Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 12 часа, tangra65 написа:

Помоли някой сириец да те гръмне.

Уважаеми читатели, видяхте ли на какво са способни хакерите продаващи ви нелегално ИП телевизия, а ?
Заради едни парични загуби ви пожелават направо смърт.
Представете си какво ще се случи с банковата ви сметка, ако докато ровят из твърдия диск на компютъра ви, намерят паролата на кредитната ви карта. Ще ви източат всичките пари и после банката ви ще ви каже че вие сте си виновни, защото сте се доверили на престъпници и сте им плащали през Интернет.
Господин мургавият прабългарски потомък съм го настъпил яко по мазола и сега храчи змийска отрова. Явно че благодарение на моите разяснения част от клиентите му са спрели да му плащат месечни обонаменти, за гледането на крадена ИП телевизия от него и сега той е побеснял от яд. Човекък извършващ наказуеми от закона деяния, явно е на мнение че никой не трябва да му пречи да се обогатява незаконно.

Един друг такъв, като тоя тангра, ама от друг форум където е модератор там, ми спря писането на сайта му ( dvb-bg.гей ). Поводът беше че пуснах само опашките на два спортни канала, които един потребител не можеше да ги отгатне сам. Това беше само повода, а истинската причина е, че и той е в ИПТВ бизнеса и като е чел какво пиша тука, му е притъмняло пред очите. Значи чете какво пиша тука и ме дебне да се мерна там, за да ми каже че е прочел тукашните ми постове и да ме банне там. Търсил си е повод някакъв да може публично да обяви че ще ми спре писането. Той оня форум е за обслужване на тесни частни интереси на продаване на приемници настроени от тях да отварят кодираните канали, например на Булшит, ама двата канала който аз съм пуснал били нещо страшно. Те от години изкарват пари от продажби на предварително настроени приемници и дават ключета открито на сайта им модераторите, ама аз съм бил нарушил правилата им, пък те не са ги нарушавали от години. Такиви са всичките изкарващи пари по нечестен начин. Опитват се да се правят на кротки агънца, а пък под козината свирепи вълци.

Абе явно са разбрали продавчите на нелегална ИПТВ че от 2 ноември има нови драйвъри за сателитните приемници, улесняващи гледането на ключета на още доста кодирани канали и сега са много изнервени, че ще губят клиенти. Може по-нататък да пусна една тема да ви обясня подробно колко много телевизия се гледа без пари, без никой келеш хакер да може да ви спре достъпа до сървъра му. Ако ви хареса, ще си гледате, пък хакерчетата ще ме псуват и кълнат също като циганка врачуваща пред болница.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Белгиеца написа:

Уважаеми читатели, видяхте ли на какво са способни хакерите продаващи ви нелегално ИП телевизия, а ?
Заради едни парични загуби ви пожелават направо смърт.
Представете си какво ще се случи с банковата ви сметка, ако докато ровят из твърдия диск на компютъра ви, намерят паролата на кредитната ви карта. Ще ви източат всичките пари и после банката ви ще ви каже че вие сте си виновни, защото сте се доверили на престъпници и сте им плащали през Интернет.
Господин мургавият прабългарски потомък съм го настъпил яко по мазола и сега храчи змийска отрова. Явно че благодарение на моите разяснения част от клиентите му са спрели да му плащат месечни обонаменти, за гледането на крадена ИП телевизия от него и сега той е побеснял от яд. Човекък извършващ наказуеми от закона деяния, явно е на мнение че никой не трябва да му пречи да се обогатява незаконно.

Един друг такъв, като тоя тангра, ама от друг форум където е модератор там, ми спря писането на сайта му ( dvb-bg.гей ). Поводът беше че пуснах само опашките на два спортни канала, които един потребител не можеше да ги отгатне сам. Това беше само повода, а истинската причина е, че и той е в ИПТВ бизнеса и като е чел какво пиша тука, му е притъмняло пред очите. Значи чете какво пиша тука и ме дебне да се мерна там, за да ми каже че е прочел тукашните ми постове и да ме банне там. Търсил си е повод някакъв да може публично да обяви че ще ми спре писането. Той оня форум е за обслужване на тесни частни интереси на продаване на приемници настроени от тях да отварят кодираните канали, например на Булшит, ама двата канала който аз съм пуснал били нещо страшно. Те от години изкарват пари от продажби на предварително настроени приемници и дават ключета открито на сайта им модераторите, ама аз съм бил нарушил правилата им, пък те не са ги нарушавали от години. Такиви са всичките изкарващи пари по нечестен начин. Опитват се да се правят на кротки агънца, а пък под козината свирепи вълци.

Абе явно са разбрали продавчите на нелегална ИПТВ че от 2 ноември има нови драйвъри за сателитните приемници, улесняващи гледането на ключета на още доста кодирани канали и сега са много изнервени, че ще губят клиенти. Може по-нататък да пусна една тема да ви обясня подробно колко много телевизия се гледа без пари, без никой келеш хакер да може да ви спре достъпа до сървъра му. Ако ви хареса, ще си гледате, пък хакерчетата ще ме псуват и кълнат също като циганка врачуваща пред болница.

Всичко това доказва колко си прост. Аз с тебе белгейецо приключих. Отиди на доктор, макар че е късно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, tangra65 написа:

Всичко това доказва колко си прост. 

Е па битието определя съзнанието бе умико. Така беше формулировката по времето на марксизма-ленинизма.
Моето битие като е на човек нямащ си грижи с парите, задоволен с каквото му трябва, та ми е изградило западно съзнание на почтен гражданин, не нарушаващ членовете на наказателния кодекс, в които се споменава за затвор. Ако наказанието е само глоба, тогава може да се нарушава според финансовите запаси и при условие че не вредиш пряко на друг човек.
Еволюирало ми е съзнанието до такава степен, че да не си купувам Atlas 200 HD приемник, въпреки че с него се гледат на френски платените абонаменти за без пари. Не го купувам защото не искам да обогатявам престъпниците които го пускат на пазара. Ако някой ми подари такъв, ще го ползвам без проблем, но пари на кандидат пандизчии не давам.
Под достойнството ми е да давам пари на човек, който няма акъл да изкарва пари по законен начин и рискува да го спипат и набутат в пандиза за няколко години.
Аз смятам че да се дават пари на продаващи нелегална ИПТВ или за шеринг, е същото като да ходиш на битпазар и да си купуваш крадени стоки от някоя мангалка. Например трябва ти телевизор и отиваш в циганската махала и си поръчваш да ти откраднат един от марката Сони. А после ревеш че ти откраднали колата или влезнали в къщата ти същите тия престъпници от които си купувал и ти, па ти изнесли всичко ценно и си видял твои неща изнесени за продан на битпазар.

За да им стане по-добре ясно на читателите, защо не трябва да купуват нелегална телевизия от хакерчета, ще им дообясня ако не са се сетили сами, че тези същите дето им продават сканират всичко наред. Значи сканират и вашата връзка към интернет, ако сте при доставчик който предлага и телевизия. Като давате пари на тези престъпници, вие им казвате – давай сканирай и моя компютър, рови колкото искаш в него, аз нямам нищо против и от мен да крадеш и да ми искаш откуп за да мога да си отворя папките ми които ще криптираш със зловреден софтуер. Хакерите продавачи на нелегална ИПТВ нямат никакви морални задръжки, ще ви изтрият от компютъра снимките на децата, видеото от сватбата и окото няма да им мигне, ако не им платите откуп от 500 евро. При това, вие като сте им клиенти, сте си дали и адреса даже, щото са ви го искали вашия нали, ама техния истински адрес не го знаете. Та могат и по пощата да ви пратят писъмце, че ако се оплаквате в полицията за вредите които са ви нанесли, после ще ви подпалят къщата някоя нощ.
Стойте далече от тези безскруполни престъпници, спомнете си поговорката :
Да би мирно седяло, не би чудо видяло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, Белгиеца написа:

Е па битието определя съзнанието бе умико. Така беше формулировката по времето на марксизма-ленинизма.
Моето битие като е на човек нямащ си грижи с парите, задоволен с каквото му трябва, та ми е изградило западно съзнание на почтен гражданин, не нарушаващ членовете на наказателния кодекс, в които се споменава за затвор. Ако наказанието е само глоба, тогава може да се нарушава според финансовите запаси и при условие че не вредиш пряко на друг човек.
Еволюирало ми е съзнанието до такава степен, че да не си купувам Atlas 200 HD приемник, въпреки че с него се гледат на френски платените абонаменти за без пари. Не го купувам защото не искам да обогатявам престъпниците които го пускат на пазара. Ако някой ми подари такъв, ще го ползвам без проблем, но пари на кандидат пандизчии не давам.
Под достойнството ми е да давам пари на човек, който няма акъл да изкарва пари по законен начин и рискува да го спипат и набутат в пандиза за няколко години.
Аз смятам че да се дават пари на продаващи нелегална ИПТВ или за шеринг, е същото като да ходиш на битпазар и да си купуваш крадени стоки от някоя мангалка. Например трябва ти телевизор и отиваш в циганската махала и си поръчваш да ти откраднат един от марката Сони. А после ревеш че ти откраднали колата или влезнали в къщата ти същите тия престъпници от които си купувал и ти, па ти изнесли всичко ценно и си видял твои неща изнесени за продан на битпазар.

За да им стане по-добре ясно на читателите, защо не трябва да купуват нелегална телевизия от хакерчета, ще им дообясня ако не са се сетили сами, че тези същите дето им продават сканират всичко наред. Значи сканират и вашата връзка към интернет, ако сте при доставчик който предлага и телевизия. Като давате пари на тези престъпници, вие им казвате – давай сканирай и моя компютър, рови колкото искаш в него, аз нямам нищо против и от мен да крадеш и да ми искаш откуп за да мога да си отворя папките ми които ще криптираш със зловреден софтуер. Хакерите продавачи на нелегална ИПТВ нямат никакви морални задръжки, ще ви изтрият от компютъра снимките на децата, видеото от сватбата и окото няма да им мигне, ако не им платите откуп от 500 евро. При това, вие като сте им клиенти, сте си дали и адреса даже, щото са ви го искали вашия нали, ама техния истински адрес не го знаете. Та могат и по пощата да ви пратят писъмце, че ако се оплаквате в полицията за вредите които са ви нанесли, после ще ви подпалят къщата някоя нощ.
Стойте далече от тези безскруполни престъпници, спомнете си поговорката :
Да би мирно седяло, не би чудо видяло.

Какво искаше да кажеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дайте некои линк за пинк+.благодарим предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, mcmlxx написа:

Затвори скритото съдържание

http://41.224.63.108:65534/3

мерси жив и здрав да си:cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, първо признавам, че до сега изобщо не съм се занимавал с онлайн телевизия. Успях да подкарам HBO каналите от по - горе без проблем през VLC отваряне на мрежовия поток и поставяне на линка. Върви без грижа, но когато опитах с други, например пробвах от acestreamsearch да намеря BTVHD , и по същия начин поставям: acestream://b9df9d56746af56d8d353b8bc50bbbbc88932f6d (без acestream), но не става нищо. Доколкото разбирам трябва да инсталирам Acestream или друга алтернатива, какво трябва да направя, ако може да обясните просто или някакво ръководство. Ползвам Линукс, CentOS. Извинявам се за глупавите въпроси и ви благодаря предварително! 

Редактирано от Камен Тодоров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Камен Тодоров написа:

Здравейте, първо признавам, че до сега изобщо не съм се занимавал с онлайн телевизия. Успях да подкарам HBO каналите от по - горе без проблем през VLC отваряне на мрежовия поток и поставяне на линка. Върви без грижа, но когато опитах с други, например пробвах от acestreamsearch да намеря BTVHD , и по същия начин поставям: acestream://b9df9d56746af56d8d353b8bc50bbbbc88932f6d (без acestream), но не става нищо. Не съм наясно дали трябва да инсталирам нещо повече или просто стрийма не е активен, какво трябва да направя, ако може да обясните просто. Ползвам Линукс CentOS, ако има особено значение, доколкото разбирам трябва да инсталирам acestream? 

Напиши ми на лична поща, щом като си с този линукс, ще ми е интересно дали ще работи с него всичко добре. Ще ти помогна с инсталацията, ако дистрибуцията ти не те ебава нещо. Сега трябва да карам булката до едно място и нямам време, но по-късно ще мога да проверя кой вариант на енджина работи от сайта от който си взел линка. Напиши ми и сайта. Този линк дето си го дал тръгна тук при мен и бачка на лунукса Кубунту. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Белгиеца написа:

Напиши ми на лична поща, щом като си с този линукс, ще ми е интересно дали ще работи с него всичко добре. Ще ти помогна с инсталацията, ако дистрибуцията ти не те ебава нещо. Сега трябва да карам булката до едно място и нямам време, но по-късно ще мога да проверя кой вариант на енджина работи от сайта от който си взел линка. Напиши ми и сайта. Този линк дето си го дал тръгна тук при мен и бачка на лунукса Кубунту. 

Пиша ти, благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре,

ще се опитам да ти пратя едно "любовно" писъмце, преди да почне английския Х-фактор по Ай Ти Ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко повече информация какво прави това overrun nonfatal  и можем ли чрез няква команда в m3u файла да му ограничим битрейта.

Редактирано от Icaka94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 11/11/2017 в 21:30, Без умствен капацитет написа:

как се намират такива адреси

http://rn-tv.com/k0/1655976/stream.m3u8

С мерак и технически умения. Ама и с двете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, moni2 написа:

С мерак и технически умения. Ама и с двете.

на мен ми хрумна, нещо от сорта http://rn-tv.com/btv/*******/stream.m3u8

като  ******* лесно се генерира с ексел, но си мислq дали btv не е K348

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не става с проста аритметика. За самото захващане говорех. Понеже тяхната система работи само през истински mag254, е, и през един емулатор, но той е недоклатен. Има начин да стане, но е доста сложно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, moni2 написа:

Не, не става с проста аритметика. За самото захващане говорех. Понеже тяхната система работи само през истински mag254, е, и през един емулатор, но той е недоклатен. Има начин да стане, но е доста сложно...

ами това как върви на ВЛС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по принцип РН е най пиратската тв в бургас, спомням си преди като излезе ийч би о част от комплекс славейков го гледа без да му върви такса и то доста дълго - около 2 години         -           така че там може да има интересни неща

Редактирано от Без умствен капацитет (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос до всички в темата и искам грамотен отговор - МОГА ЛИ ДА СЕ АБОНИРАМ ЗА КАНАЛИТЕ СПОРТНИТЕ КАНАЛИ НА МТЕЛ АКО НЕ СЪМ ТЕХЕН АБОНАТ НА ТВ ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако доставчика ти не ги предлага като допълнителен пакет няма как да се абонираш за тях. Най много ако имаш телефон  към Мтел да си платиш за MtelNOW  и да  гледаш от  там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

катраз мисля че ти ще кажеш най добре

преди се излъчваше онлайн регионалната ТВ Зетра сега гледам е спряла, друг линк ли има и какъв е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, adersa написа:

Имам един въпрос до всички в темата и искам грамотен отговор - МОГА ЛИ ДА СЕ АБОНИРАМ ЗА КАНАЛИТЕ СПОРТНИТЕ КАНАЛИ НА МТЕЛ АКО НЕ СЪМ ТЕХЕН АБОНАТ НА ТВ ?

https://mtelnow.bg/landingmtel

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   5 потребители

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...