Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 45 минути, mcmlxx написа:

[Portal]

Затвори скритото съдържание

Е с тази парола направо изби рибата :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 12,6k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

То стана голяма мацаница пак тука... Малко над нещата момчета, стриймове винаги е имало и ще има, както и ще се разпиляват по форумите... Който не се е защитил като хората, така ще е... Пийте по една

Здравейте колеги, следя форума от около година и гледам в последно време не се пише нищо стойностно а има само заядици и мърморене Във форума има няколко човека, които постват ценна информ

Привет на всички съфорумци!Искам тук  да споделя своята благодарност към mcmlxx за човешкото отношение ,помощ и време което отделя за да можем да решаваме стоящи пред нас  проблеми в областта на онлай

Публикувани изображения

https://www.gdbop.bg/bg/news/view/rezultati-ot-savmestna-operatsiya-na-gdbop-ministerstvoto-na-kulturata-komisiyata-za-regulirane-na-saobshteniyata-i-nap

Кой не си е платил лептата на ДПС?

РЕЗУЛТАТИ ОТ СЪВМЕСТНА ОПЕРАЦИЯ НА ГДБОП, МИНИСТЕРСТВОТО НА КУЛТУРАТА, КОМИСИЯТА ЗА РЕГУЛИРАНЕ НА СЪОБЩЕНИЯТА И НАП

УСТАНОВЕНО Е НЕРЕГЛАМЕНТИРАНО РАЗПРОСТРАНЕНИЕ НА РЕДИЦА ТЕЛЕВИЗИОННИ ПРОГРАМИ БЕЗ НЕОБХОДИМОТО ПО ЗАКОН СЪГЛАСИЕ НА ПРАВОНОСИТЕЛИТЕ; ДЕЙСТВИЯТА СА ПРОВЕДЕНИ ПОД РЪКОВОДСТВОТО НА РАЙОННА ПРОКУРАТУРА – КЪРДЖАЛИ

В периода 20-22.01.2020г. служители на специализиран отдел „Киберпрестъпност“ при ГДБОП-МВР, заедно с Дирекция „Жандармерия“ - ГДНП, експерти от Министерството на културата, Комисията за регулиране на съобщенията и НАП, извършиха проверки на дейността на два интернет доставчика, опериращи на територията на област Кърджали. Действията са осъществени под ръководството на Районна прокуратура – Кърджали.

Предмет на проверката бе установяването на нерегламентирано разпространение на редица телевизионни програми без необходимото по закон съгласие на правоносителите. В хода на проверката е констатирано разминаване между брой абонати и сключени договори с крайни потребители. Иззети са множество документи и компютърно-информационни данни, касаещи дейността на дружествата по отношение на предоставяне на телевизионни програми и финансовата дейност на дружествата.

По случая са образувани две досъдебни производства за извършени престъпления против интелектуалната собственост. Констативни протоколи са били съставени и от присъстващите на проверката НАП, КРС и Министерството на културата.

Проведените операции са част от стратегията на държавата за засилено противодействие на нарушенията на правата върху обекти на интелектуалната собственост и извеждане на дружествата опериращи в сферата на предоставянето на телевизионни програми до краен потребител от т.нар. “сив” сектор, с което се нанасят огромни финансови щети не само на правоносителите, но и на бюджета на страната.

През последните две години страната ни бе извадена от негативния наблюдателен списък „Специален 301“ на Департамента по търговия на САЩ като резултат от координираните съвместните действия между МВР и Прокуратурата на Република България за противодействие на този вид престъпна дейност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Ином написа:

за новият закон видя ли кво е прокарано

чл. 319 ал 79

всички удпксита да бъдат закрити

интернет доставчите да следят за потребители които гледат през портали или крадът

ако потребител бъде разкрит че гледа през портал или използва чужд доставчик без платена такса следователно прави обир следва акция, арест и най накрая доживотен затвор с ефирна телевизия

да се надяваме че у панделата тиливизора е кюлед

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, mcmlxx написа:

ми щото казаха, че не се отварят архивите и реших да се пробвам с нещо по-лесно :)

Майтапа настрана, портала е много добър. Приятно гледане на всички, които ползват такъв тип стриймове! 

Готин е, само дето липсват макс спорт 3 и макс спорт 4, но пък има доста по-добри чужди алтернативи за мачовете от италия и испания :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте! Да не е сменен адреса на тозин портал ? http://go.iptv.cab/c/

Благодаря !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Andrey Petrov написа:
Здравейте! Да не е сменен адреса на тозин портал ? http://go.iptv.cab/c/

Благодаря !

само ти си блокиран там сканираш ли кво правиш или са имали технически проблеми

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, woobu написа:

само ти си блокиран там сканираш ли кво правиш или са имали технически проблеми

Не! Опитвам се да гледам със stbemu ...всеки пофил който пробвам е block...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrey Petrov написа:

Не! Опитвам се да гледам със stbemu ...всеки пофил който пробвам е block...

я дай някакъв мак да видя?

ако искаш на лично или както ти е удобно на мен ми е все тая дали ще мре или не😁

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.01.2020 г. в 21:28, rommel75 написа:

[ Portal ]: cmc.rtmp

Покажи скритото съдържание

Браточка, редно е когато има интервали в изписването на паролата, да ги спазваш й във текстовия документ прикрепен към архива! Иначе паролата си е вярна но с интервали между знаците и цифрите.

Извини ме за пояснението, но е задължително при поставянето и въвеждането на парола да се спазва граматиката, за да не се губи замисъла от нея. :idea:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Ином написа:

с кинескоп, черно-бял Опера и не работи...

телевизор-опера-3.jpg

не работи защото вътре си крият мобилните телефони😀

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.01.2020 г. в 19:17, marius marcel написа:

Vechiul nume Pomorie

doar bulgaria literară -1 majuscule

Някой знае ли отговора 10-10 х 10+10 =

Здравейте,да не е сменен адреса на този портал http://wuuws.com:8080/c/?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, dimityr52 написа:

Някой знае ли отговора 10-10 х 10+10 =

Това означава, че операторът на въпросния сайт има правило за защитна стена на Cloudflare, което ви блокира

ред на деиствията.

умножение, деление, събиране и изваждане.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, trolazol написа:

Това означава, че операторът на въпросния сайт има правило за защитна стена на Cloudflare, което ви блокира

ред на деиствията.

умножение, деление, събиране и изваждане.

Умножение и деление са с еднакъв приоритет, както и събиране и изваждане. Не бъркайте хората ;) Първата двойка е с по-висок приоритет от втората.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, dimityr52 написа:

Не е сменен, работи си, но с турско прокси

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, mcmlxx написа:

Аз пък имам следния проблем - от няколко дни на STB Emu Pro - VLC-player ми дава зелен екран. Звука се чува, само екрана е зелен. Предполагам, че е някаква настройка на декодерите, но не знам къде се намират настройките на VLC под STB Emu. Сигурен съм, че преди си работеше с VLC без проблем. Някой ако има решение - нека да ми пише. Благодаря!

При мен няма проблем. Вече си се сетил, но пробвай да преинсталираш VLC, ако не стане пак и Stbemu. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, mcmlxx написа:

Аз пък имам следния проблем - от няколко дни на STB Emu Pro - VLC-player ми дава зелен екран. Звука се чува, само екрана е зелен. Предполагам, че е някаква настройка на декодерите, но не знам къде се намират настройките на VLC под STB Emu. Сигурен съм, че преди си работеше с VLC без проблем. Някой ако има решение - нека да ми пише. Благодаря!

Виж дали не си включил хардуерното ускорение, това са проблеми, възникващи точно тогава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, mcmlxx написа:

Аз имах същия проблем,но с по-старата версия на емулатора(само на vlc беше зелен екран,със звук)...След ъпдейта всичко се оправи ! Може да го преинсталираш,сигурно ще стане....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[ Portal ]:mxc.tvxweb

На лични няма да отговарям 

117893304_bandicam2020-01-2518-05-19-391.jpg.1db066c5bf51a9253d35396632f5edf6.jpg2107772845_bandicam2020-01-2518-04-46-361.jpg.4616bff48a657319f350aef9add19d5a.jpg1547742066_bandicam2020-01-2518-04-27-221.jpg.d2e27c62dda1c9afeab7c5cc4e4245b6.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, rommel75 написа:

117893304_bandicam2020-01-2518-05-19-391.jpg.1db066c5bf51a9253d35396632f5edf6.jpg2107772845_bandicam2020-01-2518-04-46-361.jpg.4616bff48a657319f350aef9add19d5a.jpg1547742066_bandicam2020-01-2518-04-27-221.jpg.d2e27c62dda1c9afeab7c5cc4e4245b6.jpg

http://89.187.173.81:25461/3AeKTVEHx0/WZJhXUEldC/332227?play_token=ig3V1feIKh&token=GBJbVhBYF1sQUlMHUwUBBldRAgoAA1QCBABQVlADA1UHVARVWlIHAAZDGRZGREtTVAttUVBACgIHCgdWVh4QEBBVQWgKVBdbEFMCBQwICBQZREZRWQcSCwUNAl1YBQRQWgEfFRNZUUMID0BYWRwbU00SV0paA1xuUF1DDQJXEF8NRV9bTxJaD20FUFlUXl0UD0QDGhhAWUJEGg8KFF5eSUFSWkMRUUEEEFtbQVlcFRRWCUdWQBBJEw4adyNDHhAAG0RWWRBZWg8QWxdARhIVFFwVbUpREURDUVlYARMQCEdTEh8VDlFNPlEOW1pQU01fWghBGg5AARMYGlgLD1tGChFvQ14HEg8PRw1ZSQ==

vlc stawat

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, rommel75 написа:

Уникална задачка ... в началото ми се виждаше трудна но се оказа доста приятна и лесна  ... евала ...човек трябва да си размърда малко акъла и всеки ще се справи с нея ... успех и на другите във решаването, и като за край моля не забравяйте да не разпространявате порталите по другите форуми 🥂🍷🍾

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, 

някой има ли представа това как се бори?

Моля отговори само на лични.

http://IP:PORT/127.0.0.1:4277/RaiTRE

Благодаря предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Димитър Мандраджиев написа:

Здравейте, 

някой има ли представа това как се бори?

Моля отговори само на лични.

http://IP:PORT/127.0.0.1:4277/RaiTRE

Благодаря предварително.

Ако наистина искаш да се бори трябва да го пуснеш директно тук и да видим за колко време ще го уморим😁

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, woobu написа:

Ако наистина искаш да се бори трябва да го пуснеш директно тук и да видим за колко време ще го уморим😁

Не искам да го уморяваме и затова така съм го написал :) , ако исках щях да го пльосна :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Димитър Мандраджиев написа:

Не искам да го уморяваме и затова така съм го написал :) , ако исках щях да го пльосна :) 

отпред започва с ffrt значи нямаш шанс или си търси из мрежата ако има такъв порт след 0.0.1:4ььь

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване