Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Pifi Pedolino написа:

Не е дупка просто клиентите гледат на друг порт там има малка врътка,ти чакаш на udpxy а клиентите си гледат на другото място.

Може ли малко повече обяснение,че днес малко съм доста не в кондиция.Ако ти се занимава де, ако не здраве да е :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Pifi Pedolino написа:

Не е дупка просто клиентите гледат на друг порт там има малка врътка,ти чакаш на udpxy а клиентите си гледат на другото място.

И аз така знам, който си е платил гледа, другите гледат ама само през ключалката как се развива банкетът с платените куверти, ха ха ха ...
Пифи ти имаш много добри манипулативни качества, ставаш за баш бизнезмен.
Ако не беше педал и се запознаем случайно в реалния живот, съм щял да те одобря за бизнес партньор.
Обещал съм ти да си лафиме тука чак до нова година, с цел проваляне на есенно-зимния ти бизнес сезон. После ще ти дам - свободно - да си отдъхнеш от мене.
Ама внимавай едни други да не те намерят, че ще стане грешка ...

Редактирано от Белгиеца (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, някакъв стрийм на бг за мача на Гришо тази вечер? Може и торент, само да е на бг. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 30 минути, adasha написа:

Колеги, някакъв стрийм на бг за мача на Гришо тази вечер? Може и торент, само да е на бг. Благодаря!

На bg , само на MTEL NOW - иначе тук:

acestream://3b85ee777663c6d5409dd5dc15f1403b19c877bf

или

http://127.0.0.1:6878/content/f38dde188598bd1a927dfe6bd84012b8b14318d6/0.606422451777

Редактирано от ziki69 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ziki69! Втория торент нещо не се отваря при мене.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли начин при acestream за андроид да се подкарат стриймовете без да се плаща стандартен или премиум абонамент,мерси предварително на отзовалите се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Borislav Atanasov Georgiev написа:

Има ли начин при acestream за андроид да се подкарат стриймовете без да се плаща стандартен или премиум абонамент,мерси предварително на отзовалите се.

Подкрепям питането, смятам, че андроид устройствата са все по разпространени и ако има начин нека запознатите споделят. ТВ боксове, таблети, телефони.. ще е супер ако има начин. Лично ме интересува, понеже чакам един бокс от Чайна и ще ми е интересно дали ще мога да джиткам телевизията на него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 58 минути, ziki69 написа:

На bg , само на MTEL NOW - иначе тук:

acestream://3b85ee777663c6d5409dd5dc15f1403b19c877bf

или

http://127.0.0.1:6878/content/f38dde188598bd1a927dfe6bd84012b8b14318d6/0.606422451777

И по диема ще го дават,така че налазвайте и дано се похвалим с титлата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмата се нарича Torrent Stream Controller, при мен работи от години, не се съгласявайте да се ъпдейтва и награжда, ако искате да остане безплатна. Вече не съм сигурен дали не вървеше в комплект с Аce Stream Engine, просто имаше някаква особеност.Но иначе отговора на въпроса е - да има начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, adasha написа:

Програмата се нарича Torrent Stream Controller, при мен работи от години, не се съгласявайте да се ъпдейтва и награжда, ако искате да остане безплатна. Вече не съм сигурен дали не вървеше в комплект с Аce Stream Engine, просто имаше някаква особеност.Но иначе отговора на въпроса е - да има начин.

Линк за подходящата версия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линк не мога да дам, защото не си спомням кога и от къде ....... А иначе версията при мен е 1.6.10. Можеш да потърсиш при руснаците, в 4PDA.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Borislav Atanasov Georgiev написа:

И по диема ще го дават,така че налазвайте и дано се похвалим с титлата.

Ама по коя от всичките Диеми ?
По тази ли ?

Диема спорт ХД 

b56c4c030e66baec8f9b65a88a84b5646722aa4c

---------------------------------------

Иначе за всеки случай за по-сигурно ето и на руски в ХД с висок битрейт

Матч игра HD

c15ed32fd5c9f011316166e9c3866a3bca250817

21:00
Теннис. Итоговый турнир АТР в Лондоне, Великобритания. Финал. Прямая трансляция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://livetv.sx/   e тук има някакви спортни работи но не винаги

преди 17 минути, mcmlxx написа:

тва как се отваря ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, adasha написа:

Линк не мога да дам, защото не си спомням кога и от къде ....... А иначе версията при мен е 1.6.10. Можеш да потърсиш при руснаците, в 4PDA.

Намерих : Тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Borislav Atanasov Georgiev написа:

Намерих : Тук

Точно това имах предвид, и да, явно без Ace не работи, в текста пише че работят съвместно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И за нас от чужбина ето го от 13Е в ХД от втората швейцарска телевизия на френски

http://prikachi.com/images.php?images/738/9225738x.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Калин Василев написа:

Дайте линк за диема фемили ако може за ace stream

Специално заради теб си пуснах телевиора, за да ти препиша линка, ето :

12688 H 30000  7/8 QPSK MPEG2 720x576

върви постоянно и не зависиш от никого.
Какво дават олкова по тази телевизия, че аз не съм видял нищо свестно. 
Да не са пуснали някое ново предаване, я разкажи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз няма какво да гледам там, но заради жените вкъщи да могат да си гледат сериалите, докато аз си гледам спорта на тв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте пичове.Да ви попитам кое ще е по-добре.Наскоро на село правихме ремонт и с бащата се чудим, дали  да прекарваме тв.Кое според вас ще е по-добре.Да хвана да плащам на някой оператор или да си купя няква чиния.Тъй като много не разбирам как стават нещата специално с тия чинии, може ли някой да обясни набързо, какво е нужно да се купи.Пък аз вече  ще си направя проучване,  от къде да си купя нещата  и  колко ще ми струва и дали въобще ще си  заслужава.Извинявам се, ако някой го е писал преди и ако е така да ми прати поста аз ще си  прочета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...