Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 3 часа, Златко Сотиров написа:

Здравейте, търся програма за генериране на плейлисти от портали,
ако някой реши да сподели с мен на лично ще съм благодарен.
Приятен ден и спорна седмица. :helpwanted3:

Има една турска струва 45 евро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 12,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

То стана голяма мацаница пак тука... Малко над нещата момчета, стриймове винаги е имало и ще има, както и ще се разпиляват по форумите... Който не се е защитил като хората, така ще е... Пийте по една

RU:  

Здравейте колеги, следя форума от около година и гледам в последно време не се пише нищо стойностно а има само заядици и мърморене Във форума има няколко човека, които постват ценна информ

Публикувани изображения

преди 41 минути, Pifi Pedolino написа:

Има една турска струва 45 евро.

има една тука от началото на месеца е пусната с парола от някой хамсалак само трябва да се нацели паролата даже не трябва да е и ВИП кал завоевателя😀

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, woobu написа:

има една тука от началото на месеца е пусната с парола от някой хамсалак само трябва да се нацели паролата даже не трябва да е и ВИП кал завоевателя😀

Имаме недовършена работа от миналата година тук, за да може да си разбивате порталчета ще трябва да се понапънете малко

към старата парола след като ви е излязва в https://encipher.it/ ще трябва да добавите и отговорът на това 

Какво е това, което може да отива нагоре и надолу, без да мърда от мястото си?

това добавянето е само за паролата на архивът:emoji_symbols-55:

разбира се с празно място между двете и най накрая който е получил общите думи може спокойно да си изтегли архивчето и да си прай квото си иска

линк към архивът тук

няма много вируси уверете се тук

естествено си запазвам и правото програмата да не тръгне на потребители от тъмната страна, само към йода ще го бъде

независимо че са си загубили времето с паролата:min06:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, woobu написа:

каква ти е идеята да генерираш?

Ето такава ми е идеята   http://IP:PORT/get.php?username=_ _ _&password=_ _ _&type=m3u

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Златко Сотиров написа:

Ето такава ми е идеята   http://IP:PORT/get.php?username=_ _ _&password=_ _ _&type=m3u

защото се сменящи при всеки вход само да нямът токъни че ще имаш 401 забранено

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Златко Сотиров написа:

Значи искаш това. Макар, че става и ръчно ако не те мързи.

Screenshot_1.png.3d7ac87905d00a177bc1e8dcbeaf8f81.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, kre10 написа:

Помогнете моля ви, трябва ми запис на днешното предаване "Пред Банята"

Сандъка има връщане.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, kre10 написа:

Помогнете моля ви, трябва ми запис на днешното предаване "Пред Банята"

Това ли https://www.facebook.com/271417579566600/videos/917222035361492

Тук трябва да е https://www.youtube.com/channel/UChyQxVNyr5fJ0JtgSCBqfKg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

image_35200_494_1518800441.png.f7369b97f14eacb9f3da4e5bdbf3fb47.pngМного смешно направо съм изумен какви т..... има във тоя форум -първо не знае този който го копирал от този форум кой е и веднага пиши нещо колкото да каже нещо ама и той не знае какво е написал и защо го е написал без да е сигурен. Смешна работа 64465621_bandicam2020-02-1107-06-24-792.jpg.89d1b899300008333993c6e4122832c7.jpg 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, profan4o написа:

Сандъка има връщане.

Ще пробвам мерси

преди 11 часа, Gangosa написа:

Да, това го знам на мен ми трябва цялото предаване. Мерси

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден, симпатяги. Искам да ви попитам нещо. Някой знае ли как да пусна субтитрите на Perfect player, защото на твбокса имам наистина телевизия, която е добра, има ги и буквите, защото ми се показва и едно кръгче долу, че са налични, но пробвах всичко и не излизат.😂 Аз дори не зная как и къде е вкаран адреса, може би е вкарван онлайн и го няма въобще на устройството, а телевизията си работи и то с чудесно качество. Има нещо написано като адрес, но като опитвах да ги извадя с друга програма или плейър, направо изписва, че е празно. Моля ви, помогнете да изкарам буквите некак на плейъра, не става нищо. Прерових и цялото устройство и не намирам къде го е сложил тоя пич. Признавам го за компютърджия. Няма да му споделям плейлистата в никакъв случай😉, но искам да ми помогнете да изкараме буквите на някои канали. Иначе устройството си е много яко, заслужава си, непрекъснато работи и е без грешка. Игрички даже си цъкам с жойстик. Оо, единствената програмка при която взе да рестартира е скапаният фейсбоклук. Ама го махнах и се оправи. Аз си вкарвам и през отт плеяра листи, но ония не вършат работа. Портали, мортали, още не съм ги разучил..

Оо, трябва ми и един истински криптограф, защото вчера ме налапа много сериозен вирус на компа, премахнал съм го мисля изцяло, но ми е криптирало келешчето всички снимки, музики и букви, които са си мои преводи  и ме изнудва за ключ да ми прател. Всичко съм копирал на дискове и рано или късно мога и на полицията да го занеса да си имат рабта и му разбрах цялата мизерна стратегия на този келеш- пуснал е вирус, за да тръгнем да посещаваме някакви мизерни сайтчета и така има или няма открито решение за отделните разширения на този уж вирус, ще генерира трафик и ще печели. Но имах едни плетки на майка, заради които си заслужава да се търси начин да ги декриптираме. Безценни са ми някои неща, ще ида в Иран или Турция и ще го бия докат спре да диша такъв, за да не е вреден за хората на земята! 

Следващ последен въпрос, дайте ми името на специалността, която трябва да се изучава, за да се разправя с всички кибер престъпници. 😂

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:helpwanted3:Здравейте, ако някой може да помогне с user и pass
за този портал: channels227070.clientportal.link:80
нека ми пише на лично, благодаря и приятен ден.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам как е влазъл в компа, който за две години съм го пуснал три пъти аз и два брата, но да се моли да не тръгна аз да го гоня. С парите, които изкарва възнамерявам да събера Роналдо и Меси в един отбор, а те са скъпи и ще му иде сичко. Би било доста добро наказание. 😍 Оо, дайте ми име на някоя добра програмка за криптиране на файлове, та като влезе отново ще го чака ключ съставен от 23 те ми любими отбора, един тренер и един футболист, но последният ще му го напиша и някъде по средата и по много загадъчен начин. По този начин на него ще му трябва ключ, като се заема с келеша. Ще ми криптира сетне дедовият. 😆

На първо време ми трябва начин да излизат буквичките, пробвал съм всичко в плейъра от настройките, не излизат, но си ги има. 😂

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Златко Сотиров написа:

:helpwanted3:Здравейте, ако някой може да помогне с user и pass
за този портал: channels227070.clientportal.link:80
нека ми пише на лично, благодаря и приятен ден.

#~~~~~~~~~~~~#####~~~~~~~~~~~~#
Server:http://mag.clientportal.link/c/

Username:tKexB8371
Password:Creamy
###########!!!~~Success~~!!!###########

това е новия адрес -само незнам дали не иска токен -не съм пробвал

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Anastas Durev написа:

Добър ден, симпатяги. Искам да ви попитам нещо. Някой знае ли как да пусна субтитрите на Perfect player, защото на твбокса имам наистина телевизия, която е добра, има ги и буквите, защото ми се показва и едно кръгче долу, че са налични, но пробвах всичко и не излизат.😂 Аз дори не зная как и къде е вкаран адреса, може би е вкарван онлайн и го няма въобще на устройството, а телевизията си работи и то с чудесно качество. Има нещо написано като адрес, но като опитвах да ги извадя с друга програма или плейър, направо изписва, че е празно. Моля ви, помогнете да изкарам буквите некак на плейъра, не става нищо. Прерових и цялото устройство и не намирам къде го е сложил тоя пич. Признавам го за компютърджия. Няма да му споделям плейлистата в никакъв случай😉, но искам да ми помогнете да изкараме буквите на някои канали. Иначе устройството си е много яко, заслужава си, непрекъснато работи и е без грешка. Игрички даже си цъкам с жойстик. Оо, единствената програмка при която взе да рестартира е скапаният фейсбоклук. Ама го махнах и се оправи. Аз си вкарвам и през отт плеяра листи, но ония не вършат работа. Портали, мортали, още не съм ги разучил..

Оо, трябва ми и един истински криптограф, защото вчера ме налапа много сериозен вирус на компа, премахнал съм го мисля изцяло, но ми е криптирало келешчето всички снимки, музики и букви, които са си мои преводи  и ме изнудва за ключ да ми прател. Всичко съм копирал на дискове и рано или късно мога и на полицията да го занеса да си имат рабта и му разбрах цялата мизерна стратегия на този келеш- пуснал е вирус, за да тръгнем да посещаваме някакви мизерни сайтчета и така има или няма открито решение за отделните разширения на този уж вирус, ще генерира трафик и ще печели. Но имах едни плетки на майка, заради които си заслужава да се търси начин да ги декриптираме. Безценни са ми някои неща, ще ида в Иран или Турция и ще го бия докат спре да диша такъв, за да не е вреден за хората на земята! 

Следващ последен въпрос, дайте ми името на специалността, която трябва да се изучава, за да се разправя с всички кибер престъпници. 😂

Трябва да четеш моята борба и да се разправиш с половината свят.А буквите можеш да изкараш там горе, малко вдясно, натискаш нещо, то ти излиза друго, там пише едни неща, дето някой може да ги разбира, после по улево, малко вдесно и нагоре. Лесно е, ама не за всеки. Търси програмата bigidiot.exe

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, ivan00 написа:

http://mytv.fun:8080/c/

00:1a:79:00:1f:04 November 4 2020 11:29..

Бъркаш форума момче, така постнато си за друг форум, ако не знаеш къде да се изявяваш ще те насоча.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, niki7989 написа:

Бъркаш форума момче, така постнато си за друг форум, ако не знаеш къде да се изявяваш ще те насоча.

няма да те разбере -аз също го посъветвах но както виждаш той си знае неговото 

трябва да кодираме паролите на всички портали който качваме не че ще ги спрем по тоя начин но все пак ще е някакво начало -защото времето показва че и по другите сайтове започват да крият или забраняват открито да се качват листи и мак адреси 

и когато спрат повечето портали и нямат какво да гледат друга песен ще запеят -не ме е яд за това че ги качват тук но без парола много бързо заминават към султанович а всичко което стигне до там е ясно какво става -спира да работи 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   1 потребител

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от силвия димитрова стефанова
      Здравейте ! Може ли да ми помогнете да направя меню? Ето го и условието: Да се напише компютърна програма, реализираща информационна система за продажба на мобилни телефони (марка, модел, цвят, цена, размер на вградената памет, диагонал на екрана, работа с две сим карти, брой телефони от този модел). 😊 БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
    • от пламен недялков
      Защо когато се наложи да ъплоудвам файл на някой сайт не ми дава в контекстното меню документи или папки,а само камера,звукозаписвач и контакти и как може да се промени това? Благодаря! Бих качил скрийншот,но точно проблема ми е че не мога да качвам
    • от PiroEfekta
      Здравейте,
      Значи, проблема ми е, че когато сменя encoding-a от ANSI на Unicode на PHP файла ми, PHP кода между <textarea> таговете не се изпълнява, а се показва като нормален текст. Когато върна encoding-a на ANSI, всичко си функционира нормално, но пък кирилицата ми не излиза.
      Ето кода ми:

<?php
      if(isset($_POST['text'])){
          $text = $_POST['text'];

$handle = fopen("rechnik.txt", "r");
          if ($handle) {
              while (($line = fgets($handle)) !== false) {
                  $string = $line;
                  $bg = substr($string, 0, strpos($string, ' ='));
                  $dr = substr($string, strpos($string, '= ')+2, strpos($string, ';')-strlen($bg)-3);
                  $text = str_replace($bg, $dr, $text);
              }
              fclose($handle);
          } else {
              echo 'Речника липсва';
          } 
      }
      ?>
      <form action="index.php" method="POST" >
      <select>
        <option value="bgdr">Български -> Друг</option>
        <option value="drbg">Друг-> Български</option>
      </select>
      <br><br>
      <textarea rows="4" cols="50" name="text">
          <?php 
              if (isset($text)){
                  echo htmlspecialchars($text);
              }
          ?>
      </textarea><br>
      <input type="submit" value="Преведи" />
      </form>
    • от Vask0
      Здравейте колеги искам да по попитам дали някой може да мъ съдейства  със  кода на  един проект,  трябва ми помощ за центриране на  одени елементи и  да сложа  цвят на определени букви

Ако на някой му се занимава да обясни  за няколко минути ще съм му благодарен.

Благодаря предварително !!!!
    • от Daniel96
      Здравейте, много бих се радвал ако някой е имал или срещал подобен проблем  и знае как да го оправи.
      Става въпрос за това, че фейсбук лентата(горе) липсва, заедно с нея и известия нямам.
      Въпрос на профил е, а не на браузър или компютър. Понеже на други хора от моя компютър работи, а моя профил на други - не. На телефона също не ми работят известията и когато се опитам да влезна в Help центъра на facebook за да се свържа с тях, ми дава Error на страницата. А за да report-на трябва да е от личния ми профил... Абе гадна работа.
      Благодаря.

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване