Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Дръндю  е не може  200 човека да разчитате на 2-3-5 човека да ви снабдяват  със плейлисти. Гледането на телевизия чрез интернет  винаги има цена и дали ще е време или пари зависи от човека и неговото желание  да се ограмотява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 11 минути, AlkatrazBG написа:

Дръндю  е не може  200 човека да разчитате на 2-3-5 човека да ви снабдяват  със плейлисти. Гледането на телевизия чрез интернет  винаги има цена и дали ще е време или пари зависи от човека и неговото желание  да се ограмотява.

не знам за другите, но аз плейлисти не ползвам
едно време имах интерес от тях, за да ми е подредено това, което гледам, но вече има сайтове в които подредбата е удобна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Mumtaz Shiva написа:

Махнете тия безсмислени спорове и ми отговорете на въпроса,къде мога да гледам мача.

http://liveonsat.com/los.other_boxing.php

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря приятел,ще го гледам по руския Match! Boets.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надушвам как темата до нова година ще бъде закрита от картата на света ако с пълна пара продължават споровете , кой бил артист , кой бил фалшификатор .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, adersa написа:

Надушвам как темата до нова година ще бъде закрита от картата на света ако с пълна пара продължават споровете , кой бил артист , кой бил фалшификатор .

Ако се слагаш и ти за артист ставате двама. Там не става дума за тебе. Само Левски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ще раздавате награди за актйорско майсторство то е ясно кой ще грабне
оскарите-има вече няколко номинации.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10/21/2017 в 14:55, Без умствен капацитет написа:

прочетох 3 страници а глупости

на 10/21/2017 в 15:03, Metafaza написа:

Google: Може би имахте предвид Метафаза Пифи...

Затвори скритото съдържание

Намерих 1 листа преди 3-4 дена в 1 друг форум, гледам че все още работи, но при мен някои канали насичат. Вижте дали и при Вас ще е така!?

AlanSmith_bg vremenno.m3u8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи голяма грешка като пусна листата тук . До довечера ще е умряла .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 20 минути, alansm123 написа:

Намерих 1 листа преди 3-4 дена в 1 друг форум, гледам че все още работи, но при мен някои канали насичат

HD-каналите насичат, а другите работят

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все ми е тая- в нета  през 3-4 дена качват нови. Повече ме е яд за тази листа, че на VLC-то върви чудесно, а като я пусна на Ottplayer  на ТВ, засича след 1-2 мин. и до там. Та ако някой знае причината, ще съм благодарен да каже каква е!

uk.m3u

tv_channels_showsat_xqPMQc.m3u

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като насича е полужива, за какво му е, нека поне умре че да се сети някой да пусне друга

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе хора спрете с тая телевизия.Станали сте като зомбирани.Излезте навън, пийте една бира с някой приятел, разходете се.Не се впрягайте толкова.Ако за повечете участници в този форум намирането на подобни линкове е само хоби няма нужда от толкова нерви.Пък вече, ако някой изкарва пари от това жив и здрав  да.Всеки си знае рисковете като прави нещо, накрая той ще си поема отговорностите, не вие.Имам чувството,че някой хора ги  е яд, че не могат да правят нещата които могат други  хора и си изкарват комплексите тук.Ако някой желае може да се   създаде някоя тема и всеки да дава по-малко акъл какъв софтуер  се използва за сканиране да кажем,как по-лесно да разбираме на кое  IP има нещо или на кое няма.Полезни неща, а не просто някой да шибне няква листа или някво ип и ти да се чудиш какво да правиш.Разбира се, не всичко може да е на български, но поне може да се пращат линкове към други форуми или места и от където може да се прочете  или да се  преведе  и да се познимаваш малко.Не може всичко да се дава наготово без обяснение без нищо.Сега сигурно някой ще каже нещо от сорта на 'ип-тата се знаят от много време ' , 'софтуера е ясен'.Всичко може да е ясно за вас, но в началото не е било така и някой ви е подал ръка и ви е помогнал.Та от време на време може да помагате да хората да им обяснявате как стават нещата, защо се случват.Които му се занимава ще гледа каквото кога си поиска  , които не, ще си гледа еднодневките и те така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Icaka94 написа:

А бе хора спрете с тая телевизия.Станали сте като зомбирани.Излезте навън, пийте една бира с някой приятел, разходете се.Не се впрягайте толкова.Ако за повечете участници в този форум намирането на подобни линкове е само хоби няма нужда от толкова нерви.Пък вече, ако някой изкарва пари от това жив и здрав  да.Всеки си знае рисковете като прави нещо, накрая той ще си поема отговорностите, не вие.Имам чувството,че някой хора ги  е яд, че не могат да правят нещата които могат други  хора и си изкарват комплексите тук.Ако някой желае може да се   създаде някоя тема и всеки да дава по-малко акъл какъв софтуер  се използва за сканиране да кажем,как по-лесно да разбираме на кое  IP има нещо или на кое няма.Полезни неща, а не просто някой да шибне няква листа или някво ип и ти да се чудиш какво да правиш.Разбира се, не всичко може да е на български, но поне може да се пращат линкове към други форуми или места и от където може да се прочете  или да се  преведе  и да се познимаваш малко.Не може всичко да се дава наготово без обяснение без нищо.Сега сигурно някой ще каже нещо от сорта на 'ип-тата се знаят от много време ' , 'софтуера е ясен'.Всичко може да е ясно за вас, но в началото не е било така и някой ви е подал ръка и ви е помогнал.Та от време на време може да помагате да хората да им обяснявате как стават нещата, защо се случват.Които му се занимава ще гледа каквото кога си поиска  , които не, ще си гледа еднодневките и те така.

Ето още нещо българско, но работи от време на време + еднодневки за спортни и други(някои работят, други - не ) . В последната листа също има бг канали (VIP BG)) ,но  със същия проблем - работят  малко и после ми засичат :( , но нета ми е 13-14Мб, може и от това да е !

BGdrugi.m3u

04112017_iptv_playlist_57.m3u

04112017_iptv_playlist_55.m3u

04112017_iptv_playlist_58.m3u

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, alansm123 написа:

Ето още нещо българско

То хубаво българско, но пак наготово.Нужно ли е всичко да се качва по-този начин.По-добре качи един линк, пък някой може да си раздвижи мозъка и да се сети че там откъдето идва това може да  има още, пък да пита как може да изкара останалото, след това някой от по-напредналите малко акъл да дадат, как  би могло да стане това.Давам хипотетичен пример, не съм отварял листата не знам какво има даже.

Редактирано от Icaka94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ицо  имаше 2 теми като тази със по 200+ страници. За около 500 страници общо на тази тематика изявилите желание да научат нещо са не повече от 5 човека. От което следва ,че 99.95% от влезлите във темите  изобщо не ги вълнува кое как се прави а чакат да гледат на готово. Същото количество хора не са пуснали нито един собствен линк и никога няма и да пуснат защото  не им се занимава. Всички искат да знаят как  се краде а не как се създава.  И понеже кражбата е наказуемо деяние публично информация не се  предлага на случайни потребители. Колкото има уроци в интернет как се краде ток от комшията толкова има и уроци  как се краде IPTV  от доставчиците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, AlkatrazBG написа:

Ицо  имаше 2 теми като тази със по 200+ страници. За около 500 страници общо на тази тематика изявилите желание да научат нещо са не повече от 5 човека. От което следва ,че 99.95% от влезлите във темите  изобщо не ги вълнува кое как се прави а чакат да гледат на готово. Същото количество хора не са пуснали нито един собствен линк и никога няма и да пуснат защото  не им се занимава. Всички искат да знаят как  се краде а не как се създава.  И понеже кражбата е наказуемо деяние публично информация не се  предлага на случайни потребители. Колкото има уроци в интернет как се краде ток от комшията толкова има и уроци  как се краде IPTV  от доставчиците.

Не съм съгласен,че всички чакат наготово.Просто някой хора питат и никой, не ги отразяват.Дори аз съм питал и доста пъти не са ми отговаряли и затова рових по-други подобни форуми в търсене на отговорите, защото в тази тема много рядко ги получавах.Като цялото нещата които знам да правя не ги знам от калдата а от други форуми.Българите сме свикнали да крием всичко за себе си, и рядко да споделяме наученото с обяснението "аз сам съм се научил, научи се и ти".За жалост съм  получавал този отговор в старата тема при зададен от мен въпрос.

Редактирано от Icaka94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоест ти искаш да ти напиша къде са дупките в сигурността   на конкретен доставчик и да  предоставя подробна инструкция къде какво се прави и със какви инструменти ? Всичкото това да го публикувам тук във темата  която е  публична и е достъпна за абсолютно всеки .  След което  да започне едно лудо сканиране от много хора  и доставчика  да затвори вратата  .  Недейте да сравнявате руските форуми и доставчици със нашите и да си мислите ,че и тука ресурса и абонатите са същите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, mcmlxx написа:

д-р Иван Габровски

Докторе, оригиналният софтуер беше български. Авторите го продадоха на руснаците, които в началото стартираха проекта напълно безплатно. После решиха, както се казва на руски, "срубить бабла" и почнаха с vip акаунти и т.н. Умряла работа е това. Аз гледам само няколко канала, които ги няма никъде другаде, но пък не могат да се гледат - всякакви параметри съм бъзикал, винаги забива, рано или късно и това си е от протокола и от сийдъра, а не от интернета.

Аз затова цитирах и най-интересните мнения от руския форум, които напълно се припокриват с моето мнение.

И поздрави, че криеш линковете зад твоя си астра - това е единственият начин да оцелеят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 4 часа, alansm123 написа:

Все ми е тая- в нета  през 3-4 дена качват нови. Повече ме е яд за тази листа, че на VLC-то върви чудесно, а като я пусна на Ottplayer  на ТВ, засича след 1-2 мин. и до там. Та ако някой знае причината, ще съм благодарен да каже каква е!

uk.m3u

tv_channels_showsat_xqPMQc.m3u

пробвай да промениш разширенията от .ts на .m3u8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, дръндю написа:

пробвай да промениш разширенията от .ts на .m3u8

преди 27 минути, Изтрит потребител. написа:

При мен тръгна на бърз нет, но на село нета е бавен и се наблюдава някакво изчакване на всяка (около) минута предаване

Пробвах със смяната- не става, при първия ерор забива ottplayer-a и до там (става въпрос за LG телевизор) . При VLC-то на компа - има някакво забиване от време на време, но поне предаването продължава без reload. Мисля си дали да не пробвам със SSPlayer или  Smart IPTV ?

Изрит.потребител, на теб каква ти е скороста, че не забива?

преди 5 часа, Icaka94 написа:

То хубаво българско, но пак наготово.Нужно ли е всичко да се качва по-този начин.По-добре качи един линк, пък някой може да си раздвижи мозъка и да се сети че там откъдето идва това може да  има още, пък да пита как може да изкара останалото, след това някой от по-напредналите малко акъл да дадат, как  би могло да стане това.Давам хипотетичен пример, не съм отварял листата не знам какво има даже.

Щом искаш ще ти дам сайтовете, от които съм взел листите, а относно кое как става и защо- идея си нямам, пробвах нещо от това видео, но явно или не работи или аз не правя всичко като хората :  https://www.youtube.com/watch?v=MeKXU_htZEo&list=PLIQTCTp41PjTeRYhd6qx5dGMOjJbtOy4Bhttps:

//hdbox.ws/bg/news/43-ip-tv-kanaly.html

http://forum.cstalking.com/free-iptv-servers/

http://www.iptv2424.com/

http://www.world-satellite.net/iptv.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, alansm123 написа:

Пробвах със смяната- не става, при първия ерор забива ottplayer-a и до там (става въпрос за LG телевизор) . При VLC-то на компа - има някакво забиване от време на време, но поне предаването продължава без reload. Мисля си дали да не пробвам със SSPlayer или  Smart IPTV ?

Това със смяна на разширението наистина работи, но само на някои линкове и пак не е напълно стабилно, така че на плеърът на телевизорът ти няма да стане нищо. Такива линкове работят само с един плъгин за Kodi (F4MTester) и една врътка с настройките на VLC. Но тези листи са буквално еднодневки и аз не бих си губил времето с тях, ако приемаш съвети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, RagnerBG написа:

Това със смяна на разширението наистина работи, но само на някои линкове и пак не е напълно стабилно, така че на плеърът на телевизорът ти няма да стане нищо. Такива линкове работят само с един плъгин за Kodi (F4MTester) и една врътка с настройките на VLC. Но тези листи са буквално еднодневки и аз не бих си губил времето с тях, ако приемаш съвети.

Благодаря за съвета, знам че 99% са еднодневки и нямам намерение да се занимавам сериозно с тях. Все пак ми беше любопитно да знам дали проблема е в плейъра на тв, скороста на нета или нещо друго :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще даже не е стабилно...

f4mttester не прави магия - просто loop през определено време, та плеърът да не прескочи на съседен канал (това е защитата при някои от порталите като xtream-codes). В резултат на което, никой по веригата не гледа стабилно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   2 потребители

• Подобни теми

• от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• от sembozo
      така преинсталирам си Win-a от флашка и първия път нещо се прецака и започнах на ново нo usb ми изчезна от boot menu-to в биоса всичко е на enable za USB  някакви идеи ако има казвайте
  • Дарение

• Добави ново...