Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 7 минути, dimo000 написа:

Готов съм за боя дано да е само бои а не и е....не сега си проверих пощата имам друга оферта https://prnt.sc/qg01q8

искат цяла година да са гледат на онова сайтообразното кво беше алфа нещо си😁

някой добър чиляк да ми направи и на мен коледен подарък с сканиран лист удъпъ само че не ми трябват стримовете а имената

не обичам да гледам а само да чета

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Весели Коледни и Новогодишни празници на всички във форума.

Живи и здрави и да продължавате да укрепвате защитите на IPTV сърварите и през следващата година.

Наздраве

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, vanood написа:

да продължавате да укрепвате защитите на IPTV сърварите

ние сме по обратното :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, vanood написа:

Живи и здрави и да продължавате да укрепвате защитите на IPTV сърварите и през следващата година.

След като укрепим защитата  на някой IPTV сървър -започваш да виждаш първо това loader.gif.pagespeed_ce.Qh_LM6gnY4.gif.a2830faf4edc2dd94f7b42afa2717c0c.gif

а след това виждаш ето това c9Ofx.png.4322d575f6b1af65992a98695a313dd3.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деца, време е за коледна IPTV приказка.

Имало едно време един китаец - ЦугЦванг или както там се казвал, който решил да направи малко (не много, няколко милиона) долара.

Започнал той да продава през една платформа програма на базата на OpenBullet /която е с GNU лиценз - тоест свободна за некомерсиално ползване/, която ползва негови  си, на китаеца програми-модули за сканиране на портали. За да се предпази от нежелани навлеци за без пари, той използвал система за активиране, която се авторизира през негов сървър и работи само на компа на клиента. Сумата не била голяма - $20, и постепенно клиентите "клъвнали". И от ден на ден, хората, които складирали мак адреси на портали за черни дни, станали колкото жителите на Пекин в слънчев летен ден.

Едно нещо не знаели горките "клиенти" - че когато те намерят и сканират някой нов портал, техният "улов" отива при хитрото китайче, което освен всичко друго ги продава на заинтересовани лица /а иначе защо ще ги събира, се пита в задачата/.

Край на коледната приказка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Ином написа:

Деца, време е за коледна IPTV приказка.

Имало едно време един китаец - ЦугЦванг или както там се казвал, който решил да направи малко (не много, няколко милиона) долара.

Започнал той да продава през една платформа програма на базата на OpenBullet /която е с GNU лиценз - тоест свободна за некомерсиално ползване/, негови  си програми-модули за сканиране на портали. За да се предпази от нежелани навлеци за без пари, той използвал система за активиране, която се авторизира през негов сървър и работи само на компа на клиента. Сумата не била голяма - $20, и постепенно клиентите "клъвнали". И от ден на ден, хората, които складирали мак адреси на портали за черни дни, станали колкото жителите на Пекин в слънчев летен ден.

Едно нещо не знаели горките "клиенти" - че когато те намерят и сканират някой нов портал, техният "улов" отива при хитрото китайче, което освен всичко друго ги продава на заинтересовани лица /а иначе защо ще ги събира, се пита в задачата/

Край на коледната приказка.

да това е вярно -и аз мислех да го напиша тук във форума за да знаят колегите за какво става въпрос но ти ме изпревари 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

https://iptv.live/playlist/874243  ----->   http://95.158.136.25:8899/

ивкуб иклам с ас атанеми :РЕКОЖ

😁

преди 2 часа, Ином написа:

ние сме по обратното :)

ко каза ко

ot-liulka-do-grob.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, woobu написа:

ко каза ко

!inom изот за мъс еН

:) окраМ авзак ес ерагам окясв еН

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Ином написа:

!inom изот за мъс еН

:) окраМ авзак ес ерагам окясв еН

я виж ко каза шопъ

очнешси ис си сти сихилядсно да казтказа всичтначаа 
     стиилядиости апочнследв не едве хна отляди казал 
и пеа запда заледваа всие не е къстотин искатказаяди 
      иат отдина 
отнач казвват о да с казвпетсте хилхилядростичнеш 
и иск 
       следда всвото ростиотказодинаетсто 
нивои такве хи такаа отнпетст хилятстотчало, 
всеазват е къвсичкотин началда за петс, пронеш скъсновото  стигедващ си сказаледващачалоигнешляди ляди а годкъсноледвапетст казв просе хилта гош нив още да заще неоа всички тгнеш ачалопросте отктказаодинатначаигнеш петса годхилядве хиеш нищата , всен но ички отказстигн следигнеш да свсичкследв

аз си мисля за това ама незнам след третата ракия всички са ми еднакви

да да всички така казват отначало, прости си искал да стигнеш нивото две хиляди и петстотин но си се отказал, все още не е късно да започнеш следващата година отначало

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, mcmlxx написа:

Има, влез в admin панела, намери блокирания user по mac address, и в графата status=1,  я направи status=0. Рестартирай портала и си готов. 

много лелки на една пръчка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, kre10 написа:

Привет, някой срещал ли е EPG за филмовите канали на GCN?

ffmpeg->picture->ocr->build xml😁

те останаха в две хилядната година тия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Ином написа:

ksportiptv?

по тая DeymosTV има ли нещо интересно или са някъв култ нали ти беше по регионалните

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, woobu написа:

по тая DeymosTV има ли нещо интересно или са някъв култ нали ти беше по регионалните

По принцип всяка една регионална е в пъти по-интересна от боклучавите "национални". Нямам представа каква е точно тази, но пак ще е по-интересна от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Ином написа:

По принцип всяка една регионална е в пъти по-интересна от боклучавите "национални". Нямам представа каква е точно тази, но пак ще е по-интересна от тях.

а тая жива ли е Tv Varna тия от пазарджик казват че я имат както и тая Ultra Blgoevgrad

https://deymos.invivo.bg/

успех с намирането на чиляците

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, woobu написа:

а тая жива ли е Tv Varna

Да, ТВ Варна е жива. А ТВ Ултра мисля, че вече няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Ином написа:

Да. ТВ Ултра мисля, че няма.

то може да е радио това аз само чета #EXTINF:-1 ххх,не пускам😁

някой беше съветвал на някое друго место че като пишело parasite/install да не се пуска и от тогава не пускам никъв стрийм🤣

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...