gz

sudo mv acestream_3.1.16_ubuntu_16.04_x86_64 /opt/acestream

sudo apt-get install python-setuptools

sudo apt-get install python-m2crypto

sudo apt-get install python-apsw

sudo apt-get install python-gtk2

sudo apt-get install python-appindicator

и се пуска да работи с тази команда :

/opt/acestream/start-engine –client-gtk

излиза долу вдясно в лентата цветното му кръгче, с десен бутон на мишката върху него се показват опциите му.

А старият енджин и плейъра го инсталирам от тези файлове :

libgnutls-deb0-28_3.3.15-5ubuntu2_amd64.deb

acestream-engine_3.0.5.1-0.2_amd64.deb

acestream-player-compat_3.0.2-1-1_amd64.deb

acestream-player-data_3.0.2-1.1_amd64.deb

acestream-player_3.0.2-1.1_amd64.deb

Важно = по реда в който са изписани.

Има ги за сваляне готови от тук :

https://drive.google.com/drive/folders/0B7AdLMiZn4FzQ1hLZWxaQ19YY2c

След това съм прибавил чрез терминала и плагина за Palemoon браузъра, с цел да се отварят направо в страницата със стария енджин стриймовете та телевизиите, ето така :

echo 'deb http://repo.acestream.org/ubuntu/ trusty main' | sudo tee /etc/apt/sources.list.d/acestream.list

sudo wget -O - http://repo.acestream.org/keys/acestream.public.key | sudo apt-key add -

sudo apt-get update

sudo apt-get install acestream-mozilla-plugin

Така се обяснява Илиане, когато искаш да помогнеш на читателите, а не като тебе.

Скива ли сега как и ти научи нещо от мене, инсталирай на чисто на някоя флашка описаното по-горе и ще видиш че работи. Няма нужда да им вярваш на драскачите руснаци от техните форуми, че трябвало да го няма стария браузър, защото те са пълни некадърници. От мене взимай акъл, защото не са ме изгонили от Белгия след 6-тата година престой.
Това дето съм го описал тука, дори ония келеши от форума за ацестрийма не са го поднесли в такъв общодостъпен вид, да може и дете да го приложи.
Тъй тъй, старият ( понеже няма нов за линукс ) aceplayer работи и със стърия и с новия енджин при мен на Кубунту.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Усещаш ли се колко  не си в час ? Я да ти разкажа  твоите команди в терминала какво точно правят 

1-ва команда - wget "http://dl.acestream.org/linux/acestream_3.1.16_ubuntu_16.04_x86_64.tar.gz" ти сваля архива и го слага във домашната ти директория.

2-ра команда - tar zxvf acestream_3.1.16_ubuntu_16.04_x86_64.tar.gz  ти разархивира сваления архив във  домашната ти директория

3-та- команда sudo mv acestream_3.1.16_ubuntu_16.04_x86_64 /opt/acestream - ти дава временно root  права  за директорията /opt и ти премества  разархивирания енджин там

След като научи коя команда какво прави   на този  етап се  върни и прочети аз какво съм написал !!!!

Сега да видим какво е това sudo systemctl enable acestream-engine.service - чрез тази команда   се  създава сървис   на   acestream-engine  

Следващата команда  sudo systemctl start  acestream-engine.service  ти стартира самия сървис и накрая  командата sudo systemctl status  acestream-engine.service  ти показва какво и как се е стартирало със  този сървис. 

Във папката /usr/bin/  ти се създава  препратка към папката /opt  във която са описани параметрите на стартиране.

Така както  ти си го написал също не е грешно  но няма да ти се стартира  енджина сам и ще трябва  всеки път ти сам ръчно да го пускаш. Дали  осъзна  разликите  или да ти го повторя още един път ?  

Ей това  ти е  и файла който се генерира   след моето ръководство

[Unit]
Description=AceStream Engine (console)
After=network.target

[Service]
Type=simple
User=root - това ти е потребителя 
Group=video
ExecStart=/usr/bin/acestreamengine --client-console --live-buffer 25 --cache-limit 10 --bind-all - това тука ти е описанието как да се стартира самия енджин и със какви параметри
Restart=on-failure
RestartSec=5 -това ти е времето  на изчакване за рестарт  ако по-някаква причина енджина падне.
[Install]
WantedBy=multi-user.target

Напляскал си  команди в терминала които са  80%  за дебиан базирани дистрибуции  и ако човек реши да си инсталира  енджина  на различно от дебин базирано дистро  няма да направи абсолютно нищо. Ти където си тръгнал аз от там се връщам . Във Арч и Манджаро да речем  твоите команди са абсолютно ненужни защото  там липсва един много важен пакет и версиите на други са много по-високи от тези в дебиан,минт и убунту да речем.

Във Манджаро пакета python2-m2crypto  е по висока версия  и трябва да се свали до версия 0.23  също и пакета qtwebkit липсва  и трябва да се компилира.  Та има разни нюанси и ако не ги знаеш  няма да можеш  да направиш  инсталацията. Ето ти да видиш и всичко което се  инсталира  https://aur.archlinux.org/packages.php?ID=400904  и виж и какво се генерира при самата инсталация acestream-engine.service а от ето тук пък може да видиш  версиите на   python2-m2crypto  за някой дистрибуции https://pkgs.org/download/python-m2crypto

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 28 минути, AlkatrazBG написа:

уф, колко си жесток, немъш милост, мбаси...ъ-ъ-ъ...тъй де, чиляка речи съ пуфали, па ти гу зъвря у гъзо:no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 04/11/2017 в 9:40, mcmlxx написа:

А сега за торент тв - много се спори, но аз ще ти кажа, че руснаците като започнаха с този си проект - той не е нищо повече от един ристрийм на вече съществуващи стриймове, точно такива , каквито всъщност търсим тук. Ако ги няма тия стриймове - торент телевидението е умряло тотално.

Господин продавач на ИПТВ, няма такова хоби да разбиваш защити на сървъри само хей така, без да се опитваш да изкараш пари от успехите си.
Самото проникване в сървърите чрез разбиване на пароли или изполване на пропуски в защитата е наказуемо деяние !!!
Ти в качеството ти хакер продавач, си притеснен от успешното представяне на торрент телевизията тука от мен и се опитваш да я изкараш негодна за гледане.
Твоят проблем е, че мнозинството от потребителите си ползват Уиндоус и трябва само да си свалят acestream софтуера и да гледат безплатно години наред.
Мога много лесно да пусна линкове към сайтове на фирми продаващи обурудване позволяващо да разпращаш по IP каналите съществуващи по сателитите над Европа. А те сателитите не спират никога, сигурен източник са на телевизия. Та големите сериозни руски сайтове за торрент телевизия, никога не са разчитали на крадене на стриймове от тук от там. Те си взимат сигнала от небето ( викат му от космоса руснаците). При тях парите са повече и могат да правят неща, които са ти невъзможни на теб. Цяла година бяха пуснали безплатна ИП телевизия от германски и холандски сървъри, който иска да гледа, тези дето ти дават само по 3 лв на месец всичко от небето. Сега искат само по 1 доларче на месец за ИПТВ. Ти кога ще предложиш такива ниски цени ? Еми точно никога, щото може и да си на загуба, освен ако не си хакнал някакви служебни компютри за сървъри и т.н.

преди 6 часа, AlkatrazBG написа:

Усещаш ли се колко  не си в час ?

Ти където си тръгнал аз от там се връщам .

Аз заради 10 годишния ми син почнах да им обръщам внимание на Линуксите преди месец.
Защото не върви на му обяснявам колко струва Фотошоп и как се намират кракнати версии на софтуери на дете. И понже при пингвинските секти раздават всичко даром, та заради това ще ги ползвам, да мога да си помагам на детето.

Тебе сега те е яд че се изложи че не си знаел че може да си работят и стария и новия енджин на линукс, та пишеш дълги безполезни никому редове.
Аз не искам сам да тръгва енджина дори и когато не ми трябва. Но ти понеже се чудиш как да накараш клиентите ти да ползват новия, нарочно се опитваш да излъжеш читателите да стигнат до конфликт между стария и нови и да не могат да ги ползват и двата. Защото руснаците дават много канали със стария, пък ти искаш клиентите ти да ползват само новия, понеже твоите стриймове не работят със стария. Това е истината.

И да ти припомня че на един форум за линукси си обяснил че сега ползваш дебиан и убунту  и това е. Преди години си ги пробвал най-различни, ама сега си се бил кротнал. Те така, чета те аз чета из интернет, не можеш да се скриеш и мони3 даже да се кръстиш.

Редактирано от Белгиеца (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ицка скенера  който смяташ да ползваш ще прати листата и  на пича дето  го е написал.
Тоя скенер за който говориш няма да го пипна повече.Случайно попаднах на някво ип и го използвах после всичко в нета отиде.За друго ми трябва.

Изпратено от моят FRD-L09 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тоя скенер за който говориш няма да го пипна повече.Случайно попаднах на някво ип и го използвах после всичко в нета отиде.За друго ми трябва.

като пееш пенке ле кой ли те слуша

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както се казва хората се учат от грешките си.Сега поне знам къде да не пипам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белгиец  навит ли си да ти заведа едно гражданско дело, и в съда  като се явиш  да обясниш на съдията  как и къде продавам  каквато и да е телевизия ?   Като олекнеш със няколко хиляди лева    за билети   и обезщетението за клевета ще  ти стане ясно кой продава и какво продава.  Като спечеля  обещавам да купя на 50 потребителя на тази тема  със твоите пари абонаменти за  1 година  от оператор по техен избор. И една молба към администарцията на форума имам. Да се извади хронология от сървъра променял ли съм си ника във форума  и колко регистрации имам .Ако съм го променял  или съм се регистрирал  многократно ще бъде видно за абсолютно всички.  Белгиец през живота си не съм продал  и 1 канал  на който и да е. Раздавал съм плейлисти но никога не съм извършвал търговска дейност със продукти свързани със радио и телевизионна дейност . Много ще се изненадам ако се намери поне 1  жив човек ,който да каже ,че ми е дал пари за  плейлиста със канали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, AlkatrazBG написа:

Белгиец  навит ли си да ти заведа едно гражданско дело, и в съда  като се явиш  да обясниш на съдията  как и къде продавам  каквато и да е телевизия ?   Като олекнеш със няколко хиляди лева    за билети   и обезщетението за клевета ще  ти стане ясно кой продава и какво продава.  Като спечеля  обещавам да купя на 50 потребителя на тази тема  със твоите пари абонаменти за  1 година  от оператор по техен избор. И една молба към администарцията на форума имам. Да се извади хронология от сървъра променял ли съм си ника във форума  и колко регистрации имам .Ако съм го променял  или съм се регистрирал  многократно ще бъде видно за абсолютно всички.  Белгиец през живота си не съм продал  и 1 канал  на който и да е. Раздавал съм плейлисти но никога не съм извършвал търговска дейност със продукти свързани със радио и телевизионна дейност . Много ще се изненадам ако се намери поне 1  жив човек ,който да каже ,че ми е дал пари за  плейлиста със канали.

Ти сам се хвалиш на сайта на Жоро дебелия от Пловдив че си делите разходи за сървър и кабеларка(и) с няколко човека и че никога не си дал или продал листа от този сървър на човек когото не познаваш лично. Дали ще икаш пари за абонамент или ще му викаш - участие във разходите за ток и хостинг и кабеларка, то си е все продажба, без да си платил никакви авторски права.
Също писа там на темата за софтура им дето си го рекламират че си тествал и с торрент клиентите.
Като плащаш хостинг за сървър на правилното място, от него не разпространяваш ли нелегално телевизия, а ?
Ти по закон нямаш право и баба ти на село да пратиш да гледа.
Що не си напишеш тука - име фамилия и постоянен адрес - да те проверят куките какви ги вършиш.

А за писането от различни никове, ами аз Жоро дебелия успях да го излъжа че съм жена, при това пишех от белгийско ИП. Той горкият ми давше съвети , на Танчето де, не знаеше че съм аз, какъв линукс да си сложа на стария компютър. Никой не може да ет засече технически ако пишеш от два различни компютъра, минавайки през два различни интернет провайдъра и т.н.
Този ник мони2 пише точно като тебе и на двата форума. Думичката муфта знаешли как те издава. И на никът мони2 все му пречи че пускат листи, както на твоите други никове. Човек като ти знае малко писането и вижда огромна прилика между това от този ти ник и от мони2. 

И аз ако искам мога да пиша от 10 ника. 
На dtv-bg пиша от ник който никой не може да се сети че е мой, айде накарай ги да ме хванат, да видиме как ще стане. Ама внимавам какво пиша и никога не употребявам алкохол, та не се издавам. Даже ги заблуждавам като посещавам теми, които никога не са е интересували. За да си мислят че съм друг човек.

...............................

========================================================================

Оооо, Пифи е на линия , ц ц ц ... пуснали са го от ареста явно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, AlkatrazBG написа:

Ако спечелиш делото брой и мен за абонамента :) , че много ми трябват спортни канали като арена спорт например :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acestream и Noxбит какво са според теб ?  Това са торент клиенти :)  Написал съм ,че съм сложил линк от Ноксбит и е тръгнал  през безплатната версия на панела. Жоро,Моро и Боро не ги знам и не ми е и зор да ги знам. Аз не съм се крил и няма от какво да се притеснявам. За това ти казвам... Дай да ти спретна едно дело та да зарадваме потребителите на форума със коледна томбола за 50 едногодишни абонамента.Като докажеш ,че имам хостинги и сървъри и ,че раздавам от тях телевизия  ще ти покрия разходите по делото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жоро е с модераторския ник - Чък Норис - и е бая охранен.
Виждал съм го как изглежда, ама няма да ти кажа как.

А тия астри мастри за кво ги ползваш ?
Там си се похвалил и за май още две като астрите че имаш опит с тях.

преди 18 минути, adersa написа:

Ако спечелиш делото брой и мен за абонамента :) , че много ми трябват спортни канали като арена спорт например :) 

па аз ги мерках по торентите и българските спортни и вървят даже, ама понеже не гледам подобни тъпотии, не мога да ти гарантирам точно за определ канал

ако наистина те интерува топкаджиството, на турските сателитни форуми може д намериш много информация, ама езикът им го превежда кофти гугъл, ако намериш някой турчин да ти превежда ще е по-добре. А арабин ако познаваш или знаеш френски, тогава ще се насереш от кеф колко канали ще те научет как да зяпаш без пари с години наред

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Софтура се предлага  със демо период и мога през това време да си го ползвам за каквото преценя, че ми е необходимо. И да наистина имам опит със много голяма част от хубавия софтуер за IPTV защото съм изявил желание на времето да го разуча как се ползва и за какво се ползва. На мен IPTV-то ми е хоби а не бизнес. Обичам да се самообучавам и по тази причина си човъркам и линукс дистрибуции . Да ти кажа под секрет ,че даже не гледам и Вивакомската телевизия за която плащам всеки месец а за IPTV пък хептен не съм се вманиачил  да сканирам и да трупам листи. Аз гледам точно 5 канала :bTV,Nova,Fox,FoxCrime и Диема Спорт заради Формула 1. Когато не ги гледам тия канали си пия питието с приятели или си почивам. Така ,че не е лошо да спреш да  говориш неистини по мой адрес  защото току виж си се простил със  3-4 хиляди евро .  По добре давай съвети  за фотография,че там май си по компетентен . Аз от фотография не разбирам и да си ме видял да  давам мнение кой какъв модел апаратче да си купи или  каква настройка да си направи на DLSR -a  .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   1 потребител

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...