Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 12,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

То стана голяма мацаница пак тука... Малко над нещата момчета, стриймове винаги е имало и ще има, както и ще се разпиляват по форумите... Който не се е защитил като хората, така ще е... Пийте по една

RU:  

Здравейте колеги, следя форума от около година и гледам в последно време не се пише нищо стойностно а има само заядици и мърморене Във форума има няколко човека, които постват ценна информ

Публикувани изображения

преди 9 минути, rommel75 написа:

bandicam 2020-01-31 22-58-33-262.jpg

Можеш спокойно да вземеш потребителя и паролата от скийншота ми и да изтеглиш плейлиста, да го пробваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, woobu написа:

я пробвай без това c/

1620282728_bandicam2020-01-3122-58-33-262.jpg.e6f8f0b852844e064de571624d4bb9da.jpg

същия вуй -аз токен си вадя ама показвам машинката какво казва

преди 2 минути, martinstz написа:

Можеш спокойно да вземеш потребителя и паролата от скийншота ми и да изтеглиш плейлиста, да го пробваш.

мога да си извадя каквото си искам -показвам ви какво дава 

ако сложа домейна обаче работи правилно 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, rommel75 написа:

1620282728_bandicam2020-01-3122-58-33-262.jpg.e6f8f0b852844e064de571624d4bb9da.jpg

същия вуй -аз токен си вадя ама показвам машинката какво казва

мога да си извадя каквото си искам -показвам ви какво дава 

И аз ти показах какво дава - картина и звук ;) Не знам, както повече искаш да видиш?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както geniptv, така и iptv.cab (по-рано някой питаше) си работят на VLC от доста време без никакви проблеми...... няма токени, мокени и т.н.

поне при мен е така ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

spacer.png

Честито! 96 лева на година ще е Данъка за телевизора! ,,Ако трябва и по 100 ще плащат!

,,Дaнъĸ тeлeвизop“ щe имa и тoй щe e тoчнo 96 лeвa нa гoдинa, 8 лeвa нa мeceц или пoд 30 cтoтинĸи нa дeн.

Cпopeд yпpaвлявaщитe oт Гepб дaнъĸa тpябвa дa ce въвeдe, зa дa имa пpoзpaчнocт пpи финaнcиpaнeтo нa дъpжaвнитe мeдии, ĸaĸтo и зapaди фaĸтa, чe Бoйĸo Бopиcoв вчepa e пpeдлoжил БHT и БHP пo вpeмe нa пpeдизбopнитe ĸaмпaнии дa ca бeзплaтни зa вcичĸи yчacтници в нaдпpeвapaтa, тaĸa билo дeмoĸpaтичнo.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, GeorgiDaskalov_7 написа:

има ли разлика между #EXTINF:0 и #EXTINF:-1

това са стандарти или ги спазваш или си правиш собствени ето малко да си почетеш има ли и после кажи и на другите които не знаят английски

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, Irisat написа:

Както geniptv, така и iptv.cab (по-рано някой питаше) си работят на VLC от доста време без никакви проблеми...... няма токени, мокени и т.н.

поне при мен е така ;)

я кажи как гледаш iptv.cab през VLC преди и аз го гледах но вече не мога през VLC

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, mcmlxx написа:

Понеже генерирането на плейлиста вече не е достъпно, можеш да ползваш следните листи, като разбира се подмениш username/password с актуалните такива с текстов редактор (notepad++):

go_playlists.rar 311 kB · 0 изтегляния

За да вземеш актуален username/password ти трябва това:

https://iptv.community/threads/mag-converter-to-m3u.8261/

А за да го ползваш ти трябва актуален мак адрес, прикрепям ти стар скан.Провери си ги сам с mag to m3u и си направи сам листите. Паролата е никнейма ти:

go.rar 1 kB · 0 изтегляния

Това е за да ги подкараш под VLC. Портала си работи без проблеми в STB Emu с Portal url : http://tvip.zone/ccxx/

....за сега...

Благодаря,тръгна работи а с моя usser/pass който го имам аз не тръгва  не му знам МАС адреса

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, __∂€Иîs™ написа:

Благодаря,тръгна работи а с моя usser/pass който го имам аз не тръгва  не му знам МАС адреса

Този, конкретно, почнаха през седмица да сменят потребител и парола. Ако нямаш МАК адреси, чрез които да хващаш потребител и парола, има вероятност след седмица - две, че и по-рано, да ги сменят и да нямаш повече достъп до тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, martinstz написа:

Този, конкретно, почнаха през седмица да сменят потребител и парола. Ако нямаш МАК адреси, чрез които да хващаш потребител и парола, има вероятност след седмица - две, че и по-рано, да ги сменят и да нямаш повече достъп до тях.

Tия пак са добре, има портали, където user/pass се сменят при всяко логване.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам платен абонамент към tivi.bg, който ползвам на Sony Android TV със Stbemu pro. Има ли някакъв начин да извлека листата в m3u формат и да я ползвам  на същия телевизор, но с платената версия на TiviMate. Пробвах да добавя листата като URL, както е описано в сайта им за Perfect player и не стана. Пробвах и варианта им за VLC, но пак не стана. Благодаря на отзовалите се!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Avella85 написа:

Здравейте! Имам платен абонамент към tivi.bg, който ползвам на Sony Android TV със Stbemu pro. Има ли някакъв начин да извлека листата в m3u формат и да я ползвам  на същия телевизор, но с платената версия на TiviMate. Пробвах да добавя листата като URL, както е описано в сайта им за Perfect player и не стана. Пробвах и варианта им за VLC, но пак не стана. Благодаря на отзовалите се!

http://cdn.tivi.bg/m/хакнатмак пробва ли го тоя начин, пробва ли да се свържеш с тях ако им е неквалифицирана подръжката  парите обратно и минаваш на друг😀

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, woobu написа:

http://cdn.tivi.bg/m/хакнатмак пробва ли го тоя начин, пробва ли да се свържеш с тях ако им е неквалифицирана подръжката  парите обратно и минаваш на друг😀

Пробвах http://cdn.tivi.bg/m/AA:BB... с моя мак, но не стана, TiviMate дава Error. Те не обещават поддръжка на тоя плеър, та за това нвма смисъл да се занимавам. Един час ме убеждаваха да си купя Маг от тях, едвам се навиха да ми вкарат моя мак в системата си. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Avella85 написа:

Пробвах http://cdn.tivi.bg/m/AA:BB... с моя мак, но не стана, TiviMate дава Error. Те не обещават поддръжка на тоя плеър, та за това нвма смисъл да се занимавам. Един час ме убеждаваха да си купя Маг от тях, едвам се навиха да ми вкарат моя мак в системата си. 

ресто тогава нямаш друг избор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, woobu написа:

ресто тогава нямаш друг избор

Кофти...Бяха ми на далавера през интернет доставчика и ми се искаше да им ползвам екстрата Тайм шифт. Мал шанс... Ще си продължавам по стария начин а порталите. А дали има вариант да се извлече листата от 

http://config.streamstv.me:8080/c/, за се ползва Тайм шифта? 
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Avella85 написа:

Кофти...Бяха ми на далавера през интернет доставчика и ми се искаше да им ползвам екстрата Тайм шифт. Мал шанс... Ще си продължавам по стария начин а порталите. А дали има вариант да се извлече листата от 

http://config.streamstv.me:8080/c/, за се ползва Тайм шифта? 

ако си напишеш нов стб ему по твой вкус може да извлечеш всичко без админ паролата разбира се

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   2 потребители

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване